Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

42 / 50 oldal Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Okt. 12 2014, 14:19

Wan: Tetszik a kép és részlet, de - ahogy Lee is mondta - nem lehet belőlük megtudni, miről is fog szólni a tale. Bár az, h a város 200 év után hirtelen modernizáción megy keresztül, egy progresszívek ( fejlődéspártiak ) kontra regresszívek ( hagyományokhoz ragaszkodók ) konfliktusra enged következtetni.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Okt. 12 2014, 17:14

Ámulok, hogy túl rövid a részlet?! Visszagörgetek, és jahm, tényleg Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 164952250

A kép marad, a részlet változik.
"A család legvisszahúzódóbb tagja Anna, aki ha teheti a szobájában van, ilyenkor vagy a növényeit ápolgatja vagy a kedvenc filmjeit nézi. Persze vannak barátai, és néha el is megy velük, de inkább otthon van."

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Okt. 12 2014, 17:19

Nita90 írta:Etti: Kár, hogy nem jelentkezett senki egy ideje. De szerencsére most több tale is fut, van bőven alapanyag. Hajaj, azt hiszem, a kérdésem öngól volt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 164952250...  Viszont az ajánlómban ez szerepel:
"Várható megjelenés: 2014 ősz/tél" Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 1131499684 De nagyon szeretném, ha még ősszel megjelenhetne, de legalábbis beküldhetném... (november vége még ősz...Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 4216510677 ). De nagyon boldog lennék, ha karácsonykor már futna a történet, talán nem lehetetlen célkitűzés.
Akkor helyzetjelentés, ha már kérdezted: szerencsére a szöveg elvileg kész (Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 1248266624 ), még pár utólag hozzágondolt jelenet kell, na meg tisztázni az egészet. A 29/30 fejezetből pedig a 22. részt forgatom, de ez csalóka, mert a korábbi részekből pár macerásabb jelentet elegánsan átugrottam. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 164952250  Viszont a jó hír az, hogy végre rászántam magam egy új  laptop beszerzésére, amin elvileg szépen kellene működnie a TSM-nek, így a forgatás fel fog gyorsulni, hiszen így már hétköznap esténként is tudok majd forgatni jövő hét utáni hétfőtől kezdve (holnaphoz egy hétre)... már ha össze tudom hangolni a játékot Windows 8-cal, de ez már az én problémám, megoldom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 3633238760
Ha nagyon senki nem akar képet vagy részletet hozni, esetleg én megtehetem ennek örömére, ha valakit érdekel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 295755309 De ez akkor a jövő hétre marad, ha már Wan az előbb megmentette a kémrovatot. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 295755309

Belegondoltatok már abba, hogy egyszer tényleg véget ér, ez a Sims korszak?,Mit kezdenétek utána?

Szerintem nálam egy darabig még el fog tartani, de amikor igen, és még érdekel az írás, akkor szerintem a Merengőn élem ki magam. Igazából én írás helyett sokkal szívesebben foglalkoznék (mű)fordítással.
Erről jut eszembe, esetleg jól sikerült külföldi tale-ek magyar fordításait is meg lehetne osztani az oldalon (a szerző engedélyével, természetesen). Mondjuk angolul szinte mindenki tud, meg hát utána lehetne nézni a folytatásnak, ez azért nem lenne "poén". De ettől függetlenül lehet, hogy lenne rá érdeklődés... mindegy, Nita megint agyalt egy sort Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 3101058960.

Wan: hajrá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 295755309 A kép jó, a részlet sajnos rövid, és sok minden nem derül ki belőle... de sebaj. Jó munkát!
Jé, neked nagyon jó ötleteid vannak! Én szívesen lefrdítanám A Sárkány Tekercsét ( The Dragon's Scroll) de akár a Szerencse és Románcot is ( Fortune & Romance ). Hogyha lenne rá igény, akkor pár lelkes ember segítségével egyszerűen megcsinálhatnánk.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Okt. 12 2014, 18:55

Belegondoltatok már abba, hogy egyszer tényleg véget ér, ez a Sims korszak?,Mit kezdenétek utána?
Öhm, hát könyvet biztosan nem írnék Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 4216510677
Egyébként kicsi rá az esély, hogy mostanában véget ér nálam a sims korszak, igazából, amióta belevágtam a tumblr-témába, azóta olyan inspiráció-hullámok csapkodnak felém, hogy annyiféle projektem van, hogy azt sem tudom néha, hogy melyiket helyezzem hátrébb a rangsorban Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 2049472129 Szóval én még el vagyok látva bőven. Egyébkén inkább tartom magam gamernek, mint storytellernek. Nálam a tale csak egy "kitekintés". Őszinte vallomás vége Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 4216510677

Wan: Nekem tetszik a kép, és a részletek is, bár még tényleg nem sok minden derül ki belőlük Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 3101058960

Nita: Hű, a műfordítás tök jó lehet! Én már a sajátomba belebuktam, bár valószínűleg angolról magyarra fordítani egyszerűbb lehet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 295755309
Én inkább maradnék az angol verzióknál, de persze ha van rá igény...

