Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Egyéb Sims játékok Vote_l10Egyéb Sims játékok Voting10Egyéb Sims játékok Vote_r10 
Wan (781)
Egyéb Sims játékok Vote_l10Egyéb Sims játékok Voting10Egyéb Sims játékok Vote_r10 
Rikardo (612)
Egyéb Sims játékok Vote_l10Egyéb Sims játékok Voting10Egyéb Sims játékok Vote_r10 
Lee (466)
Egyéb Sims játékok Vote_l10Egyéb Sims játékok Voting10Egyéb Sims játékok Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Egyéb Sims játékok Vote_l10Egyéb Sims játékok Voting10Egyéb Sims játékok Vote_r10 
Etti (431)
Egyéb Sims játékok Vote_l10Egyéb Sims játékok Voting10Egyéb Sims játékok Vote_r10 
Nita90 (309)
Egyéb Sims játékok Vote_l10Egyéb Sims játékok Voting10Egyéb Sims játékok Vote_r10 
DeeDee (278)
Egyéb Sims játékok Vote_l10Egyéb Sims játékok Voting10Egyéb Sims játékok Vote_r10 
Lexy (269)
Egyéb Sims játékok Vote_l10Egyéb Sims játékok Voting10Egyéb Sims játékok Vote_r10 
Leo (236)
Egyéb Sims játékok Vote_l10Egyéb Sims játékok Voting10Egyéb Sims játékok Vote_r10 


Egyéb Sims játékok

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Egyéb Sims játékok Empty Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Etti Szer. Aug. 20 2014, 19:43

Mindenféle Sims-es játékok (The Sims Medieval, Sims 2 Krónikák, MySims, Simcity stb.) kibeszélő topicja. Egyéb Sims játékok 3101058960

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Pént. Aug. 22 2014, 08:46

Ha már megnyitották a kedvemért a témát (köszi, Etti  Egyéb Sims játékok 295755309 ), akkor jöjjön is egy hozzászólás.

Ki játszik - vagy játszott - korábban a Sims Medievallel? Mit gondoltok róla, mi tetszik benne, mi nem?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Ryan Pént. Aug. 22 2014, 09:57

Ki játszik - vagy játszott - korábban a Sims Medievallel? Mit gondoltok róla, mi tetszik benne, mi nem?

Én játszottam... És leginkább azt tudnám napestig sorolni, hogy mi nem tetszett benne. A kamera állások... Az építés mód hiánya... Nem lehet rendes családot alapítani... Leginkább az utóbbi verte ki a biztosítékot.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Pént. Aug. 22 2014, 11:39

Igen, tény, hogy nagyon sok hiányossága van a játéknak, sok szempontból sajnos a Sims 1 szintjére (vagy az alá) süllyedt. Aki építkezni és családot "nevelni" szeret, annak nem ez az ideális játék - viszont a Sims mindig is erről szólt, és a játékos ezt várja tőle, és ha ezek a funkciók nagyon hiányosak, elkerülhetetlenül csalódni fog. A Pirates&Nobles helyett érdemesebb lett volna olyan kiegészítő(ke)t kiadni, ami a fent említett funkciókat erősíti(k). (Család, építkezés, új bejárható terepek/országok,  esetleg évszakok és állatok.) Így nem is lett volna akkora bukás az egész. Én mondjuk élvez(t)em a küldetéseket is, szóval ez - és a zseniális humor - valamennyire kárpótol.
A kamera meg egyenesen minősíthetetlen, ezt nem tudom, hogy képzelték a Sims 3 korában. Ez már a Sims2-ben (sőt, az 1-ben is) fejlettebb. Nem tudom, melyik verzióval játszottál, de a legelső patchig még állítólag 360 fokban elfordítható kamera sem volt Egyéb Sims játékok 800283558. Ha a "mezei" játékosok ezt tudták modolni, nem értem, a készítők erre miért nem voltak képesek.  
Minden hibája ellenére számomra mégis annyira hangulatos az egész játék, hogy nagy kedvenc lett belőle. Valószínűleg az érzelmi kötődésemnek az is az oka, hogy ez volt az első (Sims) játék, amit saját fizetésemből vettem meg. Egyéb Sims játékok 3101058960

