Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

38 / 50 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Szept. 25 2014, 19:20

Nincs szerkesztésre lehetőség:(
Hát most teljesen fel vagyok pörögve! Beküldtem az első részt, most pedig vehetem elő a körömvágó ollót, mert apróra fogom rágni a körmöm, mire Brigi kiértékeli - ez van, túl izgatott vagyok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 800283558
Kihal a téma:(
Mindjárt itt a hétvége. Terveztek írni és/vagy forgatni?

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Csüt. Szept. 25 2014, 19:48

Köszönöm a válaszokat, még mindig bizonytalan vagyok a képeket illetően. :ikszdé: Szerintem majd, ha minden összeáll, akkor lesz végleges a döntés. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309

Terveztek írni és/vagy forgatni?
Most ez a hét termékenynek bizonyult eléggé számomra, bár rengeteg a dolgom, de írtam azért bőven. Hétvégén fogalmam sincs, hogy lesz e időm, mert még azt sem tudom, holnap mit csinálok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309 Mondjuk sikerült összeválogatnom magamnak a tökéletes írós zenelistát, amiket ha akár útközben is hallgatok, rögtön jön az ihlet. Így azért könnyebb.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Szept. 25 2014, 19:54

Igen, a zenék segítenek.
Én írni és forgatni is fogok.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by VictoriusPigeon Csüt. Szept. 25 2014, 20:36

Szisztok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309 Tudom nem vagyok egy nagy aktív tag lehet sokan még csak nem is emlékeztek rám mikor írtam utoljára de attól független csak a háttérben bújok meg és nézem közben a topicot. Igazából bármikor eljövök hogy írok végre valamit és becsatlakozok a társalgásba mindig azaz első hogy magyarázkodom mert szeretném feleleveníteni bennetek azt hogy néha-néha járok erre de remélem azért most több időm lesz írni és beszélgetni az írásról mint eddig volt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960.
Na akkor válaszolok is pár kérdésre:

Van olyan műfaj, amit nagyon szerettek, de nem mertek / akartok történetet írni benne?
Én is csatlakoznék egy kis részt a fantasy-hoz ugyan is amikor legtöbbet ihlet jött az ilyen műfajban volt amiben csak néha volt gond az ábrázolással a simsben többségben számomra a világfelépítés volt a gond ami a gondolataimban ment keresztül. Mindig túl gyorsan és hamar akarom megvalósítani az ilyen történeteket és míg tudom hogy a világ ilyenkor a legfontosabb sok esetben én azt hanyagoltam el és mire meg azon kezdhettem el gondolkodni meg már nem volt kedvem a történethez bár ez már kicsit régebbi gond és gondolkozok már egy ideje rajta meg kéne próbálni újból.

A tale-eknél szerintetek melyik a jobb? Ha a kép után jön a szöveg, vagy a szöveg után a kép?
Én régen a szöveg és utána kép felállás híve voltam de mostanra már fordítva csinálom.

Szerintetek milyen kötelező egyedi tartalmak vannak, amik a történetíráshoz kellenek?
Persze ez a műfajtól is függ de ami alap kellék számomra az InSimenator és nagyon sokféle pose box, OMSP Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960.

Mindjárt itt a hétvége. Terveztek írni és/vagy forgatni?
Nagyon szeretnék összehozni egy forgatást (a most írt tale-em első forgatását Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309) és ha mondjuk sikerül egy nap megcsinálnom az egész fejezetét akkor pedig elkezdeni a következő fejezet írását no meg folytatni a forgatókönyvet. Ha minden jól megy sok időm lesz hétvégén és akkor sikerülni fog a tervem és már nagyon kíváncsi vagyok milyen képek is fognak születni szóval drukkoljatok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 2564226250

VictoriusPigeon

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
VictoriusPigeon


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Szept. 26 2014, 08:44

Volt már olyan, amikor azért kapcsoltad ki a játékot, mert nem sikerült megvalósítani a terved?
Volt, bár eddig többször előfordult, hogy építek egy helyszínt (vagy csak épp a játékhoz) és már majdnem kész, és tökéletes, amikor aztán fogja magát és kilép. Előfordult, hogy pár napig is elment a kedvem az egésztől.

