Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

10 / 50 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Szaba Vas. Júl. 13 2014, 13:04

Etti, a SimsGames oldalon is lehet beszélgetni más oldalakról, ha az nem minősül reklámnak.

Kérem, akinek véleménye, ötlete van a fenti oldallal kapcsolatban a fórumán írjon egy hozzászólást, nincs szükség az állandó negatív reklámra. A fenti oldal amúgy is több hátránnyal indul, mint ez az oldal.

Szaba

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 2
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Vas. Júl. 13 2014, 13:54

Jaj, azt hiszem, sikerült darázsfészekbe nyúlnom, és feltámasztanom a múltkori vitát. Kérlek, ne haragudjatok rám, tényleg nem ez volt a szándékom - főleg nem a pozitív/negatív reklám  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 800283558 Ígérem, legközelebb jobban meggondolom, mit írok le. Még egyszer bocsánat.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 164952250

Sakura: jaj, e szép(ek) a kép(ek)!  :surprised  Szerintem mindkettő jó lett, talán a másodikon mintha picit élesebbek lennének a színek. Én annyira (nagyon) nem vagyok fogékony az ilyen árnyalatbeli különbségekre, de ha te úgy érzed, jobban tetszik a második, és belefér az idődbe, ártani nem ártasz a képeknél ezzel a kis tuningolással. De ha az eredetit meghagyod, úgy is gyönyörű. Jó tale-írást!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960 

Etti: "az újraírtba valószínűleg csak kíváncsiságból néz bele az ember, aztán inkább figyelmét valami más felé fordítja, mert tudja, hova fog kifutni a történet, csak picit más köntösben van tálalva". Pontosan, ezért is kell, hogy az író a saját maga kedvéért tegye meg, ha megteszi.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Vas. Júl. 13 2014, 15:25

Szaba: Egy szóval nem írtam, hogy a SimsGamesre gondoltam. A jövőben, ha beírsz, kérlek, ne offolj!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960 
Nita: Ne szabadkozz, Te semmi rosszat nem mondtál. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960
Sakura: Részemről nem gond, ha kevésbé élénk színűek a képek, de ha szeretnéd feldobni így a fotóidat, és van türelmed szerkeszteni, akkor nyugodtan. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960 A műfaját legalább elárulod nekünk?

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Vas. Júl. 13 2014, 16:08

Sakura: Nekem is sokkal jobban tetszik a szerkesztett kép! (Y) =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Júl. 13 2014, 17:02

Sakura: Szerintem nyugodtan szerkessz, ha neked úgy tetszik, nekem is minden képem utánvágva és szerkesztve van. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960 Egyébként nagyon tetszenek az épületek, már most is!

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sakura Vas. Júl. 13 2014, 21:22

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Szerintem apró szerkesztéséket minden képen fogok majd végezni.

Etti: Amikor elkezdtem összerakni, hogy miről fog szólni a tale, azon nagyon sokat gondolkoztam, hogy ezt milyen műfajba lehetne besorolni, mert az ilyen alap(romantikus, dráma) műfajokhoz biztos nem. Wikipédián kerestem különböző alműfajokat, és végül a sci-fin belül megtaláltam a steampunkot. Nem tudtam, hogy a steampunk mint irodalmi műfaj létezik, de még ezen belül találtam két alműfajt, ami illik a tale-re:
Biopunk: Biológiai szervezetekkel való mesterséges manipulálás a fő motívuma, például valaminek vagy valakinek a genetikai megváltoztatása. Jellemző elemei a titkos kísérletek, vírusok, mutánsok, mesterséges biológiai képességekkel rendelkező élőlények.
Dieselpunk: 1940-1960-as évekbeli Amerika jellegű stílus, a belső égésű motorok jelentősen tért hódítottak és fejlettebb technikák épültek rá.
És még az Alternatív történelem műfaj is illik rá.

Sakura

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Sakura


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : Antibes

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Vas. Júl. 13 2014, 21:44

Lee: nagyon örülök, hogy tetszett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 1484171175 

Nita:
sikerült is megtalálnom a képeidet, nagyon jól néznek ki  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 2485850408 

Anna Orsolya:  szerintem is nagyon érdekesek az ötleteid, remélem, valamelyiket előbb-utóbb sikerül befejezned Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 A problémád pedig ismerős, sokáig én s küzdöttem ezzel, és egymás hegyén-hátán kezdtem bele az újabb tale-kbe...
Aztán most ahogy erre visszagondoltam, meg is ijedtem, hogy még akkoriban naponta jutottak eszembe új ötletek, már sokkal ritkábban... de aztán rájöttem, hogy ötletek ugyanúgy vannak, csak már annyi apró ötlet gyűlt fel, hogy amíg valamelyik nem duzzad tale-méretűre, vagy legalább bonyolultabbra, addig észre sem veszem és nem is veszek róla tudomást, nemhogy bármit kezdjek vele Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4216510677 Bár ez néha vissza is üt, mikor ötletekre lenne szükségem, de kiürítettem a "lomtárat" és egy ilyen kisebb dologra sem emlékszem :I

