Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Vote_r10 


Beszélgetés a Sims 4-ről

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Lilu Csüt. Feb. 05 2015, 14:59

Ez olyan, mint az Álomállások. A videó alapján tetszik, bár videó alapján az összes kiegészítő jó...
Majd kiderül Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csinga Kedd Márc. 17 2015, 16:34

Egy kis segítséget szeretnék kérni a játékkal kapcsolatosan.Simet hogy tudok kiköltöztetni a háztartásból? Előre is köszönöm Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 !

Csinga

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Csinga


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 24

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by bri11 Vas. Ápr. 05 2015, 23:52

Sziasztok,
újabban én is ráálltam a Sims 4-re (letöltöttem, eszem ágában sincs akár egy fillért is fizetni érte Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309), és azt kell mondjam, nagyot csalódtam Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 3213504501 Először is, olvasgattam sokat a Sims 4-ről és láttam, hogy sokaknak a grafikájával akadt gondjuk. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem tetszik, olyan különleges, semmi bajom nincs vele. Viszont a játékélmény hiányzik :s Nagyon unalmas. Oké, hogy az alapjáték és lesznek még kiegészítők, de régen a gépem nem bírta a Sims 3-at, ezért egy ideig kiegészítők nélkül toltam és még úgy is megvolt a játékélmény, de valahogy ez a Sims 4-ből hiányzik. Engem nagyon untat, körülbelül háromszor játszottam vele félórát, de részemről ennyi elég is volt, maradok a Sims 3-nál.
Érdekelne, hogy ti hogy vagytok ezzel? Ti is ilyen brutálisan unjátok? Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 Vagy csak én vagyok így vele? Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309

bri11

Járatos csevegő
Járatos csevegő
bri11


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 58

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Gabett Szer. Jún. 03 2015, 23:26

Na, végre én is elszántam magam, hogy beszerezzem a játékot. Sajnos, már túlságosan kiábrándultam az EA-ből...
Mindegy, szóval elmondanám a véleményemet:
A garafika. Ezen akad fel mindenki. Nekem speciell kifejezetten tetszik, leginkább a színek, olyan vidám, élő az egész, szerintem egyáltalán nem baj ez az új stílus. (Igaz, amikor a legelső trailert láttam, teljesen megbotránkoztam rajta, de azóta be kellett látnom, hogy tulajdonképpen jól néz ki.) Azt hiszem, hogy rájöttek, hogy a 3-nál élethűbbet úgysem tudnának programozni úgy, hogy ilyen alacsonyan tartsák a gépigényt (mert azért lássuk be, nem igényel a drága gamer pc-t), úgyhogy elmentek más irányba. Meg már amúgy is kellett valami vérfrissítés. Az egyedüli, amit nem állhatok, az a hajak. Szörnyű! Addig nem is voltam hajlandó elkezdeni játszani, amíg le nem szedtem néhány egyedi tartalmat (éljen a TSR!).
A látványvilág. Fura, mert ezt eddig senki sem említette, mindenki csak a grafikán lovagol. Körbenéztetek már a városban? Valami eszméletlenül jól néz ki szerintem!
A CAS abszolút max pont, nagyon egyedi simeket lehet alkotni. Az egyetlen negatívum, hogy én kicsit kevésnek érzem a személyiségjegyeket.
Az építkezés visz mindent, egyszerű, átlátható, rengeteg a lehetőség. Bútorokból viszont nagyon kevés van, és azok is használhatatlanul csúnyák... A normálisabb darabokat pedig csak képességek és munkák kimaxolásával lehet elérni, amivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Mármint komolyan?!!
És elérkeztünk az egyedi minta tervezőhöz. Kész, ez nálam kiverte a biztosítékot, még jobban, mint az, hogy nem open world a játék. A legkirályabb funkció volt a 3-ban, itt így viszont szinte lehetetlenség összeillő ruhákat és bútorokat találni. Ráadásul nagyon kevés variációs lehetőség van. (akkor legalább adták volna meg az összes színt az összeshez!)
És ha már itt vagyunk, a telekrendszer. Meh. Értem én, hogy gépigény meg ja... de most komolyan? 2014-et írtunk, amikor kijött a játék! Meg az, hogy csak a falat bámulhatom, mikor dolgozik a simem. Még az inventoryját sem tudom megnyitni! Az viszont nagyon pozitív, hogyha elutazol valahova, azonnal megtelik élettel a telek. (bár mondjuk hol lennének, ha a többi telek nincs betöltve...) Meg még az is, hogy megint egyszerűen lehet több családdal játszani.
És akkor jöjjön maga a játék. A szociális interakciókat imádom, végre nem kell félbeszakítani mind a két simnek az interakcióját, és beállniuk pontosan egymással szembe/leülniük egymás mellé, hogy dumálni tudjanak.
A hangulatok, ami ugye a naaaaaagy attrakció volt (a CAS mellett), hát... Megintcsak meh. Nekem néha elég kaotikus. Meg utálom, hogy pont befejezné azt, amiért boldogságpotokat adna és a jelenlegi hangulatával függ össze, amikor úgy dönt, hogy átvált más hangulatúra, én pedig feleslegesen csináltam az egészet.
Tetszik, hogy többféle nagyságú kaját lehet csinálni, meg hogy kiírja, hogy hány nap múlva romlik meg. Észrevettétek amúgy, hogy valami szürreálisan hamar éheznek meg a simek? Pedig nem csak harapnak valamit, hanem rendes kajával etetem őket...
Összegezve: Meh. Jól néz ki, meg látom benne a potenciált, az ötleteket, az innovációt, a pénzéhséget... De engem csak nagyon rövid időre tud lekötni. Mármint NAGYON rövid időre. Kábé két és fél órát töltöttem építkezéssel, játékkal jó, ha egyet. Egyszerűen nem tudom, mit csináljak benne. Eszik, alszik, képességet fejleszt, munkába megy, eszik, képességet fejleszt, eszik megint, elmegy wécére, eszik, megy az ágyba. Néha társasághiánya lesz, akkor muszáj elvinni valahova, merthogy a chatelés meg a telefon szinte semmit nem visz fel, és ezzel elmegy a csomó idő, és természetesen nem a kajálás kárára... Sims 3-mal egy nyáron keresztül tudtam játszani csak az alapjátékot, ugyanis a többi akkor még nem volt meg (vagy még ki sem jött egy sem, ki emlékszik már arra?). Szóóval, én egyelőre a kiegekben reménykedem, ami belegondolva elég szomorú dolog. Addig a Sims 4-et elkönyvelem egy középsemmilyen játéknak, ami biztos, hogy nem ér annyit, amennyit elkérnek érte.

