Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

30 / 50 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Aug. 29 2014, 15:44

Rochelle: Nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a képek, és hogy sikerült felkeltenem az érdeklődésed. Köszönöm a dicséretet  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309. A kész művet én is kíváncsian várom. Nagyon kíváncsian...
Remélem, a talált zene meghozta a várt ihletet, és gőzerővel tudsz majd dolgozni a tale-eden Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960

Csajszyh: Én is kérek ennyi szabadidőt... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3633238760

Mennyire fog belassítani Titeket a szeptember beköszönte, vagy van itt esetleg olyasvalaki, aki jobban halad, ha korlátozott a szabadideje?


Én pont speciális helyzetben vagyok, mert szeptembertől pont ugyanennyi időm lesz majd tale-t írni (forgatni), mint amennyi június óta van. A hétvégék... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 1910640592 Bár mostanában nagyon érik egy új laptop beszerzése, ami igencsak hasznos lenne tale-szempontból, kicsit növelné a ráfordítható időt. Csak hát elég drága mulatság, és alaposan meg kell fontolni egy ilyen kiadást... meg a mostani gép sem olyan rossz még, ráadásul karácsonyi ajándék volt, így kötődöm hozzá érzelmileg. Lehet, hogy elég lenne kicsit "kitakarítani", és picit felturbózni (videokártya, memória)... kérdés, hogy mennyivel jönne ez ki kedvezőbben, mint egy teljesen új gép... mindegy, ez már egyéni szociális probléma  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 4216510677

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Aug. 29 2014, 18:22

Nita: Ha nem akarsz "nagygenerált" ( alaplap, proci ) akkor a "felturbózás" az olcsóbb. Megoldást jelenthet még az illesztőprogramok frissítése illetve egy ( vagy néhány? ) olyan progi ami eltakarítja a felesleges dolgokat, maradványokat

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Aug. 29 2014, 20:04

Mennyire fog belassítani Titeket a szeptember beköszönte, vagy van itt esetleg olyasvalaki, aki jobban halad, ha korlátozott a szabadideje?
Öhh, semennyire? Eddig sem az idő volt a meghatározó tényező, hanem, hogy mindig elsodródom másfelé Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3472456676

De hogy úgy tűnjön, csinálok valamit, végre-valahára elkészült Lady Elisabeth! (csak CAS képem van róla, sorry)
http://www.myimg.de/?img=medievalelsiec80a9.png
Nem mondom, hogy hasonlít, pedig próbálkoztam (úgyhogy ez inkább ne kerüljön a főoldal közelébe Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 2049472129)

De van egy régebbi rajzom is, hátha ez jobban tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 4216510677
http://www.myimg.de/?img=elsiedrawcropc78b4.png

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Aug. 29 2014, 21:14

Mennyire fog belassítani Titeket a szeptember beköszönte, vagy van itt esetleg olyasvalaki, aki jobban halad, ha korlátozott a szabadideje?

Tény és való, hogy szeptembertől jóval kevesebb szabadidőm lesz, így sajnos kevesebb idő jut a történetemre.

DeeDee: Lady Elisabeth igazán bájosra sikerült Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960 És a rajz is nagyon jó lett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 835323539

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Szomb. Aug. 30 2014, 13:06

Nita: Adnék, ha lehetne... xDD Dolgozok majd én egy kicsikét helyetted, de akkor ne csodálkozzál, ha kirúgnak, lehet, hogy én nem végezném annyira jól a munkát... xDD
DeeDee: Hű, de szépen rajzolsz! *-* Szerintem a Mediaval játékkal a legtöbbet hoztad ki, amit csak lehetett... ;))

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szomb. Aug. 30 2014, 15:39

DeeDee: nagyon szép rajz. És Lady Elisabeth is gyönyörű lett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960

Egxyébként sz'tetek h jobb középkoros tale-t forgatni: a Medeaval-lal v rendes sims-szel, korhű cuccokat leöltve és létrehozva velük a megfelelő környezetet?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Szomb. Aug. 30 2014, 17:54

Rikardo: Hát, nekem abszolúte' nincsen tapasztalatom e téren, de a többiek írása alapján, miszerint, hogy a Mediaval játékkal nehéz, így hát én inkább azt javasolnám, hogy te teremtsd meg a körülményeket. De szerintem hallgass meg másokat is, mert ismétlem, hogy nekem e körül fogalmam sincsen, mert én még sohasem játszottam a fentebb említett játékkal... ><

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szomb. Aug. 30 2014, 19:26

DeeDee: Lady Elisabeth... köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 2485850408 ! Szerintem a játék adottságaihoz képest nagyon is jó lett. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960 A rajzod pedig fantasztikus. Olyan jó annak, aki ilyen szépen tud rajzolni. Nekem a pálcikaember a maximum...

