Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

41 / 41 oldal Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Szomb. Aug. 20 2016, 15:11

Nittaa: Én annyira nem szeretem a romantikus történeteket, de a részleted felkeltette az érdeklődésemet, ezért kíváncsian várom a Hannás történetedet, és a háborúsra is nagyon kíváncsi vagyok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

Juhaszgaga: Ismerős ez az érzés, bár én sosem szoktam még akkor megalkotni a szereplőket egészen addig, amíg nem tudom biztosra, hogy meg is írom. Néha elég nehéz ellen állni a kísértésnek.

A több történet összevonásáról tudnék beszélni, ugyanis én szinte mindegyik talemet több ötletből összevonva alkottam meg. Néha elég nehéz feladni egy-egy jó jelenetet, vagy részt, de néha sajnos áldozatot kell hozni.

Az utóbbi időkben nagyon jól haladtam, és már a befejezés sincs olyan messze, úgyhogy hoztam egy kis részletet:

A páros a kis épület felé vette az irányt, majd az ajtónál megálltak.
- Be kell valljam, kicsit aggódok – kezdte a férfi, miközben a nyakát vakarta. – Sok éve nem találkoztunk, és az sem volt túl kellemes.
- Azt mondtad, hogy egy régi barátod – értetlenkedett Amity.
- Mondjuk úgy, hogy ex-barátnő, akivel azelőtt jártam, mielőtt bebörtönöztek volna. Azóta sem kerestem fel – magyarázta Phileas, majd egy mély levegőt vett.
- Remélem, jól szétveri az arcodat, ha meglát – vágta rá a nő kárörvendő mosollyal.
A férfi lenyomta a kilincset, majd mindketten beléptek az apró házikóba.
A szobában, egy kis asztalnál, egy szőke hajú, alacsony nő ebédelt, aki amint meghallotta az ajtót, rögtön felkapta a fejét, és az idegeneket kezdte méregetni. Azon nyomban, hogy felismerte a férfit, elkerekedett a szeme, majd villámgyorsan felpattant a helyéről, és a férfi elé sietett. Phileas már nyitotta is a száját, hogy illően köszöntse a hölgyet, de ekkor egy akkora ütés érte az arcát, hogy a földre került, és amikor felnézett, csak a volt barátnője dühös tekintetével nézett farkasszemet.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Japan Szomb. Aug. 20 2016, 15:24

Romena: Nagyon tetszik a részlet amit hoztál. Az úriember nagyon tisztességes lehetett az exével, ha így köszöntötte. Érdekel mi történhetett!

Japan

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Japan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 52

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Aug. 21 2016, 19:23

Romena: Nagyon tetszik ismét a részlet. Kíváncsi vagyok már a szereplőkre, izgalmasnak tűnnek így még félig látatlanban. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960 Remélem, mihamarabb olvashatjuk a tale-t. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

Ha már készülő és el nem készülő munkák, akkor én is megosztanám, éppen min foglalatoskodok. Készülőben van ugyanis egy Kísértő múlt mini tale, aminek az ajánlóját tervezem az elkövetkező napokban vagy hetekben összehozni és megosztani itt a fórumon is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309

Továbbá egy tale is készülőben van. Egyelőre csak a két főszereplőjét szeretném bemutatni nektek. Többet nem szeretnék elárulni róla, főleg, hogy még nagyon friss a dolog, de hát egy képecske talán belefér. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 2822276435

Tadá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309 : http://www.kepfeltoltes.hu/view/160821/Screenshot-119_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Hétf. Aug. 22 2016, 12:15

Romena:Tetszik a részlet. Elég csúnya szakítás lehetett, ha a nő kapásból így fogadta az exét. És gondolom az sem segített a dolgon h a pasi börtönben ült.