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Okt. 12 2014, 19:07

Wan, alakul, alakul a részlet, de ez még nem elég sajnos.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 295755309

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Okt. 12 2014, 19:42

Lee írta:Wan, alakul, alakul a részlet, de ez még nem elég sajnos.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 295755309
Lee: Még mindig többet szeretnétek? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 2822276435
DeeDee: "Egyszer támadt egy őrült ötletem, hogy az egész tale-t lefordítom angolra, de az első fejezet után rájöttem, hogy túlságosan messze van az angolom a kívánatostól, ami a pontos fordítást illeti. Már a cím se tetszett, az lehetett volna, hogy Beacon, de valahogy mindig a bacon szalonna jutott róla eszembe Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 291600845" Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 295755309

Amúgy lehet, hogy szőke kérdés, de ...
Mi az a "slotok blokkolása"?

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Okt. 12 2014, 19:57

Wan, lássuk csak mit tudtunk meg? Hogy Pipacsváros átalakult, és hogy van egy lány a szobájában. És? Mi történik? Mitől szeretnénk elolvasni a sztorit? Elő egy-két sejtelmes utalással ..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Okt. 12 2014, 20:15

Na jó, akor itt a végső összeállítás. Nincs változtatás, mert megyek aludni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 3101058960
Kép: http://www.kephost.com/images/2014/10/12/imageef3e7.jpg
"Minden hétköznapinak tűnik, igaz? De ne feledd, kedves olvasó, ahogy nekem, úgy Neked is vannak titkaid, és a Szőllősi család életében is rengeteg titok rejtőzik. Eltitkolt érzelmek, gyűlölet és kudarcok fogják a család napjait megkeseríteni.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Okt. 12 2014, 20:59

Wan: Nem hülye kérdés Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 3101058960 A slotok azok a kis helyek, ahová fel lehet pakolni a cuccokat a tárgyakra. Jelen esetben a kis magisplayre raktam a két köpenyest (mert sima omsp-vel nagyon magasnak tűntek volna), viszont van rajta, ha jól számolom, 9 slot. Namármost, a probléma gyökere az volt, hogy a drága Elisabethet nem tudtam kettejük közé pakolni, anélkül, hogy fel ne ugrott volna a tálcára. Ezért kellett bevetnem a kis virágokat, amikkel leblokkoltam a slotokat, hogy főszereplőnket rendeltetési helyére tudjam pakolni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 1585566538

Hm, na ez a pár mondat már sejtelmesebb lett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 3868612732

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Hétf. Okt. 13 2014, 10:12

Wan: Na látod, ebből már képet kapunk arról miről is foga tale szólni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 3101058960

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Hétf. Okt. 13 2014, 15:52

Úgy látszik, hogy lecsúsztam az eheti hírhétfőről Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 3213504501 Na mindegy, majd a következő héten.
Milyen hetetek volt írás és/vagy forgatás szempontjából?
Én átnéztem az írásaim közül az első 7 részt, nemsoká pedig küldöm lektorálásra. Viszont a forgatással egy picit megakadtam, sőt, volt olyan jelenet is, amit - hasonlóan Nitához - átugrottam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 1585566538

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Hétf. Okt. 13 2014, 16:52

Rendszeresen követem az itteni eseményeket, csak sose szánom rá magam a hozzászólás írására. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 295755309
Kissé nagyon zsúfoltak a napjaim, most is csak betegség miatt nem ülök éppen külön angol órán.
Írás tekintetében mostanában nem igazán haladtam, bár az első fejezet képileg is már majdnem készen van, lehet majd hozok kis szösszeneteket. Mire odajutnék, hogy írjak, előtérbe kerülnek az iskolai teendőim, épp a rettentő érdekes Ombudsmani típusú jogvédelem címet viselő projecten kell dolgoznom.
Persze azt nem mondhatom, hogy nincs szabadidőm, mert kipróbáltam hétvégén a Sims 4-et, majd írok véleményt a megfelelő csoportba, csak még jobban megismerem.

