Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

41 / 50 oldal Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Vas. Okt. 05 2014, 10:09

Gondolom, többen tapasztaltatok már holtpontot alkotás közben. Mi segített át ezen, hogyan vészeltétek át?
Megvártam, amíg lezajlik. Túl sokat sajnos nem tudtam tenni, max ihletet kerestem. Az viszont meglehetősen bosszantott, hogy épp egy ilyen pangás közben több száz történetnek az alapja fogalmazódott meg bennem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309

Lexy: nekem valamiért az előző kép sokkal jobban tetszett. Bírom az ilyen minimalista stílusú képeket, talán ezért tetszett jobban. Persze ez is jó, csak valahogy telve van mindennel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

Most én is promózok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960 Természetesen oda, meg vissza vagyok a borítóképekért, ezért is örülök, hogyha látok egyet itt-ott Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960 Az Életem után, halálom előtt című novellámhoz is készítettem egy "borítóképet".
Íme:
http://www.kephost.com/image/i3p

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Okt. 05 2014, 11:30

juhaszgaga: Köszi, hogy írtál véleményt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960 Látod, valahogy nem bírom eltalálni az arany középútat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 4216510677 Vagy üres, vagy túlzsúfolt. De már őszintén nincs kedvem, se energiám másat csinálni, szóval ez marad! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3868612732

A te borítóképed viszont nagyon tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 835323539 Akárcsak a képeid ez is nagyon szép lett  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Vas. Okt. 05 2014, 11:40

Gaga: Hű, ez aztán tényleg nem semmi! (Y) ;))

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Okt. 05 2014, 11:54

Gaga: Borítóügyben csatlakozom az előttem szólókhoz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 835323539

Egyébként az tudtad h az "after life" egybeírva ( afterlife ) túlvilágot ill. másvilágot jelent? Vagy gondoltál arra h ezzel a kis szójátékkal kezdesz valamit?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Okt. 05 2014, 12:23

Wow, Gábor, ez tényleg király lett:)

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Vas. Okt. 05 2014, 12:34

Lexy: nem azt mondtam, hogy túlzsúfolt, csak nekem egy csöppet tele van. De ez csak az én okoskodásom, meg ízlésficamom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 1262508976  Örülök, hogy tetszik a borítókép Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

Csajszyh: köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

Rikardo: köszönöm neked is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960 Tudtam ezt a kis szójátékot, a jelentést, viszont nem az járt a fejemben, miközben a címet "angolosítottam" Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960 Sokkal inkább a középen lévő kis felirat az, ami figyelemreméltó Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3633238760

Wan: köszönöm, de megteszi a Gaga is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Okt. 05 2014, 19:15

Gaga: Hú, de jó lett a borító! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 835323539 Tényleg, nem lehetett volna valahogy ezt csatolni a novellához? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szer. Okt. 08 2014, 15:54

Így utólag akkor a fórumon is gratulálok én is a novellapályázat győzteseinek, mindegyik remek munka lett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309


Ha forgathatnátok a Sims4-gyel, megtennétek?

Csak azért is: igen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 4216510677 Később, ha már "fejlettebb" lesz, és lesznek forgatást megkönnyítő cuccok, miért is ne? Úgyis az "írjunk tale-t a leglehetetlenebb Sims játékokkal" a védjegyem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309

Nekem abszolút tetszik Lexy borítója. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309 Esetleg tényleg a körvonal (és/vagy más betűtípus) tehetné még szebbé.

Szerintetek mikor lesz legközelebb premier péntek? Szerintetek a legközelebb megjelenő tale (nem simnovella) szerepel az Ezen dolgozom témában, vagy teljesen "váratlan", ismeretlen tale lesz?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szer. Okt. 08 2014, 16:28

Szerintetek mikor lesz legközelebb premier péntek? Szerintetek a legközelebb megjelenő tale (nem simnovella) szerepel az Ezen dolgozom témában, vagy teljesen "váratlan", ismeretlen tale lesz?



Hmm... Még nem gondoltam bele... És igazság szerint fogalmam sincs. Szerintem talán... Őőő... Váratlan.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szer. Okt. 08 2014, 19:42

Szerintem szerepelni fog az Ezen dolgozom... Témában.
Martin: Miért húztad át azt, hogy Futó Tale: A.I.A.I?

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szer. Okt. 08 2014, 19:48

Valaki tudna tanácsot adni abban hogy egy tale-hez hogyan tehetnék irányíthatóvá egy állatot? Már megnéztem az összes fellelhető kódot és nem találom.. Vagy ilyen nincs is?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szer. Okt. 08 2014, 20:34

Wan: Hoppá! És tényleg... Talán eredetileg, hogy volt, hogy Készülő tale, de ugye elkészült, ezért áthúztam, aztán mintha átírtam volna arra, hogy futó tale, és áthúzva maradt... Kösz, hogy szóltál!

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szer. Okt. 08 2014, 22:21

Szerintetek mikor lesz legközelebb premier péntek? Szerintetek a legközelebb megjelenő tale (nem simnovella) szerepel az Ezen dolgozom témában, vagy teljesen "váratlan", ismeretlen tale lesz?
Hát ööö... Nem tudom. Legyen valaki az ezen dolgozomból! És minél hamarabb! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3633238760

Lee: A kód amit keresel a boolprop controlpets on Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szer. Okt. 08 2014, 22:35

Eszembe jutott egy kérdés:

Belegondoltatok már abba, hogy egyszer tényleg véget ér, ez "sims korszak"? Mit kezdenétek utána? Egy hasonló csoportot keresnétek, vagy valódi könyvet írnátok?

