Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

31 / 50 oldal Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Csüt. Szept. 04 2014, 19:58

DeeDee nagyon szépen köszönöm, látod mindig a segítségemre sietsz, és ha valaha kész lesznek a tale-jeim, azt neked köszönhetem..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3101058960

Rochelle ezek a képek gyönyörűek, írigylem őket!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Szept. 04 2014, 20:06

Rochelle: Tökéletesen megértelek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3101058960 Én is hasonló helyzetben vagyok. Nem gondoltam volna, hogy ennyire kevés szabadidőm lesz szeptember bekövetkeztével, de azért igyekszem kihasználni azt a kicsit, ami marad Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309

Nagyon tetszenek a  szereplőid Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 2485850408 Már a régebben mutatott képeiden is látszik, hogy mennyire komolyan veszed a forgatást. Nagyon szépen berendezett, igényes képeket készítesz. Ügyes vagy! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 835323539

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Pént. Szept. 05 2014, 02:28

Rochelle: Nekem is nagyon tetszenek a szereplők! A zenekaros képeken is szuperül be van rendezve minden, igényes, szép képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3868612732
Várjuk a történetet!

Lee: a boolprop testingcheatenabled kódot NE használd! Teljesen tönkreteheti a játékodat, javaslom helyette az InSimenatort, vagy valamilyen modot. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3633238760

Sajnos nekem is nagyon kevés időm van, de amint haladok valamit jelentkezem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Pént. Szept. 05 2014, 13:28

Istenem, gyerekek! XD Évek óta sims-ezek, de még soha nem vágta gajra a játékomat a titkos kód...

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Pént. Szept. 05 2014, 16:45

Martin: ez esetben örülj neki, én már nem egy, nem kettő példát láttam rá. És légy szíves nekem ne "gyerekek"-ezzél okoskodva-fölényeskedve, amikor van köztünk szerintem kb. 15 év. Kicsit vegyél vissza az arcodból. Köszi.

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Pént. Szept. 05 2014, 16:59

Nana: :what Bocsi... A valóságban is mindenkit legyerekezek... Rossz szokás... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3162269578

Visszatérve a témára én se nálam se a barátaimnál nem láttam erre példát, az tény viszont, hogy sokat hallani róla... Én a használatát nem ellenzem. Személyes tapasztalat alapján, csak ajánlani tudom, viszont imádkozzunk, hogy így maradjon a véleményem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 . Bár, ahogy a szerencsémet ismerem mikor legközelebb használni fogom egyből tönkre fogja vágni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 2564226250 ... Naaaaa, mindegy...

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Szept. 05 2014, 17:47

Rochelle: Nagyon jól néznek kia szereplők, é a zenekaros képek is szuperek!

Titkos kód: Én nem azért nem használok kódokat mert esetleg tönkrevágják a játékot, hanem mert - szerintem legalábbis - rontják a játékélményt.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Pént. Szept. 05 2014, 18:07

Rikardo: Tény és való, de - hála az égnek - ez tale készítéskor nem fontos.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Szept. 05 2014, 20:37

Kedveseim, hála nektek, szereztem egy boszorkányt a tale-hez, igaz, hogy fekete bőrű, de boszorkánynak boszorkány mégpedig Jó boszorkány, szóval kicsire nem adunk. Nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szomb. Szept. 06 2014, 07:51

Rochelle: Ezek a képek nagyon jók! Ügyes vagy. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 Várom már a tale-ed!
A banda nevére szerintem ne görcsölj rá nagyon, mert a végén túl erőltetett lesz. Amúgy van jó pár névgenerátor a neten, és szinte biztos vagyok benne, hogy banda neveket is lehet generálni.

Lee: Örülök, hogy megoldódott a problémád! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3868612732 A te tale-edről lehet már tudni valamit?

