Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

11 / 50 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Júl. 18 2014, 20:22

Ami engem illet, tele vagyok egypercesekkel.. És hát bevallom mind krimi.. Most ilyen a hangulatom, ezer ötletem van, és mindig születik valami.. Gyertek, keressetek ha illusztrálni akartok..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Júl. 18 2014, 20:39

AnatidaephobiaCookie: Eddig nagyon tetszik a tale-ed!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Személy szerint odáig vagyok a bűnöző lángelmékért (persze inkább az irodalmi alakokért, mielőtt bárki bármi félreértene  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 ). Moriarty például személyes nagy kedvencem, és valamilyen beteg módon "vonzódom" a labilis, sötét karakterekhez... Magam sem értem miért, talán azért mert ezek sokkal összetettebb karakterek.

Lee: Én kíváncsi vagyok a többi novellára is, A falióra is remekül sikerült! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 835323539  Úgyhogy ha időt engedi alkoss bátran, biztos nem lesz hiány olvasókból. Dani képei pedig egyszerűen fantasztikusak!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3868612732 

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Pént. Júl. 18 2014, 21:06

Lee és DeeDee: Köszönöm szépen, ennek nagyon örülök C:
Sookie: Akkor ezzel nem csak én vagyok így Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Moriarty nekem is nagy kedvenc, bár időnként ki ver tőle a víz :DD Bár tény, hogy még csak Andrew Scottként láttam a BBC féle Sherlockban.
Az ilyen karakterek pedig szerintem is sokkal érdekesebbek, szerethetőbbek (szerintem) részben éppen azért, mert mindig megtudnak lepni. Kiszámíthatatlanok és nehéz valamilyen hibájuk miatt megutálni őket, mert az emberben az van, hogy "De hát mégiscsak főgonosz/bolond/rossz előélete van/senki sem szereti Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Teljesen máshogy áll hozzájuk az ember, engedékenyebb velük szemben, ha úgy tetszik. Meg egyáltalán, annyira magabiztosak és ijesztőek, megunhatatlanok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Pént. Júl. 18 2014, 21:08

AnatidaephobiaCookie: Én olyan szinten kedvelem a fő gonoszokat, hogy nekik szurkolok, akármilyen elvetemültek is... XD

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Júl. 18 2014, 21:10

Sookie, a bűnöző lángelmék engem is érdekelnek, annyiban, hogy hogyan alakult ki a személyiségük, mitől lettek olyanok, amilyenek, családi avagy környezeti hatások által. Nem kell restellni ha érdekel, attól mi nem leszünk olyanok, mint ők..

A dicséretet pedig köszönöm, Dani nevében is, nagyon jólesett..

"A nagy kolbásztöltő gépnek mindig üzemelnie kell" mondta Agatha Christie, a krimi királynője, mikor arról faggatták hogyan tud egymás után 6-7 regényt megírni..

Valahogy én is így vagyok... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Pént. Júl. 18 2014, 21:19

martin923: Erről én is tudnék mesélni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Nem is olyan rég jöttem haza rajztáborból, mikor az animáció volt a téma szóba jött az oroszlánkirály és a karakterek. Rávágtam, hogy a kedvencem a három hiéna, meg Vitani és természetesen Zordon Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309
Arról pedig ne is meséljünk, mikor a Thor 2-őt moziban néztük meg én pedig elbőgtem magam Loki haláljelenetén Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Úgy még nem hallottál embert vihogni, ahogy akkor a barátnőim :DDD
Lee:(csak elfelejtettem írni) Nagyon kíváncsian várom őket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Szeretem az ilyen jellegű, fekete humorú történeteket a Falióra is nagyon jól ellett találva C:

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Pént. Júl. 18 2014, 21:21

AnatidaephobiaCookie: A fő gonoszok a favoritok! Pacsit, AnatidaephobiaCookie! Huh... Honnan jött ez a név, mond? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Júl. 18 2014, 21:25

Köszönöm,AnatidaephobiaCookie én magam is rajongok a krimikért, a rejtélyekért, de ugyanakkor az állatos történetekért is. Halom számra olvasom a könyveket a hiénákról, a gepárdokról és más afrikai állatokról, vagy éppen verseket írok, mikor mi jön rám.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3868612732 

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Pént. Júl. 18 2014, 21:27

Lee: Ja, és igen. Én még meg sem dicsértelek A falióráért.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sakura Pént. Júl. 18 2014, 21:31

Banshee, VictoriusPigeon: Köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3199574888 ! Ha ennyi embernek tetszik akkor biztos lesz egy kis szerkesztés. A műfajról annyit, hogy a steampunk öltözködési, berendezési stílus nem kap majd annyi szerepet, inkább a technológia, a gépek, persze valamennyire jelen lesz, de inkább a vintage fog dominálni.

