Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

44 / 50 oldal Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Hétf. Okt. 20 2014, 14:33

Pörög az élet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960
Etti: Ne haragudj, hogy megkérdezem, de valamikor belekerülhetek a Kémeink jelentették
részbe?
Réka: üdv itt.
Lee: hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Hétf. Okt. 20 2014, 15:51

DeeDee: köszi szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309 Én megőrülnék, ha ilyen zsúfolt tiniszobám lenne, de Mavisnek jól áll. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309
Jó hallani azért, hogy alakul a második évad, várom már! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960

Scarlett: köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960
Kérdésedre rátérve engem nem zavarna, ha utána azért lenne időnk megismerni a szereplőket, lenne ideje kibontakozni a történetnek.

Nita: köszi, már kifelé jövök szerencsére a betegségből. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309 Köszönöm a dicséreteket! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960

Üdv az oldalon T.Réka! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309

Etti: Elpirulok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 164952250 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 4216510677 Amúgy sokkal gyorsabban megvoltam vele, csak a már előre elkészített, új otthon szobájának képeit néztem, könnyű dolgom volt így berendezni.

Lee: gratulálok és örülök azért, hogy mennek a bemutatók és sok a munkád, és annak is örülök, hogy alakul a történeted! Kíváncsian várom! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3868612732

NoAngelBrigi most lelőtte az hihetetlenül "újdonságnak" szánt tablós ötletemet a mai Szappanbubis érdekességekkel. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 1585566538 A csudimudiba! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 4216510677

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Okt. 20 2014, 18:33

Köszönöm,Rochelle, nagyon kedves tőled.. Csinálj akkor alsós tablót vagy "Ilyen volt-Ilyen lett" tablót ..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by NoAngelBrigi Hétf. Okt. 20 2014, 18:38

Micsoda képek, micsoda részletek! Öröm látni, hogy ilyen fantasztikusnak ígérkező történetek vannak készülőben! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3868612732

Rochelle: Ugyan, nem védtem le az ötletet! Kíváncsi lennék a Te tablódra is, ha oda jutsz, mindenképp készíts egyet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3868612732

Szerk: Szerkesztőtársaimmal azon gondolkodtunk, mit szólnátok ahhoz, hogy ha a megjelent történetek képeit is bevonnánk egy-egy olyan játékba, melyek során más értelmet adunk az adott képnek? Azért kérdezünk meg Titeket, mert az eddigi játékok során nem módosítottuk olyan mértékben a képeket, hogy az sértőnek tűnjön rátok vagy a sztorira nézve. Természetesen ezután se szeretnénk, minden esetben csak és kizárólag vicces, de semmiképp se gonosz vagy rosszindulatú feliratokat társítanánk hozzájuk. A korábbi képregény játékok során látott módon használnánk fel, illetve ahogy időnk és kreativitásunk engedni, mi magunk is gyártanánk egy-két mosolyogtatót. Mit szóltok hozzá?

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Hétf. Okt. 20 2014, 19:15

Wan: A "Kémeink jelentették"-be az elmúlt hét (hétfőtől-vasárnapig) bejelentett, mutatott dolgai közül válogatunk. Az elején írtuk is, hogy saját szubjektív megítélésünk alapján szelektálunk ezek közül, tehát nem mindenkiről adunk hírt, csak olyanokról, akik elsősorban:
- engedélyt adtak
- olyat hoznak, ami a másik számára érdekes lehet, tehát viszonylag nagyobb csomagot, vagy fontosabb dolgot (borító, hosszabb részlet, több kép stb.) [tehát nem csak egy kis semmitmondó fotó, meg egy mondat a történetből]
- írtak az "Ezen dolgozom" témában van valamilyen ajánlót a munkájukhoz, mert így könnyebb utalni rá, a látogatóknak is egyszerűbb összekapcsolni a dolgokat
- a nálunk megjelent történetük folytatásán dolgoznak.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Scarlett Hétf. Okt. 20 2014, 20:23

Köszönöm a válaszokat, akkor hagyom így a történeti szálat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960
Hoztam egy kis részletet kedvcsinálónak Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960 Mivel se epizódszámot se műfajt de még nagyon címet se tudok mondani, ajánlót nem írok egyelőre.

