Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

22 / 50 oldal Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Aug. 01 2014, 15:21

Rochelle: Nekem is tetszik az ajánlód! És kíváncsian várom a történetedet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960

VictoriusPigeon: Nekem nagyon tetszenek a díszleteid, és ötletem sincs, hogy melyikben lakhat a főszereplő (gondolom, valamelyik középsőben) Szerintem egyáltalán nem túl sok a növény, én növénybolond vagyok amúgy, nekem semennyi sem sok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960
Gondolkoztam, hogy mivel lehetne még javítani, talán pár kukát meg levelesládát még el lehetne helyezni, és nekem kicsit furcsák az ablakok színei az utolsó képen lévő háznál, nem annyira passzol a festéshez.

Lee: Nekem is tetszik az ajánlód, és alapból imádom az egyperceseidet, szóval biztosan ez is remek lesz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960 És flamingók Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 2485850408

Ez egyáltalán nem ide tartozik, de tegnap láttam, és zseniális (rövid videó, nem kell megijedni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309):
http://freezerbunny-sims.tumblr.com/post/93414039733/the-greatest-love-story-of-all-times

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by VictoriusPigeon Pént. Aug. 01 2014, 17:35

DeeDee: Én is hiányoltam a kukát és a postaládát és tegnap este töltöttem is le, csak ma még nem volt időm belépni a játékba egyébként örülök hogy szóltál mert amúgy szerintem elfelejtettem volna Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309. Meg most hogy így mondod tényleg nem passzol az ablak színe eddig is furcsának találtam egy kicsit azt a házat akkor lehetséges (szerintem biztos) hogy ezért eddig teljesen elsiklottam felette. Örülök hogy tetszik a díszlet jó ezt olyantól hallani aki gyönyörűbbnél gyönyörűbb képeket csinál a simsbe Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 2485850408 . Ja és a videó nagyon édes!

VictoriusPigeon

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
VictoriusPigeon


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Aug. 01 2014, 19:15

DeeDee, köszönöm, én is hasonlóan nyilatkozhatok rólad, kedvelem Elsie történetét, sőt nagyon őszinte leszek és bevallom, nem terveztem elolvasni aztán egyszer elkezdtem és azóta nem bírom ki, hogy ne olvassam tovább..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Aug. 01 2014, 23:55

VictoriusPigeon: milyen hangulatos utcácska, laknék itt  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309. Teljesen jó lett, tényleg csak a kukák és a postaládák hiányoznak, esetleg pár jármű (bár abból áll 1-2), és a járókelők, de utóbbiak nyilván nem hiányoznak majd a tale-ből. Egyáltalán nem tűnik műnek. Jó munkát Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960

Lee: ez az ajánló Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 4216510677 . Hatalmas, kíváncsi leszek, mi sül ki belőle. Hasonló vonalon/műfajban mozog majd, mint az eddigi 3 novellád, vagy teljes fordulatot veszel? (Éljenek a flamingók Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960)

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by VictoriusPigeon Szomb. Aug. 02 2014, 00:11

Nita90:Ó nagyon köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960

VictoriusPigeon

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
VictoriusPigeon


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Aug. 02 2014, 01:35

VictoriusPigeon: Tetszik az utca Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309 Nekem is csak annyi hiányzott, hogy itt-ott pár tárgy legyen még, de a legtöbb ház jó lett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309 Remélem, a tale-ben lesznek majd statiszták, például 2 szereplő beszélget az egyik szobában, de közben látszik, hogy az ablak előtt valakik beszélgetve elsétálnak, vagy a szomszéd kertészkedik, tale közben az is javítana az élőségen.

Az alapon kívül igényeltek-e más előre megadott dolgokat? Tehát szükségesnek érzitek-e, hogy megszabjuk pl. a szereplők nemét, korát, nevét stb., vagy inkább élnétek a szabad választás jogával?
Én is inkább a szabadság mellett döntenék, de az pl. nem lenne rossz szerintem, ha egy-két dolog meg lenne szabva. Nyilván nem olyanok, mint a szereplők neve, szakmája, de pár kisebb dolog, pl. a történetben szerepeljen egy vörös hajú fiú, vagy valami (kisebb) esemény történjen meg, de mindegy, hogy mikor és hol, egyedi az út, ami odavezet, és, ami továbbvisz onnan. A vörös srác is lehet akár a főszereplő, akár pl. egy rendőr főszereplőjű történetben a rendőr segédje, vagy egy statiszta egy jelenetnél.
De akár maradhatunk a majdnem teljes szabadságnál, tehát csak az eleje és a vége van meg, de bármi lehet közte kikötések nélkül.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Aug. 02 2014, 05:25

Köszönöm szépen Nita kedves tőled. A véletlen műve, hogy itt az oldalon krimiírónak vagyok aposztrofálva, amúgy más műfajokban is mozgok. A flamingó című történettel egyvalamit akarok elmondani:... Na, de erről később.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Szomb. Aug. 02 2014, 07:44

