Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_l10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Voting10Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Vote_r10 


Beszélgetés a Sims 4-ről

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Hétf. Dec. 22 2014, 14:43

Igen, ha pénzért kiadták volna a kutya sem vette volna meg :-) Van az EA-nak üzleti terve, ezt már írták, tényleg azért adták ki, hogy mindenki szeresse az egész Elektromos Művészetet. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 1262508976

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Gábor3 Hétf. Dec. 22 2014, 17:00

Ezzel tisztában vagyok én is. Az EA gondolom megszabta a határidőt, mikor kész kell lenni, és sajnos ez a játék minőségének romlására ment. A szellemek, medencék, két karrierág pedig az alapból maradt ki, amit pótolnak a fejlesztők, szép sorban kiadnak ingyen, ezzel az EA is fent tart egy látszatot, mintha ingyen, kedvességből adnák, mikor valójában csak azért van ez, mert nem volt idő az alapjátékba berakni, de látszatilag jól néz ki ez az ingyen osztogatósdi, így élnek vele.

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Hétf. Dec. 22 2014, 17:10

Ha erről az oldalról nézzük, akkor igazad is van.
Biztos, hogy nem szándékosan hagyták ki, és ez az osztógatósdi ha tényleg belegondolunk nagyoon jó ötlet! Olyan érzést kelt a játékosokban, hogy az EA bizony rájött, hogy nem teljes, ezért olyan kedvesek, hogy mindent egytől-egyig ingyen tartalmakkal pótolnak. Great.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Dani Kedd Dec. 30 2014, 06:43

Olvasva Gábor korábbi megjegyzését teljesen egyetértek vele. Kaptunk egy csomó tartalmat ingyen, hogy már tényleg ne lehessen azt mondani a játékra, hogy hiányos. Erre a játékosok letöltik, játszanak vele és folytatják az elégedetlenkedést, hogy mi minden nincs még benne. Persze, mindenki szeretne minél több tartalmat, de nem gondolnak bele, hogy mi minden van eddig is. A készítők szerettek volna egy szuper alapot, ezzel kockáztatva, hogy esetleg kifutnak a határidőből. Szerintem nagyon jó munkát végeztek. Sőt gondoltak a játékosokra, és még a játék megjelenése után hónapokkal is azon dolgoznak, hogy a kimaradt tartalmakat pótolják. Ez szerintem egy óriási gesztus, és nem értem, hogy miért megy még az elégedetlenkedés.

A Game pack-et én jó ötletnek tartom. Kíváncsi vagyok, milyen lesz.

Dani

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Dani


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Debrecen
STA döntős 3. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Lexy Kedd Dec. 30 2014, 11:37

Gábor: Őszintén szólva, én is nagyon örülnék neki, ha az EA olvasná ezeket a hozzászólásokat. Bár erre vajmi kevés esély van sajnos.
Nem vagyok egy nagy Sims 4 szakértő, és nem is akarom itt osztani az észt, de a véleményem természetesen nekem is megvan. Nem azt mondom, rossz lett a játék, és, amint látom, a lelkes rajongók egyedi tartalmakkal már lassan szépen kipofozzák, mint ahogy ez általában lenni szokott. Távol álljon tőlem, hogy azt mondjam az elődeiben minden tökéletes, de ott legalább láttam a fejlődést. Az a hozzáállás, amit az EA tanúsít, nálam nem elfogadható. Az, hogy az alapjátéknak nem kell tartalmazni az alapokat, nálam nem nyerő. Én nem vagyok annyira naiv, hogy azt higgyem alap dolgokat nem volt idejük belerakni. Nagyon is tudatosan nem rakták bele őket. Egyszerű porhintés, hogy aztán majd az „ingyen tartalmakkal” szimpátiát keltsenek. A játék árába minden bele van kalkulálva. Ingyen itt nincs semmi, pláne nem az EA-nál, csak van, aki ennek szépen bedől. A hozzászólásokat olvasva Banshee-val értek egyet. Az EA-t csak a pénz érdekli, semmi más, mindig is ez jellemezte, most sincs másként. Én már azon se lepődtem volna meg, ha üres dobozokat adtak volna el csillagászati áron, végülis, ha rajongók mindent lenyelnek…

