Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

14 / 41 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Márc. 08 2015, 20:39

Det: Nincs itt se fáradtság, se pihenés! Annyit forgatok mostanában, hogy már golyózik a szemem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 4216510677

Martin: Ú, nekem nagyon tetszenek a sims 1-es dolgaid! Egyszer én is meg akartam tanulni egyedi tartalmakat gyártani hozzá, de a falaknál-padlóknál tovább nem jutottam...
Jók a képek is! Látom, lesz erdő. Én már nagyon profi erdőző vagyok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 2049472129

Ha írsz, vagy írtál talet, akkor mi ihletett meg? Milyen irodalmi mű (gondolok én sorozatra, játékra, filmre, könyvre stb...)?
Igazából az első évadot fogalmam nincs, hogy mi ihlette, de tényleg Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 4216510677 De zenék szoktak ihletet adni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960

Ahsoka: Jaj, oly rég írtam ide, hogy nem is mondtam, hogy nagyon tetszik a részlet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309 És Data Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 778176054 A kedvenc szereplőm a Next Generationből! (meg Q - nem titok, hogy imádom az őrült karaktereket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 4216510677)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Vas. Márc. 08 2015, 23:37

Najó, mivel annyian mondjátok, hogy nagyon jók lettek talán elkezdek majd egy talet vele, de csak miután végeztem az Age Innovatorssal! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309 Úgy is van egy ötletem, amit Sims 2-vel valószínűleg nem tudnék megvalósítani...

És igen, nagyon beleástam magam az első részbe, és még anno mysimsen írtam, hogy a saját kiegészítőmet és teljes magyarításomat (jajj de magyartalan ez a szó) is elkezdtem. A kiegészítőt Reunionnak neveztem el (és még mindig rajta van a félkész verzió a gépemen). Amúgy tényleg a végsőkig mindent megtudok nézni, és mindenbe bele tudok kotnyeleskedni! A FAREdit és az IFFPencil (ugye a játék .FAR és .IFF fájlokból áll) programokkal bármihez hozzátudok férni. Amikor abbahagytam azt hiszem az öregedéssel foglalkoztam éppen, de egyszerűen nem sikerült rájönni, hogyan tudok rendesen belekötni a dologba. De emlékszem, sikerült megoldani, hogy legyenek olyan kocsik, mint a Sims 2-be, a liftek meg a Sims 2 vár az üzletét is valamennyire belekopizni. A Sims 2-nél is gondoltam rá, hogy belenyúlok mélyen a dolgokba, de annyira eltért a Sims 1-es mechanikától (főleg, hogy az egyik 2D a másik 3D), hogy rossz volt ránézni azután, hogy annyit foglalkoztam a Sims 1-el. Sims 3-nál már bele sem kezdtem, ellenben most a pózkészítést megakarom tanulni Sims 2-be.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Márc. 09 2015, 17:49

martin923: A kérdésedre válaszoltam, de a képeidre elfelejtettem tegnap reagálni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 164952250 Lehet, fáradt voltam, vagy nem tudom, ez valahogy kimaradt...
Nagyon jók lettek, a 2. évad képei és a Sims 1-es képek is tetszenek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 835323539

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Kedd Márc. 10 2015, 09:33

Ashoka: Nagyon jó lett a részlet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 835323539

Eltöprengtem, h vajon vajon Ian-nak is van-e egy "Lore"-ja?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Dettyke Kedd Márc. 10 2015, 18:19

DeeDee írta:Det: Nincs itt se fáradtság, se pihenés! Annyit forgatok mostanában, hogy már golyózik a szemem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 4216510677

Ez nagyszerű hír! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309 Izgatottan várjuk a végeredményt! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 1585566538

Martin: Nem semmi, milyen mélységekbe ástad magad! :surprised

Dettyke

Admin
Dettyke


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 63
Tartózkodási hely : in my own little world
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Kedd Márc. 10 2015, 21:45

Ha írsz, vagy írtál talet, akkor mi ihletett meg? Milyen irodalmi mű (gondolok én sorozatra, játékra, filmre, könyvre stb...)?
Talán két könyvet mondanék, az egyik Alice Sebold-tól a Komfortos mennyország, a másik pedig egy szintén tinilánygyilkolós könyv, amit barátnőm adott kölcsön régen, és tervezem, hogy elolvasom még egyszer. Nem tudom ki a szerző, a címe Három lány síremléke. Konkrét dolgokat egyik könyvből se vettem át eredetileg, talán csak a kisvárosi hangulatot és az áldozattípust. De már az első koncepciómtól is olyan mértékben eltértem-hozzáadtam, hogy a jelenlegi verziónak sok köze nincs hozzá.