Lee: Nagyon felkeltetted az érdeklődésemet! A műfajnál családi szerepel, de - már csak a flamingó rugdosás miatt is muszáj megkérdeznem - ez valami komédia is lesz?   Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309 

DeeDee: Nagyon cuki a videó, de ezt meg hogy csinálták?  :ikszdé: 

VictoriusPigeon: Olyan szörnyű, hogyha Sims 2-ben, nem elmosódott, pixeles szomszédokat akarunk látni, akkor fel kell építenünk egy saját "városrészt" hozzá.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3162269578 Nekem mondjuk tuti nem lett volna türelmem, meg én pesszimista vagyok a játékomat illetően, mert így is olyan lassú tudott néha lenni a telkem. Mi történne akkor, ha az ráadásul a legnagyobbra épült volna?  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 718976418 A postaládákat és a kukákat én is hiányolom, ezeken kívül már semmit. Tökéletesek! Elég ennyi növény, így is lesz elég bajod a gondozásukkal.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3162269578 

Anna Orsolya, Rikardo: Szerintem az lesz, bár még a többiekkel ezt nem fixáltuk le, hogy marad a szabadság, kiírjuk a pályázatot, és majd a poszthoz lehet írni kommenteket, hogy jó lesz-e így, vagy tényleg igényeltek-e fix információkat még. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960

Amúgy jól látom, hogy már majdnem minden Sims 2-es tale író a "profi" (teljes képernyős) fotózást alkalmazza?  :what

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Aug. 02 2014, 08:20

Nem, Etti, nem annak szánom kifejezetten, ez a történet igazából csupán egyetlen hétköznapi dologra akar figyelmeztetni, amiről még egyenlőre nem szeretnék elárulni semmit...Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Szomb. Aug. 02 2014, 09:58

VictoriusPigeon: Nekem nagyon tetszenek a házak, és szerintem növényből is elég van, bár a postaládákkal tényleg fel lehetne dobni. Ötletem sincsen, melyik lehet a főszereplő háza, viszont jól láttam, hogy az egyik ház teteje tele van napkollektorral?
Ne aggódj, az én első épített házaim is inkább egy hodályra emlékeztettek, aztán berendezés meg elég alap volt. De azóta én is nagyon sokat fejlődtem, és most már inkább építkezni szeretek. Egyszer majd lehet megmutatok itt, a fórumon pár saját alkotású házat berendezéssel együtt. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3868612732 

Lee: Valóban nagyon érdekes az ajánlód, hirtelen nem is tudom hova tenni, kicsit mintha elvont lenne. Mindenesetre nagyon-nagyon kíváncsi vagyok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3868612732 

DeeDee: Ez a videó marha aranyos! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3162269578

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Aug. 02 2014, 10:47

Sookie jól látod, valóban kicsit elvont, de ez nem véletlen..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by VictoriusPigeon Szomb. Aug. 02 2014, 14:38

Anna Orsolya: Köszönöm, természetesen lesznek majd statiszták is és ugye autók amik az utcát járják gondoskodni fogok róla hogy ne csak házak legyenek amik beszélnek az utca élőségéről hanem a simek is amik meg is valósítják azt hogy itt igen is közben folyik az élet másoknál is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960.

Etti: Nekem is úgy beszaggat néha a játék mikor körbe nézem a telket de egyébként ezt észre se vettem egy ideig mert már annyira megszoktam ezt a minimális szaggatást hogy csak nővérem hívta fel rá a figyelmet. Nem a legkényelmesebb ez a simsben de azért meglehet oldani ha nagyon akarja az ember nekem még így előre gondolva annyi helyszínem lesz még ha nem is olyan sok de hosszú idő lesz míg felépítem az összeset így nekem ebből a szempontból sok :what . Ó a gondozás... ez teljesen ki ment a fejemből  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3213504501 

Sookie: Igen tele van azzal, bár nem túloztam el egy kicsit? Az a szomszéd egyébként egy érdekes alak a második részben meg is van említve és talán egyszer ténylegesen is fog szerepelni a történetben de ezt még nem tudom megmondani biztosan. Amúgy lehet nem is gond hogy eltúloztam azt a sok napelemet ugyan is az szomszéd nem teljesen ép... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309

Lee: Jól hangzik új történeted és a cím nagyon találó. Eddig elolvastam minden egyperceseidet és nagyon tetszettek már várom a következő alkotásod!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3868612732

VictoriusPigeon

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
VictoriusPigeon


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Aug. 02 2014, 14:58

VictoriusPigeon köszönöm, ezt most egyedül csinálom, latba vetem minden tudásomat, ami a képeket illeti, ám valószínű, korántsem lesz olyan, mint amilyen történeteket, képeket Ti alkottok.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Aug. 02 2014, 21:43