Wan: tetszenek a képek és érdekes a szöveg is, főleg az utolsó. Kíváncsi leszek. Mikor várható a megjelenés?

Engem mondjuk érdekelne ez a műfordítósdi, Nitával ez közös bennünk. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 2822276435

Belegondoltatok már abba, hogy egyszer tényleg véget ér, ez a Sims korszak? Mit kezdenétek utána?
Remélem, az én Sims korszakom sosem ér véget. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 295755309 Remélem, ha 20 év múlva a lányom játszani fog a Sims X+1-el, akkor engem is néha odaenged majd a géphez kontárkodni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 2049472129

Ha forgathatnátok a Sims4-gyel, megtennétek?
Most így jobban megismerve a játékot, szerintem nem lesz lehetetlen, főleg ha lesz hozzá elég pózdoboz és egyedi tartalom, mod, ami könnyíti a dolgunkat. Én inkább pozitív véleménnyel vagyok róla, mint negatívval.

Asszem mára ennyi tőlem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Hétf. Okt. 13 2014, 19:14

A megjelenés még távol van... Az írással haladok, a forgatás annyira nem megy, de jön az őszi szünet, úgyhogy takaró+tea+Word+játék elő, és hajrá lesz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 295755309
Amúgy szeretném befejezni legalább az írás részét november végéig, utána meg forgatok, meg a lektorálás... Jövő év körül szeretném azért a történetet teljes egészében beküldeni.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Csüt. Okt. 16 2014, 19:06

Érdekelne, hogyan oldjátok meg, ha a szereplőtök egyik részben még kisgyerek, másik részben tini. Forgatáson kívül addig játszotok, míg tini nem lesz, vagy esetleg van egy "tini változata" is, hogy minél előbb folytathassátok a sztorit?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Okt. 16 2014, 19:12

Lee: Hát, én éppen nem készítek történeteket, de ha én készítenék, akkor persze, kódokkal csinálnám meg - a kettőben - . A harmadikban pedig persze már a tortára kattintva is simán feljebb tudod növeszteni a Simedet. =DD Szóval, hát én ezt így oldanám meg. =))

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Okt. 16 2014, 20:25

Lee: szerintem egy jó írónak vannak tervei, ezért én a Formatárral elkészítek mindent (S2)

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Csüt. Okt. 16 2014, 20:52

Kettőről beszélve: vagy csaláskóddal teszem tinivé vagy eleve a formatárban van egy új család. Forgatásnál mindig kikapcsolom az öregedést, így csak ez a két módszer a jó számomra. Gyors és nem kell órákat játszani, amikor az ember haladna.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Pént. Okt. 17 2014, 09:34

Lee írta:Érdekelne, hogyan oldjátok meg, ha a szereplőtök egyik részben még kisgyerek, másik részben tini. Forgatáson kívül addig játszotok, míg tini nem lesz, vagy esetleg van egy "tini változata" is, hogy minél előbb folytathassátok a sztorit?
A leggyorsabb és legegyszerűbb módja a korcsoportváltásnak az Insimenator használata. Több kis tárgyat értünk alatta, mindegyikkel más és más dolgot tudunk befolyásolni. A homokórával például az időt tudjuk állítani, azt, hogy milyen korcsoportba lépjen át a simünk, de van egy ilyen nagy tudományos gépecske (biztos ismered), ennek a négy részén a fontosabb dolgokat tudjuk kontrollálni (terhes legyen-e a sim, ha igen, kitől, szintúgy hány éves legyen stb.) Én ezt tudom ajánlani. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Okt. 17 2014, 11:13

Hasonló dilemmát vet fel az, amikor a szereplő(k) a tale bizonyos részében 1 vagy több korcsoporttal fiatalabb(ak) mint az előző(ek)ben. Mi legyen? Leforgassuk ez(eke)t a rész(eke)t előbb vagy játszunk két családdal és haladjunk a sztori eseményeinek sorrendjében?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szomb. Okt. 18 2014, 19:02

Rikardo: szerintem a 2. megoldás egyszerűbb.
Holnap ismét lezárul egy hét. Milyen volt ez a hét produktivitás szempontjából? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 42 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

42 / 50 oldal Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.