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szomb. Szept. 06 2014, 09:14

Lee, Lexy, Nana, Rikardo, Sookie nagyon köszönöm, örülök, hogy elnyerték a tetszéseteket a képeim, ilyenkor mindig újra több kedvem lesz, hogy írjak és forgassak. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 Sookie: lehet generálok valami bandanevet, bár legszívesebben valami vicceset adnék nekik, csak hát egy kemény rockbandát ki venne komolyan, mondjuk Muffinok néven? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309

Én nagyon szeretem használni a titkos kódot. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 Az más kérdés, hogy nálam kb. 1 év után szoktak jelentkezni a problémák a használatától. Konkrétan kilép állandóan és hibát ír ki, így a mostani újratelepített verziómmal már óvatosabban bánok. Meg kezdek megbarátkozni a modokkal, és egyéb dolgokkal, amik helyettesítik a használatát.

Lee: örülök, hogy megoldódott a boszorkányosdi, kíváncsian várom már az infókat a készülő taledről. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 2822276435

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Szept. 06 2014, 09:37

Az említett talem a simpályázatra készül lányok, oda kellett a boszorkány. Természetesen a flamingósat is folytatom, amint lehetséges, erről az "Ezen dolgozom" rovatban már írtam. Ti is készültök a pályázatra?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szomb. Szept. 06 2014, 09:47

Rochelle: Nem tudom, nekem a Hard Muffins tetszik. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 De amúgy viccet félretéve, értem mire gondolsz. Szerintem az is jó megoldás, ha mondjuk a kedvenc együttesed nevét alakítod át, így nem is kell annyit gondolkodni, és még meg is mutathatod, melyik a kedvenc bandád.
Ezt a megoldást én is használtam a novella pályázathoz írt műhöz. Kellett egy nagyvállalat neve, és nem jutott eszembe semmi jó. Úgyhogy az egyik kedvenc sorozatomban lévő nevet használtam, egy betűjét kicserélve, szóval mégsem az, de mégis. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309
Erről eszembe jut egy kérdés:
Szerintetek lehet bármi következménye annak, ha valós, vagy éppen fiktív, de valamihez szorosan kötődő nevet, szereplőt, vagy például esetemben cégnevet használunk a tale-ekhez? Ezzel nem sértünk meg semmilyen jogszabályt, ugye?

Lee: Oh, a flamingós, tényleg! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 Már ki is ment a fejemből, pedig emlékeim szerint, még reagáltam is rá.
Igen, készülök novellával, lassan be is fejezem. Terveim szerint még a hétvégén, és ha minden jól megy vasárnap be is küldöm.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szomb. Szept. 06 2014, 11:05

Lee: Igen, egy jó boszi is nyugodtan lehet fekete - ott van pl Bonnie a TVD-ből

Szerintetek lehet bármi következménye annak, ha valós, vagy éppen fiktív, de valamihez szorosan kötődő nevet, szereplőt, vagy például esetemben cégnevet használunk a tale-ekhez? Ezzel nem sértünk meg semmilyen jogszabályt, ugye?

Hát, filmekben, sorozatokban előfordul h egy szereplő neve, karaktere egy valóságos személyre utal. Pl London Tipton a "Suite Life"-ból egyértelműen Paris Hilton paródiája. Ugyanakkor bevallom nem tudom, a készítők kérik-e az érintettek hozzájárulását a dologhoz. A paródia-zenekarok ( IHM ) tudom igen, úgyh valószínűleg a filmesek is.
Ugyanakkor a cégek neve általában az alapítóra utal ( pl Ford Művek ) vagy arra h hol van a központja/működési területe (pl a Brit Kelet Indiai Társaság )

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Szept. 06 2014, 19:12

A Sims 3-ban volt egy zenekarnév amin mindig nevettem, de persze Rochelle ez se illene egy kemény rockbandához: Tétova Guminyúl..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309

Lehetne mondjuk Blue Stars, vagy egyszerűen Rockstars..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Szept. 06 2014, 19:25

Rochelle: Csatlakozom, nekem is tetszenek a képeid! Remélem, hogy fogod tudni tartani a kigondolt határidőt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3101058960

A titkos kódos témához még annyit fűznék, hogy vannak sokkal egyszerűbb dolgok, amik tönkrevághatnak egy telket, vagy egy szomszédságot, például urnák törlése, vagy a házak családokkal együtt a háztárolóba költöztetése... Szóval ha valaki tudatosan használja, akkor nem okozhat nagyobb bajt, csak ha valaki összevissza nyomkodja, legalábbis eddigi tapasztalataim és olvasmányaim alapján.