"A hó csak hullott, mintha sohasem akarná abbahagyni. Közel s távol egy lélek sem zavarta magányát. Örült neki. Végre egyedül lehet. Csak ő és a gondolatai. A gondolatok, amik elől legszívesebben elbújna. Ám ha már ezt nem teheti, legalább a többiekre nem erőlteti rá jelenlétét. Leült egy fa tövébe. Összekucorodott, és átadta magát a felgyülemlett fájdalmának.
-Jeanette, jól vagy? - kérdezte Lina suttogva. Megráztam a fejem, hogy magamhoz térjek.
- Persze, csak egy kicsit elbambultam - válaszoltam, és megnyugtatásul elmosolyodtam. Ám Lina ismer, és nem dőlt be ennek.
- Láttál valamit? - Mélyen a szemébe néztem. Őszinte aggodalom látszott benne. Bólintottam.
- Egy lány. Messze lehet innen - kezdtem bizonytalanul, és próbáltam felidézni a képet és az érzelmeket. - Havazott. Ő pedig egyedül volt. És félt, nagyon félt. De nem a magánytól. Az csak átmeneti, szinte hálás volt érte. Nem hagyhatom... annyira... kétségbeesett."

Scarlett

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Scarlett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 45

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Hétf. Okt. 20 2014, 20:27

Etti: köszönöm szépen a tájékoztatást!
Brigi: szerintem ez egy nagyon jó ötlet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 835323539
DeeDee:
...hogy tépkedem a hajam rendesen...
Ne félj, nem vagy egyedül... mostanában nem élvezem a forgatást Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 887593797  de itt az őszi szünet, úgyhogy rágyúrok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309
Scarlett: ez a részlet nagyon jó lett, ügyi vagy! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960 Csak így tovább!

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Okt. 20 2014, 20:37

Scarlett, nagyon tetszik, ahogy fogalmazol..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Hétf. Okt. 20 2014, 21:19

Lee: nem rossz ötlet, bár most így első gondolatra nehéz lenne kivitelezni. Viszont kissé továbbgondoltam az ötleted, ebből még akármi kisülhet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309

NoAngelBrigi: rendben van, megnyugodtam! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309 Már vannak vázlataim hozzá, a tale még el nem készült fejezeteiben lesz róla szó, nálam lehet oda fog bekerülni.
Ez a vázlatom: http://kepfeltoltes.hu/141020/CR-_152_DC_-_BELLY_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Még elég kezdetleges, kicsi is és hiányos is, de alakul.

Nekem tetszik az ötlet, nagyon kreatív! Mondjuk nekem még nincs megjelent történetem, szóval még nem szólhatok, de a gondolat igazán tetszetős.

Scarlett: nagyon szépen fogalmazol, tetszik a részlet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309 További jó munkát!

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Okt. 20 2014, 21:37

Hát Rochelle, ez a tabló nagyon klassz már most.. Ha pedig továbbgondoltad az ötletem és ezzel valamicskét segítettem, az az én örömöm..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by NoAngelBrigi Hétf. Okt. 20 2014, 21:48

Scarlett: Nagyon megfogott a részlet! Nem csak mert szépen fogalmazol, hanem mert a párbeszéd is előcsalt belőlem néhány kérdést. Most még nem zaklatnálak az elképzeléseimmel, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy Jeanette mit is látott pontosan és hogy ez milyen hatással van az ő életére.

Rochelle: Nagyon tetszetős az alap ötlet. Egyetlen hiba, de ezt biztosan meg fogod még változtatni, hogy a diákok neve olvashatatlanul apró betűkkel van írva. Egyébként minden elismerésem, hogy egy tisztességes létszámú osztályt álmodtál meg. Számomra fele ennyi emberrel se volt könnyű forgatni, hát még neked milyen nehéz lehet!

