Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

24 / 50 oldal Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Szer. Aug. 06 2014, 11:45

Gyors kérdés: Ha egy taleben van halál és gyilkosság is, de ezek nincsenek naturalisztikusan ábrázolva, ugyanakkor az írásmód, a szereplők gondolatmenete elég pszicho, akkor az milyen korhatár alá sorolható? :DD Itt ülök felette kislányos zavaromba és azon filózok, hogy milyen korhatárba nyomorítsam be :DD
DakHo: Hmm... erre most nagyon kíváncsi vagyok, egyre jobb történetek bukkannak itt elő C:

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Szer. Aug. 06 2014, 12:07

DakHo: Nagyon tetszik az ajánló. Felkeltetted az érdeklődésemet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3101058960 Eddig még nem nagyon volt ilyen témájú tale.

Ki tervez (még) részt venni a pályázaton?
Szereplőket már megalkottam, és a törénetet is kitaláltam nagyvonalakban. Már csak rá kéne vennem magam az írásra. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3101058960

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szer. Aug. 06 2014, 12:10

DeeDee, tényleg nem akartam ilyen pluszmelót a nyakadba sózni. Azért ha elkészül, kíváncsi leszek a középkori Elsie-re Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3101058960

Nittaa#: Üdv, névrokon  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 295755309 Szerintem lehet érdekes és izgalmas törétnetet írni hétköznapi emberek hétköznapi élethelyzeteiről is, ha nem arról van szó, ki mikor eszik/alszik/wc-zik. (Bár egy Sims játékosnak ezek is nagyon érdekes és lényeges ügyek  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 4216510677 ). De nem kell gyilkosság, krimi, fantasy elem ahhoz, hogy érdekes legyen egy történet, ld. La media naranja vagy a Kettős játszma teljesen átlagos emberek nagyjából hétköznapi küzdelmeiről, életéről szó, és mindkettőt sokan szerették/szeretik. Jó alkotást, sok sikert a tale-edhez!

DakHo: nagyon menő az ajánlód, én máris kíváncsi vagyok. Kíváncsi leszek, hogy oldod meg Koreát és a koreaiakat. Jó munkát neked!

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Szer. Aug. 06 2014, 15:06

Köszönöm!Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3101058960
Viszont lenne egy kérdésem... Csinálhatok- e olyat, hogy egy szövegrész után két képet teszek egymás után?

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szer. Aug. 06 2014, 15:28

DakHo: Nekem is felcsigázta az érdeklődésemet az ajánlód, főleg, hogy ilyen szokatlan (legalábbis tale témában szokatlan) környezetbe írod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3101058960

Etti: Jobb később, mint soha! Egyébként én is csak mostanában szedtem le, mert az utóbbi időben elkezdtem olyan virágágyásokat gyártani, amibe lehetetlen beférkőzni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 4216510677 (egyébként az égvilágon mindenhez van hack, csak jó helyen kell keresni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3633238760)

AnatidaephobiaCookie: Hát, az enyémben elég sok minden naturalisztikusan van ábrázolva, és befért a 12-be...

Nittaa#: Én hármat is tettem egymás után, nem para (ha kifejezőek persze, 2 ugyanolyan kép nem hatásos) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DakHo Szer. Aug. 06 2014, 19:07

Nagyon köszönöm mindenkinek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3101058960 Jól esik ez a sok pozitív vélemény. Úgy látom megéri befejeznem a Tale-t  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 295755309 

DakHo

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
DakHo


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : Seoul, Dél-Korea

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by JackTheBanshee Szer. Aug. 06 2014, 19:31

Ki tervez (még) részt venni a pályázaton?
Lehet, hogy én is benne leszek, bár még nem vagyok biztos benne. Nem mintha nem lenne ötletem, de most sikerült munkát kapnom, és elég kimerítő a dolog, nem vagyok biztos benne, hogy időben el tudok majd készülni... Hát, maximum bevágom az Abyss ideillő fejezetét Jarek anyjával Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 4216510677 (dehogy is xD még a "Halálomat" felhasználni is nagyon olcsó húzás lenne, már elterveztem helyette egy teljesen új, másik karaktert Halálként xD)

JackTheBanshee

Járatos csevegő
Járatos csevegő
JackTheBanshee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : ehm

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Szer. Aug. 06 2014, 20:37

AnatidaephobiaCookie: A korhatáron ne nagyon görcsöljetek, majd mi megtesszük helyettetek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3101058960 Be lehet nagyjából lőni, hogy melyikbe tartozhat a történetetek, de általában ez úgy működik, hogy beérkezik az adott alkotás, és aki elvállalja, az dönt a sorsáról, vagy közösen megvitatjuk.

Nittaa# írta:Viszont lenne egy kérdésem... Csinálhatok- e olyat, hogy egy szövegrész után két képet teszek egymás után?
Lehet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3101058960

Banshee: Pedig én nagyon szívesen viszontlátnám az Abbysos Halált a novelládban. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 295755309

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Szer. Aug. 06 2014, 22:58

Egyébként ti hogyan oldjátok meg az olyan részeket, ahol 8-nál több személlyel kell dolgozni?Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 295755309
Pl. egy buli, vagy ilyesmi...hiszen minden simet be kell állítani a képekhez...