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Lexy Pént. Aug. 22 2014, 13:00

Ki játszik - vagy játszott - korábban a Sims Medievallel? Mit gondoltok róla, mi tetszik benne, mi nem?
Természetesen én is játszottam vele Egyéb Sims játékok 295755309 . Őszintén szólva nekem csak a kamerabeállítások nem tetszenek benne. Sohasem voltam az a nagycsaláddal játszó fajta, tehát engem nem zavart. Evszakok és állatok, na igen, ha ez benne lett volna, + sims 3-beli kamera beállítások, akkor el is ájultam volna a játéktól Egyéb Sims játékok 4216510677 De a küldetések szórakoztatóak és érdekesek, szerintem jó kis kikapcsolódást nyújt. Én mai napig nagyon szeretem Egyéb Sims játékok 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Szomb. Szept. 13 2014, 17:40

Ki játszik - vagy játszott - korábban a Sims Medievallel? Mit gondoltok róla, mi tetszik benne, mi nem?
Én is játszottam vele, de valami rémes volt szerintem Egyéb Sims játékok 1910640592
Minősíthetetlen a kamera mozgatása, és TELJESEN meg van kötve a kezed.
A küldetések elcsépeltek, ha azt a két kötelességet nem teljesíted, akkor a hangulatod a béka feneke alatt. A városban(?) járkálni uncsi, egyedül az a gödörlakó kígyószörny volt valamire vélhető.
-----
Játszottatok már a krónikákkal? Melyik volt szerintetek a legjobb?

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Szomb. Szept. 13 2014, 20:07

A Medieval kamerája sajnos valóban minősíthetetlen. Egyéb Sims játékok 3213504501 A küldetések szerintem nem elcsépeltek, de tény, hogy a "menj ide"... "beszélj vele" "készítsd el ezt/azt" kicsit valóban egyhangúvá teheti a játékot, bár a felugró szövegek valami hatalmasak néha, és szerintem a "keretsztorik" többsége tök érdekes, én nem tudom megunni őket. A napi feladatok szerintem jók, mert növelik a karakter tapasztalat-pontjait, pozitív hangulatjelző(ke)t adnak, és kicsit megdolgoztatja a játékost, hogy összehangolja a küldetéssel.
De tény, aki nem küldetés-párti, annak nem ez az ideális Sims játék. A szabad játék módban meg tényleg nem nagyon lehet mit csinálni (tale-forgatáson kívül).

Játszottatok már a krónikákkal? Melyik volt szerintetek a legjobb?

Erre én is kíváncsi lennék. Én még nem próbáltam egyiket sem, de szimpatikusnak tűnik, szerintem nekem való lenne. Egyéb Sims játékok 295755309 Akik már próbálták, mit szólnak hozzá? Érdemes kipróbálni, szórakoztató?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Lexy Szomb. Szept. 13 2014, 21:01

Nita: A Hajótörött krónikákon kívül mind a kettővel játszottam Egyéb Sims játékok 3101058960 Szerintem mindenképpen próbáld ki, ha szereted a küldetéseket. Én annak idején nagyon bírtam. Aranyos, vicces és szórakoztató. Még reménykedtem is benne, hogy hátha Sims 3-hoz is kiadnak majd hasonló krónikákat.