Viszont erről jut eszembe egy "vicces" sztori: Amikor a Haley-t forgattam, és a Mennyországot építettem, próbálgattam berendezési tárgyakat. Amiket eddig valamilyen okból még sosem használtam. És megtaláltam azt a tűzoszlop fújó szerű akármit, és gondoltam magamban, kipróbálom. Már kész volt a középen álló ágyterület a gyertyákkal és mindennel. Én meg leraktam mellé, gondolván mi történhet? Hát nem kigyulladt? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309 Aztán rájöttem, hogy ajtót meg nem tettem, a tűz miatt meg nem tudtam belépni semmilyen módba, csak az élőbe, így kénytelen voltam végignézni, ahogy a szépen, milliméter pontosan megépített területem szénné ég.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 2235520053 Na azt "élveztem"...

Van olyan műfaj, amit nagyon szerettek, de nem mertek / akartok történetet írni benne?
Krimi... Nehéz feladat, és nagyon szövevényes. Úgyhogy le a kalappal mindenki előtt, aki ebben alkotott, jelenleg alkot, vagy elég erősen tervezi.

A tale-eknél szerintetek melyik a jobb? Ha a kép után jön a szöveg, vagy a szöveg után a kép?
Szerintem kép után a szöveg, de talán azért, mert nekem így kényelmes. Alapból így olvasok mindent, aztán néha nem értem, hogy keveredtem össze. Akkor mindig rájövök, hogy ott éppen máshogy van. De szerintem úgy írd, ahogy neked kényelmes, és ahogy jobban meg tudod alkotni a képeket.

Szerintetek milyen kötelező egyedi tartalmak vannak, amik a történetíráshoz kellenek?
Hát ami fontos, már leírták előttem, csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem minden műfajhoz más és más egyedi tartalmak kellenek.

Mindjárt itt a hétvége. Terveztek írni és/vagy forgatni?
Hát igyekszem... Inkább ezt mondanám. A terv igazából mindig megvan, még hétköznap is, csak nem mindig jut rá időm, vagy épp kedvem nincs. Amikor pedig nincs kedvem, inkább nem írok, mert abból nem születik semmi jó.

VictoriusPigeon: Hajrá, én drukkolok!

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Szept. 26 2014, 10:05

Sookie: Hú, ez de durva... :what... Ilyenkor valami titkos kód vagy ilyesmi sem tudott volna segíteni? (Rég Sims 2-ztem már, szóval bocs, ha hülyeséget próbálok kérdezni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 164952250 ). Dühítő lehetett végignézni, ahogy kárba veszett a munkád egy ilyen baromság miatt...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 1910640592  

Mindjárt itt a hétvége. Terveztek írni és/vagy forgatni?
Naná, már készülök lelkiekben a ma esti forgatásra. Alig várom, hogy otthon legyek, hiányoznak a simjeim Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309 .


A hozzászólást Nita90 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 26 2014, 10:24-kor.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Szept. 26 2014, 10:15

Nita: Igazából eszembe sem jutott, hogy megakadályozzam, csak bámultam. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309 Viszont még az a jó, hogy azért nem volt ott olyan sok minden, úgyhogy viszonylag gyorsan újra tudtam pakolni.
Sok sikert a forgatáshoz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Pént. Szept. 26 2014, 11:46