AnatidaephobiaCookie: Mikor rákerestem, hogy mit jelent az anatidaephobia lehet, hogy kicsit túl hangosan nevettem... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 4216510677 Felkeltette az érdeklődésemet a tale-d, ráadásul krimi ami nálam egy nagy pluszpont. Sims 3 és hibakód, a szétszakíthatatlan páros... Nem tudom milyen állapotban van a számítógéped többi része, de amikor én bővítettem a gépem RAM-ját már csak nagyon ritkán áll le minden ok nélkül. Remélem megoldódik a problémád vagy így vagy úgy, és nemsokára olvashatom a taledet!

Olyan sokan írták, hogy tetszenek a képek, ami megmelengette kicsiny szívemet, hogy gondoltam, megosztok egy kis morzsát a taleből, miután befejeztem egyáltalán nem voltam megelégedve vele, úgyhogy újra fogom csinálni az egészet, de íme CITE, vagy legalábbis egy vázlata: http://www.kepfeltoltes.hu/view/140718/Screenshot-431_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sakura

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Sakura


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : Antibes

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Pént. Júl. 18 2014, 21:52

AnatidaephobiaCookie: ha nem haragszol én rövidíteni foglak, még nem tudom hogyan, lehet, hogy AC-nek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 nekem is eléggé tetszik az elgondolásod, kíváncsian várom a történetet, és ha nem javul meg a játékod remélem sikerül találnod valakit, aki remek képeket készít hozzá.

Lee: pont ugyanez érdekel engem is a sorozatgyilkosokban, hogy hogyan változott így meg a személyiségük... stb. Meg alapból a pszichológia is vonz, de inkább a deviáns részei Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3868612732
Egyébként nekem nagyon bejött az egypercesed, Dani képeiért meg még mindig odáig vagyok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 778176054  

Mostanság én is rákapcsoltam kicsit az agyalásra a talemmel kapcsolatban, megváltoztattam néhány alappillérét a történetnek, és lehet, hogy a közeljövőben elkezdem érdemben is írni  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 2564226250 

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Júl. 18 2014, 22:11

Nana, amikor olvastam az oldalon a bemutatkozásod, azt gondoltam, hogy van ami közös bennünk.. Tervezek egy történetet egy sorozatgyilkosról, de azt igazi regényben, és inkább a lélektani részét szeretném megragadni, mintsem rémisztgetni az olvasókat a cselekmény részleteivel.. Már alakul is bennem, persze még sokat kell olvasnom, kutatnom hozzá..

Köszönöm az elismerést, megsúgom én is odavagyok Dani képeiért csak az olvasókat annyira nem akarom befolyásolni..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Sok sikert a tale-hez, nagyon kiváncsi vagyok rá..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Júl. 18 2014, 22:15

martin923, én meg még nem mondtam, hogy köszönöm, de most mondom.

Köszönöm, nem csak engem illet..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Pént. Júl. 18 2014, 22:48

martin923: Az Anatidaephobia jelentése: félelem attól, hogy egy kacsa megfigyelése alatt állsz, a Cookie, pedig sütit jelent Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Ez nálam amolyan """művésznév""", amit a dA(rajzos oldal) fiókom készítésekor vettem fel. Eredetileg nem Cookie, hanem rainbow lett volna, de az már pont túl hosszú :DDD
Lee: De jó rokonlelkekkel találkozni C: Nekem az írás mellett a rajzolás a nagy mániám. Nemrég kezdtem bele egy képregénybe(pont egy farkas körül forog a történet), illetve ősztől művéseti iskolába megyek animáció-szakra, amivel eddig is egészen sokat foglalkoztam. És nem egyszer voltak már főtémák az afrikai állatok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309
Sakura: Hmm... Ezzel még nem próbálkoztunk és nem kizárt, hogy itt a gond. Felírom és megpróbálom ezt is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960 Nagyon örülök, hogy tetszik. Asszem szerelmes lettem a simed szemeibe :DDD
Nana: Nem haragszom, csak nyugodtan Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Megint csak nagyon örülök, hogy tetszik és én is ebben reménykedem C:

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Júl. 19 2014, 06:18

AnatidaephobiaCookie, én szintúgy örülök, ha rokonlelkekkel találkozom.. Rajzolni ugyan nem tudok, de állandóan grafikushiányban szenvedek a munkám során. És kedvelem Tim Burtont..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960
 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Szomb. Júl. 19 2014, 08:40

AnatidaephobiaCookie: Nagyon ütős lett az idézet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 És itt nyújtózkodik a tömegben egy újabb Sherlock-fan. Ha egyébként helyesírásilag 100%-osan tökéletessé szeretnéd tenni a tale-ed, beképzelt módon ajánlom a saját tippemet erre vonatkozólag. Ezt csak azért mondom, mert láttam, hogy a párbeszédbe belekerült egy-két felesleges pont.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 164952250 

