Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

36 / 50 oldal Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Szept. 19 2014, 14:24

Lexy: Tetszik a borító, és imádom a szereplőidet, olyan szépek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960 Viszont talán tényleg túl üres, főleg a jobb alsó rész. DeeDee is írta, hogy próbálj meg egy másik képkivágást, szerintem ez is jó ötlet lehet.

Van rajtam kívül még valaki, aki már egy ideje szemez az egyik történettel, de csak "halogatja" azt?
Van... Sajnos... Például az Abyss, a POHUMA és egyelőre a Torenosnak is csak az első részét tudtam elolvasni, bár azt még régebben. De most még kevesebb időm lesz ilyesmire. Gondolkodtam, és arra jutottam, hogy a legközelebbi alkalom, amikor több időm lesz, az karácsony környékén lesz, a vizsga időszak után, és biztosan meglepem majd magam egy Tale olvasó délutánnal. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309

Na, és melyik a kedvenc novellátok?
Válaszolhatok én erre a kérdésre? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309 Amúgy elolvastam az összeset, írtam is hozzájuk, és mindegyik tetszett, mindegyik mástól különleges. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3868612732

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Szept. 19 2014, 14:40

Sookie: Köszönöm, örülök, hogy tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960 , de már eldöntöttem, hogy készítek valami másat, más beállításokkal és háttérrel. Remélem jobban fog sikerülni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Na, és melyik a kedvenc novellátok?
Mindegyiket elolvastam, és egytől egyik mind különlegesek. Az én ranglistám így nézne ki: 1. Haley, 2. Vegytiszta szépség, 3. Életem után, halálom előtt. De a másik kettő is igazán minőségi alkotás. Mégegyszer gratulálok a résztvevőknek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Pént. Szept. 19 2014, 18:43

Én a novellák közül eddig egyet olvastam el, nem akarom, hogy elfogyjon Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3213504501
Nos, most akkor megosztok két kis morzsát.
a város neve...:
Az egyik lány neve...:
No, és fogtok forgatni és/vagy írni a hétvégén? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Szept. 19 2014, 20:44

Etti: Jaj, dehogy vagy szörnyű, nem kell vele sietni! Egyébként sem egy eget rengető alkotás, viszont nagy erénye, hogy rövid Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 2049472129

Van rajtam kívül még valaki, aki már egy ideje szemezik az egyik történettel, de csak "halogatja" azt?
Hát, én a Holdfényt szeretném újraolvasni már mióta (amióta felkerült Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 4216510677), de még nem jutottam el odáig, hogy ezt meg is tegyem

Na, és melyik a kedvenc novellátok?
Még nem tudom, nálam kettő van, amelyik kiemelkedik, de még nem tudom, hogy melyikre fogok szavazni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309

No, és fogtok forgatni és/vagy írni a hétvégén?
Ö...ö... nem tudom még. Ma egyébként volt egy kis időm, és forgattam egy kicsit (meg folytattam a díszletépítést) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3633238760

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Szept. 19 2014, 21:48

Na, és melyik a kedvenc novellátok?
Kettő között nagyon vacilláltam, végül a Haley nyert egyetlen hajszállal. Így második a Életem után, halálom előtt, a harmadik meg Az utolsó verseny. De a másik kettő is nagyon tetszik, kocsarpi nevének nagyon megörültem. (Remélem, hamarosan lesz újra Átverések kézikönyve is  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 2485850408 .)

No, és fogtok forgatni és/vagy írni a hétvégén?
Bizony, már izzítom a gépet a forgatáshoz, remélem, ugyanolyan produktív hétvége lesz, mint a múltkori. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309 Az írás hétköznap estére marad, de már az utolsó részt gépelem (+kiegészítő jelenetek és a tisztázás marad hátra.)

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Szept. 19 2014, 21:54

No, és fogtok forgatni és/vagy írni a hétvégén?
Nem valószínű Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 1910640592 Talán a jövő hét produktívabb lesz, mert a héten szinte semmit nem haladtam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 800283558

Nita: Akartam is már kérdezni, hogy állsz a történeteddel? Régen osztottál már meg infókat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960 Szerk: Most olvasom, hogy már az utolsó rész gépeled. Akkor ez azt jelenti, hogy hamarosan olvashatjuk? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Szept. 19 2014, 22:02

Köszönöm az érdeklődést, Lexy Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309 Hát, sajnos nem (csak) a szöveg állapotától függ, mikor kerülhet ki az oldalra... a képeknek jóindulattal a fele van most kész, és a forgatás lassan halad, mert csak péntek estétől vasárnap estig (pár hete csak kora délutánig) vagyok forgatásra alkalmas gép közelében - a novellapályázatról is részben(!) emiatt csúsztam le -, és akkor is ott van a család+barátok, akiket nem szeretnék hanyagolni.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 2513195574

