Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

45 / 50 oldal Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Scarlett Csüt. Okt. 23 2014, 17:10

Úgy örülök, hogy érdeklődtök a történetem iránt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3101058960 Remélem nem fog csalódást okozni. Hát az első részem szövege készen van, a második elejével nyűglődök eléggé, közben most építettem meg a házat (berendezni sajnos még nem volt kedvem, ahhoz sok dolgot kéne letölteni még, kis apróságokat, amitől életszerű lesz), és csinálgatom a szereplőket formatárban Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3101058960
Ki hogy halad? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309

Scarlett

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Scarlett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 45

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Okt. 24 2014, 09:40

Az utóbbi napokban sajnos nem voltam gépközelben, sz'al van mit bepótolnom...

Scarlet: Én is köszöntelek az oldalon. Én egyszer feltettem egy hasonló kérdést mint te. az volt h mennyire lenne zavaró v. szokatlan ha a történet a "happy end"-del indul - legalábbis látszólag. A te kérdésedre válaszolva sz'tem nem zavaró ha mindjárt az elején ott vagyunk a dolgok sűrűjében Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309
A részlet is nagyon megfogott. Nekem azt sugallja h hősnőnknek látnoki képességei vannak Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3633238760

Rochelle: Már most imádom a tablót - és ha felkerülnek a tanárok is, még jobb lesz. Langraab Gazdasági Gimnázium: Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 835323539

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Pént. Okt. 24 2014, 10:10

Juhaszgaga: köszönöm szépen, örülök, hogy tetszik! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309

Sookie: köszönöm szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309 Igen, igen Poe van a háttérben, mivel én is imádom, Mavisnek is muszáj. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309 Tessék pontosan olvasni, de az egér is jópofa. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 2049472129 Hát nem tudom, hogy mikor leszek kész, de 2015 eleje biztos. Az végül is nálam az első hat hónapot takarja. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309

Rikardo: örülök, hogy tetszenek, köszönöm szépen a dicséretet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309

Életem eddigi leghosszabb fotózásán is túl vagyok, elkészültem az osztályképpel. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309 Ennél persze csak többet fogok dolgozni, de végre megtapasztaltam milyen egyszerre 8+ simmel dolgozni.
Íme a végeredmény: http://kepfeltoltes.hu/141024/2831581391_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Scarlett Pént. Okt. 24 2014, 10:25

Váó! Rochelle, te aztán türelmes ember lehetsz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309 Nagyon szép kép! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3101058960

Eléggé tanácstalan vagyok, mivel sims 2-ben nem igazán jelennek meg a letöltéseim, szóval vagy alap dolgokkal csinálom a képeket, amikkel annyira még játszani se szeretek, nemhogy történetet kiadni, vagy 3-mal csinálom. Kezdem jobban megkedvelni a sims 3-at, mivel mostanában azzal játszottam, de akkor eléggé el vagyok vágva, mivel két kiegészítőm van hozzá, és már a részletem első mondatát nem tudom illusztrálni, miszerint esett a hó. Plusz legalacsonyabb grafikán játszok, csak így megy normális sebességgel akadás nélkül.
Esetleg valaki tud megoldást a letöltésekre? Pl: ha van egy haj, "ráadom" a simre, vagy fekete lesz a kép, vagy teljesen más színek jelennek meg.

Scarlett

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Scarlett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 45

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Okt. 24 2014, 10:49

Rochelle: Minden elismerésem. Nem kis munka lehetett összehozni ezt a csoportképet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3375280616

Scarlet: Milyen file-okat használsz? Én a 2-höz a package-t, a 3-hoz a sims3pack-ot szoktam és ideáig még mindig rendesen működtek. Mondjuk nem szoktam túlzásba vinni a használatukat, tehát nincs fent egyszerre mind a kétszázvalahány féle haj, meg félmillió egyéb cucc...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Scarlett Pént. Okt. 24 2014, 13:55

