Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

9 / 41 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szomb. Jan. 31 2015, 09:56

Anna Orsolya: jók lettek a képek, bár túl sokat nem mondanak a történetről - de az talán nem is olyan nagy baj.

Hát igen, a vizesblokkos ill. hálószobás jelentek nem nagyon szoktak bekerülni a tale-ekbe Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309

A George/György névről nekem a sárkányölő szent ugrik be.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Jan. 31 2015, 16:10

Rikardo: Igen? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309 Nekem eszembe sem jutott. Györgynek is csak azért neveztem el, hogy Gyurinak becézhessem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 1585566538
Egyébként ma elgondolkoztam azon, hogy írjak róla is egy novellát... még nem biztos, hogy lesz belőle valami, de ötletem már van hozzá. Ha tényleg írnék róla valamit, akkor azt ilyen "vígjáték-novellának" szánnám, de ez még tényleg csak egy ötlet, távol áll még az elkezdéstől is.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Jan. 31 2015, 20:12

Szerintetek vannak "jóságos" illetve "gonosz" nevek vagy a a név önmagában nem tesz semmit?
Hát, én eléggé szeretek jelentés szerint neveket válogatni, bár elég sokszor megyek a "jaj, de tetszik ez a név, legyen" megoldással is. Ez esetben a második neveket szoktam jelentés alapján válogatni. Amiknek a jó 80%-a megemlítésre sem kerül Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 4216510677
Egyébként szerintem a jól megírt könyvekben vannak ilyen kis rejtett utalások (akár nevekkel) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3101058960

Anna Orsolya: Hát, akkor én hamar meg fogok halni, mert az én nevemben a kelleténél is több D van Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 4216510677 De egyébként én meg azt olvastam valahol, hogy a novemberiek tovább élnek, úgyhogy a kettő kioltja egymást nem? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 2049472129
Egyébként jók a képek, és Gyurinak tényleg Gyuri feje van Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Szomb. Jan. 31 2015, 20:27

DeeDee, Anna: Én A betűs is vagyok (duplán) meg novemberi. Most megnyugodtam. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3101058960

Most egy elég nagy segítsége szeretnék kérni tőletek. A Tükörkép szereplői közül (legyen az akár a fantasy, vagy a való világból származó) kiről tudjátok legkevésbé elképzelni, hogy embert öljön? Nem szeretnék semmit sem elspoilerezni, de ez a kérdés nagyban hátráltatja a haladást. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 1349755223

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szomb. Jan. 31 2015, 21:27

Romanea: Bárkiről ellehet képzelni, hogy embert öljön szerintem... Mindenkinél előfordul egyik indok ami miatt ölni tud - akár védekezésből, akár bosszúból.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Jan. 31 2015, 21:45

Anna Orsolya: Jók lettek a képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309 Kíváncsian várom a novelládat!

Nana: Jó, hogy újra itt vagy  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309  Remélem hamarosan kaphatunk valamit a készülő tale-edből. Ha jól tudom te is egy krimin dolgozol, vagy tévedek? Mindenesetre sok sikert hozzá!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3868612732

Nevekkel kapcsolatban szerintem teljesen egyéntől függ, lehet ami az egyikünknek pozitív az a másiknak negatív tulajdonságot takar. Néhány hónapja épp Banshee-val beszéltünk itt róla, hogy az ő egyik történetébe is van egy Dorian nevű pasi, de ő el sem tudja képzelni olyan karakternek, mint az én főszereplőm, én meg pont ellenkezőleg olyannak nem tudom elképzelni, mint amilyennek ő leírta  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 4216510677 És a George-ot én is inkább visszahűzódóbbnak képzelem el...

A Tükörkép szereplői közül (legyen az akár a fantasy, vagy a való világból származó) kiről tudjátok legkevésbé elképzelni, hogy embert öljön?
Hát, nem is tudom,  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 888857592  talán Étaínról, ő ugrott be így elsőre. Ettől függetlenül még ölhet, de róla nehezebben tudnám elképzeni.

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Szomb. Jan. 31 2015, 22:19

Lexy: Igen, krimin dolgozom, de nem tudom mikor fogok belőle részletet vagy bármit hozni, még nem írtam túl sokat belőle és egyelőre játékom sincs, mert csak most kaptam vissza a gépem a szervizből....
Illetve kíváncsi lennék, hogy Te Doriant alap beállításokkal alkottad meg, vagy vannak letöltött "csúszkáid"?  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 164952250

A Tükörkép szereplői közül (legyen az akár a fantasy, vagy a való világból származó) kiről tudjátok legkevésbé elképzelni, hogy embert öljön?
Szerintem is bizonyos helyzetekben szinte bárkiről elképzelhető. De hogy valaki szánt szándékkal és előre eltervezetten öljön meg valakit, azt nem tudom.
Szerk: közben rájöttem, hogy legkevésbé volt a kérdés, nem leginkább Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 800283558 szóval eltervezetten nagyon senkiről.


