Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

32 / 50 oldal Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Hétf. Szept. 08 2014, 12:21

Rochelle: Nagyon szépek a képek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3868612732 Viszont picit furán vannak a boros poharak, mintha nem lenne talpuk, de ez nem rontja az élményt, én is csak 2.ra vettem észre. Nekem a Milk Therapy pl. bejön. :ikszdé: Úgyis olyan garage rock bandának tűnnek ők meg szoktak maguknak idióta neveket adni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Hétf. Szept. 08 2014, 18:44

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Szept. 08 2014, 21:38

Nita: Hát ööö... Nem tudom még. Ha lesz rá időm, lehet, hogy teszek vele egy kísérletet, de inkább nem ígérek semmit biztosra Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960

Rochelle: Nagyon tetszenek a képeid! Bár most, hogy Nana megemlítette, tényleg furák azok a borospoharak... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960

Lexy: Imádom a képeidet! Annyira kifejezőek! Hogy stírölik szegény Andreát azok a rendőr fickók Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 2049472129

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Kedd Szept. 09 2014, 12:34

Lexi: Nagyon jól sikerültek a képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 835323539

A másodikon az véletlenül nem egy rőtsipkás? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309

Az utolsón az öltönyös fickó arcáról azt lehet leolvasni h szerinte a lányok szorosabb kapcsolatban állnak egymással mint kéne...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Kedd Szept. 09 2014, 15:28

DeeDee: Köszönöm szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960 Szegény Andrea valahogy csak elviselte, muszáj volt neki, ezt követelte meg a jelenet  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309

Rikardo: Köszi szépen. Egyébként egyik tipped sem jött be Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960  mondjuk azt nem tudom ki az a rőtsipkás  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4216510677

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Kedd Szept. 09 2014, 15:31

Lexy: Hajrá, így tovább, ezek nagyon jól eltalált képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 835323539 Az Andreát stírölő rendőrök mindent visznek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4216510677 Remélem, lendületben maradsz, és tudsz dolgozni a tervek szerint, és időd is lesz.

DeeDee: Nem baj, ha nincs rá kapacitásod, cserébe tessék a második évadon dolgozni gőzerővel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3633238760

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Kedd Szept. 09 2014, 16:12

Nita: Hát, akkor nem! xDD
DeeDee: Hű, köszi, ha majd lesz rá időm, akkor tutira le fogom én ezt tölteni! ^^
Rochelle: Ezek a képek! :OO Nagyon jók lettek! =DD A csaj nagyon szépre sikeredett, bár igaz, a borospoharak tényleg eléggé furák lettek... xDD És a bandás kép is nagyon jó lett! Nagyon szép a berendezés! *-* Gondolom, hogy ez az egész egy garázsban lehetett, mert láttam a beállót... =DD A nevet pedig a bandának... Nem tudok én egy ilyet sem... ._.
Lexy: De szépek! :OO Engemet a képeknél a ferde beállítottságúak mindig nagyon meg tudnak fogni! *-* Egyszerűen imádom őket! És nagyon kifejezők lettem ezek a képek, főleg a ferde beállítottságú! Már várom én a történetedet! ^^

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Kedd Szept. 09 2014, 17:49

Lexi: "A Red Cap (or Redcap) is a type of malevolent murderous dwarf, goblin, elf or fairy found in the Border Folklore of England and Scotland. They are said to inhabit ruined castles found along their borders. Redcaps are said to murder travelers who stray into their homes and dye their hats with their victims' blood (from which they get their name). Redcaps must kill regularly, for if the blood staining their hats dries out, they die. Redcaps are very fast in spite of the heavy iron pikes they wield and the iron-shod boots they wear. Outrunning a redcap is supposedly impossible. The Kabouter, or redcaps of Dutch folklore, are very different, and more akin to brownies."

A rőtsipkások egyébként a HP3-ban ( azkabani fogoly ) is szerepelnek, persze ott nem ennyire vérengzőek - csak elpüfölik az áldozataikat, de nem ölik meg őket. Piton szerint 10 éves gyerekeknek való ellenfelek...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szer. Szept. 10 2014, 16:44

Nita: Köszönöm szépen. Örülök, hogy tetszenek a képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960 A próféta szóljon belőled Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309 nagyon remélem, hogy sikerül tartani magam a tervekhez.

Csajszyh: Köszi szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309 Örülök, hogy tetszenek a képbeállítások. Ha minden jól megy, nem kell rá sokat várnod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3633238760

Rikardo: Köszi a magyarázatot Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960 Így már biztos vagyok benne, hogy a férfi a második képen nem egy rőtsipkás Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4216510677

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szer. Szept. 10 2014, 19:14

Sziasztok:)
Hát, ha már mindenki csinálja...
Akkor én is hozok egy képet, de csak egyet, legyetek csak kíváncsiak Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4216510677
Hogy tetszik?
(Bocsi a piros keretért, csak még a modot kivettem a Downloads mappából, ezért látszik most Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 164952250 )
http://www.kephost.com/image/mLs

----
Lexy: Azta, nagyon tetszenek a képeid! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3375280616

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Csüt. Szept. 11 2014, 06:14

Lexy: Ezek a képek gyönyörűek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3868612732 Nagyon várom már a tale-ed. Hogy haladsz vele amúgy? Mikor láthatjuk?

