Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

19 / 50 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Júl. 27 2014, 20:59

AnatidaephobiaCookie írta:
Szerintetek milyen dolgok elcsépeltek a történetekben?
Nah,m lássuk:
- A főszereplő árva és nagyon, nagyon szerény Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309

Hát, az én történetemben pedig sajnos lesz ilyen...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 164952250 De azért megpróbálok még a jellemén alakítani valamennyit. (Az igaz Gyermeket pedig most egyelőre szüneteltetem... remélem, nem véglegesen.)

Mi az, amit a másikból átemelnétek? Mi az, amit irigyeltek az ellenkező játékból?
Én Sims 2- ben fogok valószínűleg forgatni. Amit átemelnék a 3- ból:
- Simek részletesebb alakítása
- szép tájak
- Hajszín, szemszín, egyéb színezések (bár arra ott a formatár is)
- szobák átméretezése
- 3D- s hajak. A Sims 2- ben eléggé laposak, nem látszik rajtuk, mennyire dúsak.
Én a bejárható szomszédságot nem szeretném, mert akkor a 2 is minimumon menne csak a gépemen. Valamilyen szinten örülök annak, hogy a 2 még ilyen szempontból "fejletlenebb", mert egyszerre csak 1 telket ment, nem egy egész várost sok Simmel és telekkel.

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy esetleg a történeteteket a szeptemberben megjelenő negyedik szériával forgatjátok majd? Mennyire vagytok az eddigi információk alapján megelégedve vele?
Eleinte gondolkoztam rajta, és a grafikája is tetszik a játéknak, de az angol nyelv hátrány lenne, mert azért minden kifejezést én sem ismerek, meg a tinik, felnőttek és idősek egyforma magassága... Honnan látszana Breizikről, hogy tini, ha a 3- ban is öregembernek nézett ki?

DeeDee: Szépek lettek a Simjeid Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 Én is úgy gondolom, hogy Damian kicsit furcsa lett, de a többiek jók Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Júl. 27 2014, 22:16

Nita: Köszi! Nekem is jobban tetszik Damian Sims 2-ben (meg mindenki Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 2049472129). Csak a Te kedvedért lehet, hogy készítek egy Medieval verziót is. Sir Damian Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 4216510677

Rochelle: Köszönöm szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960

Anna Orsolya: Köszi! Egyébként a Sims 3-as hajak durván 95%-át le lehet tölteni Sims 2-re (én is ebből élek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 2049472129)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Hétf. Júl. 28 2014, 11:58

DeeDee: hű, nagyon szépek lettek a simeid *o* még Sims 3-ban is tetszenek ami nagy szó tőlem xD

Szerintetek milyen dolgok elcsépeltek a történetekben?
Szerintem már mindent leírtak, amire én is gondoltam, de tényleg nagyban függ attól, hogy van tálalva a dolog, mert a legnagyobb klisét is meg lehet egész jól valósítani Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309

Mi az, amit a másikból átemelnétek? Mi az, amit irigyeltek az ellenkező játékból?
Hmm ezzel most ki fogok lógni a sorból, de úgy érzem, én semmit. Tökéletesen meg vagyok elégedve a játékommal, ami valamikor Sims 2-ként kezdte a pályafutását, azonban azóta már inkább nevezném Sims X-nek a több mint harmincezer egyedi tartalmammal xD Na jó, talán az egyetlen a szobák átméretezése, ezzel néha megtakaríthatnék némi kellemetlenséget...

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy esetleg a történeteteket a szeptemberben megjelenő negyedik szériával forgatjátok majd? Mennyire vagytok az eddigi információk alapján megelégedve vele?
Nem. Az eddigi infók alapján én is azok közé tartozok, akiknek inkább csökken a lelkesedése a kiadott infók után, ráadásul a grafika egyáltalán nem tetszik, márpedig a képek készítésénél ez elég fontos részlet :I Én inkább annak örültem volna, ha elmennek egy kicsit más irányba a stílussal, mert a környezet szinte egy sz egyben a Sims 3-ból lett átemelve, és ott van a simek sokat emlegetett haja, amit ha Sims 2-es letöltésként meglátnék, csak annyit mondanék, hogy valaki itt vagy nagyon kezdő, vagy csak szörnyű munkát végzett a textúrákkal és tovább is lapoznék Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 4216510677 Szóval nem, én szerintem már örök időkig kitartok a hűséges Sims X-em mellett xD

