Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

27 / 41 oldal Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Júl. 06 2015, 03:06

Elkezdtetek már dolgozni a pályázaton, vagy gondolkoztok rajta?
Én szeretnék rajta indulni, de még nem biztos, hogy fogok is. Belekezdtem egy pályázatos történet írásába, de még nincs teljesen átgondolva minden, csak egy váz van meg. Nem írtam sokat, csak kb. 1,5 - 2 bekezdést.

(Amúgy van még pár novellaötletem ezen kívül is, de még nem tudom, lesz-e belőlük valami. Az Éjszakából viszont szinte biztos, hogy nem lesz semmi, hacsak újra nem kezdem az elejétől úgy, hogy mindent átgondolok, mert ami eddig megvan fejben + írásban, elég kusza.)

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szer. Júl. 08 2015, 08:52

Sziasztok! Elnézést, hogy ennyire elhanyagoltam a fórumot, de sok minden történt... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3868612732

Sookie, CSNG7: azta, micsoda képeeeeeek... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3199574888
Lexy, Csajszyh: Csak egy szó. Csoki.

Elkezdtetek már dolgozni a pályázaton, vagy gondolkoztok rajta?
Hát én még gondolkodok. Lehet, hogy indulni kéne, hátha valami jó sülne ki! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3868612732 De amúgy Tale-ügyben egy kicsit el vagyok havazva, mert három projektem vár arra, hogy dolgozzak velük: a Tears and Smiles, a Bűvkör, és egy új Tale is, aminek címét fedje nemes homály Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 4216510677

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szer. Júl. 08 2015, 09:13

...és akkor A Flamingó kritikájáról még nem is beszéltünk Wan.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3633238760

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Szer. Júl. 08 2015, 13:35

Wan: Bűvkör, wow, tetszik ez a cím! Nem tudom, valahogy megragadott. Lehet róla esetleg tudni valamit? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3376965453

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Szer. Júl. 08 2015, 20:07

Na, én hoztam egy részletet végre az A.I.A.I. újraírásából:


Részlet:



Elkezdtetek már dolgozni a pályázaton, vagy gondolkoztok rajta?
Nálam nem valószínű, hogy pályázatba kezdek, de jó dolog, hogy van. Biztos fognak érdekes művek születni belőle! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 295755309

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Csüt. Júl. 09 2015, 06:46

Lee írta:...és akkor A Flamingó kritikájáról még nem is beszéltünk Wan.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3633238760

Jaj, Lee! Jó, hogy eszembe juttattad... A gépen valamelyik kiválóan eldugott mappában lapul. Nem baj, ma este megkeresem, és postázom is! Ezer bocsánat... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 164952250

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Csüt. Júl. 09 2015, 06:48

Jaj nehogy bocsánatot kérj Wan, csak úgy eszembe jutott hogy említetted.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Csüt. Júl. 09 2015, 11:02

Elkezdtetek már dolgozni a pályázaton, vagy gondolkoztok rajta?

Amíg a tale-emet be nem fejezem, biztos nem fogok másikba belevágni. Egyébként ötleteim vannak...

Kérdés:
Mennyire feltűnő vagy ciki az, ha egy sim kisebb-nagyobb átalakításokkal több szerepet is eljátszik?

( Annak idején a Tükörkép kapcsán hangzott el a "vád", hogy az egyik tündért és a vámpírt ugyanaz a sim "alakítja". Bár lehet h ez rossz példa mert kiderült h nem így van. )
Azért kérdezem mert néhány szepelőmnek rövidre szabta életét a sors, míg mások jóval kevesebb alkalomal tűnnek fel mint a főbb karakterek...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Csüt. Júl. 09 2015, 18:59

Mennyire feltűnő vagy ciki az, ha egy sim kisebb-nagyobb átalakításokkal több szerepet is eljátszik?

Mennyire feltűnő? Hhm, jó kérdés, attól is függ, mennyire változtatod meg. Ha például teljesen más hajat, hajszínt és öltözéket adsz neki (esetleg új bőrszínt), akkor talán nem is szúr szemet, főleg, ha csak mellékszereplő. Mondjuk ne egymáshoz közeli jelenetekben szerepeljen más emberként, és akkor nem hiszem, hogy észrevehető. Ciki? Én nem érzem cikinek, ha Te úgy érzed, így egyszerűbb megoldani, és amúgy a képek jól néznek ki, akkor engem aztán nem fog zavarni, ki hány szerepet játszik el! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