Wan: Nekem tetszik a Te képed is. Amúgy is Sims 2 párti vagyok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309 A Te tale-ed miről szól? Lehet már tudni valamit?

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Szept. 11 2014, 06:24

Jó reggelt!Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309
Ezek szerint te is bagoly vagy.
Még semmit sem lehet tudni, csak annyit, hogy a történet íródik, és hogy hamarosan több képet is hozok, amiből kiderül sok minden:) De ezek csak különképek, nem lesznek benne a taleban.
Na, reggeli, aztán go to school:D

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Csüt. Szept. 11 2014, 07:00

Wan: Bagoly is vagyok, meg lassan óráim lesznek, és jó másfél óra, mire eljutok a Kar épületéhez. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309
Várom az újabb képeket! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3868612732

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Szept. 11 2014, 09:43

Wan: Köszi szépen! Tetszik a képed Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960 csak annyit jegyeznék meg, hogy a könyvespolc az ablak előtt van, ami szerintem nem mutat túl jól, elég ha csak az egyik van ott, de ettől eltekintve klassz kis kép. Kíváncsian várom a további képeket és infókat. Jó munkát! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309

Sookie: Örülök, hogy tetszenek a képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3868612732 Köszönöm kérdésed, jól haladok a történetemmel, mind szöveg, mind pedig képek tekintetében. Okóber elejére, vagy max. közepére szerintem készen leszek vele, ha minden jól megy Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960 Akkor én is érdeklődnék egy kicsit, mert, ha jól emlékszem te is dolgozol történeten Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960 Szóval, hogy állsz vele? Mikor örvendeztetel meg minket néhány információval, esetleg képekkel? Vagy most túlságosan lefoglalt a novellapályázat?

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Csüt. Szept. 11 2014, 10:05

Örülök, hogy mindenki serényen dolgozik, és azért megoszt egy-két infót, így legalább mindig tudunk írni valamit a "Kémeink jelentették"-be. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4213042600

Rochelle: Csak nem az első randijukon van a két fiatal? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309 Jól sikerültek a képek, és tényleg, ha Nana nem mondja a borospoharakat, fel se tűnnek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4216510677

Lexy: Ó, te jó ég! Annyira helyes a nyomozód! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309 Anno a My Sims Fórumán egyszer megkértem a többieket, hogy soroljanak már fel eyecandyket tale-ekből (egy angol szlengben használatos metafora. Tükörfordításban annyit tesz, mint 'szem cukorka', azaz édesség a szemnek), ha most lenne ilyen feladvány, biztos hogy Doriant is (remélem, jól rémlik a neve) odasorolnám. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3984454939 Olyan jó újra "Dani és Zsófi minőségű" képeket látni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 2485850408

Wan: Érdekes a kép, valóban nem árul el sokat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309 Azt megkérdezhetem, hogy egy kerti szobor amúgy mit keres bent a nappaliban? :ikszdé:

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Csüt. Szept. 11 2014, 11:51

Wan: Valóban, a szobor az asztalon és a könyvespolc a tükör előtt elég érdekesen mutat...
Tényleg, egyszer lehetne egy "keresd meg a nem oda illő tárgyakat" játék is. Vagy olyan már volt? Nem vagyok itt a kezdetektől...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Szept. 11 2014, 14:48

Lexy: köszönöm, lehet, hogy egy kicsit átrendezem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960
Etti: nem tudom, miért baj az, hogy a szobor szeret rendetlenkedni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4216510677 Amúgy a kedvenc dekorációm, és szerintem bent is jól mutat. Vagy nem? :surprised
Rikardo: Az nem tükör, hanem ablak:P Egy bizonyos személy áll kint, akit ma fogok megmutatni^^
-------
Imádok forgatni! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309
Simek beállítása, élő mód, csak egy mosolygós képet akartam...
http://www.kephost.com/image/myE
Azt hittem, lefordulok a székről, annyira nevettem! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 2049472129

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Szept. 11 2014, 15:34

Etti: Nem emlékszem erre az eyecandys bejegyzésedre, én akkor még csak kémkedni jártam néha a mysimsre Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4216510677 Örülök neki, hogy Dorian ennyire elnyerte a tetszésedet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 295755309 Azt hiszem, annál nagyobb dícséretet nem is kaphattam volna, hogy Dani és Zsófi képeihez hasonló minőségűek a képeim. Köszönöm szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 1484171175

Wan: Nem feltétlenül kell átrendezned, csak esetleg kitörölni az ablakot Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3633238760 A második kép már jobban tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960 Esetleg nem szeretnéd megosztani, az történeted ajánlóját?

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Szept. 11 2014, 16:30

Lassan muszáj lesz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 3101058960
Amúgy tervezgetem, de még kell pár kép.
------
FINALLY!
Sikerült! Megjeleníti a játék a hiányzó egyedi tartalmakat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 2564226250 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 4213042600

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Szept. 11 2014, 17:17

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 32 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

32 / 50 oldal Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.