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Hétf. Júl. 28 2014, 13:02

Szerintetek milyen dolgok elcsépeltek a történetekben?
Én is úgy vélem h már le lettek írva ezek a dolgok. És ahogy a legegyedibb ötletet is el lehet szúrni, úgy a legnagyobb sablonból is ki lehet hozni izgalmas és lebilincselő történetet. Egyébként van egy klisé amit eddig még egyik tale-ban sem láttam: az, h a gonosz lánynak van egy kedves de naív / nem túl éles eszű barinője. Néhány példa:
- Miriam-nek a H2O-ból ott van Tiffany
- Lexinek az A.N.T. Farm-ból Paisley
- Alexnek a Waverly Hely varázslóiból Harper
- Jade-nek a Victoriousból pedig Cat
Mellesleg, a "Television Tropes and Idoms"-ban fel vannak sorolva a tipikus karakter sablonok ( pl abusive parents, dumb blonde, fallen princess, hot scientist etc )

Mi az, amit a másikból átemelnétek? Mi az, amit irigyeltek az ellenkező játékból?
A 2-ből:
- Váltogathatunk a családok között
- Váltogathatunk az egyetem és az anyaváros között
- Azok is kapnak pontokat akiket épp nem én irányítok
- A boltok, éttermek nem nyúljáratok
- Ruhavásárlás
- Félvérek
- Félelmek
- Randizás
- Hobbik
A 3-ból:
- Alapból van hét életkor
- A város velünk együtt öregszik
- Szabadon bejárható szomszédság
- Van beleszólásunka munkavégzésbe
- Életcélok
- Állatok
A jellemvonásokat én összemosnám: Aminek van ellenpárja az mércés lenne, aminek nincs abból lehetne választani.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Hétf. Júl. 28 2014, 18:45

Bocsi időközben eszembe jutott pár dolog:
- Az első kérdésnél a példák közül kihagytam Tess-t és a barátnőkét Ellát a Camp Rock-ból
- Második kérdéshez: A városszerkesztés sz'tem a 2-ben volt jobb, sim vagy lakás létrehozása viszont a 3-ban

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Hétf. Júl. 28 2014, 22:08

DeeDee: Ja, Sir Damian és Empress Elsie Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 2822276435 Viccet félretéve, ha ezt komolyan gondolod (nem baj, ha nem, csak miattam nem éri meg ezzel vesződni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 ), küldök hozzá egy kis segítséget: http://modthesims.info/t/439834 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960

Lesz egy nagyon bugyuta kérdésem, de... álmodott-e már valaki a tale-jével vagy annak egyik szereplőjével, vagy legalábbis szeretne-e?
Ez onnan jutott eszembe, hogy pár hete az egyik szereplőmmel "találkoztam" álmomban, és most azon gondolkodom, ez normális jelenség, vagy már az elmebaj kezdete?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Kedd Júl. 29 2014, 10:53

Álmodott-e már valaki a tale-jével vagy annak egyik szereplőjével, vagy legalábbis szeretne-e?

Szerintem ez nem elmebaj kezdete, mert hiszen az agyunk raktározza azokat az arcokat, amelyeket látott, aztán érdekes dolgok születhetnek, ahogy álmunkban feldolgozzuk az információkat. Én rendszeresen álmodok olyan sorozatszereplőkkel, akiket 2-3 hónapja láttam. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 

Kérdésre rátérve: mostani tale-emről még nem álmodtam, mert a szereplők viszonylag frissek. Egyedül a történetet gondolom át mindig, miután lefeküdtem, nekem ez a legjobb altató. Viszont a Kórság című történetem szereplőiről már álmodtam. Jaj, de rossz rémálom volt, igazából abból is jöttek ötletek, amiket szorgosan lejegyeztem, de akkor rossz volt átélni azt, amit ők átélnek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3213504501 Én voltam a csapat hatodik tagja, és egyszerűen magam előtt láttam őket, olyannak, amilyennek elképzeltem és megalkottam a testüket és ugyanazok a személyiségek is ütköztek ki. És persze én voltam a leggyengébb láncszem, még Susie-nál is gyengébb - pedig ő se semmi -, és én is haltam volna meg legelőször, ha addig fel nem ébredek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Kedd Júl. 29 2014, 11:28