Lexy: A képről az az érzésem, h a srác azt szeretné h a csaj végre leszáljon már róla Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Szomb. Nov. 05 2016, 15:30

Sziasztok! Mivel kicsit kihalt lett ez a topic, arra gondoltam, megpróbálom újraéleszteni egy kicsit. Méghozzá néhány képpel a közelgő háborús történetemből Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309
Eddig nem tudtam sok információval szolgálni, mert még nagyon gyerekcipőben járt a történet, de a sok biztatás és dicséret hatására nekiálltam kicsit dolgozni rajta az őszi szünetben. Elkészült pár kép is, és úgy gondoltam megosztanék veletek néhányat.Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 1043fya
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Vealjt
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 35d5d04

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Oxeye Szomb. Nov. 05 2016, 15:39

Hűha Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 2485850408 Nagyon szépen illusztrálsz, már várom, hogy összefüggően nézegethessem a képeket. (És persze a szöveget is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 4216510677 )

Oxeye

Moderátor
Oxeye


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 126
Tartózkodási hely : Sunset Valley
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Szomb. Nov. 05 2016, 15:40

Köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 1f60a

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by ManyóÓ Hétf. Jan. 30 2017, 02:28

Mivel annyira kihalt ez a topic, szeretnék megosztani egy képet. A címe: "Miért nem haladok a tale-emmel?"
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 2itncpy
A háttértörténet annyi, hogy letöltöttem egy modot, amitől a tavak, tenger felszíne tükröződik, és sokkal jobban néz ki. Csak iszonyatosan lassítja a játékot, egy évig tart, mire a telek egyik végéből a másikba érek, vagy átöltöztetem a simeket. Szerettem volna kb. 5 darab képet megcsinálni úgy, hogy bent van a mod. Megcsináltam, de a program, amivel fényképezek, úgy döntött, hogy szívat, és egy óra szenvedés után szembesültem vele, hogy az asztalomat fotózta a játék helyett.
Rávettem magam, hogy újrakezdjem (persze ezúttal működött a program, pedig semmit sem állítottam át). És akkor belecsapott a simembe a villám, akinek szerepelnie kellett volna a képen... Nem fog.
Hát ezért.

ManyóÓ

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
ManyóÓ


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : London
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Szer. Feb. 08 2017, 18:33

Valami készül kitörni.
De vajon mi?
Hát az a rohadt ihlet nem hagy tanulni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 291600845
Bár van még bő fél évem a tervezett megjelenésig, de már nem bírok magammal, írom a Jake utolsó részét Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960 Próbálok minden felmerülhető kérdésre választ adni, nem hagyni fekete foltot, és lezárni Jake evilági történetét.
Vagy már lezártam?
Majd szeptember 1-én kiderül Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

Addig is egy jelzőbólya magamnak, hogy elkezdtem a munkálatokat, meg persze kedvcsináló nektek - amit lehet, már megosztottam itt, de nembaj Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309
http://www.kephost.com/images/2017/02/08/Valamikeszul.jpg

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Csüt. Feb. 16 2017, 02:41

Hűha, érdekesebbnél érdekesebb, jobbnál jobb történetek vannak készülőben Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960 Már alig várom őket, mindannyiótoknak sok kitartást!
Már alig várom őket, főleg a Jake folytatását, és Nittaa# háborús tale-jét Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

ManyóÓ, hát, az elég "jó" lehetett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 1910640592 Neked is sok erőt és kitartást, ne add fel.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Carmilla Csüt. Márc. 02 2017, 13:55

ManyóÓ, nagyon sajnálom, nagyon ismerős a helyzet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 295755309

Én mostanában megint ügyködésen töröm a fejem, és ahogy jelenleg áll a helyzet, a szokásosnál is nagyobb fába vágom a fejszémet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960
Úgy áll a dolog, hogy a következő fantasy történetem forgatását annyira bonyolultra terveztem meg, hogy valószínűleg könnyebb lenne egy Oscar-díjas filmet leforgatnom Mucsaröcsögén, mint ezt megcsinálni... Ettől függetlenül nem szeretném feladni a célom, csak reménykedem, hogy nem fogy ki belőlem menet közben a lelkesedés. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960 Valójában csak az előkészületek lesznek nehezek, ha azokkal készen vagyok, utána már bármi jöhet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 3101058960

Carmilla

Admin
Carmilla


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 177
Tartózkodási hely : A felhők felett tíz lépéssel
STA döntős Tehetséges tanácsadó Céltudatos cikkíró 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 41 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

41 / 41 oldal Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.