DeeDee: Én is izgatottan várom az eredményt!! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960
Erdő nálam is lesz, ha elakadok már tudom kinek visítsak Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 4216510677

Martin: nekem is nagyon tetszenek a Sims 1-es képek, nem is tudtam, hogy ilyen dolgokat is lehetett csinálni vele.

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ahsoka1994 Szer. Márc. 11 2015, 17:55

DeeDee: Köszi. És igen, Data eléggé mindenki kedvenc szereplője. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309 Nekem is, a páromnak is, és az apukámnak is. Q-ról pedig eddig azt hittem, csak engem nem idegesít halálra, de valóban jók az őrült karakterek.

Martin: Hű, ez nem semmi! A kiegészítődet tervezed valamikor befejezni és elérhetővé tenni valahol?

Rikardo: Köszi. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960 Töprengésedre választ adva, pedig nincs neki, bár Ian is egy (a történet univerzumába) tényleg létezett személy arcát viseli.

Most pedig, annak örömére, hogy egész szépen haladok, főleg suliidőhöz képest, fogadjátok szeretettel ezt a képet Amandáról: https://lh6.googleusercontent.com/-C2sBgxDJYwY/VQBwd8CawCI/AAAAAAAAA0k/mng_ur1j2MY/w600-h450-no/snapshot_61bc26c7_e20c8b19.jpg

Bár a karakter vámpír, a sim maga nem az, mert a történet szerint igaziból csak egy mutánsfajtát neveznek vámpíroknak, mivel van pár közös tulajdonságuk a mitológiai lényekkel. (Szép, barokkos körmondat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 291600845 ) Az üvegben meg pont az van, amire gondoltok.

Ahsoka1994

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 215
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szer. Márc. 11 2015, 21:16

Ahsoka1994: Szívem szerint befejezném a kiegészítőt, de nincs rá kapacitásom, valamint egy fél kész verziót nem akarok megmutatni senkinek élesben, mert még van mit rajta... Kozmetikázni.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Márc. 12 2015, 10:07

Sziasztok! Újra pörög a téma. Beszállok én is egy hsz-szel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309

Ahsoka: Jó lett a részlet, tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960 Sok sikert a továbbiakban is!

Martin: Tényleg nagyon jók lettek a Sims 1-es fotóid. Nagyon egyedi :surprised A 2. évad képei is jól sikerültek:)

Romena: Wow, jó lett a borítókép, nagyon tetszik, ötletes. Nem tudtam nem észrevenni, hogy a főszereplőink ugyanahhoz a fodrászhoz járnak Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 4216510677 nekem személy szerint a kedvencem ez a haj Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309 Sok sikert a 2. évadhoz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Pént. Márc. 13 2015, 01:07

Romena: Tényleg ötletes lett a borítókép! Ne haragudj, totál elveszett a link a szövegben most számomra, ha Lexy nem írja észre se veszem. Ezért nem került ki a Kémeink jelentették rovatba sem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3162269578

És ha már itt tartunk, tud valaki linket adni ahhoz a "fodrászhoz"? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3633238760

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Márc. 13 2015, 09:22

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Márc. 13 2015, 20:34

Romena: Jesszus, a sok betű között észre sem vettem a borítót! De nagyon tetszik! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309

Martin: A pózkészítés szerintem egyáltalán nem nehéz Sims 2-ben, úgyhogy csak bíztatni tudlak! A legnehezebb a SimPe része, de azt is csak egyszer kell megcsinálni, aztán már le lehet klónozgatni mindent Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 1585566538

Nana: Visíts nyugodtan, bár a fő szabály, hogy úgy kell lerakni a fákat meg a bokrokat, hogy ne látszódjon az út. Ennyi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 4216510677

Lexy: Ah, ezt a hajat én is szeretem, de direkt nem raktam rá senkire, csak egy egyképes háttérszereplőre Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Márc. 13 2015, 21:55

Sziasztok, mostanában - megint - nem aktívkodtam túlságosan, de létezem továbbra is, beszállok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309.