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Okt. 20 2014, 21:52

Brigi: Az én képeimet nyugodtan felhasználhatjátok, néhányszor úgyis olyan érdekes fejet vágnak rajtuk (főleg, amiket az érdekességekbe tettem - ez nem célzás volt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 4216510677)

Scarlett: Hű, nekem máris felkeltette az érdeklődésemet a részlet! Kíváncsi vagyok, hogy milyen műfaj lesz, bár tippem az lenne Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309

Wan: Őszi szünet? Luxus Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 2049472129

Rochelle: A Landgraab Gazdasági Gimnáziumért máris pluszpont (végletekig maxismatch létemre tekintettel) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Scarlett Hétf. Okt. 20 2014, 22:15

Először is köszönöm szépen mindenkinek a véleményt, nagyon jól estek és segítenek a folytatásban.
Igyekszem én is bekapcsolódni a folyó témákba, nem akarok olyannak tűnni, aki csak magával foglalkozik és néha berak valamit, megvárja míg írnak róla, aztán csöndben marad, de még eléggé kívülállónak érzem magam. Ez biztos gyorsan változik majd Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960

Rochelle: igazán élethű tabló, az iskolánkban van is hasonló, ügyes Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960
NoAngelBrigi: köszönöm a véleményt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960 Elhiszem, hogy lennének róla kérdéseid, az a gond, hogy sokra még magam sem tudom a választ Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309
DeeDee: hát talán a fantasy lesz rá a legjobb kifejezés, sajnos magukról a műfajokról se igazán tudom, "mi fér bele", de majd utánanézek.

Scarlett

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Scarlett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 45

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Kedd Okt. 21 2014, 10:51

Scarlett: Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem is tetszik a részlet! A fantasy kedvelt műfaj. Hajrá! Jó munkát! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3868612732

Rochelle: Jó lett a te tablód is! Nekem nagyon tetszik! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Kedd Okt. 21 2014, 11:26

Scarlett: Azt a', hát ez baromi jó lett! =DD Én már várom a történetedet. =)) Olyan, mint egy könyv. =)) (Y)
Rochelle: De jó, mint egy igazi tabló! =DD ;))

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by NoAngelBrigi Kedd Okt. 21 2014, 17:48

DeeDee: Köszönjük, élni fogunk a lehetőséggel! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3868612732

Scarlett: Részben ezért sem támadtalak le, más részről pedig ha mindet tudnál már, akkor se árulhatnád el, különben mi marad a történetbe? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3868612732

NoAngelBrigi

Admin
NoAngelBrigi


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : Az íróasztalom mögött
STA döntős Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szer. Okt. 22 2014, 10:44

Lee: köszönöm szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309 Már sok új ötletem van, de az legyen meglepetés.

NoAngelBrigi: igen, még elég sok mindent kell változtatnom, hogy látható legyen, meg még néhány képet újra fogok csinálni, mert nem tetszik. Pl. pont Mavis képe így utólag vizsgálva egyáltalán nem tetszik.
Még nem forgattam velük teljes egészében, kíváncsi leszek mennyi gond lesz velük. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309

DeeDee: igen, próbálok Maxis-hű lenni sok mindenben, a tablónak is el szeretném készíteni a simlish változatát is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309

Scarlett: köszönöm szépen, kedves tőled! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309 Hogy haladtál azóta a történeteddel?

Lexy: köszönöm, örülök, hogy tetszik! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309

Csajszyh: köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Szer. Okt. 22 2014, 21:52

Csöppet már régen jártam erre Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 800283558

Szerintetek mikor lesz legközelebb premier péntek? Szerintetek a legközelebb megjelenő tale (nem simnovella) szerepel az Ezen dolgozomtémában, vagy teljesen "váratlan", ismeretlen tale lesz?
Ezt sajnos csak remélni tudom én is, hogy mihamarabb. Nem lenne jó, hogy pangás van az oldalon, pláne az új történetek terén. Nita pedig forgassa azokat a képeket, hogy mihamarabb legyen premier péntekünk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960 De azon sem csodálkoznék, ha valaki váratlanul rukkolna elő egy új történettel.

Belegondoltatok már abba, hogy egyszer tényleg véget ér, ez "sims korszak"? Mit kezdenétek utána? Egy hasonló csoportot keresnétek, vagy valódi könyvet írnátok?
Sajnos én most élem ennek a sims-örületnek a gyengülő részét. De még így is több a negatíva, mint az előnye. Már csak forgatni járok fel simsre, néha-néha felfedezni egy másik várost, de csak ennyi. Negatívumként meg azt értem, hogy nem törölhetem le a gépről (amin már csak 5gb hely van), ugyanis nem tudom, mikor jön rám a forgathatnék Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309
Írás terén meg minden bizonnyal meg lennék egymagam. Talán egy-két netes pályázatra küldenék be rövidke sztorikat, de biztos, hogy nem foglalkoznék vele ennyit.

