Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

15 / 50 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Kedd Júl. 22 2014, 20:40

Sziasztok!

Alakulgat a történetem és gondoltam készítek mellé egy borítókép prototípust. Életem első borítója, és kíváncsi lennék a véleményetekre úgy összességében. Nem vagyok egy képszerkesztő zseni, bármilyen tanács jól jönne, hogy mire figyeljek, mi nem jó, mi jó, mi az első benyomás, stb.
Íme a borító tervem: http://kepfeltoltes.hu/140722/Alapbor_t__2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Kedd Júl. 22 2014, 20:50

Rochelle: Szép lett, jó lett. Ha ez csak a "prototípus", akkor kíváncsik vagyok, hogy milyen lesz a végső kinézete!

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Kedd Júl. 22 2014, 21:08

Rochelle, A borító szerintem jó lett, egy picit nagyon színes és zsúfolt, de egy romantikus történethez teljesen jól néz ki, a kis rúzsfolt és szívecskék is beleillenek a képbe. Ötletes, hogy mindenki "félbe van vágva", mintha a másik oldalon kellene keresnie a másik felét. Ha valami hasonló volt a koncepció, nekem bejön. Önkéntelenül is csekkoltam a szereplők mögötti hátterek színét is, van-e valamilyen jelentésük, vagy lehet-e ezek alapján "párosítani". Majd kiderül.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 Jó munkát! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3101058960

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Kedd Júl. 22 2014, 21:20

martin923: köszönöm szépen a véleményed!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 Mire oda kerülünk, hogy kikerül a történetem, még ezerszer elfelejtitek, és még én is ezerszer újragondolom a koncepciót, most hirtelen ez pattant ki a fejemből. Még dolgozik az agyam.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3101058960 

Nita90: köszönöm szépen neked is a véleményt!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 Igen, az is benne van a koncepcióban, hogy mindenki illik valakihez, de mindenki más okból, legyen az testvéri kapcsolat, szerelmi, vagy baráti. A főszereplőhöz, Mavishez pedig mindenki kapcsolódik valamilyen formában természetesen. A darabossággal kicsit utalok rá, hogy minden kis szeletke Mavis szívének egy kis szilánkja. Többet nem merek mondani, nehogy spoiler legyen. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 2822276435 
A háttérszín pedig a szereplők sajátja, hogy kire melyik szín a legjellemzőbb igazából.
Köszönöm szépen a válaszod!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Kedd Júl. 22 2014, 21:57

Nita: Az ősz mindjárt itt van, úgyhogy hajrá hajrá  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3868612732 Nehogy aztán én jelenjek meg hamarabb!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 1257218728 

Sookie: Hát L-en akkor összevesznénk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 Annyira imádom! De én mindig az ilyen nerd karakterekhez vonzódom, a Gyilkos Elmékben is dr. Reid elég erősen rajongás tárgyát képezi nálam... bár ő legalább nem rajzfilmfigura  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3984454939 Másik favoritom az Aranyhajban a srác, úristen mennyire jól néz ki félelmetesek ezek a modern animációs technikák.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3376965453 
Lehet meg fogsz lepődni, de a Nana a Nanából jött Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309

Anna Orsolya: Szerintem sincs gond a képpel, de tényleg nagyon érdekes fejet vág rajta Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309

Rochelle: Nagyon jó a borító! Én már nem is változtatnék rajta. Megkérdezhetem, hogy mitől lesz 16-os?  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3868612732 

Melyik szereplőt alkotjátok meg szívesebben? Egy végletekig jó karaktert néhány hibával (vagy anélkül), vagy egy sötét gonosztevőt? Melyik a nehezebb számotokra, és miért?

Összetettebb karaktert mindenképp nehezebb alkotni. A rajzfilmekben is sokszor azért unalmas a főszereplő, mert ő csak kedves és szép és jó, de olyan egyszínű. A negatív hősök mindig érdekesebbek, bennük sokszor van valami emberi, de a főhősben egy morzsányi rosszaság sincs. Szerencsére a modernebb mesékben már igyekeznek izgalmasabb, viccesebb hősöket kitalálni.
Biztosan nem tudnék olyan karaktert írni aki csak jó, és alig vannak negatív tulajdonságai, az nekem valahogy olyan valótlan.