Etti: igen? o.o én nem gondoltam volna, azt hittem, több embert sikerült meggyőznöd... mindenesetre tényleg úgy érzem, hogy végül is jó döntés volt, és remélem, azért majd a többiek is meggondolják magukat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309

Sakura: szerintem is jól néz ki a szerkesztett kép, szóval ha van hozzá türelmed, csináld Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 (én is megszerkesztettem anno minden képet az Abysshoz, és azt hiszem, ezzel a következő tale-mben sem hagyok fel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4216510677 )
És steampunk? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 2485850408 Te jó ég, azt egyszerűen imádom, nagyon kíváncsi leszek rá, ez a biopunk/dieselpunk nagyon jól hangzik *-*

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Hétf. Júl. 14 2014, 00:30

Banshee, köszi, örülök, ha tetszenek  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309. Amúgy ezek már a "nagy újraforgatás" után készültek.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by VictoriusPigeon Csüt. Júl. 17 2014, 21:58

Sakura: Szerintem mind a két kép gyönyörű de az tény hogy szerkesztve színesebbnek és tetszetősebbnek hat a kép szóval én is arra voksolnék mint mindenki más Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3868612732 . Na meg amikor leírtad hogy milyen műfaj... Azt kell mondjam bármilyen sokára is fog jönni a történet én már nagyon várom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 835323539

VictoriusPigeon

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
VictoriusPigeon


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Pént. Júl. 18 2014, 12:57

Na jól van, első kommentem itt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309
Sakura: Aztapaszta, de gyönyörűek azok a házikók Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Nagyon rendben vannak, a szerkesztett kép pedig különösen ütős. Nagyon jó kis hangulata van, szerintem megéri szerkeszteni mindenképpen C:
Ami pedig a műfajt illeti... a személyemben már szereztél magadnak egy olvasót. Imádom az ilyen témájú olvasmányokat, ráadásul látva az előző képet most különösen kíváncsi lettem : )

Na és most a panaszom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309
Tehát, már egy kis ideje írok egy történetet, ami (szerintem) egész jól halad. Büszke vagyok rá, ahhoz képest, hogy az elején két szálon fut a történet nem estem logikai hibába. Vagyis de, csak javíthatóba Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Az egész történet egy krimi, illetve teljesen krimivé fejlődik majd a második évadban, ugyanis onnan indulunk, hogy adott egy nagyon remek, okos és kíméletlenül bunkó, de labilis idegállapotú nyomozónk és egy magabiztos, talpraesett, de nem túl emberi sorozatgyilkosunk, aki úgy szövi a szálakat, hogy ahelyett, hogy bevágnák a börtönbe, mikor valami félresiklik neki is sikerül nyomozónak állni. Természetesen egy rakat veszélyes helyzetbe kerülnek, mivel egyikük sem az az óvatos típus és szépen lassan megszokják egymást, megtanulnak támaszkodni egymásra, illetve nem akarják a másik halálát kívánni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309
Ha valakit érdekel, azonnal érkezek idézettel, illetve a karakterek tervével, de csak a tervével, ugyanis a simsünk eléggé gallyra ment. Egy nagyon jó, de öreg gépünk van, ami a 3., 4. teljes lepucoláson ment át és most már nem viseli túl jól a játékokat. Először egy mázsányi 12.-es hibakóddal gazdagodtunk, majd letörültük a játékot és negyedannyi telepített tartalommal visszatelepítettük és most minden előjel nélkül leáll a játék, durván 5-10 perc után.
Szóval megpróbálom/nővéremmel megpróbálunk benevezni egy erősebb gépre, ami már viszi a játékot, vagy pedig közös munkába fogok még nem tudom kivel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Kérdés: Esetleg nektek van-e valami ötletetek, illetve itt van-e valaki, aki már megpróbált összedolgozni valakivel?

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Júl. 18 2014, 13:40

Szia AnatidaephobiaCookie én Danival dolgoztam együtt, én írtam a novellát amihez ő aztán képeket készített ( és anélkül hogy leendő olvasóinkat túlzottan befolyásolnám) azt mondhatom, hogy meg voltam elégedve.

A sorozatgyilkosos sztorid tetszik, én is tervezek hasonlót, igaz azt nem a simsben hanem igazi könyvben. Szóval én csak azt tudom mondani, ha belátható időn belül nem lesz jó a játékod, biztos találsz segítőtársakat!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Pént. Júl. 18 2014, 13:53

Lee: Ez most elég nyugtatóan hatott rám Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Eléggé aggódós típus vagyok, de ez ilyenkor jól esik, még akkor is, ha közben sikerül beszervezni egy normális gépet, ott lesz a "B" terv, ami még érdekesnek is ígérkezik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Nem fogok unatkozni.
És köszönöm szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Halia Pént. Júl. 18 2014, 13:57

AnatidaephobiaCookie (jesszusom de hosszú név, nem baj, ha Anatideának szólítalak?) : nekem is tetszik az ötlet, főként, hogy nagy krimi fan vagyok.
Egyébként, ha minden kötél szakad, én szívesen összeállok veled, amint jó lesz a Simsem...

