Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

43 / 50 oldal Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szomb. Okt. 18 2014, 23:14

Sziasztok!

Örülök, hogy többeknek bejött a fordítós ötletem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

Közben hősies küzdelem után sikerült működésre bírnom a TSM-et az új szerzeményemen, minden készen áll a forgatásra. Hajrá, hétköznapi forgatások Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309 Remélem, így már tényleg nemsokára végzek... Ennek örömére egy kis promó, ha nem bánjátok... négy kép és egy picivel hosszabb részlet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 164952250

http://kepfeltoltes.hu/view/140928/Screenshot-306_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140928/Screenshot-52_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140928/Screenshot-8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140924/Screenshot-75_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Részlet:

"Isabellát kevés dolog tudta igazán felbosszantani, de ennek a beszélgetésnek sikerült. Tisztában volt vele, hogy az ő helyzete a kedvezőtlenebb, de hogy ezt ennyire lekezelő, öntelt módon éreztessék vele, azt nehezen viselte.
Miután az egyik vendéglakosztályba kísérték látogatóját, és ő végre egyedül maradt a társalgóban, nyugtalanul elkezdett fel-alá járkálni, miközben idegesen tördelte kezét. Tudta, nincs sok ideje, valamit ki kell találnia, mielőtt a „játék” komolyabbra fordul, és annak nem csak ő látja majd kárát. De mégis, mit tehetne?
Tekintete a vele szemben álló könyvespolcra esett. A látvány nyugtatólag hatott rá, önkéntelenül is elmosolyodott. Közelebb lépett, és komoly arccal nézett végig a kínálaton. A könyvek a legtöbb esetben megsúgták neki a helyes megoldást, de most ötlete sem volt, melyiket vegye le a polcról. Merania Krónikái I-XIII. kötetének egyikét? Esetleg Merania törvénykönyvét? Ezekben szinte bármilyen kérdésére megtalálta a választ, mégis elbizonytalanodott. Tovább keresgélt hát, ám egy szerencsétlen mozdulattal sikerült levernie egy ütött-kopott, porlepte könyvet. A kötet a földre esett, és megadóan kinyílt a 253. oldalon, rajta egy kard illusztrációjával. Isabella lehajolt érte, megnézte a borítót, s bosszankodva olvasta a rajta szereplő címet: Meraniai regék és mondák. Ez ám a segítség!"

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Okt. 19 2014, 06:54

Gyönyörű képek, Nita! És a részlet is nagyon jól van fogalmazva..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Okt. 19 2014, 10:10

Nita: Csak ismételni tudom magam: imádom a képeidet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 835323539 Annyira szépek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 2485850408 és Edward... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 778176054
A részlet is nagyon tetszik! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3868612732 Alig várom már, hogy megjelenjen a történeted! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Scarlett Vas. Okt. 19 2014, 10:46

Sziasztok!
Tegnap fogalmam nincs milyen okból, de beírtam a Google-be hogy Sims Tales. Unatkoztam és olvasni akartam, történetet keresni. Természetesen erre az oldalra találtam, aminek nagyon megörültem. A MySims-en is olvastam történeteket, írtam is egyet, aminek az a legjobb tulajdonsága, hogy befejeződött.
Lényeg a lényeg, rájöttem, hogy pici korom óta imádtam írni és elég régen abbahagytam ezt. Most viszont újra kedvet kaptam, pláne, hogy újra belezúgtam a Sims-be is (nagyon jól képes elterelni a gondolataimat). A gond az, hogy a Sims 3-at (főleg több kiegészítővel) nem bírja túl jól a gépem, szóval kizárásos alapon 2-vel fogok forgatni. Hogy mi lesz a történet, még nem tudom, egyelőre a szereplőket próbálom megteremteni és egyáltalán telepíteni a sims2-t Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960 Remélem, jobban fog sikerülni, mint az előző, de általában képes vagyok tanulni a hibáimból Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960
(Ui: igyekszem végignyálazni az oldalakat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960 )

Scarlett

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Scarlett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 45

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Okt. 19 2014, 12:16

Nita, elképesztő vagy! Egyre jobban várom már a történetedet, fantasztikusak a képek és a szöveg is nagyon tetszetős! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

Én a betegségem miatt inkább csak szenvedtem, de most megint érzem magamban az erőt. Aztán lehet mire este oda jutok, hogy írjak, már fáradt leszek. :ikszdé: De azért hozok pár képet, hogy lássátok, nem vagyok lusta. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

http://kepfeltoltes.hu/141019/11311820521_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/141019/5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ezek a képek meg fognak jelenni a tale képein. (Jól megaszondtam.) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

http://kepfeltoltes.hu/141019/24_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/141019/32_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Képek az első fejezetből.

http://kepfeltoltes.hu/141019/21_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ehhez a képhez elhoztam egy rövid részletet: "Scott eleinte viccesen megjegyezte, hogy úgy néz ki, ha rossz kedve van, mint egy felpuffadt kis eper. Mavis normál esetben ezen felvidult volna, most azonban sírás közepette küldte el inkább apját melegebb éghajlatra. Kapcsolatuk megromlott. Nagyon."