Mosolygok Rochelle, mert én is álmodom sorozatok szereplőivel. Szerintem se gáz, mert mindennel álmodunk, ami foglalkoztat.. Szóval, Nita, nyugi, nem vagy elmebajos.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Júl. 29 2014, 13:16

Én nem álmodtam még Tale- szereplőkkel, bár nem is sokat foglalkozok a tale- emmel...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 164952250  Viszont sokszor álmodtam már a Sims 2- vel és a Sims 3- mal.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Kedd Júl. 29 2014, 15:30

Hoztam pár beígért képet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3868612732 

http://kepfeltoltes.hu/140729/k_p3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A főszereplő, Mavis Fletcher és édesapja, Scott.

http://kepfeltoltes.hu/140729/kep2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A nappali IKEA stílusban készült, a nem látható oldalon pedig könyvespolcok sorakoznak.

http://kepfeltoltes.hu/140729/kep4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A konyha, ami az utcafrontra néz, ahol még nem épültek fel a házak. :ikszdé: Látszik a rivális iskola, és Mavis egyik barátnőjének háza. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309

http://kepfeltoltes.hu/140729/kep3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Scott hálószobája, ahonnan annak a bizonyos Hewitt vezetéknevű fiúnak látszik az otthona.

http://kepfeltoltes.hu/140729/kep1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Mavis hálószobájából egy részlet. A falak természetesen tele vannak zsúfolva képekkel. A fekete-zöld-kék dominanciájának jegyében készült.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Kedd Júl. 29 2014, 15:48

Álmodott-e már valaki a tale-jével vagy annak egyik szereplőjével, vagy legalábbis szeretne-e?

Velem elég gyakran előfordult már, de még régebben, mostanában nem, vagy csak nem emlékszem rá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 . Egyébként bebizonyított tény, hogy amivel sokat foglalkozunk, beszélünk róla, az álmainkban is megjelenik, főleg akkor, ha elalvás előtt azon agyalt az illető. Szóval szerintem nem elmebaj....legalábbis nagyon remélem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 4216510677 

Rochelle:  A képek magukért beszélnek, nagyon szép mindegyik. Le a kapappal  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 835323539 Remélem majd még hozol képeket és részleteket  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3868612732 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Júl. 29 2014, 17:36

Dorcsi45 kérdése:
"Sziiaaaasztoooook!! Nagyon gondolkodom hogy most melyik SIMSSSSSS-el csináljak tale-t  Van egy, (itt a leírásban) ami sims 3-as, de..... most..... NEM TUDOM. (??)Mit csináljaK?? csak annyit kérek, hogy mondjatok előnyt/hátrányt mind a kettő játékról, és úgy szeretnék dönteni  Húha, most előszőr vagyok ilyen tanácstalan valamiben. köszi a segítséget!"

Sims 2:
előnyök:
- úgy tudom, összetettebbek a pózok, több dolgot lehet egyszerre beállítani
- mivel egyszerre 1 telket ment, gyorsabb a mentés, és gyengébb gépeken is elfut max., magy legalább jó grafikán
- A Simeknek szebb az arcuk
- ha hamarabb besötétedik/kivilágosodik, mint ahogy elkészülnének a képek, ott a sethour xy kód. (xy helyére az órát kell írni)
- lehet magasságot állítani stretchskeleton kóddal (remélem, jól írtam)
Hátrányok:
- nem olyan szép a környezet, mint a 3- ban
- kevés beállítási lehetőség az archoz, testhez
- a 45°- os forgatáshoz kód kell, nincs szabad forgatás
- kevesebb kamerabeállítási lehetőség
- 2D- s hajak (nem látszik, mennyire dúsak, laposnak tűnnek)

Sims 3:
előnyök:
- szép környezet
- bejárható szomszédság -> utcai jelenetek (nem kell egy telken utca helyszínt építeni)
- több beállítás archoz és testhez
- tengerben úszás
- víz alatti világ (Szigetvilág kieggel)
- 3D- s hajak (látszik, mennyire dúsak)
- a 45°- os forgatáshoz nem kell kód; a tárgyak ALT billentyű lenyomásával szabadon elhelyezhetőek és forgathatóak
hátrányok:
- bejárható szomszédság -> lassabb mentés, gyengébb gépeken minimumon fut, vagy sehogy
- csúnyább arcok
- nincs magasságbeállítás, csak moddal

