Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

23 / 50 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gábor3 Hétf. Aug. 04 2014, 00:16

Megpróbálok én is összedobni valamit, de még csak az eleje van kigondolva, mert nem olyan sztorit szeretnék, ami teljesen kiszámítható, sablonos, ezerszer látott már, hanem valami másat, de ezen még gondolkodnom kell. Remélem lesz belőle valami.

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Aug. 04 2014, 10:09

Valaki tud tanácsot adni? Csináltam egy aprócska kórházat épp a legszükségesebbekkel közösségi területen.. Gondoltam csinálok pár felvételt a kórteremben erre az összes hülye NJK sim ott mászkál, és mivel közösségi terület nem vehetem ki az ajtókat sem.. Mit tegyek?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Aug. 04 2014, 10:47

Lee: Vedd meg az egyik szereplőddel üzletként a közösségi területet, és akkor be tudod úgy zárni, hogy ne mászkáljon arra senki Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3101058960

Hát, én lehet, hogy ezt a pályázatot most elengedem... Ötletem még csak lenne, de mivel kiesik 2 hét az augusztusból nyaralás meg miegyéb miatt, ezért nem valószínű, hogy maximálisan meg tudnám csinálni... Összecsapni meg nem akarom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3213504501

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Aug. 04 2014, 10:50

Ó csodás, köszönöm DeeDee!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DakHo Hétf. Aug. 04 2014, 14:31

Sziasztok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3101058960

Felraktam az "Ezen dolgozom" témába a készülő tale-em adatlapját. Nagyon érdekelne mások véleménye   Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309

DakHo

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
DakHo


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : Seoul, Dél-Korea

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Hétf. Aug. 04 2014, 15:04

DakHo: Nekem tetszik az ajánlód, izgalmasan hangzik  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3101058960 . Amint látom az őszön már olvashatjuk is. Sok sikert a munkához!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3868612732 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Aug. 04 2014, 15:42

Hát , kedves feleim, a sztorimat megírtam a Simnovella pályázatra - 36 képből kijönne- ám a képek valahogy elég bénácskára sikerülnek. Sehogy nem tudok közel menni, hiába próbálok mindenhogyan. A flamingó című történethez- amit félbehagytam- egy fokkal jobb képek sikerültem nem tudom miért. Feladtam.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Hétf. Aug. 04 2014, 17:19

Etti: Hú, ez a témaválasztás nagyon érdekesre sikerült, számtalan a lehetőség, és megannyi irányba el lehet indulni.
Úgy döntöttem kihasználom a sok időt, és nem kapkodom el. Ezen a héten valószínűleg csak agyalok rajta, hogy mi is legyen a sztori, mert ezt még nem találtam ki teljesen.

Nita, jó neked, hogy már kész is vagy a történettel nagy vonalakban. Én még csak a gondolkodó fázisban járok. Viszont akkor a kérdésre is válaszolok:

Ki tervez (még) részt venni a pályázaton?

Mindenképpen szeretnék, mert szerintem ez egy nagyon jó ötlet és nem akarok kimaradni belőle. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3868612732 

DakHo: Tetszik a történeted, nagyon kíváncsi vagyok rá, arra meg pláne, hogyan alkotod meg Koreát.
Egy kis észrevételem volna: sokszor használtad a leírásban a de szócskát, főleg az első mondatban. Mindig így kötöd össze a mondatrészeket, és maga az első mondat is nagyon hosszú szerintem. Használj más kötőszavakat is, mint például az ám szócska, és akár több rövidebb mondatra is tagolhatsz egy-egy hosszú mondatot.
Kérlek ne érts félre, mert nagyon tetszik az ajánló, és valóban felkeltette az érdeklődésemet, a főszereplő nevéért pedig már most odáig vagyok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309 

Lee: Használtad a Tab-ot? (Nem tudom, hogy hívják azt a kamera módot, úgyhogy én csak a Tab-nak hívom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309)

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Hétf. Aug. 04 2014, 17:29

DakHo: Hű, még sohasem volt szerencsém egy koreai diáklányról szóló Simses történetet olvasni! Kíváncsi vagyok rá, érdekesre sikeredett az ajánlod! =DD
Lee: Próbáltad már azt, hogy megnyomod a TAB-ot, majd pedig megnyomod a jobb oldalt lévő + jelet? =$$

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DakHo Hétf. Aug. 04 2014, 19:33

Lexy: köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3101058960

Sookie: Köszi, hogy szóltál, általában ilyet nem szoktam csinálni csak éppen akkor írtam amikor felraktam és nagyon izgultam, ezért nem vettem észre ezt a hibát  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309 

Csajszyh: Nagyon örülök, hogy tetszik neked  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3868612732 

Hamarosan hozok képeket a szereplőkről, csak nagyon nehéz lesz az arcukat megcsinálnom  

DakHo

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
DakHo


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 6
Tartózkodási hely : Seoul, Dél-Korea

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by VictoriusPigeon Hétf. Aug. 04 2014, 23:01

DeeDee: Szeretem a növényeket gondozni de a történet miatt szerintem letöltöm azt a hacket köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3101058960

A pályázattal kapcsolatban van egy kérdésem: Nem lenne gond ha egy kicsit olyan fanfiction beütése volna? Ugyan is van egy mesesorozat (felnőtt) és a szereplőket valamennyire abból vinném át, mert az illene a sztorihoz ami megpattant a fejembe Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309.