Lexy: igaz, hogy én sem poseplayerezek, de nekem ezen a téren nem is volt sok választásom, azt kellett kihasználnom maximálisan, amim van. Néha megijedek, mennyire pontosan fel tudom idézni egy-egy animáció minden mozzanatát Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 800283558  Igen, abszolút tudom, milyen pózok nélkül küzdeni a simekkel,  és hogy mekkora sikerélmény, amikor valami pont akkor és úgy áll össze Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 2564226250  Gondolom, ez neked is ismerős. Szerencsére mindent sikerült megoldanom, amit akartam. Gyakran kevesebb, mint több sikerrel, de sikerült.  Remélem, neked is az újraforgatás. Lassan, de biztosan haladok, már 6+1  rész (nemsokára 7+1) teljesen végleges, prezentálható állapotban van Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309
Dorian fodrásza valóban profi, és bár nem a haja teszi a simet, azt frizurát mintha direkt neki tervezték volna. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 778176054  Nem csoda, hogy sokaknak tetszik.

DeeDee: jaj, részlet!  Hű, kicsit véres, de nagyon izgalmas. Szegény angyal... várom nagyon a megjelenést! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 2485850408

Tijy: szerintem is belefér ennyi, ha belevág a karakter stílusába. Üdv köztünk, jó alkotást Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960

Ahsoka: tetszik a részlet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 835323539 Azta, vámpírok, androidok... szokatlan "párorsítás". Izgalmasnak ígérkezik, remélem, mielőbb olvashatjuk!

Romena: tényleg elveszett a szövegben, de nagyon ötletes lett a borító, már az első évadé is tetszett.

Martin:  tök jók a képek,  főleg a Sims 1-esek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309 Annyira jó, amikor valaki ennyire beleássa magát valami különlegesbe, annyira egyedi. Tényleg kezdened kellene valamit a Sims 1-gyel tale-szempontból, akár csak egy simnovella erejéig? De ha az AIAI 2-re koncentrálsz, ahhoz is jó munkát!

Ha írsz, vagy írtál talet, akkor mi ihletett meg? Milyen irodalmi mű (gondolok én sorozatra, játékra, filmre, könyvre stb...)?
Hm... ez meg az, legfőképp maga a Sims Medieval világa, de például a Szulejmán sorozatból is merítettem pár ötletet, meg néhány Grimm-meséből, meg még lehet, pár egyéb alkotásból, amit most nem tudok felidézni.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Szomb. Márc. 14 2015, 23:41

Sziasztok! Huh, jó rég jártam már erre, azóta megjelent nem egy érdekesség a készülő sztorikkal kapcsolatban. Most megpróbálok mindegyikre reagálni. Előre is elnézést kérek, ha véletlenül valakit kihagytam!

Anna: illusztrálás terén tényleg hatalmasat fejlődtél, gratulálok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960 A berendezés, minden nekem tetszik, szeretem a letisztultabb szobákat.

A Tükörkép szereplői közül (legyen az akár a fantasy, vagy a való világból származó) kiről tudjátok legkevésbé elképzelni, hogy embert öljön?
Ahogy a helyzet megkívánja. Véleményem szerint bárkiből gyilkos válhat, csak a megfelelő oknak kell meglennie.

Lexy: azt hiszem, hogy most már tudom egy valós személyhez is kötni Doriant, mégpedig Kasza Tibi jut róla eszembe először Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309

Sookie: sok sikert kívánok a történetedhez, az íráshoz, a forgatáshoz... egy szóval mindenhez! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309

Romena: imádom a morzsákat, az idézet, bár csak 1 aprócska dolgot lőtt el, amúgy tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960

DeeDee: hihetetlen még mindig, hogy milyen szép, "tiszta" képeket tudsz csinálni sims2-vel. Borzasztó irígy vagyok rád.
Emellett a részlet is lebilincselő. Mikor lesz már végre teljes egészében olvasható? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309

Zavar titeket, ha a tale komor hangulatú?
Nem kifejezetten. A műfajtól függ, bár én szeretem, ha egy dráma történetet is "megspékelnek" egy kis nyomasztó hangulattal.