DeeDee: Tök érdekes lenne látni Lee novelláit többféle illusztrálással. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Imádom Dani képeit, de ha van rá mód, azt mondom, fő a változatosság!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 1585566538 

Sakura: De félelmetes a simed! Nem is reagáltam még amúgy a felsorolt műfajaidra! Wow! Hát ilyen besorolásokkal se találkoztam sűrűn!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szomb. Júl. 19 2014, 09:22

AnatidaephobiaCookie: Andrew Scott Moriarty-ja szerintem is elképesztően jó lett. Bár a BBC-s Sherlock minden színésze remekel. Érdekes azért, hogy ha összehasonlítjuk az angol sorozatokat az amerikaikkal mekkora különbség van. Amerikában csak az számít, hogy a színész/színésznő minél jobban mutasson a képernyőn, az pedig, hogy néha pocsék színész nem is számít. Ezzel szemben az angoloknál nagyon fontos az, hogy a színész jól játssza a szerepét, még ha nem is úgy néz ki, akár egy modell.
Egyre kíváncsibb vagyok a tale-edre. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Lesz még belőle kis részlet, vagy kép, vagy ajánló, vagy bármi? És körülbelül mikor fog megjelenni?

Lee: Jól érted, engem is éppen ez érdekel. Hogyan váltak azzá akik, mi a múltjuk, stb. Ennek az egésznek a lélektana érdekel, és szerintem egy izgalmas és persze lehengerlően intelligens (sajnos anélkül nem megy) rosszfiúnál nincsen érdekesebb.
Agatha Christie-nek, pedig igaza volt.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3868612732 

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Szomb. Júl. 19 2014, 10:14

Lee: Jól van, megérte kiírni azt a bemutatkozást :DD
Etti: Köszönöm szépen és jár a virtuális-pacsi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Azonnal nézegetem a tippet  C:
Sookie: Ne is mond, a Sherlockot iskolapéldaként mutogatnám Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Valami elképesztő jól ott van mindenki a karakterében. Csak azt sajnálom, hogy Benedict Cumberbatchtől a Sherlock miatt kérik mindig ugyanezt a formát. A Star Trekben például egy az egyben ezt kérték tőle. Éppen hogy csak a karakter neve változott meg, a film végén még egy hosszú kabátot is kapott Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 A Suszter, szabó, baka, kémben hála az égnek már kicsit más karaktert kapott, de a kabát ott is kötelező darab. Lehet, hogy van a tarkóján egy tetoválás :DDD(vagy csak nagyon imádja a kabátot és fél, hogy anélkül nem tud jól játszani Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309)
Az amerikai filmekkel pedig egyet kell értenem, hiába imádom őket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Viszont el kell ismerni, hogy Hollywoodban is van egy két nagyon tehetséges alak csak valamiért mindig csak a kisebb szerepeket kapják :I
Próbálok minél gyakrabban idézeteket hozni és hamarosan előpofátlankodom a haldokló simsemmel és a két főszereplő vázlatával Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Illetve sajnálom, de fogalmam sincs, mikorra tehető a megjelenés Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 2513195574 Van, hogy egy nap alatt legépelek egy egész részt, amivel másnap vagy elégedett vagyok, vagy megy a kukába, de nem ritka, hogy hetekig hozzá sem nyúlok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Mindenesetre most tartok durván a történet közepének az elején és(ezt pontosan tudom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309) június 16.-án kezdtem el írni C:

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szomb. Júl. 19 2014, 11:18

AnatidaephobiaCookie: Hát igen, a Sherlock-ban valamit nagyon jól csinálnak. De ez elég sok angol sorozatra igaz: Doctor Who, Misfits (eleje) és persze a My Mad Fat Diary, ezek mind remek sorozatok.
Én legutóbb Benedict Cumberbatch-t a 12 years a slave című filmben láttam, és ott elég másmilyen szerepe volt. Bár nem szerepelt túl sokat, de azon az alakításán egyértelműen nem érződött Sherlock.
Szerintem bármilyen kis infómorzsát hozol is, többeknek is tetszeni fog. Aztán persze türelmesen kell várni, hogy mikor jelenik meg, de azért drukkolok, hogy minden simán menjen. Oh, és június 16? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309  Aznap volt a születésnapom  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 2564226250

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Zsófi Szomb. Júl. 19 2014, 11:41

Sookie: Boldog szülinapot utólag is. És egy napon születtünk! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

Mint azt már az "Ismerkedjünk!" témába is írtam, belekezdtdem egy Tale-be a nyár elején (34 részes; egy rész 6 oldal, szöveggel, képekkel együtt), de az eleje szerintem katasztrófa, így gondolkozom az újraforgatáson. Az egész Tale-ből 3 rész hiányzik. Szerintetek érdemes újraírni?

Zsófi

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Word, Sims

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

11 / 50 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.