Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

10 / 41 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Feb. 01 2015, 18:22

Lexy: Hát úgy érzem, jól haladtam most így januárban, hogy végre jutott időm rá, de még eléggé az elején járok. A 13 fejezetből egyik sincs még kész, de mivel össze-vissza haladok, mindig azt írva amihez épp kedvem van, ezért habár kész egyik rész sincs, azért némelyik már majdnem készen van, és nincs olyan rész sem, amelyikhez még nem írtam semmit. Szóval jól állok szövegileg úgy érzem. Bár a tragikusan sűrű órarendem miatt most egy kicsit háttérbe szorul majd az alkotás úgy érzem, azért szépen lassan a suli mellett igyekszem írni a szöveget, aztán amikor majd időm engedi és kész a szöveg, elkezdem majd a forgatást is, ugyanis a helyszínek is készülgetnek. Most azt mondanám, hogy nyár vége. És nagyon szeretném, hogy sikerüljön.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Feb. 01 2015, 18:35

Sookie: Örülök, hogy a január jót tett a sztorinak Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 835323539 A fő az, hogy lendületbe maradj, sok kicsi sokra megy Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Remélem sikerül majd tartani a nyár végét, és nem úgy jársz, mint én az őszi megjelenéssel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 800283558 Sok sikert, és ha késztetést éreznél, hogy valamit mutass a sztoriból, szerintem itt mindenki szívesen fogadja, szóval hajrá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3633238760

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Feb. 01 2015, 20:02

Lexy: Ááááá ne kínozz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 778176054 Mostakaromolvasniatalet!!!
Egyébként én is szoktam ilyen "jaj, de cuki fejet vág, lekapom" képeket készíteni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 (bár Mike általában mindig cuki fejet vág Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 2822276435)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Hétf. Feb. 02 2015, 13:47

DeeDee: Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4216510677 örülök, ha tetszik a nyomozó úr.
Ugye? Egyszerűen muszáj lekapni őket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3633238760 bár nálam a cuki fejeken kívűl Dorian nagyon szeret ostoba, bugyuta képeket is produkálni, ezek már mondjuk úgy, kevésbé előnyösek számára Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4216510677

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Hétf. Feb. 02 2015, 17:36

A Tükörkép szereplői közül (legyen az akár a fantasy, vagy a való világból származó) kiről tudjátok legkevésbé elképzelni, hogy embert öljön?

Egyértelműen Bonnie-ról.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Hétf. Feb. 02 2015, 20:12

Sookie: Én is pont arra gondoltam legutóbb, hogy Flynn-re hasonlít, érte is eléggé odavoltam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4216510677

Lexy: Ez is elég jó kép.... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 778176054

Örülök, hogy haladgatnak a történetek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 2564226250  Én most azt tűztem ki, hogy a jövő évi Sims Tales Awards-ban szerepelni szeretnék a talemmel, szóval július környékén el kéne kezdeni megjelennie....

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lilu Kedd Feb. 03 2015, 11:41

Lexy: Nagyon jó kép, alig várom a történetet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309

Én is haladok, már három részt megírtam (igaz, hogy még át kell írni őket, mert szerintem tele van szóismétléssel, de mindegy Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4216510677 ). Idők közben átgondoltam az egészet, és először a cím, majd a szereplők, aztán az egész történet megváltozott, de ez már a végleges lesz, és megfogadtam, hogy ezt most már tényleg megcsinálom. Aztán majd meglátom, hogy be tudom-e tartani Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Kedd Feb. 03 2015, 15:45

Nagyon köszönöm a válaszaitokat, nagyon sokat segítettek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960

Dorian nagyon szexi :p Meglepődtem azon, hogy eredeti csúszkákkal lett készítve.

Egy kis helyzetjelentés: Eddig legfőképp azért nem haldtam, mert a gépem elég öreges volt, és már nem nagyon vitte a játékot. A mai nap jött meg az új laptopom ( Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 2564226250 ) és ha minden jól megy, mindjárt rárakom a simset, és akkor majd nagyon durván beindul a gyártás.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Kedd Feb. 03 2015, 19:19

Lexy: Hát igen, főleg a Sims 3-as simek profin vágnak idióta fejeket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4216510677 Bár neki még lehet, hogy ez is jól áll Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309

Nana: Kitartást a munkához, remélem, tudod majd tartani a kitűzött időpontot, hajrá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309

Romena: Ha majd tényleg beindul a gyártás, elszórhatsz pár információmorzsát Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3633238760 Én már várom a második évadot!

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Kedd Feb. 03 2015, 21:01

Huh... Nos... Na most egy elképesztően Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 2roswhu dolog jutott eszembe! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Forgassunk egy Video Talet! Állítsunk össze egy csoportot, ahol összeülünk és megbeszéljük, hogy ki csinálja a helyszíneket, ki a simeket, a videóvágást, stb... És így közösen összeállítunk egy sztorit. Persze a sztorit is közösen megbeszéljük és így csinálunk egy nagyobb projektet, amiben a legjobban próbálunk teljesíteni! Önként jelentkezőket kérek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 757825019 Most!