Egyébként bajok vannak a pályázatos történetemmel. Konkrétan az, hogy túl hosszú... Megszámoltam, a Mennyországban cirka 3700 szóra jutott 40 kép. Na, már most, ez a sztori MÁR megvágva 5900 szó, ami, hát, aggasztó egy kicsit... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3383769833  Fogalmam sincs, mit csináljak, mert igazából én már az eddig kiszedett jelenetek nélkül is kicsit hiányosnak érzem, de a maradékot végképp nem tudnám csonkítani, mert akkor borul minden, és a központi téma elveszíti a hitelességét. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3799171929

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Pént. Júl. 10 2015, 01:14

Mennyire feltűnő vagy ciki az, ha egy sim kisebb-nagyobb átalakításokkal több szerepet is eljátszik?
Szerintem ez attól függ, hogy mennyire fontos szereplő és mekkorák az átalakítások.
Például, az szerintem nagyon észrevehető lenne, ha mindkét szerepben valami fontos szerepet kapna, bár nekem talán még úgy se tűnne fel, mert elég rossz az arcmemóriám. Mellékszereplőnél talán nem lenne feltűnő, ha - ahogy Gabett is írta -, nem egymás utáni jelenetekben szerepel, hanem pár résszel később. A statisztákra viszont senki sem igazán figyel, meg az arcuk sem mindig látszik (pl. egy buliban táncolnak, és kitakarják egymást).
A ruháján kívül szerintem is érdemes megváltoztatni a hajszínét és frizuráját, akkor már kevésbé felismerhető. Nem tudom, melyik Simsszel forgatsz. A Sims 2- ban valamelyik kiegészítővel érkezett egy karrierjutalom, amivel az arcát is meg tudod változtatni, érdemes ott is állítani pár dolgot (pl. új szemszín, másabb áll, új orr). Az unlockcareerrewards kóddal (remélem, jól írtam le) fel lehet oldani. Ha beírod, az összeset megkapod. A Sims 3- ban pedig a kórházban el lehet menni plasztikai műtétre, de ehhez is kiegészítő kell (sajnos, már erre sem emlékszem, melyik.)

Gabett: Sajnálom, hogy így jártál... Hát, én nem nagyon tudom, mit lehet ilyen helyzetben tenni... Két dolog jutott eszembe.
Az egyik, hogy jeleneteket kiszedni nem kell, mert akkor nagyon megváltozik a történet. Viszont, ha vannak olyan mondataid, amik nem annyira fontosak (pl. leírások), akkor közülük egy-kettőt kivehetsz, vagy a túl hosszú és sokszorosan összetett mondatokon lehetne még variálni, néhány tagmondatot lerövidíteni, kivenni belőle, ha nem annyira fontos a mű megértéséhez.
A másik, hogy lehetnek hosszú bekezdések. Ha máshogy nem férsz bele a keretbe, akkor úgy rendezed el a képeket, hogy közöttük több szöveg legyen.
Remélem, hogy végül sikerül elkészíteni a pályázatodat, kíváncsi lennék rá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960 Sok sikert!

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Júl. 10 2015, 07:08

Gabett, Anna Orsolya:

Köszönöm a válaszokat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

A 2-vel forgatok, megvan mindegyik kieg hozzá

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Vas. Júl. 12 2015, 22:42

Gabett írta:
Egyébként bajok vannak a pályázatos történetemmel. Konkrétan az, hogy túl hosszú... Megszámoltam, a Mennyországban cirka 3700 szóra jutott 40 kép. Na, már most, ez a sztori MÁR megvágva 5900 szó, ami, hát, aggasztó egy kicsit... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3383769833  Fogalmam sincs, mit csináljak, mert igazából én már az eddig kiszedett jelenetek nélkül is kicsit hiányosnak érzem, de a maradékot végképp nem tudnám csonkítani, mert akkor borul minden, és a központi téma elveszíti a hitelességét. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3799171929

A korábbi pályázatunkra is érkezett már be kb. 6000 szavas történet, úgyhogy én azt gondolom nem baj, belefér, ne csonkíts. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3633238760

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gábor3 Szer. Júl. 15 2015, 23:17

Elég ritkán írok ide, sőt, olvasni is elég ritkán szoktam a fórumot, de most úgy gondoltam mutatok egy kis életjelet magamról. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

Elkezdtetek már dolgozni a pályázaton, vagy gondolkoztok rajta?
Igen, már én is elkezdtem dolgozni rajta. Sok még nincs meg belőle, csupán pár szereplő és a szöveg "majdnem fele", de azért haladgatok vele. Tanulva az előző hibájából, hogy túl sok mindent szerettem volna egy részbe préselni, így egy sokkal könnyebb sztorit találtam ki ennek. Bár szerintem ez nem fog mindenkinek tetszeni, mert történetileg és megvalósításilag is nagyon messze van a megszokott és közkedvelt tale témáktól, de azért remélem lesznek olyanok, kik örömüket lelik majd benne. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