Hogy haladtok a Tale-kkel? Mármint írás, forgatás terén.)
Hát... Ezt majd a végén elmondom ;)

Ahsoka: mit ne mondjak, meglepődtem, mikor sims2 mellett döntöttél. Mindenesetre nem bánom, kell a változás. A jövős sztorik mostanában amúgy is érdekelni kezdtek, így még inkább rányomja a bélyeget a kíváncsiságomra Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960

Martin: őszintén szólva, én nem bánom, hogy a 2. szériával forgattál. A sims1, bár tényleg új volna, de szerintem elavult. Meg kicsit már fáradságos lett volna 12 részt végig 45 fokos szögből nézni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 2513195574 De attól még jók, érdekesek a képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960

Ha írsz, vagy írtál talet, akkor mi ihletett meg? Milyen irodalmi mű (gondolok én sorozatra, játékra, filmre, könyvre stb...)?
Attól függ, melyiket. Leginkább horrorfilmek, regények ihlettek meg egy-egy hasonló kaliberű sztorimnál (például a Ragyogás sokat segített nekem), emellett sci-fi terén az Elysium, a Kaptár az, ami meghatározó volt. Bár egyszer előfordult, hogy egy zene hatására született meg egy röpke ötlet, egy röpke sztori, amiből aztán még egy betű se lett meg.

Az STA-t minden nap követtem, mindegyikre rögtön szavaztam, amire csak tudtam. Az eredményhirdetés, meg az egész várakozás arra, hogy ki lesz a nyertes, idegőrlő volt. Volt olyan, hogy a videós eredményhirdetésnél hangosan drukkoltam a szavazottamnak. Rettenet nagy extázisba estem, nagyon tetszett nekem az egész megrendezett díjátadó. Remélem, hogy jövőre is lesz ilyen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960 Gratulálok minden egyes nyertesnek!
Azt pedig külön megköszönöm, hogy voltak akik szavaztak rám, és a történetem bekerülhetett a novellák mind a három mezőnyének 5 legjobbjai közé! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960

---

Emellett valami hírrel szolgálhatok én is. Az év elején bejelentett horror sztorimon folynak a munkálatok - ha nem is papíron, hanem agyban. Emellett már jópár helyszínt megépítettem, csak még pontosan nem tudom, mi is fog majd azokon a helyeken történni.
És, míly' meglepő, egy másik sztorin is dolgozok. Felbuzdulva a Kihívások feladványain, az egyiket, úgy döntöttem, megcsinálom. Az egész történet megvan a fejemben, az 1. részhez már csak 1-2 bekezdést kell írnom, és készen is - egyébként csak 3 részből fog állni. A forgatással most gyorsabban haladok, mint az írással, de sebaj. És most úgy döntöttem, hogy egy kis ösztönző gyanánt megmutatom a novellámnak a bemutató-képét:
http://www.kephost.com/image/FNz8
Ezen egy körülbelüli saccolt időpontot jelöltem meg, amit jelenleg reálisnak is tartok. Remélem, lesz belőle valami Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Márc. 15 2015, 09:43

DeeDee: Majd figyelni fogom a háttérszereplőidet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3633238760

Nita: Jaj, ne is mondd, amikor végre beállnak normálisan, vagy sikerül elkapni a tökéletes pillanatot, az nagyon nagy öröm. Örülök, ha sikerült mindent megvalósítani. Sok sikert a tisztázáshoz, meglesz az előbb-utóbb Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3633238760
Dorian köszöni szépen ezt a bókot Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3984454939 Olyan jó, hogy még mindig ennyire tetszik neked Dorian Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 2485850408

juhaszgaga: Úristen! :what Mivel érdemelte ki szegény? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 4216510677
Tetszik a te borítóképed is, nagyon jó lett. So sikert mindkét történethez. Remélem, hamarosan elkészülnek

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Vas. Márc. 15 2015, 12:02

Gaga: Az igen! Nagyon jó lett a borítóképed! *-*

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Vas. Márc. 15 2015, 13:54

Romena: Wow, elképesztően jó lett a borítóképed. Ahogy Nana írta, tényleg elveszett kicsit a szövegben a link, de nem hagyjuk ki a heti "Kémeink jelentették"-ből. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960
juhaszgaga írta:
Az STA-t minden nap követtem, mindegyikre rögtön szavaztam, amire csak tudtam. Az eredményhirdetés, meg az egész várakozás arra, hogy ki lesz a nyertes, idegőrlő volt. Volt olyan, hogy a videós eredményhirdetésnél hangosan drukkoltam a szavazottamnak. Rettenet nagy extázisba estem, nagyon tetszett nekem az egész megrendezett díjátadó. Remélem, hogy jövőre is lesz ilyen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960 Gratulálok minden egyes nyertesnek!
Azt pedig külön megköszönöm, hogy voltak akik szavaztak rám, és a történetem bekerülhetett a novellák mind a három mezőnyének 5 legjobbjai közé! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960