Lee: Tétova Guminyúl, hát ez hatalmas Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 2049472129

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szomb. Szept. 06 2014, 21:27

Rochelle: Jók a képek, remélem, sikerül a tervek szerint haladnod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 Biztosan sikerül majd valami jó nevet találni a bandának, ehhez én is a névgenerátort tudom javasolni. Én a fiktív ország- és városnevekkel vagyok/voltam így - ha nagy nehezen kitalálok valamit, ami tetszik, holtbiztos, hogy már létezik...  

Szerintetek lehet bármi következménye annak, ha valós, vagy éppen fiktív, de valamihez szorosan kötődő nevet, szereplőt, vagy például esetemben cégnevet használunk a tale-ekhez? Ezzel nem sértünk meg semmilyen jogszabályt, ugye?

Én nem hinném, hogy baj lehet belőle, főleg, ha nem a lejáratás vagy az anyagi haszonszerzés a cél, nem ekörül "forog" a tale.

A titkos kód... annak idején, amikor használtam (érdekességképp), nálam nem okozott problémát, persze ettől még elhiszem, hogy másnak az egész játékát szétbarmolta. Eddig én azt hittem, legfeljebb egy adott játékmenetet/mentést tud gallyra vágni (ezért jó, ha van rendszeres biztonsági mentés), de ezek szerint ennél veszélyesebb...  :what   Szerintem ha ésszel használja az ember, akkora károkat talán nem okoz. Igazából én a modoktól jobban féltettem volna a játékomat (főleg, ha netán össze óhajtanának akadni), de ha tényleg azok a megbízhatóbbak, akkor tényleg érdemesebb azokkal bütykölni.
Én a Medievalben sajnos nem tudom kikerülni a titkos kódot (a játék legfeljebb kidob, ha nagyon nagy marhaságot kérnék tőle), ennyi kockázatot muszáj vállalnom, szóval drukkoljatok, hogy a forgatás végéig ne omoljon össze a rendszer.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3633238760

DeeDee: Bocs, ha telhetetlen vagyok, de Lady Elisabeth után kapunk-e egy Sir Damiant is? Találtam egy angyalszárnyat a letölthető TSM cuccok között, és rögtön asszociáltam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Szept. 07 2014, 11:50

Sookie: Hard Muffins nagyon tetszik. :ikszdé: Jó ötlet ez a bandanév generátor, találtam is külön ilyen oldalt, de eddig olyan marhaságokat adott ki, hogy csak pislogtam: Milk Therapy és az Ivory Duster a kedvencem... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 2049472129 A kedvenc bandás ötlet is jó, csak nem hangozna olyan keményen a név. Hollywood Undead helyett Sedona Undead vagy Linkin Park helyett Central Park? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 Sebaj, jönnek az unalmas előadások, tuti lesz valami őrült ötletem, ami lekörözi még a Ink of the Godless Atmosphere nevet.

Lee: Tétova Guminyúl... :ikszdé: :ikszdé: Imádom a magyar fordításokat a Sims-ben, lehet onnan is ötletelek, mert ez hatalmas. Köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309

DeeDee, Nita: köszönöm szépen, örülök, hogy tetszenek a képek. Én is nagyon remélem, hogy sikerül tartanom a kijelölt határidőm. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309

Ma délelőtt sor került életem első igazi és rendes forgatására, egy jelenetet sikerült teljesen leforgatnom, most nagyon büszke vagyok magamra. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 Első fejezet éttermes jelenete, Mavis és Alexis közös vacsorája a lány 18. születésnapja alkalmából:
http://kepfeltoltes.hu/140907/3696826062_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140907/10292451257_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140907/157342929_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140907/66861152217_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Szept. 07 2014, 11:56

Rochelle: Nekem a Muffins-ról a L.O.V.E. M.U.F.F.I.N. ugrott be ( a gonosz tudósok szervezete a Fineas és Ferb-ből ) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309
Név a bandának: A "Galery"-hez mit szólsz. Az amúgy is bandát jelent ;)

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Vas. Szept. 07 2014, 14:29

Rochelle: Gyönyörűek a képek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 835323539 Nagyon tetszik a díszlet!

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

31 / 50 oldal Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.