Gábor3

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Gábor3


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Győr

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by mercy050505 Szomb. Júl. 18 2015, 19:04

Sziasztok!
Bocsánat, ha ezt a kérdést esetleg nem itt kéne feltennem, de Fórumozás terén még elég "Friss husi" vagyok.
Segítséget szeretnék kérni készülő Tale-emhez. A történet első 2-2,5 fejezete már meg van írva, továbbá rendelkezik komplett, részletes vázlattal. Olyan emberre lenne szükségem, aki Sims 2-vel és/vagy Sims 3-mal olyan képeket tud csinálni, amik szépek, igényesek és jól megállják a helyüket egy elég komoly, ritka témájú sztoriban! Aki úgy érzi, tud ilyen képeket készíteni, azt nagyon kérem, írjon privát üzenetet! Bővebb információt ott adok a Tale-lel kapcsolatban.
Előre is köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

mercy050505

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 23
Tartózkodási hely : Sehol
3. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Hétf. Júl. 20 2015, 16:06

Nana, a hsz-ed hatására nekimentem újra a történetnek, és beszámoztam egyenként, hogy hova kellene képet beszúrni. Még fél oldalas kihagyásokkal sem jövök ki sehogysem, mert máshol meg elég sűrűk a képek, mivel gyakori a helyszín és/vagy szereplőváltás. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 1910640592
Viszont kezd egy új történet körvonalazódni a fejemben, úgyhogy ezt az előzőt nem erőltetem bele a pályázatba, hanem szétszedem három részre, és majd valamikor min tale-ként beküldöm. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Szer. Aug. 05 2015, 17:36

Füstbe ment terv, mondotta Petőfi, és most mondom én is. Az utóbbi időkben kissé izés lett minden, egyben az én megbízhatóságom az írással kapcsolatban is. Sosem voltam az, aki meg tud állapodni egy történetnél, sosem tudtam befejezni még egy történetet sem úgy istenigazából. Viszont a pályázat itt volt, nekem meg négy hét leforgása alatt 3 történetötlet jutott az eszembe, amiből kettőt be is fejeztem (egyiket négyszer, a másikat háromszor írtam át) - huu, ritka alkalom, mondtam magamnak. Végül a négyszer újraírt sztorit gondoltam, hogy versenyeztetem, de végül elküldve Nitának, kedvescuki lektoromnak ( Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 2049472129 ), úgy láttam, hogy egyáltalán nem lett olyan, amilyet vártam. Túlságosan sok mindent akartam írni a történetbe, ami szerintem borzasztóan sikerült, sőt, úgy érzem, összecsapottá vált. Szerettem volna valós problémát elképzelt környezetbe belehelyezni, emellett tökéletes megoldást akartam volna neki, ami talán rávilágíthatja az olvasót, hogy mégis miről szólt ez az összecsapott történet. Végül több napos fontolóskodás után úgy döntöttem, hogy nem fogok indulni az idei pályázaton. Sajnálom, hogy ezzel lecsökkentem a jelentkezők mennyiségét, de annyi mindent akartam annyira kis dologba belesűríteni, hogy az vállalhatatlan. A másik sztori, az meg úgy jött, hogy ez nem tetszett, végül már az sem tetszett második nekifutásból, így azt is elvetettem. Meg... nem is tudom... nekem kicsit nehéznek tűnik az idei feladvány, bármennyire is furcsának tűnik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 295755309 Tavaly sokkalta könnyebb dolgunk volt - szerintem -, pedig ez a téma engem régebben rendkívül érdekelt, most mégse tudtam kicsikarni magamból egy olyat se, ami visszaolvasva ne tűnt volna... rossznak, maradjunk ennyiben.
Mindenesetre így, hogy már biztosan nem indulok, nem leszek rest, és bemutatom a történetem... borítóképét, azt hiszem.
http://kephost.com/image/Spej
Liberte, Egalite, Fraternite - ez lett volna a második, és sokáig a tervezett történetem címe, ami egyébként a francia forradalom jelmondata is, és így nem nehéz kitalálni, hogy francia forradalmi környezetben, kicsit távol a jövőben játszódott volna, viszont teljesen más eszmékért. Az emberség eltörlése ellen léptek volna fel, de talán elbuktak volna, talán nem - persze, hogy elbuktak Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 2049472129 , viszont visszhangja megmaradt a mozgalomnak. A sztorit egyébként terveztem volna, így pár nappal ezelőtt minitales-ként vagy tales-ként újraírni, de hamar elvetettem az ötletet, mert magamat ismerve nem jutottam volna tovább pár mondatnál...
Úgyhogy, sajnálom, hogy idén nem indulok, viszont rendkívül kíváncsi vagyok, milyen pályaművek fognak születni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 3101058960