Nagyjából megoldottam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3101058960
Ő pedig Jeanette, nem egy gyönyörű kép, de ennyi telt most sajnos, majd még hozok a házról (a háttérben lévő nem lesz benne a történetben, csak ideiglenesen költöztettem ide):
http://kepfeltoltes.hu/141024/snapshot_61567eb2_61567fcc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Scarlett

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Scarlett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 45

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Pént. Okt. 24 2014, 15:40

Sziasztok!
Elkapott az ihletroham, és elkezdtem dolgozni egy történeten. Viszont szeretnék egy kis "közvélemény kutatást" rendezni:
Hogy álltok a slash/femslash történetekkel? Nem kell itt semmi komolyabbra gondolni néhány csóknál, és nem is lenne annyira középpontban, de mellékszálként belefűzném a történetbe. A feltételeknél nem áll, hogy ne lehetne, de én még nem olvastam ezzel kapcsolatos történetet, pedig elég sokat elolvastam már (igaz, ez még a MySims fénykorában volt, szóval lehet, hogy azóta valami kihullott a fejemből). Szóval taszít-e titeket ez a műfaj?
Köszönöm a válaszokat előre is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3199574888

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Okt. 24 2014, 15:51

Hű, Rochelle, Neked aztán van türelmed! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309 Ez az osztálykép nagyon jól sikerült.

Scarlett: Jeanette lenne akkor a főszereplő? Oh, szeretem a hajat, amit válaszottál neki. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309
Lehet amúgy tudni valamit már a készülő történetedről? Hogy miről fog szólni úgy nagyjából?

Gabett: Engem személy szerint nem zavar az ilyesmi, ha nem megyünk bele nagyon a részletekbe... Ahogy írtad, egy-két csók szerintem simán belefér.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Okt. 24 2014, 16:42

Gabbet: Sz'tem nyugodtan jöhet. Egyébként nem a MySims-sen hanem egy másik oldalon olvastam egy tale-t amiben két csaj akik együtt élnek ( és együtt is vannak ) örökbe fogadnak egy babát.

Erről most eszembe jutott még a Christine kalandjai ( New adventures of old Christine ) c. sorozat egyik epizódja, amiben a címszerelő Christine kamuból elveszi a barátnőjét ( nem a csaja! ) h annak ne legyen gondja a bevándorlási hivatallal Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Okt. 24 2014, 20:55

Rochelle: Hát igen, sok simmel forgatni nem éppen leányálom, ezt tanúsíthatom, de nagyon jó lett az osztálykép! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309
Ja, és jöhet a simlish tabló is!

Scarlett: Ha grafikai anomáliákat tapasztalsz, az általában videókártya-probléma. De ha nagyjából sikerült megoldani, akkor jó Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3101058960 És tetszik a szereplőd!

Gabett: Ó felőlem aztán főszálként is jöhet a slash, ha jól meg van írva Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 1585566538 Engem amúgy semmi nem tud zavarni, ha látom értelmét, hogy benne legyen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szomb. Okt. 25 2014, 18:08

Jó sok minden történt!
Rochelle: ezt hogy? Ha jól számolom, akkor 26 szereplőt pózoltattál... gratulálok, és sok sikert a munkához!
Scarlett: megcáfollak, az évszakok nélkül is lehet havat teremteni. Egyébként tetszik a lány, és az arca sem túl mű.
Gabett: jöhet, de ne csak azért legyen benne, mert különleges (lsd. DeeDee válasza)

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lara'02 Szomb. Okt. 25 2014, 18:15

Wan: Ha lenne hozzá kedved leírnád, vagy privátban megírnád, hogy hogyan lehet évszakok nélkül havat "varázsolni"? Előre is köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3101058960

Lara'02

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 7

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Okt. 26 2014, 12:54

ROCHELLE!
Megtaláltam a megoldást a borospoharakra Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3101058960 Most forgattam (titok, hogy mit) és ezt nézd:
http://www.kephost.com/images/2014/10/26/Nevtelen6df30.png
A megoldás pedig igen egyszerű: nem az OMSP-t kell használni, hanem ezt:
http://www.modthesims.info/d/178963
Remélem, hogy még időben szóltam. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Okt. 26 2014, 14:36