Csajszyh: Hát, ha szeretsz angolul (és franciául Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 1257218728 -számítógépes problémákról) beszélni külföldiekkel, lehet szó "cseréről" Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 4216510677

Rikardo: Köszönöm szépen a választ, közben kutattam egy kicsit, és úgy néz ki, lényegi problémám csak a videokártya teljesítményével van, csakhogy pont az a laptopomban elvileg nem fejleszthető/cserélhető - szóval vagy teljes gépcsere, vagy marad ez. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 1910640592 Tök jó lenne csak a forgatás idejére "kibérelni" egy megfelelő masinát.


Egyébként sz'tetek h jobb középkoros tale-t forgatni: a Medeaval-lal v rendes sims-szel, korhű cuccokat leöltve és létrehozva velük a megfelelő környezetet?


Ebben a témában azt hiszem, én vagyok az egyik illetékes. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3633238760  Igazából sok minden függ attól, ki melyik játékot ismeri és szereti jobban, mennyi türelme van, meg persze magától a történettől is. Alapvetően szerintem mindkét út járható, ugyanakkor  - és most egy kicsit magam ellen beszélek - szerintem jobban jár az ember, ha inkább a sima Simset pakolja tele. Én tudom magamról, hogy mire mindent letöltenék, konvertálnék, telepítenék, modolnék, felépítenék, megalkotnék etc., ráunnék az egészre, és még így is befuthatna bármikor egy "karórás"/farmernadrágos király Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 4216510677. Romena ezt az utat választotta, a képei szerintem magukért beszélnek, én speciel imádom őket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309. Még a MySimsen, amikor először jelentettem be, hogy mire készülök és mivel, kaptam egy nagyon kedves privát üzenetet, hogy ha nem akarok totál kics*szni magammal, inkább töltsek le tartalmakat (csomó linket is kaptam), és csináljam meg sima Simsszel a tale-emet. Én azért választottam a Medievalt, mert ez fut normálisan a gépemen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 164952250 (a Sims 3-am meglehetősen hiányos, és 12-es hibakódozik/ott, ráadásul nem bírta a max grafikát), ezt ismertem ki jobban, magából a játékból merítettem rengeteg ihletet, és - főleg - az ebben a játékban megalkotott simjeimet annyira megszerettem, és annyira hozzájuk nőtt a szerepük (minden szereplőm sima "játszós" simhősként kezdte a pályafutását, kivéve egyiküket, aki NPC volt), hogy képtelen lettem volna lemondani róluk, és újra elkészíteni őket egy másik játékban. Viszont, ha az ember felrak pár praktikus modot, és le tud mondani olyan extrákról, mint évszakok, állatok és pózok/poseplayer, és bekészít egy adag nyugtatót a forgatások idejére, szerintem lehet ezzel is elfogadható képeket készíteni (referencia: Limonade Kalózkalandjának képei, na meg azok, amiket én eddig felraktam).    
Csak nem azért kérdezted, mert középkori történetben gondolkodsz? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 2485850408  (Jaj, de örülnék!)