VISZONT, minden rosszban van valami jó. Pár hete befejeztem (1 óra alatt!!!) egy minitales-t, amit az augusztusi hónapban szándékszok beküldeni, remélem, tudom majd tartani magam ehhez a hihetetlenül egyszerű határidőhöz. Ha mégse, akkor szeptember. Ha az sem, főbe lövöm magam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 2049472129

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szer. Aug. 05 2015, 20:59

Gaga, ez a kép nagyon jó, én nem adnám fel a helyedben, és addig csűrném-csavarnám, amíg- ha már a pályázatra nem is- de mindenképp beküldeném. Szerintem olykor mind vagyunk így, hogy gyúrjuk-gyúrjuk aztán végül mégse úgy sikerül, ahogy elképzeltük.Azért főbe ne lődd magad!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Pént. Aug. 07 2015, 02:15

Elkezdtetek már dolgozni a pályázaton, vagy gondolkoztok rajta?
Én eddig azt hittem, egyáltalán nem fogok indulni, mert a szövegből csak pár mondat volt meg, és nem is egészen tudtam, mit szeretnék írni. Most már befejeztem az írást (később még átolvasom az egészet) és a képek kb. kétharmada megvan. Úgy néz ki, fogok tudni indulni. (Nagyon szeretnék, az biztos.)

Gaga: Szerintem ne mondj le teljesen az ötletről! Ez a téma olyan, hogy egypercesként nem igazán megvalósítható, mert a téma összetett, hosszan kifejtős. De nagyszerű tale - vagy mini tale ötlet. Egy hosszabb műben lenne lehetőséged kellően kifejteni a témát, sok eseményt írhatsz a történetbe.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Aug. 07 2015, 11:30

Gaga: Eszméletlenül jó kép! Szerinem se mondj le az ötletről, nem muszály pont a pályázatra megcsinálni, főleg mivel ahogy Anna Orsolya is mondta, ezt a témát egy egypercesben nem lehet kelően kifejteni. Egyébként a francia forradalomról eszembe jutot Napóleon, róla pedig Orwel regénye és annak tanulsága: mindig lesz egy disznó, aki az álmodat a többiek rémálmává fogja változtatni...

Mellesleg a történelem folyamán számos olyan mozgalom volt még ami a francia forradalomhoz hasonlóan a társadalmi igazságtalanság ellen próbált fellépni ( pl a huszita)

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Pént. Aug. 07 2015, 15:38

Örömhírrel (remélem:P) jövök ide, erre mit kell látnom? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 1910640592
De először is:
Befejeztem a pályaművemet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 2564226250 A túl hosszút félresöpörtem, és elkezdtem dolgozni a következő ötleten, de kb a nyolcadánál abbahagytam, és sehogy sem vitt rá a lélek, hogy folytassam. Végül tegnapelőtt épp békésen élvezem a reggeli zuhanyomat, valami zenére nyekergek, ami a rádióban ment, és bamm! Ihletroham! Kész, vége, ki a zuhany alól, apa jön utánam: Nem kérsz reggelit? Tömör válasz gépelés közben: Ihlet van! Ebből már értenek a szüleim, a legextrémebb helyzetekben is képes vagyok ezt csinálni... Szóval szerintem egy óra alatt megírtam az egészet, és azzal a lendülettel két nap alatt leforgattam az összes képet, pedig megint majdnem kizárólag saját pózokkal dolgoztam. Ha össze nem omlik a világ vagy el nem törlik a doctor who 9. évadát, akkor nemsokára be is küldöm! (Még kellene egy borító neki...)
Másodszor:
Gaga: Egy: Ne lődd főbe magad! Köszönöm. Kettő: Én lőlek főbe, ha nem csinálod meg ezt a király történetet! Nem a pályázatra, ezt tényleg hosszabban ki kell fejteni, de mind a borító, mind az alapötlet nagyon tetszik! Nekem ezt olvasnom kell!
Anna Orsolya: De örülök, hogy indulsz! Küldöm az energiát a munka maradékához! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 295755309 ;)

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 27 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

27 / 41 oldal Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.