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Csüt. Aug. 07 2014, 09:08

Nittaa#: egy ilyen kép elkészítése jó sok időbe telik, ha pl. elolvasod a DeeDee-vel készült interjút, magad is láthatod, meg ha belenézel a Jelzőfénybe, ott az első részben nagyon jó buli képek vannak. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 295755309 
Én egyesével szépen mindenkit pózba szoktam rakni aztán fagyasztom őket. Egy jó tömegjelenetes képért meg kell dolgozni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 295755309 Mondjuk én még nem értem el a bulis jelenetemig, előre félek tőle, eddig csak a 23 fős osztályommal + tanár dolgoztam próbaképeket. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 2822276435 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Csüt. Aug. 07 2014, 09:11

Nittaa#: Insimenatorral és a Rochelle által említett fagyasztós órával, amikről egyébként majd szeretnénk tippeket írni, de hogy mikor lesz rá időnk, még nem tudom.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 1910640592 

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Csüt. Aug. 07 2014, 11:22

Fagyasztás? Nahát ilyenről még nem is hallottam. Meséljetek már.. én nem tudok sok trükköt, talán azért olyanok a képeim amilyenek..

Hú Lexy ez aztán izgalmasan hangzik és a simek gyönyörűek, hajrá hajrá, én várom!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Csüt. Aug. 07 2014, 12:22

Hát nekem már az első résznél akadt ilyen problémám, de megoldottam, viszont a fagyasztásról én sem hallottam.. nagyon kezdő vagyok még a tale -készítésben. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 295755309 
Lehet hogy tényleg nagyon jó lenne egy ilyen tipp. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3101058960 

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Csüt. Aug. 07 2014, 13:04

Az egyetemen csak 5 simmel lehet játszani egy háztartásba? :surprised 

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Csüt. Aug. 07 2014, 20:09

Lee: Sims 2-ben van egy ilyen óra, amivel a kiválasztott simeket le tudjuk úgymond fagyasztani, így nem kell szenvedni az összehangolással.

Töröltem az "Ezen dolgozom" topicba írt bejegyzésedet, és a legutóbbi hozzászólásodba másoltam be. Módosítom az ottani téma szabályát, hogy a My Simshez hasonlóan, ha lehet, oda csak és kizárólag a "ajánlók" kerüljenek, a kommenteket pedig mindenki ide írja. (Így nem vész el a sok reagálás között a lényeg.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3633238760 )


Nem akarunk megint rápocsékolni erre a kérdésre egy keddet, de tudnátok abban segíteni, milyen tale-eket szeretnétek viszontlátni az oldalon? Még van egy-kettő tartalékban, de könnyebb orientálódni, ha súgtok nekünk.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3984454939

Lexy: Izgalmasan hangzik a készülő tale-ed. Mondtam már, hogy beleszerelmesedtem a simjeidbe? A két főszereplő már így első ránézésre nagyon szimpatikus!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3101058960 

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Aug. 08 2014, 09:20

Lee: Köszönöm! Mivel most elég sok szabadidőm van belehúzok  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 295755309 

Etti: Köszönöm!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3101058960 Örülök, hogy tetszenek a szereplők, remélem majd a tale is elnyeri a tetszésedet!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3868612732

Milyen tale-eket szeretnétek viszontlátni az oldalon?

Az én listám elég hosszú: Holdfény, Más mint a többi és The Torenos 2. évada, Elveszett történet, Fame, Nancy Drew naplója.

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Pént. Aug. 08 2014, 13:04

Lexy: kíváncsian várom a történeted, izgalmasnak, érdekesnek hangzik. Bár én nem vagyok oda a Sims 3-as karakterekért, a tieid egészen szépek. Nagyon szép munka! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 295755309 Jó készülődést! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 835323539 

Milyen tale-eket szeretnétek viszontlátni az oldalon?
Holdfény, Linda és a szerelem, Crazy Love, Nancy Drew naplója, Fame 1-2, Virágvége szerelmesei, MMAT, Torenos 2, Egy angyal bakancsban

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Pént. Aug. 08 2014, 13:25

Milyen Taleeket szeretnétek viszontlátni az oldalon?
A Más, mint a többi mint a két része szerintem is simán jöhetne! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Pént. Aug. 08 2014, 15:26

A kérdésre most nem jut eszembe egy Tale sem. A Holdfényt és Crazy Love- ot én is szeretném Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 295755309 (bárcsak sikerülne is elérnetek az írókat)

A novellaíró pályázattal kapcsolatban szeretnék valamit kérdezni. Az baj, ha szlenget használok? A főszereplő mesélné a történetet E/1- ben, és úgy érzem, a stílusa miatt úgy lenne élethű, ha használna szlenget. (Persze nem minden mondatban)

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Aug. 08 2014, 17:23

Rochelle: Köszönöm!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 3868612732  Örülök, hogy izgalmasnak találod az ajánlót! A simek...hát igen sokszor hallani, hogy csúnya, lufifejű  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 4216510677  Sims 3-as karakterek, úgyhogy, ha a Sims 2 pártiaknak is tetszenek, akkor annak külön nagyon örülök.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 295755309 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 24 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

24 / 50 oldal Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.