Sziasztok! Igaz, hogy mostanában eltűntem, de elég keményen megy most a tanulás, meg az utazgatás a suliba, szóval elég kevés időm maradt géphez ülni. A suli mellett viszont nem szeretném elhanyagolni a tale-emet.
Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan oldal, ahonnan le tudom tölteni az egyetemvárost sima városként, hogy játszhassak benne. Tudom így nem lehetnek a simeknek órái, stb, de egyszerűbb lenne így játszani, hogy tudok benne simeket létrehozni és hozzáadni a háztartásomhoz. Ugyanis így elég bonyolult forgatni és még a betöltésre is sokat kell várni, több mint 20 perceket. Előre is köszönöm a segítséget! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3868612732

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by VictoriusPigeon Pént. Szept. 26 2014, 17:57

Nittaa#:  Bár én nem letöltést ajánlanék hanem kicsit macerásabb dolgot. Szerintem azt is meglehetne oldani hogy mondjuk amilyen közösségi telkek meg házak és kolik kellenek az egyik egyetem városból belerakod őket a háztárolóba és azt hiszem ha utána vissza rakod akkor még attól független benne marad és többször is fellehet használni őket de ha hülyeséget mondtam elnézést mert az egyetemes közösségi telkekkel még nem próbáltam bár ezt akkor is megteheted csak akkor szét kell szedned egy egyetem várost... Ha meg ugyan olyan alapzatot szeretnél a városodba akkor pedig kikeresheted ha csinálsz egy saját szomszédságot és így szerintem meglehet oldani bár garanciát nem mondok rá azért remélem tudtam valamennyit segíteni! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309

No és akkor egy kérdést is megejtenék:
Ti mit szoktatok feljegyezni az írás és forgatás során?
Én nagyjából leszoktam írni egy-egy fejezet tartalmát ugyebár de szerintem kicsit túl hosszú formában teszem meg ezt de minden ami biztos leírok mindent Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309. Néha amikor eszembe jut valamilyen jelenet én inkább a gondolataimban tárolom mert félek ha leírom akkor elveszti a varázsát mire beleírnám a történetbe ám néha túlságosan is kíváncsi vagyok hogyan is fest a képernyőn így egy kis párbeszédet vagy jelenetet leírok és tudom hiába félek de még is bennem marad ez. Szoktam még "eddigi címek" nevezetű jegyzettömbbe írni amit szerintem a neve elárulja mit rejt és még egy külön füzetbe szoktam forgatókönyvet írni arról hogy mikor milyen képek szülessenek és hányadikok azok a történetben ami számomra nagyon praktikus teljes képernyős játszásnál Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960.

VictoriusPigeon

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
VictoriusPigeon


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Pént. Szept. 26 2014, 19:26

Én is ugyanígy szoktam jegyzetelni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Vas. Szept. 28 2014, 15:13

Szerintetek milyen kötelező egyedi tartalmak vannak, amik a történetíráshoz kellenek?
Nem mondom, hogy kell kötelező egyedi tartalom, ezt mindenki maga dönti el. Amit ajánlok, azok a pózdobozok, a pózok, illetve egyéb használati tárgy, díszítés - utóbbikat akkor, ha nem akarjuk, hogy csupasz legyen a házunk. De ez műfajfüggő, egyébként.

Mindjárt itt a hétvége. Terveztek írni és/vagy forgatni?
Vége van a hétvégének, és egy szemet sem írtam, forgatni meg végképp. Terveztem egyébként írni, végül nem lett belőle semmi, túlságosan el voltam havazva. Forgatni meg egyáltalán nem volt kedvem.

Ti mit szoktatok feljegyezni az írás és forgatás során?
Nem vagyok nagy jegyzetelő, legtöbbször az írás során merülnek fel bennem fordulatok, események, amik biztos, hogy előzetes jegyzetelés során fel sem merült volna a fejemben. Azonban a jelenlegi tale-m megkívánja a jegyzetelést, szóval visszafogottan élek is vele.

