Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

12 / 50 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Júl. 19 2014, 12:03

Zsófi, én a helyedben megcsinálnám a hiányzó 3 részt, aztán megnézném elölről az egészet, és ha még mindig nem vagy vele megelégedve ( esetleg kérdezz meg több embert szerinte milyen) akkor csináld újra..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Zsófi Szomb. Júl. 19 2014, 12:08

Lee: Köszönöm az ötletet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960
Megpróbálom.

Zsófi

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Word, Sims

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Júl. 19 2014, 12:10

Ha az segít, szerintem ide is beszúrhatsz pár képet, Zsófi,, és aki erre jár, megmondja, szerinte milyen..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Zsófi Szomb. Júl. 19 2014, 12:13

Lee: A képekkel még egész meg vagyok elégedve... Inkább a szöveggel van bajom. És most egyébként telefonról vagyok, így nehéz lenne képet mutatni... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Zsófi

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Word, Sims

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Júl. 19 2014, 12:17

Zsófi, a szöveggel kapcsolatban bármelyik lektorhoz fordulhatsz a megadott címen ha bizonytalan vagy.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szomb. Júl. 19 2014, 12:24

Zsófi: Akkor Neked is boldog szülinapot utólag!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 1248266624 Még sosem ismertem senkit, akivel egy napon lett volna a szülinapunk.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309 
A tale-eddel kapcsolatban én is csak azt tudom javasolni, amit Lee is írt: előbb fejezd be, hogy egyben lásd milyen, és bátran kérj segítséget!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3868612732

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Zsófi Szomb. Júl. 19 2014, 12:27

Sookie: Köszönöm a köszöntést és a választ is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309
Nekem általánosban 2 osztálytársammal is egy napon születtem, és egy évfolyam társammal.

Zsófi

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Word, Sims

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Szomb. Júl. 19 2014, 12:37

Mennyit írtatok  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 718976418 

AC: Tim burton nekem is nagy kedvencem  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 1585566538 Elolvastam a bemutatkozásod, meglepődve látom, hogy 15 éves vagy. Valamiért kicsit többnek gondoltalak  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 164952250 
Elég jól haladsz akkor, ha már a felét megírtad. Az egészet június 16.-án kezdted, vagy volt korábban vázlatod esetleg?

Lee: Ha újrakezdhetném, lehet kriminálpszichológus lennék, vagy kriminológiát tanulnék. Bár elképzelhető, hogy nem bírnám sokáig ha minden nap ez venne körül. Egyik alsós osztálytársam most Londonban tanul kriminálpszichológiát és annyira irigylem, olyan jó lehet!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 2485850408 
Ha megírod a könyved azt is nagyon szívesen elolvasnám!

Egyébként nemrég olvastam egy nagyon jó könyvet, egy kriminológus írta, beteg sorozatgyilkosos, de alig bírtam letenni, napokig a hatása alatt voltam miután végeztem vele, és a KELL a polcomra kategória (könyvtári volt). Én most abból merítem az inspirációt, bár a talemben fura módon nem fogok akkora hangsúlyt helyezni a gyilkos karakterére, mint más szereplőkére.

Zsófi: szerintem is mutasd meg valakinek, hátha kiderül, hogy nem is kell az egészet újra írni.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3868612732 A saját munkánkkal sokkal kritikusabbak vagyunk, és én pl. általában úgy vagyok velük, hogy minél többet nézem annál rosszabbnak látom.

Az én lektorom már nagyon várja, hogy virítsak valamit, de mindig csak ígérgetem, és sose jutok semmire, sőt kb. visszafele haladok, mert amit megírtam ott változtattam az alapokon és kezdhetem elölről. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3472456676 

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Zsófi Szomb. Júl. 19 2014, 12:41

Nana: Elnézést a tudatlanságomért, de mi az a kriminálpszochológus?  :what 
És egyébként köszönöm a válaszod. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Zsófi

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Word, Sims

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Júl. 19 2014, 12:48

Nana, hát írigylem az osztálytársadat..Én nem tanultam ilyen irányban, de nagyon érdekel, és olyan sok bűnügyi sorozatot néztem hogy már szinte patológus is lehetne belőlem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309 
Amit hiányolok, hogy jó lenne néha kibeszélni valakivel ezeket a dolgokat, már csak azért is hogy jobban átlássam mit is akarok írni, az sokat segítene.. De hát akiket ilyennel fárasztok, nem mindig fogékonyak ezekre a dolgokra, amúgy is csodabogárnak tartanak, aki furákat tud kérdezni..