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by bri11 Pént. Júl. 03 2015, 06:15

Gabett: Végigolvastam amit írtál és sok mindenben egyetértek veled:D Egyébként ez a "kajás-sztori" nekem is feltűnt, vagyis azt hittem először, hogy csak nekem furcsa, de most már világos, hogy más is észrevette, hogy mennyit kell "zabáltatni" a simeket. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 Néha nagyon idegesítő tud lenni, adok neki enni, aztán 2 óra múlva már megint enne, a plusz súly meg rakódik rá szépen, aztán csak nézem, hogy mitől lett olyan nagy a "pocija" ilyen kevés idő alatt.... :DDD
De amúgy nekem is ez tűnt ki már a legelején, hogy tulajdonképpen teljesen céltalan a játék, mert CSAK a szükségletek és a munka/iskola körül forog minden... Barátnőm (nem ismeri csak a Sims 4-et) nagyon imádja és ha nálunk alszik 3-4 óráig tolja a Sims 4-et, nem értem hogy.. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309

bri11

Járatos csevegő
Járatos csevegő
bri11


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 58

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Szer. Júl. 08 2015, 09:13

Na, már valami Party Stuff meg a Perfect Patio Stuff is kijött a játékhoz! A Perfect Patio pár bútort meg jacuzzi-t ígér, drágán (hát na!) a Party Stuff meg egy csomó ilyen felesleges dolgot. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 1262508976
Sims 4, Get to Work, Outdoor Retreat, ennyi ! Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Vas. Júl. 26 2015, 17:22

Juhúú!
Mivel már laptopom van, úgy gondoltam, hogy ezen biztosan el fog indulni, és még hely is van hozzá... Khm... Persze, nem az egész játékról, hanem csak a családkészítő verziójáról beszélvén. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 És kész is az életem első, negyedik részes Simje! Sonia Reichnek neveztem el, a családnevet magamtól szereztem. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 2579833252 Az arca messziről eléggé csúnyácskának látszik, közelről meg azért már nem olyan rossz. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
Itt van egy kép a kinézetéről.
http://www.kephost.com/images/2015/07/26/Alak.png
Itt pedig egy másik a ruházatáról! ^^ Nekem a partis kinézete a kedvencem, olyan vagány. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 2579833252
http://www.kephost.com/images/2015/07/26/Ruhazat.png
Itt pedig a járásáról van egy kép.
http://www.kephost.com/images/2015/07/26/Jaras.png
A nap folyamán szerintem még játszani fogok vele, hozni fogok majd róluk képeket, az már tuti. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 3101058960
SZERK.: Valahol nem lehet itt sminkelni?! Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 3213504501