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Kedd Júl. 22 2014, 22:18

Én eddig minden hősömet szerettem, legyen az negatív vagy pozitív. És nem azért mert egyetértettem a cselekedeteikkel, hanem ahogy Nana is mondta, sokkal több mozgat egy embert mint pusztán jóság vagy gonoszság.Senki nem azért választja a gonoszt, mert az gonosz. (Na jó nem a velejéig romlott egyénekről beszélek) Hanem azért, mert azt hiszi, hogy az a jó út, ami felé indul.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Szer. Júl. 23 2014, 01:08

Rochelle: Szép a borítód Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309

Nita, Nana: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309
Most megnéztem még egyszer a képet az arckifejezés miatt (ami valószínűleg azért ennyire fura, mert a Sim elmélkedik; és, mert furcsa arcú, és nem max. grafikán fut a játék), és most vettem észre valamit: olyan, mintha egy középkorú vándor lenne a képen  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 4216510677 Tini korúra csináltam, és a szerepe szerint is tini, de nem sikerült elég jóra  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 1585566538 Ezért fogom még később megváltoztatni az arcát, és letölteni a magasságállító hacket (egy kicsit magas, alacsonyítani fogok rajta).

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by VictoriusPigeon Szer. Júl. 23 2014, 02:59

Sziasztok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3101058960 Egyébként már az elejétől végig követem csendben a beszélgetéseket de most válaszolnék egy kérdésre.

Melyik szereplőt alkotjátok meg szívesebben? Egy végletekig jó karaktert néhány hibával (vagy anélkül), vagy egy sötét gonosztevőt? Melyik a nehezebb számotokra, és miért?

Én most egy olyan sims talebe kezdtem bele ahol a főszereplőm nagyjából el van veszve a jó és a rossz között de próbál jóra formálódni és azt hiszem ezt az egységességet kissé nehéz megoldanom ugyan is már sokszor gondolkodtam elveszett lélek zavaros karaktereken de az első amiről úgy írok hogy tényleg még lehet én is utálnám néha ha élne és ismerném azt az énjét. Nagyon érdekes egy megzavarodott karaktert megformázni a múltjával együtt és néha ezért az a gond hogy őrültnek is nézhet ki bár próbálom csak kicsit össze zavarodottnak állítani amilyen is csak még új vagyok ebben és nem akarom elme zavarodottnak csak most olyan helyzetbe van hogy próbálja eltemetni régi énjét és újat teremteni magának. Próbálok egy kis jellem fejlődést bele vinni és bár elég nehéz számomra egy jónak tűnni akaró karakter megalkotni nagyon sok hibával de élvezem mert így ha mondjuk egy ember elolvassa ki akar jönni az útvesztőből ami a szereplőben van ahogy most jelen pillanatban és is  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3101058960. Egyébként egyet kell értenem az előttem válaszolókkal hogy könnyebb az olyan karaktereket megalkotni akik csak rosszak vagy csak jók viszont azok nem mindig lehetnek érdekesek és szórakoztatóak.

Remélem értelmes lett nem mindig fog olyan jól az agyam hajnali háromkor Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309

VictoriusPigeon

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
VictoriusPigeon


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szer. Júl. 23 2014, 09:58

Nana: köszönöm a véleményed!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 Ez nagyon pozitív, hogy jól sikerült, örülök neki, ha tetszik.
Még vacillálok, hogy 12-es vagy 16-os lesz e a történet tartalmát illetőleg, mert megjelenik benne az alkohol, lesz erkölcstelen viselkedés, meg erotikus tartalom, szóval lehet át fog billenni a mérleg a 16-os oldalra, ezt még nem tudom, próbálok élethű lenni, de nem átesni a ló túlsó oldalára sem. A kész műnél majd kiderül. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 1349755223 

Anna Orsolya: köszönöm Neked is a véleményed!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Szer. Júl. 23 2014, 10:26