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Vas. Szept. 14 2014, 10:12

Nita: Igen, érdemes a krónikákat kipróbálni! A kertvárosit, ha romantikus típus vagy, az Állatosakat, ha inkább állatparti vagy, a Hajótöröttet, ha meg akarod tudni, milyen partra sodorva az élet Egyéb Sims játékok 3101058960 Szerintem nagyon jók, humorosak, és jól el lehet vele ütni az időt:)

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Rochelle Vas. Szept. 14 2014, 10:52

Nita: én a Hajótörött Krónikákkal játszottam, nekem nagyon tetszett az egész világa, bátran ajánlom kipróbálásra. A történet mód nagyon szórakoztató, akár többször is, utána pedig kifejezetten tetszett, hogy nem marad abba, hanem te magad is folytathatod a történetet. Ha pedig nincs kedved az előre megírt sztorival játszani, magad is létrehozhatsz családot vagy játszhatsz a meglévőkkel. Nekem egyedüli hiányosság csupán az volt, hogy nem tudom követni a Simek korát, pedig jó lett volna, ha tudom, hogy mi merre hány méter. Egyéb Sims játékok 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Vas. Szept. 14 2014, 11:17

Rochelle: igen, a Simek életkora tényleg hiányzik:/ De a történet mód nagyon magával ragadó, személy szerint én imádtam! Egyéb Sims játékok 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Hétf. Szept. 15 2014, 15:54

Köszönöm a választ mindenkinek. Egyéb Sims játékok 3101058960 Meggyőztetek, ha lesz egy kis szabadidőm (ha-ha-ha) beszerzem valamelyiket... vagy mind a hármat Egyéb Sims játékok 3633238760

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Rikardo Kedd Szept. 16 2014, 12:32

Nekem a Hajótörött Krónikákkal épp az a gondom, h nincs befejezése. Pedig háromféle "Happy End"-et is el tudnék hozzá képzelni:
1. Hősünk/hősnőnk összejön egy helyes bennszülött lánnyal/fiúval és családot alapítanak
2. Arra jár egy hajó és megmenti ( bár ez eléggé snassz )
3. Ő maga épít egy hajót és vág neki az óceánnak
Másik probléma h rengeteg idő megy el azzal h az értékeinket - főleg az energiát - elfogadható szinten tartsuk.
A Kertvárosi és az Állatos Krónikákat pedig jó lenne a többi családdal is végigjátszani, az ő szemszögükből.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Szer. Szept. 17 2014, 19:51

Valóban hiányzik belőle a befejezés.
A minap játszottam végig Riley történetét, nagyon jót játszottam Egyéb Sims játékok 3101058960 Mindenkinek ajánlom a krónikák kipróbálását.
Van olyan, aki már játszott a MySims-sel? Mi a véleményetek róla?
Van olyan, aki már játszott a SimCity-vel? Szerintetek jó volt?
Én a SimCity-vel már játszottam, szerintem remek játék. A MySims-sel pedig a barátnőimmel játszottunk, de az olyan volt, mintha egy esti mese lett volna Egyéb Sims játékok 888857592

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Gábor3 Szer. Szept. 17 2014, 21:05

A Hajótörött Krónikákba valóban sajnálatos, hogy csak egy befejezés van, illetve az is, hogy maga a szabad játékmód nem ér semmit. A Sims 2 Castaway viszont sokkal jobban sikerült, igaz ott csak szabad játékmód van, de rendesen hajótörést szenvedsz, megalkothatod a legénységet, akik a szigetre sodródnak, te magad építed a holmijaidat, gyűjtöd a különféle anyagokat hozzá, és persze, ha akarsz a szigeteken (mert, hogy több is van) maradhatsz, de hazajuthatsz saját tutajjal, vagy küldhetsz jeleket, amit érzékelve mentőcsapat megy érted. Negatív, hogy nem öregedsz benne, nem lehet gyermeket szülni, nincsenek vágyak, célok, illetve nincs megfelelően kihasználva maga a játék és a rengeteg cucc, amit gyűjthetsz.
A MySims szerintem tűrhető, csak nagyon monoton és unalmas emiatt. A SimCity-ket én meg hamar megunom.