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Aug. 30 2014, 19:43

Lexy, Csajszyh, Rikardo: Köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309

Nita: Köszi! Jaj, hát én sem vagyok egy nagy rajzos, még a képről másolás csak megy valahogy, de fejből abszolúte nulla a képesség Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 800283558

Egyébként sz'tetek h jobb középkoros tale-t forgatni: a Medeaval-lal v rendes sims-szel, korhű cuccokat leöltve és létrehozva velük a megfelelő környezetet?
Én mint Sims 2 imádó azt mondanám, hogy könnyebb letöltött cuccokkal Sims 2-ben. A Medieval tárgyai, ruhái kb. 70-80 %-ban át vannak konvertálva Sims 2-re, plusz letöltesz egy csomó default replacementet, és kész! Én láttam nagyon szép full középkori játékokat megépítve ilyenek segítségével. A Sims 3-ról nem tudok nyilatkozni, bár átkonvertált cuccokat ott is láttam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Aug. 31 2014, 01:47

DeeDee: Nagyon ügyesen rajzolsz, nekem feleannyi tehetségem sincs, mint neked Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 Párszor próbálkoztam rajzolással - jó, elég sokszor, főleg arcokat (rajzolás közben kitalálva), meg van, amikor képről másolok -, de sose lett valami jó.
Lady Elisabeth is nagyon szép lett.

Egyébként sz'tetek h jobb középkoros tale-t forgatni: a Medeaval-lal v rendes sims-szel, korhű cuccokat leöltve és létrehozva velük a megfelelő környezetet?
Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is. Sima Sims 2- vel vagy Sims 3- mal akkor érdemes forgatnod, ha van elég erőd, kitartásod egyedi tartalmak letöltéséhez, telepítéséhez meg a helyszínek felépítéséhez, és elég kreatív is vagy, el tudod képzelni és meg tudod alkotni a helyszíneket. Viszont előnye is van: jobban be tudod állítani a képeket. Vannak pózok, TAB gomb, meg minden (Sims 3 esetén még dönteni is lehet a kamerán). A szabad építkezés is előny.
Ha Medievallel forgatsz, akkor a helyszíneket már nem kell felépíteni, esetleg csak átrendezni. Viszont építkezni nem lehet, csak a meglévő helyszíneket tudod használni, és ott is csak 3 fal van. Nincs kameramód a TAB billentyű lenyomásakor, így nehezebb a jó beállítást megtalálni. Viszont egyes animációk (pl. párbaj, a papok mozdulatai) már alapból benne vannak a játékban, így nem kell azokat/hasonlókat letölteni.
Ha gyengébb géped van, akkor azt javaslom, hogy vagy Sims 2- vel, vagy Medievallel forgass. Az én gépemen nehezen megy a Sims 3, és ki is lépked ("hibát észlel, ezért leáll"), ezért levettem minimumra a grafikát (pedig maxon olyan szép képeket lehetne vele csinálni! Utálom a ronda, csíkos, pixeles simeket) A Sims 2 viszont fut maxon (megértem, mert ebben még nincs nyitott szomszédság), és a Medieval is nagyon jó grafikán.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Aug. 31 2014, 09:48

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960

Nita: Nagyon szívesen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960 Egyébként hasonló problémával küszködök én is mint te, nevezetesen h a videókari nem nagyon bírja a Sims 3-mat erős grafikán. Úgyh valsz'eg lecserélem majd a 2-re. Egyébként igen, gondolkodok egy középkoros tale-en, de egyelőre többet nem mondhatok mert még csak az alapok alapjai vannak meg. Mindenesetre elkezdem "begyűjteni" a megfelelő cuccokat...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Vas. Aug. 31 2014, 13:22

Nita: Hát, angolul azért úgy körülbelül tudok, már vagy öt éve tanulom, három éve felső szinten, de azért nem vagyok egy olyan helyzetben, hogy megérteném, miről fecseg a másik fél, pedig szívesen beszélgetnék én azért... xDD A franciánál pedig megbuknék... ._. xDD
Egyébként, hogy ne legyen teljesen "OFF"-os a hozzászólásom; DeeDee, honnan vannak Elsienek azok a gyönyörű hajai? *-*

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Szept. 01 2014, 21:35

Anna Orsolya: Köszi szépen! Gyakorlat teszi a mestert, ha szeretsz rajzolni, egyre jobb leszel majd Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309

Csajszyh: Hát ööö... Mindenhonnan? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 4216510677 Nem tudom, elég sok helyről. Attól függ, hogy melyikre vagy kíváncsi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960 Az "alaphaja" például innen: http://zx-ta.livejournal.com/17488.html

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Kedd Szept. 02 2014, 11:51

Csajszyh: Hát, ez esetben sajnos nem lesz helyettesem, és próbálom a tényleges szabadidőmet maximálisan kihasználni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 4216510677