Etti: A tárgyakból accessorykat csinált, és kombinálta láthatatlan simekkel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960 Egyébként ha megmondom az őszintét ilyesmit én is alkalmaztam, amikor Damian hátizsákja a földön van, az igazából egy láthatatlan sim a földbe süllyesztve Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 2049472129 Akkor még nem tudtam, hogy hogy lehetne tárgyat eszkábálni egy accessoryból, úgyhogy maradt a foltozás (mondjuk nem esküszöm meg, hogy most meg tudnám csinálni, de már legalább halvány lila gőzöm van róla, hogy kb. mit kellene kezdeni vele)

VictoriusPigeon: A növényekhez van no-care mod, nem kell öntözni, nem lesznek gazosak stb. (a Perfect Plants az) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960
http://www.simbology.com/smf/index.php?topic=13.0

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szomb. Aug. 02 2014, 22:45

Az alapon kívül igényeltek-e más előre megadott dolgokat? Tehát szükségesnek érzitek-e, hogy megszabjuk pl. a szereplők nemét, korát, nevét stb., vagy inkább élnétek a szabad választás jogával?

Nem nagyon kellene ehhez hozzászólnom, mert én sajnos nem tudok indulni a pályázaton khm... technikai okokból (kéne normális Sims 2 és/vagy Sims 3, plusz a mostani tale-em mostanság egy kicsit nyögvenyelősen halad, inkább arra kellene koncentrálni), de nem bírom ki. Szerintem izgalmasabb lenne a mezőny, ha lenne valamilyen megkötés, de csak nagyon minimális, egy, legfeljebb kettő. Ez lehetne a műfaj, cím, az egyik szereplő neve/tulajdonsága, egy (vagy több) bizonyos szó/mondat elhangzása, a képek/szereplők száma, ilyesmik. Szerintem így az íróknak is nagyobb lenne a kihívás. De ha a potenciális indulók a teljesen 100%-os szabadságra szavaznak, az is jó, csak szülessen minél több pályamunka.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3633238760

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Vas. Aug. 03 2014, 08:43

Kint van a pályázat! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960 Nézzétek meg a posztot, illetve a kiírást, kérdés esetén pedig írjatok bátran!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309 

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Aug. 03 2014, 19:20

Etti: Jé, már ki is írtátok!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960  Izgalmasan hangzik az alapsztori, én már el is kezdtem agyalni, hátha kisül belőle valami értelmes, időt kaptunk bőven Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Aug. 03 2014, 21:10

Jaj gyerekek, én már készen vagyok a sztorimmal, de a képek egyenlőre..huh!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Vas. Aug. 03 2014, 21:26

Hajrá, Lee, jók lesznek azok a képek is.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3633238760 


Halljátok, nekem úgy megmozgatta a fantáziámat ez a pályázat, hogy kb. 3 perc alatt össze is állt egy sztori a fejemben  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 4216510677. A vonaton a kis füzetembe össze is hánytam hoztam (mert mit csináljon az ember 2+ órán keresztül), aztán jöhet a gépelés - közben "némi finomhangolás" -majd a forgatás, ami elég érdekes lesz nekem így hétvégi simsezősként. Meg persze kérdés, hogy holnap is vállalhatónak érzem-e még az irományt. Azért megpróbálom elkészíteni határidőre, legfeljebb végül nem küldöm be. (Meg így a másik tale, amin dolgozom, sajnos csúszik egy kicsit, hacsak nem leszek nagyon ügyes).  

Egy gyors kérdés a pályázathoz: az nagyon fontos, hogy a főhős pontosan ugyanúgy, a balesetben haljon meg, vagy elég, ha "így vagy úgy", de ismét halott lesz?

Ki tervez (még) részt venni a pályázaton?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Vas. Aug. 03 2014, 21:48

Nita: Juj, de örülök, hogy beindította a fantáziádat! Próbáltunk egyébként olyan alaptörténetet kitalálni, amiből sok mindent lehet kihozni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960 Remélem, most már érthető picit, miért kardoskodtunk (vagy legalábbis én) a szabadság mellett. Jobb, ha az írókra van bízva, hogy egy 17 éves lányt, egy 25 éves fiút, egy 35 éves nőt, vagy egy 70 éves bácsit szeretnének főszereplőnek.

Nita90 írta:Egy gyors kérdés a pályázathoz: az nagyon fontos, hogy a főhős pontosan ugyanúgy, a balesetben haljon meg, vagy elég, ha "így vagy úgy", de ismét halott lesz?

Nem fontos. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960 Ha alapból a főhős mondjuk úgy hal meg, hogy úszkálás közben bekapja egy cápa, akkor a 24 óra lejárta előtt választhatja azt is, hogy igen, így halok meg, elmegyek a tengerpartra, vagy azt mondja, hogy köszi nem, legyen meglepetés, miben halok meg.  :ikszdé: Tehát a lényeg, hogy választhat: vagy követi úgymond a halála előtti eseményeket, és hagyja, hogy újra abban a bizonyos balesetben haljon meg, vagy letér az "útról", de akkor másképp éri utol a végzete.

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

22 / 50 oldal Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.