Én is tele vagyok könyvekkel, jegyzetekkel, szóval megértem ilyen irányú érdeklődésedet.. Várom a történetedet, egyre jobban felkelted a kiváncsiságomat, úgyhogy remélem, befejezed..

Ha megírtam a könyvet, küldök belőle példányt, és várom a véleményed..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Zsófi Szomb. Júl. 19 2014, 12:55

Lee: Nekem is küldjél nyugodt szívvel! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309 ;)

Zsófi

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Word, Sims

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Júl. 19 2014, 13:00

Jól van, Zsófi, felírlak a listára.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309 De jó nekem, máris vannak leendő olvasóim..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Szomb. Júl. 19 2014, 14:12

Sookie: Nagyon szeretem az angol sorozatokat, filmeket. Kiváló hangulatuk van és azt vettem észre, hogy a BBC sorozati majdnem kivétel nélkül nagyon ütősek.
A 12 év rabszolgaságról meg is feledkeztem pedig ott nagyon tetszett. Érdekes volt látni ilyen szerepben és remélem, hogy még lesz jó sok változatos filmje lehetőleg minél több szerepléssel C:
Szintén kívánok utólag boldog születésnapot Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309
Zsófi: Támogatom Lee ötletét. Ha nem az egész tale rossz felesleges kitörölni az egészet és az sem kizárt, hogy így a kedved is elmegy tőle :I
Éééés szintén boldog utólag szülinapot C:
Nana: -Újabb virtuális-pacsi- A neten visszafogom a gügye kamaszfejem :DDDD
Volt már egy másik változatom amiben a saját, rajzolt karaktereim szerepeltek volna simsesítve de ezt végül hanyagoltam, mert így sok jellemzőjüktől meg kellett volna válnom, amit simsbe nem tudtam volna berakni :I Viszont az egész mondanivalója és "világa" megmaradt, viszont a történet, meg a szereplők megváltoztak és kapott egy halvány mellékszálat, de ezt így bonyolult lenne elmagyarázni ::::

Nagyóvan, hoztam nektek képeket, sikeresen nem állt le a simsem, de kicsit vallásos lettem, mikor egyszer-egyszer lefagyott :DD
Szóval ím, Yardley Robinson, a sorozatgyilkosunk:
http://www.kepfeltoltes.hu/140719/Screenshot-45_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Illetve Hewitt Bruth, a nyomozó:
http://www.kepfeltoltes.hu/140719/Screenshot-48_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/140719/Screenshot-47_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szomb. Júl. 19 2014, 14:16

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni?  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3028662687 

Amikor rátaláltam az oldalra, teljesen "bevadultam", nekiestem a tale-em készítésének, mint bolond borjú az anyjának. A történet már meg van a fejemben, gépelés fázisban tart, van sok szép vázlatom, meg minden ami ezzel a műfajjal jár.

Na és itt jön a probléma. Egy éve nem játszottam a Sims 2-vel, amivel történetet terveznék csinálni. Benyomtam szépen a jó öreg PC-m, és mivel ki lett pucolva anno, szépen feltelepítettem az összes kiegészítőt és cuccot. Aztán két napon keresztül - még munkaidőben is  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 164952250 - egyedi tartalmakat kerestem. Szépen kicsomagoltam őket, ahogy kell és ahogy mindig is csináltam már tojáshéjjas fenekű koromban is. A formatárban megjelennek az egyedi tartalmak, így szépen legyártottam az összes - kb. 40 állandó - szereplőm, belépve a játékba csináltam egy új szomszédságot, szépen ki lehet díszíteni a letöltött házakkal és dekor elemekkel és aztán belépek egy telekre... Szóval építés módban nincs akkora bibi, mert a legfontosabb falfestékeket megtaláltam, de már itt is vannak hiányosságok, de ezt még túléltem. Azonban a berendező módban két! képen kívül nincs más... Jó, megoldható lenne nélküle is, bár nem vállalkoznék a feladatra, mert iskolás történet iskolai felszerelés nélkül... Meg a tinilány, akinek a szobáját ellepik az egyedi festmények, képek, meg az egész egy bazárra emlékeztet. Na de még pózdobozaim sincsenek, pedig ha 20-at nem töltöttem le, egyet sem.

