Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

35 / 50 oldal Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Kedd Szept. 16 2014, 16:24

Wan: Hű, szép képek! =)) Bár én inkább az az egyedi tartalmas párti vagyok, de attól még ez nem jelenti azt, hogy nem jó! =)) Ohm, csak egy kis hiba;
http://kepkezelo.com/images/0xdxwhp42rn84pxovuc0.png
Itt a feleség keze belelóg a férjébe - ha jól találtam én ki ezeket a kis kapcsolatokat - . Viszont nagyon aranyos kép lett! =DD

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Kedd Szept. 16 2014, 18:49

Csajszyh: Igen, köszönöm az észrevételt, túl közel került a két karakter, és tényleg egyben voltak. Viszont a póz is kaki volt, mert ha távolabbra raktam volna, akkor a férj keze a nő torkát döfte volna át Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 2049472129
DeeDee: WE... WANT... SPOILERS! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 2485850408

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Kedd Szept. 16 2014, 18:53

DeeDee: Csatlakozom a többiekhez, én is nagyon kíváncsi vagyok az infókra Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 2485850408

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Kedd Szept. 16 2014, 18:55

Ha már itt vagyunk, és spoilerre várunk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3162269578
Ti már próbáltátok a Sims4-et? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960
Én igen, jó játék, de van benne néhány elég nagy baklövés Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 489632682 De az biztos, hogy szép kis emberkéket lehet vele csinálni(meg nagyon ocsmányakat is :ikszdé: )

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Kedd Szept. 16 2014, 19:03

Wan: Szerintem ezt a kérdést nem ide kellett volna feltenni, van egy külön Sims 4-es topik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960 Egyébként nem próbáltam még a négyet, és egyenlőre nem is tervezem, és hogy ne legyen teljesen off a hozzászólás, a tale készítést el sem tudom vele képzelni, nagyon kíváncsi vagyok az első ilyen jellegű történetekre. Hátha valaki ki tudja belőle hozni a legjobbat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Szer. Szept. 17 2014, 07:41

Wan: nincs mit. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309
Amúgy még nem játszottam a Sims 4-gyel, lehet eljutok egyszer oda, de még ez várat magára. Mi az a szabadidő? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309

DeeDee: íííígy igaz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 2822276435
Nagyon várom már a csepegtetett kis információkat! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szer. Szept. 17 2014, 08:09

DeeDee: Én is nagyon várom már az információmorzsákat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szer. Szept. 17 2014, 13:47

Sziasztok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960

Ma megpróbáltam összehozni egy borítóképet. Nem sikerült valami jól, de, ha nem jut eszembe valami jöbb ötlet, ez marad Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3162269578 Szerintetek, milyen lett?

http://www.kepfeltoltes.hu/view/140917/borito_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Szer. Szept. 17 2014, 14:30

Lexy: Nem rossz, de szerintem a háttérbe tehetnél valamilyen képet, például, ami fő helyszíne lesz majd a Te történetednek. =))

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szer. Szept. 17 2014, 14:33

Lexy: szerintem nem rossz, bár egy "kissé" üresnek érzem. Rajta lehetne pl a tale többi szereplője is - legalábbis a fontosabbak -, olyan arckifejezéssel és testtartással amiből kiolvashatjuk, hogyan viszonyulnak a pár kapcsolatához. Persze ez csak javaslat, lehet h másnak - vagy épp neked - valami jobb is az eszébe jut Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szer. Szept. 17 2014, 15:23

Lexy: Ez nagyon jó lett, de tényleg egy icipicit üresnek tűnik. Pár képet kéne feltenni a falra, de ez csak az én meglátásom.
A Sims4-gyel kapcsolatban én nem tudnék talet írni vele... Még túl új, nincs hozzá sok dolog, ami kéne a forgatáshoz.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szer. Szept. 17 2014, 15:36

Csajszyh, Rikardo: Köszönöm, hogy véleményt írtatok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3868612732 . Igazatok van, tényleg kicsit üres, de mivel a történet egy krimi lesz, fő helyszínt nem igazán tudnék háttérbe tenni. A többi szereplő meg ebből kifolyólag megint csak felejtős, nem rakhatom rá az összes gyanusítottat.