Rikardo: Jaj, hajá akkor, éljenek a középkori történetek, jó munkát! Amúgy szerintem is jobban jársz a Sims 2-vel, de Anna Orsolya szépen összefoglalta az előnyöket és a hátrányokat mindkét megoldás kapcsán. Ha nem szeretsz letöltögetni/építkezni (én speciel nagyon nem), és tetszik a TSM világa (plusz nincsenek exta igényeid, mint havas táj, állatok, esetleg teljes négy fal  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 1262508976 ), ez a megoldás sem teljesen elvetenedő szerintem. Ja, és üdv a videokártya-probléma klubban  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3633238760 .

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Csüt. Szept. 04 2014, 12:32

Napok óta vár járja a simem a közösségi területeket hogy végre összeakadjon egy boszorkánnyal, de hiába rostokol ott órákig, nem jön egy fia boszorkány se, pedig s talemhez kéne egy. Nincs valami ötletetek, hogyan gyorsíthatnám a folyamatot?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Csüt. Szept. 04 2014, 13:45

Lee: Persze! Titkos kód  (boolprop testingcheatsenabled true), és shift+ klikk a postaládára, és aszt hiszem, hogy van egy olyan opció, hogy "make me know everyone"... Vagy mi, és utána áthívod telefonon.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Csüt. Szept. 04 2014, 14:06

Ó tényleg, igazad van Martin köszönöm szépen!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Csüt. Szept. 04 2014, 15:52

Lee: Szívesen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309

Kb. Mindenre ilyesmire tudok megoldást, szóljatok nyugodtan!

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Csüt. Szept. 04 2014, 17:53

Lee: Hát, én inkább valami olyan modot ajánlok, amiben van teleportáló funkció, én az insimet használom, de inkább a Sim Blendert ajánlom (egész egyszerűen azért, mert ez egy darab kontroller, és nem tíz, vagy akármennyi). Vagy bármilyen más teleportáló funkciójú eszközt (legalább 5 különböző van, bokroktól elkezdve mindenféle) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 3101058960
http://www.simbology.com/smf/index.php/topic,20.0.html
Csak benyomod, hogy summon, és kiválasztod, hogy kit akarsz a telekre teleportálni, aztán kijelölhetővé teszed. A titkos kódot nem annyira ajánlom, hogy bekapcsolva legyen, mert ha valaki összevissza kattintgat, könnyen tönkreteheti a játékát (mondja az, akinek egy mod miatt állandóan bekapcsolva van a titkos kódja Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 1262508976)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Csüt. Szept. 04 2014, 19:04

Hjaj, nem cicóznak ám az egyetemen, amikor szorgalmi időszakról van szó, alig akad kis szabadidőm, közbe meg annyi jó dolog történik itt is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 Nem tudom, hogy a történetemmel készen leszek e az általam megszabott időben, de azért nem tétlenkedem, bár nem úgy haladok, mint szeretném. Meg jó lenne elkészülnöm, amíg ki nem megyek ki külföldre tanulni egy fél évre, mert akkor aztán tényleg nem lesz időm. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309 (mondjuk pont emiatt most fel vagyok pörögve, ilyenkor nagyon tudok írni)

De nem tétlenkedtem, szóval hozok néhány bizonyítékot:

http://kepfeltoltes.hu/140904/246407558_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Mavis és barátnői. Balról jobbra: Corin, Jessie, Mavis, Stacy és Darcie

Forgatás alatt áll a trailer videó is, egész szépen haladok vele, most elhoztam a zenekaros jelenetből képeket. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309

http://kepfeltoltes.hu/140904/6692565231_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140904/2295007872_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Chris gitározása.

http://kepfeltoltes.hu/140904/10845357733_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140904/10996460214_www.kepfeltoltes.hu_.jpg - ez a kép csak nagyon vicces számomra, nem éppen ilyen pózban képzeltem el az éneklést. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309

http://kepfeltoltes.hu/140904/2748593106_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140904/4656766037_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
itt meg az egész banda, akiknek már hetek óta nem tudok nevet találni.

Tudom, nem éppen sokatmondó képek, de higgyétek el, alakulnak a dolgok szépen lassan. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 30 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

30 / 50 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.