Wow, Wan, szuper vagy, nagyon szépen köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 1222681193
Még jó korábban megérdeklődtem mi a módja a több simmel való forgatásnak, és sikerül is alkalmazni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309 Csak fárasztó nagyon. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 2049472129

Sajnos egyelőre nem fogom tudni letesztelni, mert tönkrement a forgatós gépem, mivel a vihar lecsapta a biztosítékot... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 2773155322 Még látok reményt a megjavítására és az elmentett dokumentumaim visszaszerzésére, viszont ha nem sikerül, akkor kissé késni fogok a tale-emmel, mert akkor újra kell telepítenem a Simset, és bár megvan pendrive-on elmentve két szomszédság néhány simmel és épülettel, azóta jó sok mindent csináltam és sajnos újra be kell majd szereznem a letöltéseket is. Még nem tudom mi lesz, nagyon remélem, hogy nem adja be az unalmast teljesen a gép és az eddigi forgatási munkáimat előlről kell kezdeni... :what

DeeDee: örülök, hogy tetszik, előre félek attól, amikor a bulis jeleneteimnél 50 körüli sim kell majd, te hogy bírtad idegekkel? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309

Sookie: örülök, hogy tetszik, köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309 Te hogy haladsz a történeteddel? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 2822276435

Rikardo: köszönöm szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3868612732

Scarlett: igyekszik az ember, köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309 Érdekes ez a probléma, nem lehet a gépnek gondja? Megvan minden mesh, minden rendesen van bepakolva? Pl. nálam még, amikor elkezdtem forgatni, csak nagyon kevés letöltés jelent meg, újra kellett raknom az egész játékot, de utána már működött. Nagy volt az ijedtség. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 295755309 Jeanette bájos lett, jól sikerült! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3868612732

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Okt. 26 2014, 14:44

Rochelle, esetleg ha segíthetek néhány letöltéssel, egyedi tartalommal, szívesen megteszem.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Okt. 26 2014, 17:33

Rochelle: Öööö...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3062730547 Sehogy... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3472456676  Elég húzós két hét van mögöttem és most jön a következő, úgyhogy egyelőre nem tudom mikor fogok tudni alkotni. Igyekszem annyit megtenni, hogy azért ha tudok mindennap írok egy kicsit, még ha egy fél füzetnyi oldalt is, de hogy mikor fog ez összeállni, arról fogalmam sincsen. Remélem a téli szünetben (ami szerencsére egész januárban is tart majd remélem) bele tudok húzni, addig meg csak úgy ímmel-ámmal haladok. Őszintén szólva nem örülök ennek, és olyan boldog lennék ha végre lenne sok-sok időm arra, hogy írhassak.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Okt. 26 2014, 19:29

Rochelle: Jaj, remélem, hogy megoldódik a gép-probléma! A vihar mindig veszélyes az elektronikai eszközökre Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3213504501
Hát a sok simmel nehéz bánni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 4216510677 Szerencsére csak egyszer fagyott le a játék, amin őszintén meglepődtem, mert az még a régi gépemen történt, ahol hajlandó volt teljesen ártalmatlan helyzetekben (ld. ruhavásárlás) lefagyni az egész. De amióta új gépem van, minden szép és jó Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 1585566538 Egyébként a beállítgatásoknál néha már idegbajt kaptam, főleg, mert minden egyes simet más pózba akartam beállítani, és egy idő után elfelejtettem, hogy melyik póz volt már Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 2049472129

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Hétf. Okt. 27 2014, 11:45

Sziasztok!
Reggelit forgattam, hát ilyen lett... Hogy tetszik? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3868612732
http://www.kephost.com/images/2014/10/27/tale210.png

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lara'02 Hétf. Okt. 27 2014, 12:28

Wan: Nekem tetszik, szép a szoba és a berendezés! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3101058960 Viszont a simeket hiányolom... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 1910640592 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3213504501

Lara'02

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 7

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Hétf. Okt. 27 2014, 12:33

Lara: örülök, hogy tetszik. Ne aggódj, az eredeti képen a Simek is szerepelnek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 45 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

45 / 50 oldal Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.