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Hétf. Júl. 27 2015, 15:44

Bocsi a floodért! Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 3213504501 Már rájöttem a sminkelésre, csak nagyon elkerülte a figyelmemet az az utolsó karika. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
Ha már itt tartunk, tegnap egy férfit, ma meg egy gyönyörű leányzót készítettem el! *-*
Itt van a férfi kinézete, aki egyébként a Zack Effrey nevet kapta. A családnevet szintén én találtam ki. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 Legalábbis, gondolom. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 Messziről eléggé furán néz ki az arca, mintha éppen sírni készülne. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
http://www.kephost.com/images/2015/07/27/Kinezet.png
A ruházata, itt is szintén a partis cucca jön be a legjobban, viszont az alkalmi ruhájában is nagyon aranyos! *-*
http://www.kephost.com/images/2015/07/27/Ruhazat.png
Swagger járás. Nem bírom a fajtájukat, viszont ez volt a legnormálisabb járásmód, amit adhattam volna neki. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
http://www.kephost.com/images/2015/07/27/Jaras.png
Itt pedig a csajszi kinézete van, aki egyébként a kedvencem lett, bár az arca lehetett volna jobb is. Vele játszanék, ha meglenne a teljes játék! Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 A neve egyébként Xenia Kwarzy, a családneve szintén az én képzelőerőmnek köszönhető. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
http://www.kephost.com/images/2015/07/27/Kinezetbfe4b.png
Itt pedig a ruházata van. A hétköznapija a kedvencem, és az alkalmija is nagyon elegánsra sikeredett! Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 2485850408
http://www.kephost.com/images/2015/07/27/Ruhazat2e578.png
Az egyszerű, nőies járás. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
http://www.kephost.com/images/2015/07/27/Jarase8272.png
Megpróbáltam tegnap két hírességet is elkészíteni, de az elsőnek csak a ruhája, a második pedig semmi, de semmi sem hasonlított. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 3213504501 Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Eveline. Hétf. Júl. 27 2015, 19:02

Hú nagyon szép simeket csináltál Csajszyh Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
Amúgy ma a Sims 4-gyel álmodtam, tök kafa volt vele játszani, erre felébredek és rájövök, hogy nem tudok Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 1910640592 És nem azért, mert ne lenne rá lehetőségem. Meg is tudnám venni horribilis összegekért, amit biztos nem teszek meg Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 Meg le is tudnám tölteni biztos, csak semmit nem konyítok az angolhoz és ez így nagyon szar. Ha lefordították volna játszottam volna vele, de így ez almás sajnos. Így marad, hogy nézem a magyar gameplay videókat róla Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 2822276435

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Hétf. Júl. 27 2015, 20:27

Köszii! Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 Hát, az első Simem túl vékonyra sikeredett, ahogyan én visszanéztem. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
Hát ja, lefordíthatnák magyarra is...
Nekem ha lenne pénzem, a hármat venném meg. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 Lehetőleg egy kiegészítővel, mert egymagában lassan telik a játékban az idő, én az Álomállásokra gondoltam. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Eveline. Hétf. Júl. 27 2015, 22:27

Nekem nem tűnt fel Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
Amúgy nem hiszem el, hogy nem érte volna meg nekik, csak lusták voltak, mert az EA a semmire akarja bezsebelni állandóan a pénzt Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 1262508976
Én is úgy csináltam, hogy megvettem az alapot meg az Egyetemi éveket Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 2822276435