Huh, jól lemaradtam, elnézést, ha nem mindenkire reagálok.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 164952250 

Anna Orsolya írta:Szerintetek mennyire zavaró, ha egy Tale rossz grafikával készül? Tudja ellensúlyozni az, ha a kamerabeállítások nagyszerűek, a karakterek szépek, egyediek, a helyszínek ízlésesek és dekoráltak, és a történet cselekménye és megfogalmazása is jó? Egy rossz grafikájú játék képei is lehetnek szépek, vagy inkább készítsük őket másik játékkal/ kérjünk meg valakit, hogy fényképezzen?
Nem hazudok, nekem azért ront az élményen, de ha nem annyira vészes (tehát nem lapátkezűek a simek, és főleg nem ennyire rossz minőségű, mint ez a kép  :ikszdé: ), akkor azért nem kell mással újraforgatni. Nem mindenkinél mérvadóak a képek. Én például szeretek azokban gyönyörködni, de vannak olyanok is, akik csak rápillantanak, és már suhannak is tovább. Az általad hozott kép minősége annyira nem vészes.

Rochelle: Nagyon örülök, hogy megoldódott a problémád. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3101058960 Nem kell rögtön bepánikolni! A hozott borítód pedig nagyon tetszik. Engem nem zavar, hogy színes. Ha esetleg ez lesz a végleges opening képed, csak annyit javasolnék, hogy korhatárt inkább ne tegyél rá. A szabályban persze ott van, mi kap automatikusan 12-es vagy 16-os karikát, de át szoktuk a többiekkel beszélni, és gyakran a szubjektív megítélésünk alapján felrúgjuk korábbi szabályainkat, és úgy korhatározunk.

Nana írta:Más kérdés: előreláthatólag október 19-től április 9-ig tart a tale-m cselekménye. (kb. 24 részes lesz) Sorozatgyilkosos, mint a My Sims fórumon anno említettem, és főként az foglalkoztat, hogy mennyire tűnnek inkompetensnek a nyomozóim, ha csak ennyi idő alatt tudják elkapni? Bár sokat nem tudok már faragni belőle, de még talán egy kicsit lehetne.
Hát én nagyon csalódott leszek, ha nem egy Horatio Caine-ek lesznek a nyomozóid, és nem tudják pár nap alatt megoldani az ügyet!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3162269578 Viccet félretéve, szerintem egyáltalán nem probléma, sőt. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 Még reálisabbnak is tűnik.

TimMac írta:Nekem is lenne egy kérdésem: a beküldési feltételeknél szerepel, hogy 40 kép felett érdemes új részt kezdeni. Mennyire gond, ha túllépem?
Egyáltalán nem gond. Nem fogjuk visszadobni, hogy bocsi, 40-nél több képet tartalmazó részt nem teszünk fel. Csak ezzel az apró ponttal azt szerettük volna azt sugallnii, hogyha lehet, próbáljátok meg a legtöbb epizódjaitokat úgy belőni, hogy ne legyenek nagyon sok képesek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 (Majd lehet, hogy egyszer beavatunk Titeket, hogy is működik a tale-ek felpakolás a weebly-n. Sajnos nem úgy megy, hogy Ctrl+C, Ctrl+V.)

Egyébként nem tudom, ki vette észre, de tök jó, hogy ennyi huszonéves dolgozik tale-eken. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3101058960 Nagyon örülök, hogy ilyen közösség alakult ki.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 778176054

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szer. Júl. 23 2014, 10:32

Nita: Alig várom h megtudjam ( mármint h gonoszok motivációja elég hihető-e )  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 

Rochelle: nagyon jó a borítókép, de... ugye tudod h a csúcsán álló pentagramma sátánista jelkép?