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Dani Kedd Dec. 30 2014, 14:54

Én úgy képzelem el, hogy az EA kiszabott egy határidőt, amikor ki kell adni a játékot. A készítők látták, hogy nem tudnak mindent megcsinálni, ezért kivettek olyan dolgokat, (pl medencét), amit később könnyen tudnak pótolni. És az ingyenes tartalommal a határidő is megvolt, és medence nélkül tudtak koncentrálni alap dolgokra is. Nem hiszem, hogy szándékosan akartak minél kevesebbet adni. Amikor kijött a játék, például a csecsemők is elég torzak voltak, meg volt sok egyéb apró hiba. Én ebből azt szűrtem le, hogy nem volt elég idő befejezni. A kreatív dolgok nehezebben mennek határidőre.

És az alap dolgok szerintem nem a hajak, tárgyak, vagy éppen szellemek. Hanem azok a megfoghatatlan dolgok, ahogy működik a játék. Csak ezek nem annyira látványosak, mint mondjuk egy medence, de hosszútávon megéri. Én például ezzel az alappal rengeteg olyan dolgot tudok elképzelni, amit még a 3-mal sem tudtak volna megcsinálni.

Dani

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Dani


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Debrecen
STA döntős 3. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Nita90 Kedd Dec. 30 2014, 15:16

Hát nem tudom... ha igazán akarták volna, szerintem biztosan kitolták volna azt a határidőt még egy kicsivel, hogy minden beleférjen. Akár csak annyira, hogy legalább a karácsonyi szezont elcsípjék vele. (Ha jól emlékszem, így is megtették már egyszer). Mégsem tették. Pedig tudták, látták, mekkora felháborodást váltott ki az, hogy olyan dolgokat, ami már a Sims 1 idején is része volt az alapcsomagnak és a játékélménynek (pl. medence), kimaradt. Ezért én is hajlok afelé, hogy Lexy rátapintott, és tényleg tudatos üzleti fogásról volt szó. Eleve tartom annyira drágának az alapjátékot, hogy "fedezze" az új ingyenes tartalmak árát is (amíg ez nem megy egy bizonyos összeg alá, addig következetesen a polcon fogom hagyni továbbra is, pedig amúgy kíváncsi lennék rá, van benne pár izgalmas ötlet és újítás). Mondjuk valóban, simán kérhetett volna az EA pluszpénzt is ezekért a plusz cuccokért, csak azzal esélyes, hogy még több támogatót veszített volna. De így legalább a jófejség látszata megvan...

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Kedd Dec. 30 2014, 18:19

Már folytatni illik: Nita teljesen igazat mond, szerintem egyrészt belátták, hogy "fú, ezt jól elszúrtuk" ezért szórják a free cuccokat, egy ütős fogás, mert néhány játékos megveszi, játszik és jónapot', örül annak, hogy ingyenes, viszont azt nem mindenki veszi észre, hogy ez azért van, mert így mutatják, hogy milyen nagylelkűek is. Az viszont teljesen igaz, hogy tényleg adhatták volna pénzért, de így döntöttek. Szerintem azért jó dolog is, mert lehet, hogy mélyen, de elismerték a hibájukat, és korrigálják azokat.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Dani Szer. Dec. 31 2014, 01:36

Én például építészetet tanulok, is itt minden rajzot fix, szinte teljesíthetetlen határidőhöz kötnek. De ez a szakma velejárója, mert ha a való életben nincs kész egy terv napra pontosan, akkor a megrendelő simán mondhatja, hogy akkor inkább mást alkalmaz.
Ezt is úgy képzelem el, hogy az EA kiszab egy időpontot, mert már bizonyos ideje fejlesztik a játékot, és már kell neki bevétel. Az nem érdekli őt, hogy mi minden lesz benne, csak hogy legyen kész. Másrészről ott vannak a készítők, akik szeretnének a játékosok kedvére is járni, meg időre teljesíteni.