Scarlett, üdv az oldalon! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309 Sok sikert az ötletelgetéshez!

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Vas. Okt. 19 2014, 12:18

Rochelle: Ahww, azt az elképesztően gyönyörű szobát! *-* <33 És nagyon jó képek lettek ezek is! =DD De várom már én ezt a sztorit! ^^ <33

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Okt. 19 2014, 12:59

Nita, Rochelle: Csak ismételni tudom az előttem szólókat: Gyönyörű képek, és a szövegek is nagyon jók. Különösképpen a szoba tetszik ( Rochelle) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960 Nita: Az utolsó képen az egy orgyilkos? Hű de izgi! Gondolom egy fejezet záróképe lesz...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Okt. 19 2014, 13:01

Ismét pörög a fórum Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

Rochelle: A te képeid is nagyon tetszenek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 835323539 A srác az első és (főleg)második képen nagyon helyes Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309 Mavis szobája továbbra is tetszik, és a részlet is jó lett! Jó munkát! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

Scarlett: Üdv a fórumon! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Okt. 19 2014, 17:00

Csajszyh: köszönöm szépen, örülök, hogy tetszik. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309 Mondjuk én ezt a szobáját kevésbé szeretem Mavisnek, mint az újat, de ez sem rossz, de azért nem akarnék menekülni belőle, ha nekem ilyen szobám lehetne. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

Rikardo: köszönöm szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

Lexy: köszönöm, igyekszek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309 Kifejezetten örülök, hogy akkor ezek szerint sikerült Alexist jóképűnek legyártani, ha már modell illetőről beszélünk, akkor illik jól kinézni. Ő az egyik személyes kedvencem a történetből, bár sajnos relatíve kevesebbet szerepel, mint a többiek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Okt. 19 2014, 19:47

Nita: tetszenek a képek, a részlet is élvezetes lett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960
Rochelle:
Ezek a képek meg fognak jelenni a tale képein. (Jól megaszondtam.)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 4216510677
Amúgy tetszenek a képek, a "felpuffadt kis eper" pedig nagyon mókás lett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Okt. 19 2014, 19:52

Rochelle: Abszolút sikerült "jóképűnek legyártani" Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309 Az Alexis név hallatán nekem női szereplő jut eszembe. Gondolom ez olyan unisex név Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Okt. 19 2014, 19:57

Wan: örülök, hogy elnyertem a tetszésed. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

Lexy: Unisex igen, de nem véletlenül választottam kissé nőies nevet, egy ilyen férfihoz ilyen név illik igazán. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309 Aztán nem spoilerezek, mert nagyon gyenge viccet szőttem bele ezzel kapcsolatban az első fejezetembe. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309 Bár szerintem könnyű kitalálni.

Ma szerencsére rettentő produktív voltam, a kilencedik fejezetnél tartok, amit eddig számomra a legélvezetesebb volt megírni. Ügyködtem kicsit az érdekességek részen is.
Persze ezt a külön angol házim bánta, de sebaj. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Okt. 19 2014, 20:59

Nita: Azta! Nagyon jók a képeid! Az utolsó meg jaj-jaj! Alig várom a tale-t! És örülök, hogy sikerült működésbe hozni a játékot az új gépeden, biztos nagyban meg fogja könnyíteni a forgatást Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309 Ja, és a részlet is tök jó Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960

Rochelle: A te képeid is nagyon tetszenek! Mavis szobája pedig tipikus tiniszoba, nagyon bejön Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960 A te haladásodnak is örülök Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Scarlett Vas. Okt. 19 2014, 21:14

Rochelle: Nagyon jó képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960

Ma telepítettem, letöltögettem pár alap dolgot (sajnos még a fantáziámban élő képnek megfelelőket nem találtam meg), és megjött a várva várt ihlet. Nagyjából tudtam, milyen témában akarok írni de végre összeállt a kép az agyamban (persze még változni fog, nem is keveset), és el is kezdtem írni. Hogy hol lesznek majd ezek a részletek, nem tudom, legalább ötször elkezdtem első részt írni, de mindegyik túl sokat árul el, így inkább későbbre rakom majd. Másik baj, hogy teljesen úgy írtam, mint egy könyvet/novellát, szóval biztosan át kell majd dolgoznom, egyszerűsítenem, de ez legyen a legnagyobb gondom vele Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960

Kérdés: zavar titeket, ha nincs "rendes" bevezető epizód, hanem már az első részben valami bonyodalom, mikor még nem igazán ismerjük a szereplőket? (ha már kérdezte valaki, szóljatok, visszaolvasok)

Scarlett

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Scarlett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 45

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Vas. Okt. 19 2014, 21:31

Üdv az oldalon, Scarlett, jó alkotást. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

Hű, köszönöm szépen a dicséretet mindenkinek  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 164952250  

Lee
: Köszönöm, egy írótól külön jólesik az elismerés.  Azt megkérdezhetem, hogy áll a te flamingós sztorid?