Ezek jutottak most eszembe.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Kedd Júl. 29 2014, 19:19

Banshee: Köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 1585566538 (azért maradok a 2-es verziójuknál)

Nita: Komolyan gondoltam, de most úgy érzem belebuktam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 4216510677 Megnéztem ezt a konvertálós tutoriált, nem is tűnt nehéznek, de a nyomi s3pe nem akar közreműködni a medieval wrapperrel, pedig mindkettőből vagy 3 verziót leszedtem, és mint valami jó valszámos kombináltam, permutáltam és variáltam őket... Most kipihenem a stresszt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 2049472129
Eképpen készítettem egy Elsie prototípust, de nem lett valami jó... Hm... most olvastam, hogy néhány sims 3-as slider működik vele, lehet teszek egy próbát.

Álmodott-e már valaki a tale-jével vagy annak egyik szereplőjével, vagy legalábbis szeretne-e?

Én alapjáraton olyan vagyok, hogy reggelre totál elfelejtem, hogy mit álmodtam, úgyhogy emlékem nincs róla, de attól még lehet, hogy volt ilyen eset.

Rochelle: Nagyon szép a berendezés! Le a kalappal! Mavis szobája különösen tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szer. Júl. 30 2014, 09:46

Lexy, DeeDee, nagyon szépen köszönöm, örülök, hogy tetszenek a képek, esküszöm, ahányszor elolvasom, annyival több kedvem lesz nekifogni a forgatásnak. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 Köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3868612732  

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Szer. Júl. 30 2014, 10:45

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy esetleg a következő történeteteket a szeptemberben megjelenő negyedik szériával forgatjátok majd? Mennyire vagytok az eddigi információk alapján megelégedve vele?

Kizártnak tartom, hogy bármit is Sims 4-gyel készítsek, de izgatottan várom az első alkotásokat azzal a játékkal.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 (Remélem, azért lesz olyan.) Engem eddig annyira nem hozott lázba, a Sims 3-at nagyon vártam, de az eddigi infók a Sims 4-gyel kapcsolatban nem csigáztak fel túlzottan. Az is visszaveti a lelkesedésemet, hogy nem lesz magyarul... Oké-oké, nyelvgyakorlás, nem árt, de ha le is ülök játszani, nem azzal akarom tölteni az időmet, hogy szótárakat lapozgatok, és keresem, vajon mi baja van a simemnek, vagy milyen üzenet jelent meg a képernyőmön.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 1262508976 A CAS az nagyon tetszik amúgy, de a többi, ahh. Ezt az érzelmes dolgot is olyan nagy durranásnak állítják be, biztos vagyok benne, hogy csalódás lesz.

DeeDee: Hogy mikhez nincs türelmed! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 Elképesztően ügyes vagy, hogy sikerült Sims 3-ban is megalkotnod a szereplőidet, ráadásul minimális a kettő között a különbség.

Rochelle:  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 778176054 Awww... csorog a nyálam a házadért! Nagyon jó lett!

Álmodott-e már valaki a tale-jével vagy annak egyik szereplőjével, vagy legalábbis szeretne-e?
Jó kérdés... nem emlékszem rá, hogy álmodtam-e valaha velük. Juj, öregszem!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3383769833 

Közérdekű közlemény!
Az "Ajánlók" témát átneveztük "Ezen dolgozom" topicra. Ide hasonlóan az ajánlókhoz (de azért sokkal lazábban) le lehet röviden írni, hogy milyen tale-en munkálkodtok éppen. Így valamennyivel követhetőbbé válik, ha mondjuk valaki hoz képeket, hogy tessék, itt van néhány kedvcsináló, akkor nagyjából tudjuk, hogy aha, ő az, aki azon a romantikus tale-en dolgozik.

Íme egy példa:

Cím: Elvesztettem zsebkendőmet
Műfaj: romantikus dráma
Részek száma: kb. 20
Készül: Sims 4
Szereplők: Sári, Kata, Panni, Peti, Lali

Amit tudni kell róla/tartalom: Sári egyszer hazafelé elhagyja a zsebkendőjét, Peti megtalálja, és visszaadja neki. De a bonyodalmak csak ezután jönnek...