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Szept. 28 2014, 15:48

Köszönjük a válaszokat!Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960
Milyen volt ez a hét produktivitás szempontjából?
Nekem jó, átnéztem 4 részt, és újraforgattam pár képet, szerintem jól sikerült hetem volt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Szept. 28 2014, 18:16

Ti mit szoktatok feljegyezni az írás és forgatás során?
Hát, amikor sikerül kigondolnom valamit, mostanában már gyorsan felírom, mert hajlamos vagyok mindent elfelejteni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 4216510677 Eddig nem nagyon jegyzeteltem a forgatáshoz, de most már fogok, mert volt néhány kellemes újraforgatási élményem az első évaddal, plusz néhány dolog (pl. az utolsó jelenetben azt akartam, hogy Elsie-n rajta legyen a szemüvege, de persze, elfelejtettem, szóval nem lett szemüveges Elsie Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 416107150)

Most pedig önmotiválási céllal: teaser time!
Csak suttyomban ledobom ezt a két képet, és mindenki szűrje le belőle, amit akar Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 1585566538
http://www.myimg.de/?img=socold1186c4.png
http://www.myimg.de/?img=socold21f9a4.png
Figyelmeztetés: ezek így és ilyen formában nem lesznek benne a történetben, csak rávezetés Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3633238760 (figyelmeztetés2: megszaladt a Photoshop)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Szept. 28 2014, 18:23

ÚÚÚÚRISTEN!! Szerelemgyerek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 2564226250 Köszönöm, DeeDee, már nagyon vártam valami kis infót, hát most bumm bele. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 1222681193

Hát nekem csak a nevek, születési dátumok és főbb események vannak lejegyzetelve időrendben, forgatásnál meg a már megírt szöveget szoktam nézni. Írás közben meg sok újdonság jut eszembe, pl. most ahogy írtam az egyik fejezetet, hirtelen beugrott egy új történetszál, amit gyorsan bele is szőttem az egészbe. Produktivitás szempontjából egy jelenethez forgattam képeket, kb. 10-et, meg finomítgattam kicsit a meglévő szövegeken a hétvégén. Másra nem nagyon volt időm. Meg ugye, aki éjjel legény, nappal lepény. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Szept. 28 2014, 18:30

DeeDee: Na most leesett az állam  :what , hát ezekből csakis egy valamit lehet leszűrni. Kezdhetjük lerágni a körmünket! :surprised Köszi az infót! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Szept. 28 2014, 18:32

DeeDee: Wow^^ Nekem tetszik Elsie szemüvegesen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 800283558
Rochelle: "Aki éjjel legény, az nappal lepény. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 2049472129 Én szurkolok, hajrá az íráshoz, forgatáshoz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960

Ja, és van egy rossz hírem is:
nem osztok meg spoilereket, amíg a 4. fejezetig nincs mindegyik lektorálva Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 483041537 Amúgy forgattam, megvan újabb 5 kép, most szúrtam be a 2. képbe ( igen, sikerült lehúzott falakkal képet készíteni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 416107150 )

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Szept. 28 2014, 18:46

DeeDee: Ahogy a mondás is tartja: egy kép többet mond ezer szónál...
Rochelle: Hajrá! Egyébként én is úgy vagyok h ha valami beugrik azt gyorsan leírom. Már csak azt kéne h ezekből valahogy egy kerek történetet fabrikáljak. Aztán jöhet a fotózás...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Szept. 28 2014, 18:50

Rikardo: Szerintem az úgy van, hogy:
Raffaello. Többet mond minden szónál.

Amúgy most nagyon izgulok... Várom Brigi válaszát. Nagyon izgulok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 888857592

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Szept. 28 2014, 19:36

DeeDee,  le a kalappal megint előtted..Gyönyörű képek.. Megható.. Wan, ne izgulj..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 3101058960 Brigi nagyon rendes és korrekt..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Vas. Szept. 28 2014, 20:42

Forgatott már valaki az egyetemvárosba, a Sims 3-mal?:o
Egyébként DeeDee: Hűha, nagyon várom már a második évadot! :surprised

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 38 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

38 / 50 oldal Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.