Lexy: Köszönöm  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3984454939 ! Örülök, hogy tetszik Edward, ez amúgy a kedvenc képem róla.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3633238760 Én is várom már a megjelenést, igyekezni fogok. Remélem, közben te is jól haladsz a sztoriddal. (Szerintem a többség nevében kijelenthetem, nagyon várjuk már Doriant a történetet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 4216510677 ).

Rochelle: Nagyon köszi.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309 Jobbulást neked! Örülök, hogy szépen haladsz te is, remélem, hamarosan megjelenik a történeted. Nekem is tetszenek a te képeid, a szobát előttem is dicsérték már, valóban szuper. A részlet is aranyos, tényleg kis eperpiros Mavis pofija.  Alexis pedig tényleg helyes lett.  

Rikardo: Köszönöm. A kérdéseidre a válasz: igen, igen.   Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3633238760

Wan: Köszi neked is.

DeeDee: Köszi, örülök, hogy tetszik a részlet és a képek is, az utolsó... hát igen, egy kis izgalom az kell. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 4216510677   Az új gépemmel nagyon vártam már a találkozást, volt egy hosszas mérkőzésünk, de szerencsére már minden szuperül működik, fogatásra fel. Remélem, mielőbb megjelenhetek, igyekszem belehúzni. Meg szabad kérdezni, hogy te hogy haladsz a második évaddal? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 1131499684

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Okt. 19 2014, 21:44

Scarlett: Engem semmi sem zavar! Jöhet a bonyodalom! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309
És ööö... szerintem az sem baj, ha nagyon könyvesen írtad. Legalábbis remélem, hogy nem baj, mert én általában így írok, és eddig még senki sem panaszkodott Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 2049472129 (oké, nincsenek féloldalas leírások benne, de egy-két körülíró mondat azért befigyel)

Nita: Megkérdezni meg szabad, de... nem valami fényesen. Mármint őrült módon először meg akarom építeni a díszleteket (bár ha úgy nézzük, így lenne logikus?) És az őrült módot folytatva olyan utcai jeleneteket írtam, hogy tépkedem a hajam rendesen, miközben építkezek. De szerintem részletet fogok tudni hozni előbb-utóbb Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 1262508976

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Beszélgessünk a Tale készítésről!

Témanyitás by T.Réka Vas. Okt. 19 2014, 21:51

Most csatlakoztam az oldalhoz, szóval még elég friss tag vagyok. De régóta ismerem már a MySims oldalt így most erre a SimsTales oldalra is örömmel jövök Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

T.Réka

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
T.Réka


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : Magyarország

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Hétf. Okt. 20 2014, 09:06

Elfelejtettem egy korábbi ötletre reagálni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960 Részünkről nincs akadálya, ha szeretnétek külföldi tale-eket fordítani, megadjuk a helyet neki, de az ilyen engedélyek beszerzéséről Nektek kell gondoskodni, és ha sikerül is, akkor szeretnénk majd látni bizonyítékot rá, hogy tényleg rábólintott az eredeti szerző. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3633238760

Nita: Nagyon tetszik a hozott részlet, esküszöm olyan, mintha egy könyvet olvasnék. A TSM-es illusztrálásod pedig nálam jó pár Sims 2-es/Sims 3-as tale-t leköröz.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309

Scarlett: Nagyon örülünk, hogy ránk találtál! Éljen a Google, hogy idevezetett hozzánk! Jó munkát és várjuk a történetet! Ja igen, volt kérdésed, hogy jöhet-e egyből bonyodalom. Hát persze, indíthatsz azzal is, utána úgyis megismerjük a szereplőket. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960

Rochelle: Az a szoba, te jó ég!  :what Meg sem kérdezem, mennyi munkába került ezt így feldíszíteni.

T.Réka: Örülünk, hogy csatlakoztál! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Hétf. Okt. 20 2014, 11:26

Etti: Örülök, hogy ennyire elnyerte a tetszésed a részlet, remélem, a többi is tetszeni fog. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 295755309 " TSM-es illusztrálásod pedig nálam jó pár Sims 2-es/Sims 3-as tale-t leköröz." Azt hiszem, ennél nagyobb dicséretet nem is kaphatnék Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 164952250

T. Réka, üdv a csapatban Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3730293306

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Okt. 20 2014, 13:48

Nita,csak azt mondom, amit gondolok..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 3101058960 Sose szoktam dicsérgetni valakit ha nem tetszik,amit csinál. Akkor- diplomatikusan- inkább nem mondok semmit, bár tudom az se jó. (Engem amúgy el szoktak hessegetni a kritikáktól, hogy én ne szóljak semmit, az én írói múltammal legyek szíves ne kritizáljak senkit. Pedig nem vagyok durva sosem.)

A flamingó..Az első két résszel kész vagyok, csupán két képet kell kicserélni, a maradék háromhoz még kellenek képek. Sok a munkám és a bemutatóm ( hálistennek) így nem jutottam még hozzá hogy folytassam. De remélem hamarosan meglesz.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 43 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

43 / 50 oldal Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.