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by ZTR Kedd Feb. 03 2015, 21:07

én jelentkezem!

ZTR

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
ZTR


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 170

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Feb. 03 2015, 23:11

Ez a közös video-tale ötlet nagyon tetszik, viszont én nem lennék benne, több okból sem. (Nem vagyok annyira nagyon jó sem a simkészítésben, sem helyszínkészítésben. Videókat nem tudok se készíteni, se vágni, meg a zenék világában sem vagyok otthon (aláfestő zenéhez). Meg időm sem lenne, és elvileg a gépem is vírusos. Tehát semmi hasznom nem lenne ebben a csapatban.)
Martin, ZTR: Sok sikert a videóhoz és a csoport összeszedéséhez! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3868612732

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szer. Feb. 04 2015, 14:18

Nana: Örülök, hogy neked is tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Hajrá a tale-edhez! A fontos az, hogy ki legyen tűzve a cél, akkor már van, ami motiválja az embert Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960

Lilu: Köszi, örülök, ha már várod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Remélem, nem okozok majd csalódást.
Sok sikert a tale-ed át/megírásához Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3868612732

Romena: Én meg azon lepődtem meg, hogy ti meglepődtetek rajta Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4216510677 nekem valahogy eszembe se jutott, hogy egyedi sliderekkel többre mennék.
Csatlakozom DeeDee-hez, én is várom már a 2. évadot, Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960 és ha beindul a gyártás, az esetleges információkat/képeket is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309

DeeDee: A sims 3-as simek 10 animációból 8,5X idióta fejeket vágnak, Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4216510677 ami igencsak megnehezíti a forgatást. Az idióta fejek pedig Doriannak sem állnak jól, nagyon nem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4216510677

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Szer. Feb. 04 2015, 22:15

Kis infómorzsákat akartok? Akkor úgy hiszem, hogy ez a kis részlet senkinek sem fog ártani...
Spoiler:

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Feb. 06 2015, 09:33

Romena: Tehát Griffon nem halt meg, valahogy sejtettem... Kíváncsi vagyok, hogy maradt életben, és ki vagy mi az akivel eggyé vált Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 888857592 Hajrá 2. évad Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Feb. 06 2015, 11:21

DeeDee, én személy szerint sosem kételkedtem abban, hogy Mike cuki fejet vág általában. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3162269578

Lexy, azért ha van kedved, egy nem túl előnyős fotót is mutathatsz, mert most már komolyan érdekelni kezdett, Mr. Nem Túl Szexi Nyomozú úr is...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 2049472129

Nana, jaj emlékszem, azt hiszem beszéltünk már erről egyszer! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Sok sikert a forgatáshoz Neked! Amúgy én is hasonlóan gondolkodok a tale-emről, úgyhogy a nyarat most már tartani szeretném.

Lilu, Neked is sok sikert! Remélem a Te történetedet is olvashatjuk majd nemsokára. Lesz majd valamikor valami kis infó, kép, részlet, vagy valami?

Romena, én nagyon várom már a második évadot, úgyhogy most boldog lettem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 1585566538 A részlet pedig nagyon érdekes.

martin923, én támogatnám a Video Tale-t, jó lenne valami hasonló. Részemről sajnos ez off, mivel nem vagyok túl jó ilyesmiben, plusz időm sincs, de ha belevágtok, mindent bele, én drukkolok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 835323539

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Feb. 06 2015, 13:37

Romena: Hm, sejtelmes a részlet (az lehet, hogy Griffon átkerül a rendes világba, vagy vad elképzelés?) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309

Sookie: Akkor ajándékul kapsz egy képet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 2485850408
https://36.media.tumblr.com/df1392b8adf49f1882dd4be803996deb/tumblr_njcob076Mt1twq7gzo1_1280.png
(jé, meg van vágva, csoda - de csak azért, mert nem lesz benne Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 4216510677)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lilu Pént. Feb. 06 2015, 16:23

Lexy: Köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309
Sookie: Köszi! Lesz, remélhetőleg, bár a suli miatt nem tudom mikor. Próbálom minél előbb Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3101058960
DeeDee: Csak most kezdtem el a Jelzőfényt olvasni, eddig nem igazán volt rá időm, de már nagyon várom a második évadot. Nagyon aranyos a képen Mike Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 778176054

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Feb. 06 2015, 17:11

Szeretem az ilyen ajándékokat, DeeDee! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 295755309 Jöhet bármikor!

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lilu Pént. Feb. 06 2015, 19:24

Egész jól haladok a történettel, már a negyedik rész közepénél járok, viszont lenne egy kérdésem: Zavar titeket, ha a tale komor hangulatú?
Vannak benne vidám részek, de összességében elég sötét hangulatú az egész, és nem tudom, hogy ez baj-e. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 3213504501

Lilu

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : általában én sem tudom

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 10 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

10 / 41 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.