Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

23 / 41 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Hétf. Május 18 2015, 19:15

Érdekelne-e valakit egy HP fanfiction, ha megcsinálnám egyperces simnovellának?

IGEN!!! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 2485850408
És nem, nem ciki a HP... Anno én is írtam fanfictiont, bár Lumosra. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309 De a Merengőt is szerettem.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Május 18 2015, 21:08

Érdekelne-e valakit egy HP fanfiction, ha megcsinálnám egyperces simnovellának?
Igen! De csak akkor, ha Harry nem úgy fog kinézni, mint Daniel Radcliffe Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3472456676 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 2822276435 (már ha egyáltalán szerepelni fog benne Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 4216510677)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Kedd Május 19 2015, 16:13

DeeDee: Nem, Harry sajnos nem szerepel...Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309 Cserébe van itt Sirius, James meg Regulus.

Úgy tűnik, egész szimpatikus az ötlet, úgyhogy amint lesz egy szabad hétvégém (ami nem most lesz, phh), nekikezdek. Sajnos amiért koleszos vagyok, csak hétvégenként tudok dolgozni simssel, de nyáron végre elkezden a rendes tale-emet is forgatni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3101058960

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szer. Május 20 2015, 21:12

Gabett: Annál jobb, éljenek a tekergők! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3375280616 És nincs már messze a szünet, kitartás! Kíváncsian várom a tale-t is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Csüt. Május 21 2015, 22:13

Gabett: Engem nagyon érdekelne a Harry Potteres novellád. Én nagyon szeretem, és szerintem sosem leszek elég idős ahhoz, hogy megszűnjön a Harry Potter iránt imádatom.

Közel a vég, nagyon közel...

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Szomb. Május 23 2015, 15:04

Ha csöndben voltatok, akkor úgy tíz perccel ezelőtt hallhattatok egy nagy koppanást, ami egy kő volt, ahogy leesett a szívemről.

Két nappal ezelőtt, békésen forgattam a 14. rész, mikor az utolsó képnél váratlanul lefagyott a játék, nem foglalkokztam vele túlságosan, máskor is előfordult már. Úgy voltam vele, hogy majd a következő résszel együtt megcsinálom azt az utolsó képet, úgyis ugyanabban a jelenetben játszódik. Tegnap be is akartam lépni a játékba, de a mentésemet nem volt hajlandó betölteni. Vag ötször megpróbáltam, de minden alkalommal megfagyott a töltéscsik. Ezután megnéztem, nem töltöttem-e valami rossz fájlt, de semmi olyan nem volt, ami árthatott volna a játékomnak. Megpróbáltam egy új mentét létrehozni, amit sikeresen be is töltött. Legvégső esetben úgy voltam vele, hogy majd az új világban befejezem, de nem voltak elmentve a házartások és a simek sem, ezért ez volt a legutolsó verzió.
Úgy döntöttem, hogy újratelepítem a játékot. Mindenképp meg akartam ezt tenni, de csak a második évad befejezése után akartam, mikor kigyomlálom a letöltéseimet is. Tehát a tegnap estét és a ma délelőttöt a játék újratelepítésén dolgoztam.
Most nagy nehezen, de sikerült betöltenie, de még így is elvesztettem néhány dolgot, de ezek szerencsére kárpótolhatóak. Nagyon nem szeretném, hogy ez mégegyszer előforduljon.

De amíg unatkoztam, megalkottam egy térképet, ami a fantasy világot ábrázolja:
http://www.kepfeltoltes.hu/150523/t_rk__p4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg - ez a tavak, erdők szigetek nevét írja le,
http://www.kepfeltoltes.hu/150523/t_rk__p5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg - itt vannak az országok és fővárosuk
http://www.kepfeltoltes.hu/150523/t_rk__p999_www.kepfeltoltes.hu_.jpg - ezen pedig az első évad fontosabb helyszínei mutatja meg.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Május 23 2015, 16:42

Lee: Nagyon megörültem, amikor megláttam az ajánlódat az "Ezen dolgozom"-ban Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 2485850408 Ezek szerint akkor már hozzá is láttál? Most épp azon filózok, hogy a démonkirálynős szál pontosan milyen módon is fog kapcsolódni Völgyrejtekhez, Jenet Pinkhez és persze a flamingókoz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 888857592 Egyszóval felkeltetted az érdeklődésem és kíváncsian várom a novellát, úgyhogy hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309

Romena: Huh, hát ez meleg helyzet lehetett. Örülök, hogy végülis nem lett nagy baj. A térképek pedig érdekesek. Remélem, nem lesz már több probléma, és hamarosan befejezed a tale-t. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Május 23 2015, 16:52