VictoriusPigeon

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
VictoriusPigeon


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Kedd Aug. 05 2014, 11:18

Ti olvasnátok -e olyan tale-t, ami csak egy átlagos lány életének egy részéről szól?Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309
Nekiálltam egy tale-nek, de félek, hogy túl unalmas lesz. Régóta szeretnék írni, de sose volt jó sztorim, a mostani ötletet a jelenlegi játékom adta ami megtetszett, és úgy gondoltam le kéne íni..

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Kedd Aug. 05 2014, 11:21

Nittaa# azt gondolom, hogy egy olyan lány, akihez hasonlót akár láthatok mikor átmegyek a szomszédba, nem feltétlenül lesz érdekes egy olvasó, néző számára. De ha feldobod valamivel a sztorit, egy kis rejtély, titok, akár különös lények a múltból, jövőből, titkos telefonok.. akkor mindjárt más..

Szerintem menni fog..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Kedd Aug. 05 2014, 12:02

Na most kaptam ihletet a folytatáshoz, nagyon köszönöm.Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309
Egyébként egyetemista lesz, csak nem tudom be fogom e fejezni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3062730547 

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Kedd Aug. 05 2014, 12:32

Én csak biztatni tudlak. Bár kicsit érdekes, hogy pont én mondom, akinek a sztori megírásával nincsen problémája, de aki egy valamirevaló képet alig tud összehozni..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Kedd Aug. 05 2014, 14:07

DakHo: kíváncsian várod a történeted, ilyennel nem fut az ember össze minden sarkon. Kíváncsi leszek a simek és Korea megvalósítására. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3868612732 Viszont az ajánló első mondata kissé tényleg hosszú lett és sokszor használtad a 'de' szócskát. Várom a képeket!

Lee: ne add fel, én nagyon kíváncsi lennék a történetedre, mert olyan jól írsz. Gyakorold sokszor a képkészítést, nem hiszem, hogy olyan rosszul sikerülnének, mint ahogy gondolod. Sok sikert, jó munkát!

Nittaa#: *lázasan keresi a kettős kereszt gombját* Minden a tálalástól függ, lehet valami kliséktől hemzsegő, unalmas sztori, de ha beleviszel érdekes fordulatokat, ármánykodást, akármit, attól már lehet érdekes. Sok sikert az íráshoz, ne vesszen el a kedved. Ha nálam nincs ihlet (pl. már múlt hét óta nem írtam), akkor mással foglalkozom, majd jön az magától. Addig építgetek, rajzolok, sorozatot nézek, bármi.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Kedd Aug. 05 2014, 15:14

Köszönöm a tanácsokat! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3868612732 

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Aug. 05 2014, 17:11

Ki tervez (még) részt venni a pályázaton?
Én szeretnék, de még nem biztos, hogy indulni fogok. Egyelőre még nincs sok ihletem hozzá, de nemsokára fogok játszani a Sims 2- vel, az talán meghozná.

Nittaa#: Az nem gond, ha a lány átlagos, de ha csak arról szólna, hogy mikor mit eszik, meg hánykor fekszik le, nem lenne túl érdekes. Valamilyen szinten mind "átlagosak" vagyunk, hisz nincs szupererőnk, nem vagyunk varázslók, médiumok, tehát valamivel emberibbé, hozzánk hasonlóvá tenné a főszereplőt az "átlagosság". Ha ő a történet főszereplője, de nem az életének "unalmas" részéről szólna a tale, hanem valami nagy változás vagy fontosabb/érdekesebb esemény történne (pl. valami szellem megszállja a házat, valaki elrabolja a lányt, stb.), és ez indítaná el a történetet, az jó lesz.

Szerk.
A nagy telkekről jutott eszembe, hogy én építettem egy kastélyt (nem tale- hez), és beköltöztettem oda egy gazdag családot, és nekem is elkezdett szaggatni. Nem baj, úgyse kell túl sokáig.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Kedd Aug. 05 2014, 19:24

Nitaa#: Az egyetem témából sok mindent ki lehet hozni: szerelmi és "hatalmi" csatározások, "ismerkedés" a káros szenvedélyekkel, első munka, kollégiumban kakik-e a kány v albérletben, mennyire jön ki a szobatáraival / háziakkal stb.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Kedd Aug. 05 2014, 22:14

DakHo Érdekesen hangzik az ajánlód. Nem sűrűn találkozni ilyen fajta tale-lel az oldalon. Kíváncsiak várjuk! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3101058960

DeeDee: Létezik ilyen növényes hack?  :what A csudába, hogy csak most jutott tudtomra!  :ikszdé: 

Nem lenne gond ha egy kicsit olyan fanfiction beütése volna? Ugyan is van egy mesesorozat (felnőtt) és a szereplőket valamennyire abból vinném át, mert az illene a sztorihoz ami megpattant a fejembe .
Érdekes felvetés. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309 Így most hirtelen nem tudom elképzelni, hogy gondolod, de nem látom akadályát, hogy ne fogadnánk el ezt a verziót. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

23 / 50 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.