Lee: Igen, h ki a jó vagy a rossz, sokszor tényleg csak nézőpont kérdése.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szer. Júl. 23 2014, 10:46

Etti: hát igen, kissé nagyobb volt az ijedtség, mint kellett volna.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 4213042600 Köszönöm a véleményt, örülök, hogy tetszik. Megfogadom a tanácsodat, le fogom szedni, meg én is kíváncsi leszek, hogy a végleges eredmény milyen kategóriába kerül majd.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 

Rikardo: igen tudom, és eddig észre se vettem, hogy az elforgatásommal mit műveltem.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 164952250 A normál módon álló csillagot forgattam csak el, lehet kicsit eltájolom jobban őket, ne emlékeztessenek senkit a sátánistákra. Van itt sokfajta stílusú Sim, de okkult dolgokba ez a történet most nem megy bele.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 Köszi, hogy szóltál!

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Halia Szer. Júl. 23 2014, 12:30

Rochelle: Nekem is nagyon tetszik a borítód! Szépek a Simek, és én is elkezdtem azon gondolozni, hogy a színek jelentenek-e valamit... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309
Jó munkát a Tale-edhez! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3101058960

Halia

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Halia


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 84
Tartózkodási hely : Isla Paradiso

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szer. Júl. 23 2014, 12:50

Rochelle: Nincs mit  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3101058960 És ha nem a csúcsán áll akkor már tényleg nem okkult szimbólum

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szer. Júl. 23 2014, 13:55

Rikardo: Az nem pentagram. A pentagramba kell egy kör is. ( http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/76/Pentagram.png )

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szer. Júl. 23 2014, 14:15

Hát mindenesetre azért fél milliméter elforgatás nem árt, mert ha már egy embernek is eszébe jutott, hogy lehetne pentagramma is, akkor az nekem már bőven indok, hogy kicsit dolgozzak még a képen. Köszi martin923 az észrevételt, teljesen jogos a megállapítás!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3101058960 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szer. Júl. 23 2014, 15:59

Rochelle: Nekem nagyon tetszik a borítókép terved. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3101058960 Valóban elég színes, de ahogy Nita is írta, egy romantikus sztorihoz teljesen rendben van. Külön tetszenek a kis szimbólumok, jól mutatnak és színben is passzolnak a képekhez.
Kíváncsi vagyok, miről fog szólni a tale-ed? (Lehet írtad már, csak figyelmetlen voltam.) Persze, ha még titkos a dolog, akkor ne válaszolj!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 

Nana: Oh, Doktor Reid… Őt én is imádom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 778176054 Én is inkább a kicsit nerd karaktereket szeretem jobban. Például láttam jópár részt az Agents of S.H.I.E.L.D.-ből (bár nekem annyira nem tetszett) és van benne egy fiatal mérnök srác, Leo Fitz. Na, ő kábé Reid kategóriája csak másféle tudással.
Valahol éreztem én, hogy be kell írnom, hogy szeretem a Nana animét. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 De gondolom ezzel akkor nem vagyok egyedül. A filmeket is imádtam, bár az anime jobban tetszett.

VictoriusPigeon: Szia, örülök, hogy Te is bekapcsolódsz a beszélgetésbe! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3730293306 
Valóban nehéz, amit írsz. Nehéz megtalálni az aranyközéputat néha, de sok sikert kívánok hozzá.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szer. Júl. 23 2014, 16:06

Sookie: köszi a véleményed, örülök, hogy tetszik.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 Nem titkos, műfaját illetően ifjúsági romantikus, kissé sablonos alappal, de azért annyira mégsem.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 2822276435 Komolyabb információkat csak akkor szeretnék csepegtetni, ha már közel vagyok a beküldéshez, mert nem akarom, hogy esetleg csalódjatok, hogy én itt már nyáron ajánlgatom, közben még jövő nyárra se lesz kész.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 718976418 

Halia: köszönöm szépen!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 295755309 Van némi jelentése a színeknek is, de annyira nem fontos és "kiemelkedő", mint a párosítás és a félbevágósdi.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Zsófi Szer. Júl. 23 2014, 16:56

pattsims: Nekem nagyon tetszik az ajánlód! Ezek szerint Abi egy médium?

Zsófi

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Word, Sims

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by pattsims97 Szer. Júl. 23 2014, 20:34

Zsófi: Nem, Ő egészen más, ez majd a későbbiekben kiderül! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 3101058960

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 15 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

15 / 50 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.