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szer. Júl. 30 2014, 11:21

Köszi Etti, jól esett, örülök, hogy tetszik! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 

Na, majd akkor én is bepötyögöm az ajánlómat, ha már van ez a lehetőség. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 Csak már hetek óta gondolkodom, hogy mi legyen az ajánló szövegem, egyik típus sem tetszik, amit írtam. Nehezebb, mint forgatni és írni, nem gondoltam volna. :surprised 

Elvesztettem zsebkendőmet, milyen jó sztori lehet, valaki írja meg! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lilu Szer. Júl. 30 2014, 11:24

Rochelle: Ááá nagyon jók a képek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 835323539 A legjobban Mavis szobája tetszik.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3868612732 

Éppen címet kerestem a készülő történetemnek, és felmerült bennem egy kérdés:
Titeket zavar, ha egy cím vagy a cím egy része nem magyar?
Mert kitaláltam egy jó címet, de az egyik fele angol.

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szer. Júl. 30 2014, 11:32

Lilu: köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 Én is szívesen laknék a szobájában, bár alapvetően nem szeretem a fekete bútorokat.
Kérdésedre rátérve: szerintem nem zavaró, mert sokszor más nyelven jobban ki tudjuk néha fejezni az érzéseink, bármennyire is összetett és csodálatos a magyar. Csak arra kell vigyázni, hogy vannak, akik esetleg nem értik, és lehet az is, hogy valakinek máshogy jön le, máshogy értelmezi, mint amit te gondoltál bele a címbe.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Szer. Júl. 30 2014, 12:02

Rochelle: Tényleg nehéz ajánlót összehozni, de ebben a témában veheted lazábban.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3633238760 Itt tényleg elég nagyjából felvázolni, hogy milyen történeten dolgozol éppen, kik a főszereplők stb. Nem kell törekedni arra, hogy hú, de ütős és lehengerlő legyen! Majd az oldalra kikerülő előzetesnél kell mindent beleadni!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960 

Titeket zavar, ha egy cím vagy a cím egy része nem magyar?
Engem egyáltalán nem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960 Mások is csináltak már ilyet:
The Torenos - A hatalom csapdájában
Fame - A hírnév átkai
Crazy Love - Egy őrült szerelem

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sakura Szer. Júl. 30 2014, 12:41

Mi az, amit a másikból átemelnétek? Mi az, amit irigyeltek az ellenkező játékból?
Én igazából csak a 2 gyorsaságát vinném át a 3-ba, mert elég idegesítő tud lenni amikor 2 percig csak a cipőket tölti.

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy esetleg a történeteteket a szeptemberben megjelenő negyedik szériával forgatjátok majd? Mennyire vagytok az eddigi információk alapján megelégedve vele?
Nem tudom hányan vannak így vele, de nekem a CAS-en kívül semmi nem tetszik a Sims 4-ből. Sokkal jobban örültem volna, ha inkább realisztikus irányba mennek a grafikával, és ha nem szedtek volna ki olyan dolgokat, amik az előző játékok nagy részét képezték (CAST stb).

Álmodott-e már valaki a tale-jével vagy annak egyik szereplőjével, vagy legalábbis szeretne-e?
Hát, ha nem felejteném el az összes álmom reggelre... Lehet, hogy álmodtam, de nem tudom megmondani, de olyan szereplő van, akivel való életben szívesen találkoznék.

Titeket zavar, ha egy cím vagy a cím egy része nem magyar?
Engem egyáltalán nem, sőt, valószínűleg az én tale-m címe is angol lesz, vagy legalábbis az alcím, még nincs meg a végső név.

Látom mindenki szépen dolgozik a tale-jén, én sokkal jobban haladok mint elképzeltem volna. Kitűztem a decembert mint végső határidőt, hogy befejezzem, ezt próbálom be is tartani.
Infókat még mindig nem akarok megosztani, de hoztam egy random képet és egy kérdést: http://kepfeltoltes.hu/view/140730/Screenshot-1005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az nagyon furcsa lenne, ha az egyik főszereplő csak kb. a harmadik részben jelenne meg először?

Sakura

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Sakura


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : Antibes

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

19 / 50 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.