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Kedd Júl. 28 2015, 09:51

Ja, sajnos. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 3213504501
Háát, én csak az Állomállásokkal játszottam, de nem csak ezért választottam ezt. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 Tetszik benne, hogy játszhatok a Simmel munka közben. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
Egyébként tegnap elkészítettem egy újabb pasast, szerintem ez sokkal jobban néz ki, mint az első. A neve Felix Meinert. Elsőre azt hittem, hogy már megint én találtam ki a családnevét, de aztán rájöttem, hogy ez nem egy keresztnév lenne?! Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 Nem baj, nekem bejön ez a név, persze, csak családnévként. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
Mindig is bejöttek nekem azok a mustárszínű nadrágok! *-* Amúgy, csak az utolsó képen látszódnak egy kicsikét azok gyönyörű, világoskék szemei! *-* Viszont nem értem, olyan béna lett ennek is a szája... Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 3213504501
http://www.kephost.com/images/2015/07/28/Kinezet.png
A ruhái. *-* A hétköznapija a kedvencem! Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
http://www.kephost.com/images/2015/07/28/Ruhazat.png
Itt is csak a SWAGGER járás jöhetett szóba. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
http://www.kephost.com/images/2015/07/28/Jaras.png
Remélem, hogy tetszett! ^^

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Eveline. Kedd Júl. 28 2015, 20:45

Amúgy hogy lehet a CAS-t kipróbálni? Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Szer. Júl. 29 2015, 12:11

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/demos-betas
Elsőnek regisztrálni kell, majd pedig letölteni az Origint, és arról letölteni a játékot. Az Origint nem szabad sajnos letörölni, mert különben a játék sem fog majd beindulni. Saját tapasztalat. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 3213504501

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Eveline. Szer. Júl. 29 2015, 14:14

Nekem a Sims 3 miatt elvileg már van Origin fiókom és igen, mivel azon keresztül lehet megnyitni az indítót, ezért nem illdomos kitörölni Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 2822276435 Viszont amivel beléptem az Originbe azzal nem enged belépni ezen az oldalon az EA-ba, de ha ugyanazokkal az adatokkal akarok regisztrálni azt meg nem engedi. Akkor bassza meg nem kell a sims 4 Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 483041537

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Szer. Júl. 29 2015, 17:30

Más adatokkal? Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 De ugye tudod, hogy a jelszóban legalább egy nagybetűnek kell lennie? Mert én pont ezt felejtettem el, amikor be akartam lépni, de aztán rájöttem. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
Egyébként, csináltam pár Simet! ^^
Ő itt Emily Anderson. Igen, normális neve van! ^^
http://kepfeltoltes.hu/150728/Kin_zet_www.kepfeltoltes.hu_.png
A hétköznapija a kedvencem! ^^
http://kepfeltoltes.hu/150728/Ruh_zat_www.kepfeltoltes.hu_.png
A járása...
http://kepfeltoltes.hu/150728/J_r_s_www.kepfeltoltes.hu_.png
Ő itt Kate Delecia -eddig tartottak a normális családnevek - , és olyan cukii! ^^ Körülbelül annyira, mint Jayma Mays a Hupikék Törpikékben. Sőt, még cukibb. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
http://kepfeltoltes.hu/150729/Kin_zet_www.kepfeltoltes.hu_.png
A partis cucca a kedvencem, de a hétköznapijában és nagyon aranyos! Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
http://kepfeltoltes.hu/150729/1318090573Ruh_zat_www.kepfeltoltes.hu_.png
A járása... Bár őhozzá inkább egy sokkal szelídebbet képzelnék el. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309
http://kepfeltoltes.hu/150729/J_r_s_www.kepfeltoltes.hu_.png
Ennyi lenne, remélem, hogy tetszett! ^^

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Eveline. Szer. Júl. 29 2015, 19:07

Igen, tudom, minden stimmel és ezért is idegesedtem be ennyire Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 291600845
Az első nagyon tetszik, de a másiknak meg a neve tetszik nagyon Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 2822276435

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Csajszyh Szer. Júl. 29 2015, 23:13

Köszii! ^^ Pedig az kitalált családnév. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309 Az első nekem is tetszik, olyan felnőttes, és elegáns. ^^ Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 295755309

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Eveline. Szer. Júl. 29 2015, 23:18

Kitalált, de olyan király, hogy lehet ellopom majd keresztnévnek ha megengeded Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 1484171175

Eveline.

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Eveline.


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 78
Tartózkodási hely : Kecskemét

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Csüt. Júl. 30 2015, 10:26

Csajszyh: Az a baj, hogy vékony, meg az alsó ajkat kihúzod a francba, és a formája ilyen plötyi lesz, vagyis széles, nincsen formája, de a felsőt persze szív alakúra húzod, és élesre, ez meg így nem illik össze... Rózsaszín felső libakakizöld nadrággal... Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 1262508976

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 6 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.