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Csüt. Okt. 09 2014, 08:31

Nagyon köszönöm, DeeDee!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Okt. 09 2014, 19:29

Sziasztok! Láttátok az eheti csemegét?
Hozzákezdtetek a Más, mint a többi 2. részének újraolvasásához?
Igen, igen, igen! Erre vártam már nagyon régóta.

Belegondoltatok már abba, hogy egyszer tényleg véget ér, ez a Sims korszak?,Mit kezdenétek utána?
Én keresnék egy hasonló csoportot, könyvíráshoz túl fiatal vagyok még Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Vas. Okt. 12 2014, 09:01

Belegondoltatok már abba, hogy egyszer tényleg véget ér, ez a Sims korszak?,Mit kezdenétek utána?
Nálam már véget ért, vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy már nem mániám, és huzamosabb időt is kibírok nélküle. Sims 2-vel például már évek óta nem is játszok, általában csak forgatás céljából szoktam elindítani. A háromban még van mit felfedeznem, de erősen visszaveti a lelkesedésemet az állandó 12-es hibakód. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 1262508976

Szerintetek mikor lesz legközelebb premier péntek? Szerintetek a legközelebb megjelenő tale (nem simnovella) szerepel az Ezen dolgozom témában, vagy teljesen "váratlan", ismeretlen tale lesz?
Nincs most jelenleg egy beérkezett tale-ünk sem, és nem is vették fel velünk a kapcsolatot, hogy igen, mindjárt kész vagyok, tessék rám várni. De bízom benne, hogy valaki, aki mondjuk őszre ígérte a történetének megjelenését (nem is tudom, miért gondolok Nitára Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 2822276435 ), az hamarosan meglep minket.

Egyébként nincs valakinek valami újságja a tale haladásával kapcsolatban, vagy esetleg egy jó kis fotója, részlete, borítója? Az indulás óta most először nem igazán tudunk mit írni majd a hétfői kémeink jelentettékbe. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 4216510677

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Okt. 12 2014, 10:10

Etti: majd hozok délutánra egy képet meg egy rövid részletet:)

UPDATE:
Itt a kép: http://www.kephost.com/images/2014/10/12/image.jpg

És a részlet is:
"Pipacsváros több mint kétszáz év után rengeteg változáson ment keresztül. Modern házakat, csodaszép parkokat építettek, fejlesztették az utak minőségét, új boltok, szórakozóhelyek épültek."


A hozzászólást Wan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 12 2014, 10:23-kor. (Reason for editing : Wan)

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Okt. 12 2014, 10:33

Wan, jó a kép, tetszik, és a részlet is, de ebből még nem tudtuk meg, voltaképp mi is fog történni. Néhány utalást nem lehetne?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Vas. Okt. 12 2014, 13:08

Etti: Kár, hogy nem jelentkezett senki egy ideje. De szerencsére most több tale is fut, van bőven alapanyag. Hajaj, azt hiszem, a kérdésem öngól volt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 164952250... Viszont az ajánlómban ez szerepel:
"Várható megjelenés: 2014 ősz/tél" Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 1131499684 De nagyon szeretném, ha még ősszel megjelenhetne, de legalábbis beküldhetném... (november vége még ősz...Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 4216510677 ). De nagyon boldog lennék, ha karácsonykor már futna a történet, talán nem lehetetlen célkitűzés.
Akkor helyzetjelentés, ha már kérdezted: szerencsére a szöveg elvileg kész (Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 1248266624 ), még pár utólag hozzágondolt jelenet kell, na meg tisztázni az egészet. A 29/30 fejezetből pedig a 22. részt forgatom, de ez csalóka, mert a korábbi részekből pár macerásabb jelentet elegánsan átugrottam. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 164952250 Viszont a jó hír az, hogy végre rászántam magam egy új laptop beszerzésére, amin elvileg szépen kellene működnie a TSM-nek, így a forgatás fel fog gyorsulni, hiszen így már hétköznap esténként is tudok majd forgatni jövő hét utáni hétfőtől kezdve (holnaphoz egy hétre)... már ha össze tudom hangolni a játékot Windows 8-cal, de ez már az én problémám, megoldom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3633238760
Ha nagyon senki nem akar képet vagy részletet hozni, esetleg én megtehetem ennek örömére, ha valakit érdekel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309 De ez akkor a jövő hétre marad, ha már Wan az előbb megmentette a kémrovatot. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309

Belegondoltatok már abba, hogy egyszer tényleg véget ér, ez a Sims korszak?,Mit kezdenétek utána?

Szerintem nálam egy darabig még el fog tartani, de amikor igen, és még érdekel az írás, akkor szerintem a Merengőn élem ki magam. Igazából én írás helyett sokkal szívesebben foglalkoznék (mű)fordítással.
Erről jut eszembe, esetleg jól sikerült külföldi tale-ek magyar fordításait is meg lehetne osztani az oldalon (a szerző engedélyével, természetesen). Mondjuk angolul szinte mindenki tud, meg hát utána lehetne nézni a folytatásnak, ez azért nem lenne "poén". De ettől függetlenül lehet, hogy lenne rá érdeklődés... mindegy, Nita megint agyalt egy sort Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960.

Wan: hajrá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309 A kép jó, a részlet sajnos rövid, és sok minden nem derül ki belőle... de sebaj. Jó munkát!

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

41 / 50 oldal Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.