A hozzászólást Nana összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01 2015, 14:10-kor.

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Jan. 31 2015, 23:34

Nana: Dorian teljesen alap beállításokkal lett megalkotva Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309 Egyáltalán nem használok letöltött csúszkákat. Ami letöltött rajta, az csak a haja és a szakálla, amúgy teljesen eredeti Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3868612732

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Feb. 01 2015, 01:05

A Tükörkép szereplői közül (legyen az akár a fantasy, vagy a való világból származó) kiről tudjátok legkevésbé elképzelni, hogy embert öljön?

Bonnie-ról és Étaínról.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Vas. Feb. 01 2015, 11:36

Romena: Jaydenről és Bonnieról... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3101058960

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Vas. Feb. 01 2015, 14:10

Lexy írta:Nana: Dorian teljesen alap beállításokkal lett megalkotva Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309 Egyáltalán nem használok letöltött csúszkákat. Ami letöltött rajta, az csak a haja és a szakálla, amúgy teljesen eredeti Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3868612732

Ezt örömmel hallom, akkor van esély jó pasikat alap beállításokkal létrehozni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 2485850408

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Feb. 01 2015, 15:28

Szerintetek vannak "jóságos" illetve "gonosz" nevek vagy a a név önmagában nem tesz semmit?
Szerintem a való világban nem annyira, ez nem feltétlenül befolyásoló tényező. De mondjuk történetek esetében lehet erre is alapozni.

Hát ez jó kérdés, Romena! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309 Szerintem ez a helyzettől is függ, mint ezt már írták előttem, de ha azt nézem melyik karakter esetében lenne igazán meglepő a dolog, akkor azt hiszem Bonnie-t mondanám.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Feb. 01 2015, 16:18

A Tükörkép szereplői közül (legyen az akár a fantasy, vagy a való világból származó) kiről tudjátok legkevésbé elképzelni, hogy embert öljön?
Én Bonnie-ról Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3101058960

Lexy: Húha, akkor még nagyobb elismerésem, mert én sosem tudtam normális simeket gyártani egyedi sliderek meg slider multiplier mod nélkül Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 2485850408

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Feb. 01 2015, 16:58

Nana: Abszolút, Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3101058960 csak jól kell ismerni a játék adta lehetőségeket, szerintem bármi kihozható alap dolgokból is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3868612732

DeeDee: Köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3101058960 Nekem teljesen elegendőek a alap sliderek is, néha még azokkal sem tudok mit kezdeni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 4216510677 de már elég jól kiigazodok rajta, hogy kell igazítani a csúszkákat, hogy viszonylag normális sim legyen a végeredmény Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Feb. 01 2015, 17:31

Hát Lexy, akkor tényleg még nagyobb elismerés jár Dorian-ért! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309 Sosem voltam képes nemhogy ilyen helyes, de még normálisan kinéző simet sem alkotni a 3-ban. xD

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Feb. 01 2015, 17:47

Sookie: Köszi szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309 Én meg a 2-ben nem tudtam soha normális simet összehozzi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 4216510677 szóval, kinek mi fekszik jobban Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3101058960
Na, de, ha már így szóbajött Dorian, akkor hoztam egy képet, ami ugyan a tale-be nem kerül be, de szerintem nagyon cuki, így muszáj voltam lekapni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309
http://kepfeltoltes.hu/150201/dorian_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Feb. 01 2015, 17:52

Lexy, ez nem ér. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 4216510677 Ilyen képeket mutatsz, a sztori meg még nincs kész. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 4216510677
Tudod, kire emlékeztet amúgy? Flynnre az Aranyhajból. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Feb. 01 2015, 18:02

Sookie: Igazad van, tényleg nem ér mutogatni, bocsi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 800283558 Annyit viszont elárulok, hogy már az utómunkálatok zajlanak, szóval előbb-utóbb csak megleszek vele, ki gondolta volna, hogy ennyi baj lesz még a tisztázással is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 4216510677
Egyébként most, hogy mondod, tényleg hasonlít rá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 4216510677 de nem róla lett mintázva.

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Feb. 01 2015, 18:05

Félre ne érts, Lexy, ez a "nem ér" nálam csak egy szófordulat. Ér, sőt ajánlott, hiszen valamivel csillapítani kell a kíváncsiságot. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309
Juj, hajrá akkor, remélem mihamarabb olvashatjuk majd a sztorit! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Feb. 01 2015, 18:10

Köszi, Sookie Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 295755309 rajta vagyok az ügyön. Közben azért remélem, te is jól haladsz a történeteddel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 3868612732

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 9 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

9 / 41 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.