Úgy örülök, hogy Neked is tetszett a videós díjátadó. Tudom, hogy idegőrlő ez a fajta eredményhirdetés, de pont azt akartuk elérni ezzel, amit Te is írtál. Hogy mindenki izgatottan üljön ott előtte és drukkoljon a kedvencének. Gondoljatok csak az ilyen tehetségkutató műsorokra. Ördög Nóriék sem azt csinálják, hogy "aki továbbjutott az Kiss Jónás, Nagy Amanda, Berki Ádám". Ők képesek percekig is húzni az újabb név kihirdetését, mi azért törekedtünk rá, hogy maximum csak néhány másodpercet kelljen várni. Bár sokan mondtátok, hogy egy írásbeli összefoglaló is jó lett volna a tovább mögé, szándékosan nem készítettünk ilyet, mivel (gonosz lesz, amit mondok), de rá akartunk kicsit kényszeríteni Titeket, hogyha érdekel az eredmény, nézzétek meg!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960

Jövőre az már biztos, hogy nem lesz ennyire hosszadalmas és fárasztó az STA, de ahhoz, hogy legyen, tale-ekre lenne szükségünk, szóval mindenki munkára fel, és tessék szépen sok-sok történettel elárasztani minket!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309

Nagyon örülök annak is, hogy sikerült a Kihívások által alapot adnunk egy új novelládnak. Nagyon nagyon nagyon jó lett a borítód! Csak nem a 3. lehetőséghez készül az újabb alkotás?  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Márc. 15 2015, 14:22

Kedves barátaim,

A technika ördöge teljes mértékben átvette az uralmat, elszállt a gépem, rajta a flamingóval. Egy nap alatt írtam újra a történetet (kézzel) és most újra össze kell gyűjtenem a letöltéseimet, hogy az eredetihez képest a lehető legjobban fotózhassak. Esetleg van köztetek olyan, aki a MySims.hu-ról töltött le házakat, simeket? Volt ott egy közösségi terület, darkangel munkája, a Kis Virág Ajándék" elnevezésű boltocska. Na, az nagyon hiányzik.

És egy másik hír azoknak akik jelezték, hogy már várják a flamingót: Az eredetihez képest egy fejezettel bővült a történet, tehát nem 5, hanem 6 részből fog állni, de ezért talán nem fogtok rám haragudni.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Vas. Márc. 15 2015, 14:59

Basszus, Romena, bocsánat, kihagytam a borítóképedet - fáziskésés lvl 90 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 164952250 Nekem nagyon tetszik, sejtelmes, hogy vajon mit jelenthetnek a szilánkok. Várom, de nagyon is!

Lexy: Igaz is, nekem sem épp a kedvenc búlvárszereplőm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309 Nem is értem, hogy mondhattam ilyet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 1349755223
Köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960 Remélem, hogy sikerrel járok mind a kettővel.

Csajszyh: köszi neked is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960

Etti: nem feltétlenül negatívum, hogy idegörlő a várakozás a végső eredményig, sokkal inkább az okozza ezt, hogy ugyan a kedvenced nyer-e. A Rising Starnál is csak ezért ugrottam fel, mikor a nyertes nevét kiabálta Nóri Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 295755309 Szerintem nem volt hosszadalmas, épp olyan hosszú volt, amilyennek kellett lennie! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960
Köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 3101058960 Igazság szerint ennek a novellának az alapjai nyár óta a fejemben voltak, de az jó pár évvel előrébb játszódik, mint ez. Ha mondhatom, ez egy előzmény a teljes sztorihoz, ami viszont sosem fog elkészülni a rettentő sok egyedi tartalom hiánya miatt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 1262508976

Lee: most lehet, hogy csak okoskodok, de ha a winchester nem sérült, és az adatok még valamelyest megvannak rajta, akkor azt egy másik gépbe átrakva még simán lementheted az elmentett telkeket, a családokat, mindent. Múltkor én is így csináltam, és akkor még a két vinyómban volt gebasz, mégis minden mentést rá tudtam rakni a pendrive-omra.

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Márc. 15 2015, 15:14

Hát az a helyzet, hogy mindenem odalett, én marha állat nem mentettem biztonságos helyre a dolgokat. Ami a C meghajtón volt, azt elvesztettem ugyebár. (Bár én se értek hozzá.) Nagy öröm volt már az is, hogy az írásaim megmaradtak.. Máskor elővigyázatos leszek..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 14 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

14 / 41 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.