Tanácstalan vagyok, hogy mit kellene csinálnom.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 1349755223 Ilyen még nem fordult elő velem, amióta a Simsel játszom, pedig megjelenésüktől kezdve velük szórakoztatom magam. Ilyen még nem volt, hogy ne jelenjenek meg az egyedi tartalmak. Azt megérteném, ha az összes hiányozna, de így, hogy csak a berendező módból hiányzik minden a két képen keresztül...  Ötletem sincs.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3799171929 

Kérlek, adjatok valami tippet, ötletet!

Végre rászánom magam a történetírásra és erre meg... Bár lehet isteni jel, hogy ne fárasszam az embereket magammal.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 718976418

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Zsófi Szomb. Júl. 19 2014, 15:41

Sziasztok!
Fél órával ezelőtt felmondta a szolgálatott a Simsem, így amíg valamilyen csoda folytán nem javul meg, nem tudom befejezni a Tale-m utolsó három részét. És mivel már rajtam kívűl hárman javasolták, hogy írjam újra, hát megteszem. Valaki leforgatná nekem?

Zsófi

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Word, Sims

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szomb. Júl. 19 2014, 17:49

AnatidaephobiaCookie: Tetszenek a karaktereid. Érdekes módon Hewitt Bruth Will Grahamre, Yardley Robinson pedig Hannibal Lecterre hasonlít. Aztán persze emlékeztem még arra, hogy miről is fog szólni a sztori. Nem vagy Te véletlenül Hannibal rajongó?  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Szomb. Júl. 19 2014, 20:01

Lee: Ha gondolod, velem bármikor kibeszélheted ezeket a dolgokat, bár annyira nem vagyok hozzáértő mint inkább lelkes a témában.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3868612732 Egyébként rám is furán szoktak nézni, ha megemlítem némely érdeklődésem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309

AC: jók a karakterek, bár a gyilkos szeme lehetne kicsit psychobb de tudom ez még csak a CAS Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Rochelle: ez már kicsit offtopic, de CEP van telepítve, belépésnél engedélyezted a beugró képernyőn az egyedi tartalmakat? Illetve tuti "Downloads" mappád van és nem elírás, mert volt már akinek mellégépelés miatt nem jelentek meg. Több ötletem sajnos nincs egyelőre.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 1910640592 

Zsófi: próbáld meg megjavítani szerintem első körben.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3868612732 Nem mondom, hogy tudunk segíteni 100%-ra, mert technikai szempontból rossz ember van itt a My Simsről, de megpróbálhatunk.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3868612732 

Sookie: Imádom az avatarod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szomb. Júl. 19 2014, 20:14

Nana: köszönöm a tippeket! Nem tudtam eldönteni, hogy ide vagy a Kérdésem van részbe tegyem fel, arra gondoltam, hogy ez kapcsolódik a tale-ekhez és itt többen járunk aktívabban.
A CEP telepítve van, elírva sincs semmi és a játékon belül is minden engedélyezve van. Sajnos nem itt van a hiba. Utánanéztem több fórumon is, de hasonlót azok tapasztaltak, akiknek letöltött a játékuk, nekem pedig minden eredeti. Arra gondolok, hogy valami nem sült el jól az újra telepítés közben, holnap szerintem újra rakom, hátha ott a hiba. Annyit megér, inkább újra készítem a karaktereim, mert egyedi tartalmak nélkül nem sokra megyek, ha történetet szeretnék illusztrálni.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309 Köszönöm szépen, hogy válaszoltál!

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Júl. 19 2014, 21:18

Nana, köszönöm szépen, élni fogok a lehetőséggel.. Szakértő én sem vagyok, csak sokat olvasok, jegyzetelek, mániákusan olvasok híreket, amiből szerintem remek ötleteket lehet meríteni..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Júl. 19 2014, 21:55

AnatidaephobiaCookie: Érdekesek a karaktereid, bár nekem kicsit "pudingok". De persze lehet, hogy csak a CAS képek miatt van, és játékban jobbak lesznek (ezért nem szeretem a CAS képeket) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Rochelle: Ha a formatárban készítettél simeket, akkor azok a SavedSims mappában vannak, szóval ha azt kimented, és újratelepítés után visszacseréled, akkor megmaradnak Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960
Modokat töltöttél le? Néha csinálnak furcsa dolgokat, bár ilyen hibával még én sem találkoztam...

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

12 / 50 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.