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Szept. 19 2014, 22:06

Nita: Pedig már nagyon megörültem, de meg tudom érteni, vannak előbbrevalóbb dolgok is. Azért remélem már nem kell rá nagyon sokat várni! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Szept. 19 2014, 22:15

Lexy: Én is nagyon remélem, és igyekszem, már annyira kíváncsi lennék, mit szóltok majd hozzá. De a fő akadály tényleg a gép fizikai hiánya. (Adományokat elfogadok... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3376965453 Bocs, ezt muszáj volt  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 1585566538 )

Szerk: remélem, közben te is jól (de legalábbis a tervek szerint) haladsz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szomb. Szept. 20 2014, 07:36

Lexy: kár, hogy nem forgatsz a hétvégén, nagyon várom már a történeted Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 1910640592
Tegnap elolvastam a második novellát, kocsarpié volt, nagyon tetszett.
Nita: hajrá, kíváncsian várjuk a Taled Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3633238760
És hogy legyen kérdés is...
Ti a forgatást vagy az írást szeretitek jobban?

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Szept. 20 2014, 08:29

Nita: Viszonylag, a héten nem igazán sikerült a tervek szerint haladni, de ez még belefér Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3868612732

Wan: Szeretnék forgatni, majd meglátom talán egy-két jelenetre mégiscsak szorítok időt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Ti a forgatást vagy az írást szeretitek jobban?

Mikor hogy. Van, hogy szívesebben írok, viszont van, amikor nincs hozzá kedvem meg ihletem se, olyankor forgatok. De mindent összevetve, talán forgatni jobban szeretek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Szomb. Szept. 20 2014, 08:33

Lexy, Nita: Nagyon köszönöm, hogy helyezést érhetett el a történetem az egyéni ranglistáitokon. Már ez önmagában is egy csodálatos érzés Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3984454939

Van rajtam kívül még valaki, aki már egy ideje szemezik az egyik történettel, de csak "halogatja" azt?
Sajnos rengeteg történetet akartam volna elolvasni a nyáron, de abból csak 2 sikerült Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 1910640592

Na, és melyik a kedvenc novellátok?
Ranglistán nekem így néz ki: 1: Tisztaság és Sötétség; 2: Vegytiszta szépség; 3: Haley. De az utolsó verseny is jól sikerült Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

No, és fogtok forgatni és/vagy írni a hétvégén?
Nem. Komolyan nem, most jön a pihenés, a kockulás. Jövő héttől fogok elkezdeni írni, a ma, meg a holnap a sims újratelepítésével fog telni.

Ti a forgatást vagy az írást szeretitek jobban?
Ez olyan kérdés, hogy inkább eszel, mint iszol. Mind a kettő szükséges, habár én valamivel jobban szeretek forgatni.

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szomb. Szept. 20 2014, 08:51

Lexy, Nita: Nagyon örülök, hogy tetszett a novellám! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960 Köszönöm szépen az egyéni helyezést én is! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

juhaszgaga: Köszönöm, hogy a Te egyéni ranglistádra is felkerülhettem a Haley-vel! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3868612732  Nekem a kedvencem a Te alkotásod, elképesztően szépek a képek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 835323539

No, és fogtok forgatni és/vagy írni a hétvégén?
Tervben van, úgyhogy azt mondom, hogy igen. Aztán borulhat minden, de egyelőre úgy tűnik, lesz időm rá.

Ti a forgatást vagy az írást szeretitek jobban?
Az írást. Egyelőre a forgatás még nagyon macerás számomra, ezért nem lelem benne annyi örömöm, mint amikor írhatok.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szomb. Szept. 20 2014, 09:13

Juj, tényleg, Sookie: a Haley nekem is nagyon tetszett! Az volt az első, amit elolvastam, még szerencse, hogy az volt. Remek író vagy Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 1484171175

Én most nem idézgetem a kérdéseket, mobilról macerás.
Fogok írni is és forgatni is a hétvégén, most megcsinálom a házit, aztán indítom a Sims2 Paloták es Parkok cuccokat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 1585566538
Én személy szerint mind a kettőt szeretem. Az írást azért, mert az nálaml rendezettebb, ott ragaszkodom az ötleteimhez, a forgatást meg azért, mert az egy szabad dolog, kieszelem, hogy ez a póz kéne, de meglátok egy jobbat, így a képek nem mindig olyanok, mint amilyennek tervezem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960
Én mondjuk nem szeretek közösségi területen forgatni, mert az bruhh... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 1349755223 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 416107150 Sosem sikerül egy jó pillanatot elkapni.
Szerintetek mi egy jó lakás titka?
Szerintem az a titka, hogy sok időt fordíts rá. Ugyanis ha bedobálsz néhány cuccot, ami nem passzol egymáshoz, az káoszt eredményez. A dekorációval is vigyázni kell, azzal sem lehet ész nélkül bánni. A végére pedig egy jó tanács: aki a Sims2-vel forgat, az használja a boolprop snapobjectstogrid false kódot, ugyanis azzal a bárhová teheted a cuccokat, így sokkal szebben lehet elkészíteni egy forgatási helyszínt.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szomb. Szept. 20 2014, 14:56

Wan: Köszi, örülök, ha várod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309 Igyekszem, ahogy tudok.