Wan: a képek valamiért csöppet sötétnek tűnnek, de azon kívül remek mind. Illetve meg kell, hogy kérdezzem: honnan van ilyen erős árnyékolásod? Esetleg valami mod, vagy hasonló?

Ha forgathatnátok a Sims4-gyel, megtennétek?
Kipróbálnám, hogy milyen lehet vele forgatni. De biztos nem olyan könnyű, mint elődjeivel, sok a macera még vele, de attól egy tök normális sztorit össze lehetne vele rittyenteni - az más kérdés, hogy erre ki vállalkozik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309

Érdekelne, hogyan oldjátok meg, ha a szereplőtök egyik részben még kisgyerek, másik részben tini. Forgatáson kívül addig játszotok, míg tini nem lesz, vagy esetleg van egy "tini változata" is, hogy minél előbb folytathassátok a sztorit?
Mivel nekem ezzel nincs gond, tapasztalatból nem tudok beszélni. De szerintem mindenképp egy formatáras yerek-tini hasonmást csinálnék a helyedben, majd azokat bármikor használhatod.

Nita: a fordítós ötletet én is javallom - ha még nem évült el ez a téma Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309 A képek pedig, mint mindig, most is elképesztően szépek. Csak az az egy felülnézetis kép szúrja csöppet a szememet, de azon kívül mind hat csillagot érdemel! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960

Rochelle: a szereplőplakátok nekem nagyon tetszenek, szépek a beállítások. A szoba berendezése pedig lehengerlően részletes Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960

Scarlett: Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 2485850408 Csak ámulok-bámulok! Kíváncsian várom a sztorit Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3101058960

Még így is keveset írtam, tuti elfelejtettem valamit Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 164952250

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Okt. 23 2014, 07:32

Gaga: Gunmod Radiance modját használom, és magasra állítottam az árnyékot.
Egyébként pedig köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Csüt. Okt. 23 2014, 07:41

Először is. Huh, kicsit lecsúsztam a fórumról, már ami a produktivitást illeti. De közeleg a ZH hét, szóval az őszi szünet is inkább csak plusz idő, amit a tanulásra fordíthatok.

A fordítós ötlet nekem nagyon tetszik, én támogatnám!

Nita: még mindig odáig-meg vissza vagyok a képeidtől, egyszerűen elképesztőek! Csodálatos, ahogy a TSM-mel alkotsz. És a részlet is nagyon tetszett!

Scarlett: Elöször is, üdv közöttünk! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309 Jaj, olyan jó, hogy valaki így idetalál! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309
Kérdésedre válaszolva, nem, nem zavaró ha már kezdetben belecsapunk a közepébe a történetnek. Ha azért mindenkit megismerünk majd lassan. Mondjuk, a tale amin dolgozom, is hasonlóan indul, tehát nem vonultatom fel a szereplőket, de tervezek egy prológust, mert egy kis időugrás van a sztoriban. Úgy értem, hogy a történet alapja x évvel hamarabb játszódik, mint a történet maga.
Nagyon tetszik a részletek, kíváncsi lettem! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309

Rochelle: A te képeid is nagyon szépek! Mavis szobája még mindig a kedvencem, és az egyik képen, csak nem Poe-t látom a háttérben? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309 A részlet is tetszett. Bár először felpuffadt kis egeret olvastam... xD Örülök, hogy haladsz azért az írással is, remélem mihamarabb olvashatjuk a történetet!
A tablóterved is tetszik. Landgraab Gimnázium? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309 IMÁDOM! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309

T.Réka: Üdv az oldalon! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309

(Imádom, hogy egyre többen vagyunk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309 )

Lee: Drukkolok, hogy mihamarabb készen legyél! Kitartás!

NoAngelBrigi: Részemről a képeim szabad prédák ilyen célra! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 295755309 Ha találtok köztük egyáltalán megfelelőt.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 44 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

44 / 50 oldal Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.