Lee: kíváncsi vagyok Dani milyen képeket készített a-szerintem- nagyon jó szöveghez! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309
Bár szerintem valami olyasmit, mint az Utolsó rejtélyben, vagy az Útvesztőben. És remélem is, hogy olyat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309

Halia

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Halia


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : Isla Paradiso

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Júl. 18 2014, 14:09

AnatidaephobiaCookie, mondhatom, hogy itt mindenki segítőkész a másikkal, ha bármiben kell segítség, előbb-utóbb társakra akad az ember..

Halia nagyon köszönöm, kedves tőled. És.. ha nagyon figyeled az oldalt, ez hamarosan ki fog derülni..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Pént. Júl. 18 2014, 14:17

Halia: Hűha, kiírom a kérdést és már is akad, aki segítene  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4213042600  És köszönöm szépen C:
Lee: Igen, igen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Örülök, hogy ilyen jó kis közösség van itt C:

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Halia Pént. Júl. 18 2014, 14:29

Lee: mikor pár nappal ezelőtt említették, hogy beküldésre került az első Simsnovella, szinte tudtam, hogy ez lesz az... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309

Halia

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Halia


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : Isla Paradiso

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Pént. Júl. 18 2014, 18:39

AnatidaephobiaCookie: Hű, ez az apró kis infómorzsa a készülő tale-edről már nagyon felkeltette az érdeklődésemet! Úgy örülök, hogy ennyi jó történet van munka alatt!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 1585566538 A 12-es hibakód felemlegetéséből arra következtetek, hogy Sims 3-mal tervezed illusztrálni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960 Danit egyébként én is meleg szívvel tudom ajánlani, bár fogalmam sincs, hogy vállalna-e hosszútávú munkát, mivel ha jól emlékszem, neki is van egy aktuális saját projektje.

Lee: Nagyon ütős lett az egypercesed! Tökéletes példát mutattál azoknak, akik esetleg ilyen mini tale-en törik éppen a fejüket. Így kellene kinéznie egy nagyon rövid novellának. Örülök, hogy egymásra találtatok Danival.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 2485850408 

Külön topicot nem fogunk létrehozni a Mini tale-ek értékeléséhez, a véleményeket vagy az itteni Értékelésekbe, vagy pedig az adott novella alá várjuk.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Pént. Júl. 18 2014, 18:49

Etti: Köszönöm szépen. Bezony, bezony, sims3. Egyenlőre még nem szervezkedek senkivel, most a legfontosabb nekem, hogy kész legyen a történet és minden a helyére kerüljön, ami nem holnap lesz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309
Lee és Dani: Én már kifejtettem a véleményemet a novella alatt, elvagyok ragadtatva, király lett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Hangosan felröhögtem a végén Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309

És ha már jött pár pozitív visszajelzés, akkor beteszem az (egyelőre) kedvenc idézetemet a Tale-ből:
"- Tudja uram… Ebből nem fog kijönni egykönnyen. Nincsen mára programom, így estig ülhetek itt magával, vagy addig, amíg ki nem böki, hogy mi ez az egész. Szóval fejezze be a sakkozást és beszéljen végre!
- Nem adom fel a játszmát.
- Már régen veszített. – felelte Hewitt egy szánakozó félmosoly kíséretében.
- Tudja, hogy miért mindig én fogok nyerni, Mr. Bruth? Amíg ön azon agyal, hogy mit lépjen, én csak fogom a sakktáblát és egyszerűen agyonverem vele magát. – mosolygott higgadtan és hátradőlt."

Azt hozzátenném, hogy ez még eléggé a történet eleje. Csak innentől fogva kezdődik csiszolódni a jellemük Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4213042600 Legalábbis, ha sikerül megírnom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Júl. 18 2014, 19:14

Etti,nagyon szépen köszönöm, remélem, hogy mások is kedvet kapnak, és igen, nagy szerencsém volt Danival..

AnatidaephobiaCookie, örülök, hogy tetszett, köszönöm a véleményed. Ami a taled részletét illeti, érdekesnek találom, és kiváncsi vagyok rá.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Júl. 18 2014, 20:04

AnatidaephobiaCookie: Felkeltette az érdeklődésemet a történeted! Remélem, hogy előbb-utóbb megoldódik a probléma a játékkal, és hamarosan olvashatjuk a sztorit Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309

Én egyébként szívesen illusztrálnék egy egypercest (vagy írnék is, ha lenne ihletem), bár már így is tele vagyok projektekkel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3213504501 De csak magamat okolhatom: sokat akar a szarka...

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

10 / 50 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.