Szia, Lexy, az igazság az, hogy a történet már az első rész vége felé kezdett kibontakozni a fejemben. Morella királynő egyébként egy másik történetem főszereplője, én fantasy-kat is írok, és bár a királynő meglehetősen sötét lelkű, én nagyon kedvelem.. Gondoltam egy nagyon pici szállal hozzákötöm őt a Völgyrejteken élő simekhez. Az első részt már megírtam a történetből, úgyhogy igyekszem..Köszönöm a biztatást..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Hétf. Május 25 2015, 21:05

Hétvégén Erdélyben voltam, és a 13 órás buszutak alatt volt időm gondolkodni bőven, és született egy újabb történet... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309 Ma unatkoztam, úgyhogy összedobtam hozzá valamit, amit akár borítótervként is értelmezhetünk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 3101058960 :

http://kepfeltoltes.hu/150525/bor_t_03_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Közben a HP sincs elfelejtve:)

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Május 25 2015, 22:36

Gabett, wow, ez aztán borítóterv!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Kedd Május 26 2015, 16:07

Romena: Érdekes lett a térkép! És örülök, hogy nem történt semmi nagyobb katasztrófa (olyan már velem is volt, hogy forgatás közben tönkrement egy telek, és nem lehetett soha többet betölteni, úgyhogy átérzem a sokkot) Remélem, hogy hamarosan elkészül a második évad, hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309

Lee: Érdekesen hangzik az ajánlód, nekem felkeltetted a kíváncsiságomat! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309

Gabett: Jó a borító(terv), kíváncsi vagyok, hogy milyen történet született meg a fejedben Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Kedd Május 26 2015, 17:53

DeeDee, köszönöm, igyekszem.. Írogattam már, remélem a képekkel is sikerül megküzdenem előbb-utóbb.. De ( itt is el kell mondjam) téged úgyse múllak felül.. Büszke vagyok rá, hogy együtt dolgoztunk egy novellában..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Kedd Május 26 2015, 18:38

Gabett: Hűű, gyönyörű kép! *-*

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Kedd Május 26 2015, 19:20

Romena, ez a térkép tök jó lett. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309 A második részben több helyre is ellátogatnak majd a szereplők? Mert úgy nézem, jó nagy ez a terület, de csak a délkeleti részén mozogtak.

Hű, Gabett, ez a borítókép! :what Hát ha ilyen egy összedobott borító, kíváncsi lennék milyen amikor mindent beleadsz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309 Nagyon szép lett. Ráadásul néhány karaktert látunk, és mégis annyira felkeltették az érdeklődésem, hogy már most kíváncsi vagyok erre a sztorira.
És a HP-re is! Tekergők rulez!

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by читать Szer. Május 27 2015, 17:40

Sziasztok! Olyan gyönyörű történetekkel dobjátok fel a napjaimat! Olyan irigy voltam, hogy én is elkezdtem gondolkodni valami jó kis sztorin! Fogadjátok A Hinta egyperces tale-m apró bemutatását!

Erkölcsi tanulságot tartalmaz, amelyet egy kisfiú, Szergej és családja mesél el nekünk! A kicsi Szergej egy eléggé kiközösített kisfiú, de nem is kellenek neki barátok, ott a hinta! Igen jól halottátok a hinta, Szergej minden álma az, hogy repülhessen, és ezt a megnyugtató hintázással éri el. De vajon mi történik ha beteljesíti beteljesíthetetlen vágyát egy pillanatig?

читать

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
читать


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 125
Tartózkodási hely : Wifi közelében

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szer. Május 27 2015, 18:48

читать.... elrepül? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 295755309

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Szer. Május 27 2015, 20:39

Lee: Én nekem nagyon tetszett a Flamingó, ezért kíváncsian várom a második évadot. Ez a démonkirálynős dolog pedig elég érdekesnek hangzik.
Lexy, DeeDee: Szerencsére már minden megoldódott.
Gabett: Nagyon jól néz ki a borító, remélem lesz belőle valami.
Sookie: Ha nem is mindenhol, de egy-két területet fognak érinteni a szereplők.
читать: ÉRdekesnek tűnik ez az ajánló, bár olyan sokat még nem tudtunk meg belőle.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szer. Május 27 2015, 22:04

Romena, köszönöm, nagyon kedves tőled.Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én a gonosz szereplőimet is szeretem, hiszen én alkottam meg őket, és nélkülük nem lenne teljes a történet..
Tényleg, hogy vagytok vele?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by читать Csüt. Május 28 2015, 14:13

Lee: Igen, ha olvasod meg fogod érteni!
Romena: Nem is akartam sokat megadni, lepődjetek meg!!! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 1257218728

читать

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
читать


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 125
Tartózkodási hely : Wifi közelében

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Május 30 2015, 17:11

Kedveseim, ha hullát fotóztok milyen pózokat használtok a Sims 2-ben? Már egy ideje próbálom, de sehogy nem fekszik le a földre az istenadta, csak integet, hogy lement az energiája.. És neem, nem a flamingó szenderült jobblétre a sztoriban...

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 23 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

23 / 41 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.