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Szer. Szept. 17 2014, 21:36

Na én is bekapcsolódom! Egyéb Sims játékok 295755309

Ki játszik - vagy játszott - korábban a Sims Medievallel? Mit gondoltok róla, mi tetszik benne, mi nem?
Hát, én a Te (Nita) hatásodra próbáltam ki, és nekem tetszik! Bár én inkább a teljes szabadság híve vagyok, mint az ilyen kicsit RPGs dolgoké. Erről jut eszembe, hogy a minap olvastam egy véleményt, ami szerint a Sims széria kezd inkább RPG irányba menni (gyűjtsd össze, és jutalmakat kapsz, "zártabb" világ), és egyetértettem vele Egyéb Sims játékok 3101058960

Sajnos egyik krónikákkal sem játszottam még, de egy halom tárgy belőlük a kettőmet gazdagítja Egyéb Sims játékok 1585566538

Van olyan, aki már játszott a MySims-sel? Mi a véleményetek róla?
Én végigjátszottam kb. 1 hét alatt, szerintem aranyos volt, de nem tetszett, hogy nem tudtam mindenkit beköltöztetni, mert elfogyott a hely Egyéb Sims játékok 3213504501 És azt hiszem, az összes essence-t sem sikerült megtalálnom. Egyszeri végigjátszásra szerintem jó volt Egyéb Sims játékok 3101058960

Van olyan, aki már játszott a SimCity-vel? Szerintetek jó volt?
Én nagyon szeretem! Bár mostanában kevésbé játszom vele. Imádom nézni, ahogy épülnek a kis házikók Egyéb Sims játékok 2485850408 A végén már eljutottam odáig, hogy videótutoriálokat néztem, hogy hogyan lehet a legjobban elrendezni a várost, hogy minden flottul működjön. A jelszó az volt, kerüld el a kereszteződéseket, mert beragad a forgalom. Oké Egyéb Sims játékok 2049472129

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Ryan Szer. Szept. 17 2014, 22:12

DeeDee: Akkor, ha legközelebb SimCityzek, akkor majd nézzen ki így a város: http://kepfeltoltes.hu/140917/523909182N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png Egyéb Sims játékok 295755309

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Rikardo Csüt. Szept. 18 2014, 12:18

Én a SimCity-vel anno még 286-oson játszottam... a földrengések hangja máig kísért, főleg h amíg tartottak, nem lehetett csinálni semmit, ráadásul többször is volt h a game 5 másodpercenként benyomott egyet...

Egyébként sz'tetek melyik a sorozat legjobb része? Nekem az 1-es volt, ill. a 4-es van meg, jelenleg azzal játszom - no meg a Tropicoval de az nem SimCity, bár van némi hasonlóság...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Csüt. Szept. 18 2014, 13:35

DeeDee, nagyon örülök, ha tetszett Egyéb Sims játékok 2564226250. Van benne teljesen szabad mód is 1-4 simmel (Free time without responsibilities), de nem lehet jól kihasználni rendes család funkció nélkül, így inkább csak forgatásra jó... valamennyire  Egyéb Sims játékok 1262508976    
Amúgy szerintem nem baj, ha van pár rpg-s elem a Sims sorozatban, csak maradjon enélkül is élvezhető a a játék, ne vesszen el a szabad életszimuláció rész, amely eredetileg népszerűvé tette a sorozatot.  

Van olyan, aki már játszott a MySims-sel? Mi a véleményetek róla?

Csak hallottam róla... érdemes?

Van olyan, aki már játszott a SimCity-vel? Szerintetek jó volt?

Nekem kimaradt az életemből eddig, de hallottam róla, hogy jó. Én mindig inkább a családokra, a simek életére koncentráltam, a városépítés annyira nem hoz lázba, de lehet, hogy tetszene, ha kipróbálnám Egyéb Sims játékok 3101058960

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Csüt. Szept. 18 2014, 17:21

DeeDee: Igen, a kötöttség ami nekem se tetszett a Medievalban.
Nita: Szerintem érdemes a MySimset kipróbálni, tündéri játék Egyéb Sims játékok 295755309

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.