Az is lehet, hogy tévedek, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy szándékosan hagynak ki valamit marketing szempontjából, hogy azt ingyen kiadhassák.

Dani

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Dani


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Debrecen
STA döntős 3. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Szer. Dec. 31 2014, 09:49

Az biztos, hogy nem direkt hagyták ki, ezt nem is feltételezem róluk. Nem tudom, hogy milyen határidőt szabtak ki, de biztos, hogy szűket, így kimaradt pár dolog. De, mint már említettem, azért tisztelem az EA-t, mivel kiadták ezeket a dolgokat ingyen.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Lexy Szer. Dec. 31 2014, 12:08

Nyilván volt egy határidő, amikorra, véleményem szerint, minden el is készült, sőt még több mint azt gondolnánk. Furcsának tűnhet, ez a „miért ne adnák, ha már kész van?” dolog, de meggyőződésem, hogy nem véletlen. Egészen biztos, hogy egy árva petákot sem buknak rajta, sőt, ha nem lenne hasznuk belőle, biztos nem csinálnák. Bezzeg a sok moddernek, akik kipofozzák a játékot tényleg ingyen, azoknak nem hálálkodnak annyit, mint állítólagos ingyen tartalmakért, amit mellesleg már kifizettek, amikor megvették a játékot...

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by ZTR Pént. Jan. 02 2015, 19:44

Sziasztok! Életemben először ma használtam a sims 4-et és beleszerettem, egyszerűen imádom! Nektek mi a véleményed róla?

ZTR

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
ZTR


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 170

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Pént. Jan. 02 2015, 20:40

Nem mondom, jóra sikerült, mondjuk néhány dolgot nem értek, a grafikai visszahanyatlást sem, de mindegy. A multitasking, az érzelmek, az új eszközök jóvá teszik a játékot, a patchek meg javítanak rajta, úgyhogy egészen jó lett.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Gábor3 Csüt. Jan. 15 2015, 21:00

Az Outdoor Retreat Game Pack újdonságai:

- Új kempingező, nyaraló, felfedezni való terület: Granite Falls
- Tábortűz, ahol főzhetsz, beszélgethetsz, sztorizgathatsz
- Sátorozás, ahol aludhatsz, szeretkezhetsz
- Piknikezés, ahol piknikezhetsz, beszélgethetsz, romantikázhatsz, csillagokat nézhetsz
- lópatkódobáló célzós játék
- kunyhókban is kempingezhetsz
- túlélőláda, amiből tudsz kajálni
- bódé: ahol sátorozási kellékeket, felszerelést vehetsz, tisztálkodhatsz, üríthetsz, a kempingezésről tanulhatsz, túrázhatsz az erdőben
- új jártasság: herbalista
- új személyiségjegyek: túlérzékeny, túlélő
- új öltözékek, cipők, sapkák és friuzrák minden korosztálynak
- 85 új tárgy, plusz pár fal és padlóminta, illetve föld fajta

Az új tárgyak: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10923504_897475810283730_8498248687940309045_n.jpg?oh=8cc612023a741a4c4822b4d43f68abe5&oe=552C737C&__gda__=1428465430_ed0d92d7c9985b391640cba53da4010c
Az új szomszédság: https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10933778_896855290345782_5890993127524795678_n.jpg?oh=50268abb86d9d4394cbe7d1f8734c687&oe=552EA6FE&__gda__=1428405574_feff92427740bc38ea8882c16107c7e8

Új trailer: https://www.youtube.com/watch?v=kpx72bF4GFY

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Wan Pént. Jan. 16 2015, 05:35

A trailerben egy kicsit többet ígértek, legalábbis a szomszédságra:D

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Lilu Pént. Jan. 30 2015, 12:18