Wan: Köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960 . Mivel ez nem egy fal, hanem csak egy egyszerű fekete háttér, nem hinném, hogy egy kép passzolna oda Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 4216510677

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szer. Szept. 17 2014, 15:46

Lexy: tényleg, a krimis részt elfelejtettem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 416107150 Így mindjárt más, szerintem akkor rremek a háttér, passzol a történethez.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szer. Szept. 17 2014, 21:51

Lexy: Szerintem jó a borító, bár tény, hogy van rajta egy kis üresség. Én az tudnám ajánlani, hogy vagy hozd lejjebb a szöveget, vagy kísérletezhetsz esetleg más képkivágással. Először én is fektetettet akartam a Jelzőfénynek, csak túl sok volt a fa, és így kevesebb fókusz jutott a szereplőkre, és végül nem tetszett. De egyébként így is jó, én amúgyis minimalizmus-párti vagyok, a stílushoz meg megfelel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309

Hú, hú, micsoda lavinát indítottam el Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 2049472129

Lee: Miért, mire gondolsz? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3868612732

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Csüt. Szept. 18 2014, 12:55

Lexy: Én rögtön azt mondtam a borítódra, amikor megláttam, hogy tetszik. Aztán olvasgattam itt mások véleményét, hogy kicsit üres, meg fel lehetne dobni valamilyen jó kis helyszíni háttérrel. Így belegondolva, én is megnéznék egy olyan verziót. És mi lenne, ha az építkezést választanád ki a sok helyszín közül? Ott indul be a történet, ott találják meg annak a lánynak a holttestét, aki a nyomozó urat egykori húgára emlékezteti. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960

DeeDee: Várjuk a morzsákat, bár én biztos át fogom ugrani, mert még mindig nem jutottam el odáig (tudom, szörnyű vagyok  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 800283558 ), hogy elolvassam a Jelzőfényt.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 2773155322 Pedig szeretném, annyiszor eszemben volt/van, de valahogy mindig más programot csináltam magamnak. Próbálok majd időt szakítani rá valamikor a következő hónapban. Azért is főleg, mert tartozom Neked, ha nem is több részes, de legalább egy nagy kritikával. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309

Van rajtam kívül még valaki, aki már egy ideje szemezik az egyik történettel, de csak "halogatja" azt?


A hozzászólást Etti összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 18 2014, 14:14-kor.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Csüt. Szept. 18 2014, 13:21

Lexy: Nekem tetszik a borító, de tényleg feldobná egy kicsit színesebb háttér. Én is a bűntett helyszínét raknám be. További jó munkát, várunk minden morzsát.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309

DeeDee: Jöhet minden infó a második évadból, sőt, a második évad is minél előbb. Válaszokat akarok  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3633238760

Van rajtam kívül még valaki, aki már egy ideje szemez az egyik történettel, de csak "halogatja" azt?

Van... egy pár. Abyss, The Torneos, Szappanbubi, és talán a Holdfény jut eszembe így elsőre. Tudom, egy kicsit le vagyok maradva klasszikusokból.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 164952250

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Szept. 18 2014, 14:15

DeeDee, Etti, Nita: Köszönöm, hogy véleményt írtatok  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3868612732 Jómagam sem találtam a legjobbnak, épp ezért kértem a fórumozók véleményét. Borítókép készítés egyszerűen rémálom számomra, mivel nem igazán értek a képszerkesztő programokhoz, de ha már ennyire béna lett ez a borítókép Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 800283558 akkor megpróbálok valamit kiagyalni, ami színesebbé tehetné, de nem ígérek semmi biztosat. Még a végén addig fogok bénázni, hogy borítókép nélkül maradok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 4216510677

Van rajtam kívül még valaki, aki már egy ideje szemez az egyik történettel, de csak "halogatja" azt?

Én az oldalon található összes tale-t olvastam már Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 295755309 Nita az általad felsoroltak tényleg klasszikusnak számítanak, kár lenne kihagyni őket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3633238760

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Szept. 18 2014, 17:26

Van rajtam kívül még valaki, aki már egy ideje szemez az egyik történettel, de csak "halogatja" azt?
Nincs, minden sztorit elolvastam már^^
Amúgy a kritikás-plecsnik azok hogy is vannak? Ha egy részből készítesz kritikát, akkor az is vendégkritikának számít? Nem értem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3213504501

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Csüt. Szept. 18 2014, 18:13

Amúgy a kritikás-plecsnik azok hogy is vannak? Ha egy részből készítesz kritikát, akkor az is vendégkritikának számít? Nem értem

Miért ne számítana? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960 A lényeg, hogy az az adott kritika, amit beküld a véleményező hozzánk, legyen értelmes, összefüggő, korrekt (tehát ne csak azért írjon valaki X véleményt, hogy megkapja ezeket a medálokat), illetve legyen kb. 500 szavas.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Szept. 18 2014, 19:31

Igen, ezért kérdeztem, mert szerintem egy részről 500 karaktert nehéz írni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 3101058960 Én most éppen kritikát írok, és azért írtam ennyi fülszöveget is, mert azt szeretném, hogyha mondjuk valaki rákattint a Holdfényre, lássa, hogy sokan azt mondjál, hogy remek tale, érdemes elolvasni.
Na, és melyik a kedvenc novellátok?

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 35 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

35 / 50 oldal Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.