Gaga: Ne köszönd, tényleg szép munka, és örülök, hogy lektorként egy picit az én kezem is benne lehetett a művedben.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309

Sookie: Nincs, mit, abszolút kiérdemelted a helyed a "toplistámon". Csak így tovább, kíváncsian várom a következő tale-ed Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960


Ti a forgatást vagy az írást szeretitek jobban?


Amelyikben épp jobban benne vagyok. Általában inkább az írást, de a forgatás is néha nagyon magába szippant. ("Csak még egy utolsó képet! Hajnali fél egy elmúlt, most már úgyis mindegy")

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Szept. 20 2014, 14:59

Kérlek, adjatok már tippeket, mit csinálhatnék a randevún, hogy rózsaszín borítékot kapjak ? (Sims 2) Mindig csak az Oké és a Nagyszerű jön ki, a Jó sosem, pedig állítólag akkor kap szerelmeslevelet a sim. És mint tudjátok, egy talemhez szükségem lenne rá, ám eddig egyetlen nyamvadt borítékot se tudtam szerezni.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 2773155322 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 2773155322

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szomb. Szept. 20 2014, 15:18

Sookie, de jó, hogy végre kiraktad az ajánlót, izgalmas lett, nagyon jól sikerült. Nagyon tetszik az aranyszínű erdei háttér a karakterek mögött (meg maguk a szereplők is, persze.) A "cím" és a "megjelenés" mezők... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 2822276435 Remélem, nemsokára eltűnnek onnan a kérdőjelek, és kapunk egy szép borítót is (bocs, ha telhetetlen vagyok) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309 További jó munkát, hajrá!

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Szept. 20 2014, 18:52

Lee: Hogyhogy nem jön ki? Mármint végigjátszod a randit és akkor? Mert előbb is be lehet fejezni, mondjuk, amikor pont a "jó"-n áll a mutató, randi vége, és akkor jó lesz. Vagy valami hasonló Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3101058960

Sookie: Bár nekem már súgtál néhány dolgot a történetről, de jó lett az ajánló, és nagyon tetszenek a szereplők is! (amúgy Nova haja az egyik kedvencem, csak sajnos nem illik senkihez, így csak a sima játékban használom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3633238760)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Szept. 21 2014, 09:19

Sookie: Én is nagyon örülök, hogy kiraktad az ajánlót Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309 Izgalmasnak ígérkezik a sztori, és a szereplők is nagyon szépek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 835323539
Izgatottan várom a címet és megjelenés dátumát. Hajrá!

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Szept. 21 2014, 09:25

Wan: Köszönöm szépen, örülök, hogy tetszett a novella! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3868612732

Szerintetek mi egy jó lakás titka?
Szerintem a legfontosabb, hogy tényleg otthonnak nézzen ki egy-egy lakás vagy ház. Ne csak néhány bútor legyen bent, hanem kiegészítők, amivel egyedivé lehet varázsolni.

Lee: Szerintem is úgy a legegyszerűbb, ha megvárod míg a mutató a megfelelő sávba kúszik, és akkor befejezed a randevút. Nem kell végigjátszani.

Nita: Én is örülök, hogy végre rávettem magam. Oké, nem túl nagy ajánló, szinte semmi nem derül ki belőle, de lesz még és ez csak egy elő-előzetes volt.
Én magam lennék a legboldogabb, ha eltűnnének azok a kérdőjelek.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3472456676 A cím problémáról tudsz, a másikról meg annyit, hogy nem szeretnék feleslegesen ígérgetni. Ha valaki esetleg majd tényleg várja a sztorit, akkor azt szeretném, ha örülne, amikor megjelenik, és ne csalódjon, ha mégsem akkor, mikorra ígértem.

DeeDee: Örülök, hogy tetszett a kis ajánlóm meg a szereplők. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3868612732 Nem akartam már halogatni tovább. Nova haját én is imádom! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 295755309

Lexy: Hát igen, ígértem már, hogy hozok ajánlót. Csak azt tudom írni, amit eddig: örülök, hogy tetszik. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3868612732 Ha megszületik a cím végre valahára, azt mindenképpen jelzem majd. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 3868612732

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 36 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

36 / 50 oldal Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.