Remélem nem baj, ha hozok pár képet.
Itthon vagyok betegen, tehát most volt időm játszani, mert bár karácsony óta megvan a játék, csak egyszer próbáltam ki. Igaz, most se jutottam tovább a családtervezőnél. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 295755309 Eredetileg egy simet akartam, de annyira hasonlított a kedvenc könyvem főszereplőjére, hogy átalakítottam kicsit, hogy úgy nézzen ki, mint ő. Utána pedig unalomból megcsináltam még négy főszereplőt, igaz utána véletlenül ki is töröltem őket Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 1262508976 .
A szemük színe általában találomra volt, és néha a haj is, tehát az ilyesmi eltérés előfordul. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 295755309

Tehát, akitől indult az egész. Rose Hathaway, a Vámpírakadémiából, ami mostanában a kedvencem.
http://kepfeltoltes.hu/150130/01-29-15_3-17_PM-2_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/150130/01-29-15_3-17_PM_www.kepfeltoltes.hu_.png
A Vámpírakadémia kiegészítő sorozatának, a Vérvonalaknak a főhőse, Sydney. Az arcán eredetileg van egy tetkó, de az nem találtam. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 3101058960
http://kepfeltoltes.hu/150130/01-29-15_4-06_PM-2_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/150130/01-29-15_4-06_PM_www.kepfeltoltes.hu_.png
Daisy, a Majd újra lesz nyárból. Az arca kicsit szerencsétlen lett szegénynek. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 4216510677
http://kepfeltoltes.hu/150130/01-29-15_3-33_PM-2_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/150130/01-29-15_3-32_PM_www.kepfeltoltes.hu_.png
Tris, a Beavatottból, akinek nem emlékszem a szemszínére, és nem találtam megfelelő árnyalatú hajat. De már elkezdtem, amikor erre rájöttem, és nem akartam kitörölni.
http://kepfeltoltes.hu/150130/01-29-15_3-18_PM-2_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/150130/01-29-15_3-18_PM_www.kepfeltoltes.hu_.png
Ééés végül Clary, a Végzet ereklyéi sorozatból. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 295755309
http://kepfeltoltes.hu/150130/01-29-15_2-52_PM-3_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/150130/01-29-15_2-52_PM-4_www.kepfeltoltes.hu_.png

Sajnálom, hogy kitörlődtek, vicces lett volna velük játszani. És remélem tényleg nem baj, hogy megmutattam, de ha már dolgoztam velük, akkor legyen valami hasznuk Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 4216510677 .

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Lexy Szomb. Jan. 31 2015, 21:17

Lilu: Jobbulást! Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 3868612732 Dehogyis baj, hozz csak bátran képeket bármikor, azért van ez a topic Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 295755309 Megértelek, hogy nem jutottál túl a családszerkesztőn, mert én se nagyon Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 4216510677 Bár egyszer kétszer már kipróbáltam őket élesben, de valahogy nem nekem való ez a játék Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 1910640592 Megmaradok a 3-nál azt hiszem, de azért néha elgyurmázgatok, bár eddig az is csak katasztrófa volt.
De látom, te jól elvagy a gyúrmázással, szépek lettek a simjeid Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 835323539

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Lilu Vas. Feb. 01 2015, 14:39

Lexy: Köszi! Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 3868612732 Legtöbbször én is szenvedek, az arcokat soha nem tudom úgy megcsinálni, ahogy szeretném. A 3-mat sokkal jobban szeretem, igaz ott minden simem egyforma Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 4216510677 De legalább nem angol, és nem csak találgatok, hogy mi mi. Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 295755309

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Lexy Vas. Feb. 01 2015, 17:15

Lilu: Én is sokkal jobban szeretem a 3-at Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 3633238760 egyébként azt hittem, jobban fog tetszeni ez a gyúrmázós módszer, de kb fél óra után szinte felkiáltottam, hogy kérem vissza a slidereket Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 4216510677

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Gábor3 Szer. Feb. 04 2015, 21:01

Az új kieg trailer: Get to Work.
https://www.youtube.com/watch?v=rinBmBen2Iw

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgetés a Sims 4-ről - Page 5 Empty Re: Beszélgetés a Sims 4-ről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.