Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

22 / 41 oldal Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Május 05 2015, 17:21

Ti hogy szerettek jobban írni, gépelve vagy füzetbe? (Teszem azt, ha éppen mind a kettő rendelkezésre áll, melyik lehetőséget választjátok?)
Én nem vagyok nagy rajongója a technikának, nagyon tud idegesíteni, amikor valaki beszélgetés közben az okostelefonját babrálja, vagy, amikor a Tartuffe-öt próbáltuk, és nem papírról, hanem mobilról olvasták a többiek a szöveget.
Én jobban szeretek füzetbe írni, nem tudom, megvan neki a hangulata, vagy valami. Az Éjszakát is füzetben kezdtem (valamennyit már felmásoltam gépre belőle). Gépen írtam az eddigi novelláimat, de az valamiért nem olyan jó. Meg egy füzetet bárhol elővehet az ember, de a gépemet nem hordom magammal mindenhová (szép is lenne egy nagy monstrumot magammal cipelni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 4216510677 ) A füzet tehát ennyiből praktikusabb is. (Csak, ugye azt még be is kell gépelni, de pl. egy egyperces esetén az nem akkora fáradság, mint egy 500 oldalas sims tale- nél.)
A géppel még az is probléma, hogy bármikor elromolhat, és minden elmentett szöveg kárba veszhet (kivéve, ha nem csak gépen, hanem pl. pendrive-on is megvan a szöveg + a képek)
Ha itthon vagyok, akkor mégis gépen írok, és nem füzetbe, mert feleslegesnek érzem, hogy elővegyem, ha itt a gép is.
Régebben zené is szoktam írni, azt is jobban szeretem füzetbe, mint a programba, mert füzetnél jobban jön az ihlet (de programban meghallgatva néha borzalmas tud lenni, amit összeírkálok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 4216510677 )

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szer. Május 06 2015, 16:32

Ti hogy szerettek jobban írni, gépelve vagy füzetbe? (Teszem azt, ha éppen mind a kettő rendelkezésre áll, melyik lehetőséget választjátok?)
Én egyértelműen gépelni szeretek jobban, egyrészt azért, mert gyorsabb, mármint sokkal gyorsabban tudok gépírni, mint rendesen írni. És ez nálam sokat számít, mert képes vagyok elfelejteni a mondat végét, mire oda jutok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 2049472129 Meg ha utána úgyis be kell gépelni, akkor nem vesződöm feleslegesen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Május 10 2015, 10:31

Szerintetek mennyit ront egy sztorin az, ha a részek egymáshoz képest aránytalanok. Például 1. rész 2 oldalas, a második rész is hasonló, de a harmadik rész már durván 4 oldal...

Szerintem ez attól is függ, hogy ez mennyire jellemző. Mert ha a legtöbb rész azért nagyjából ugyanolyan hosszú, akkor egy-két szélsőségesebb hossz azért belefér. Persze ezt nehéz tartani, mert néha valamit bővebben kifejt az ember, van ami meg gyorsabb rész. Mindenesetre engen nem szokott zavarni annyira az ilyen. Az jobban zavar, ha túl rövidek a részek, bár sajnos ebbe a "hibába" én is sűrűn beleesek.

Ti hogy szerettek jobban írni, gépelve vagy füzetbe? (Teszem azt, ha éppen mind a kettő rendelkezésre áll, melyik lehetőséget választjátok?)

Gépelve... Szó szerint bemásolhatnám ide DeeDee indokait, ugyanis mind igaz rám is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309 Persze előfordult, hogy jött az ihlet, gép meg sehol - ez főként unalmasabb előadásokon fordul elő -, akkor szoktam írni füzetbe is. De ez azért ritkább.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Május 10 2015, 11:07

Szerintetek mennyit ront egy sztorin az, ha a részek egymáshoz képest aránytalanok. Például 1. rész 2 oldalas, a második rész is hasonló, de a harmadik rész már durván 4 oldal...

Szerintem, ha egy-egy rész aránytalanul ( két-háromszor) hosszabb mint a többi akkor jobb szétbontani. Kivétel az alól a bevezető ill. a záró epizód.

Ti hogy szerettek jobban írni, gépelve vagy füzetbe? (Teszem azt, ha éppen mind a kettő rendelkezésre áll, melyik lehetőséget választjátok?)

Gépelve. A telóm úgyis mindig kéznél van, plusz nem kell hozzá ceruza, radír, íróasztal satöbbi. ha beugrik valami ötlet, gyorsan bepötyögöm a jegyzetbe.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Május 10 2015, 11:09

Szerintetek mennyit ront egy sztorin az, ha a részek egymáshoz képest aránytalanok. Például 1. rész 2 oldalas, a második rész is hasonló, de a harmadik rész már durván 4 oldal...
Ha nem gyakori, nem lövöm magam fejbe tőle. Egyébként ez témától is függ, mert lehet, hogy az egyik részbe több eseményt tettek, mint egy másikba.

Ti hogy szerettek jobban írni, gépelve vagy füzetbe? (Teszem azt, ha éppen mind a kettő rendelkezésre áll, melyik lehetőséget választjátok?)
Na, ez egy olyan kérdés, amit nem tudok biztosra megválaszolni. Hangulat- és témafüggő.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Vas. Május 10 2015, 11:48

Csak a szobátok nyugalmában szerettek/tudtok dolgozni, vagy volt már rá példa, hogy "extrémebb" helyszínen/körülmények között írtatok/alkottatok?
Írni nem, tervezni annál inkább szoktam szobán kívül. Van úgy, hogy egy óra közben jön rám az ihlet, és a tanár magyarázására fittyet hányva kezdek el rajzolni egy bizonyos, épp a történetbe illő dolgot, ahhoz magyarázatokat írni, sőt, néha még fejben is elképzelem, hogy így simsben vagy valóságban hogyan is nézne ki, majd azt is leírom. De így, hogy sztorit kiegészíteni, írni nem igazán szoktam szobán kívül. De az is igaz, hogy a gép előtt ülve nem jutna eszembe rajzolni egy vázlatot, mert biztos, hogy iskolában jön rám a rajzolhatnék Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309

Ti hogy szerettek jobban írni, gépelve vagy füzetbe? (Teszem azt, ha éppen mind a kettő rendelkezésre áll, melyik lehetőséget választjátok?)
Nem igazán jellemző rám, hogy füzetbe írnék. Max, ha vázlatokat írok, de az is nagyon ritka. Ha épp megcsókol a Múzsa, akkor is inkább fejben tartom, és itthon - ritka esetekben - írom le, hogy milyen esemény, szereplő, estébé jutott eszembe. De inkább gépelés híve vagyok.

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Szomb. Május 16 2015, 22:42

Utólagosan is nagyon köszönöm a véleményeteket, sajnos mostanában nem nagyon tudtam fönnt lenni, de ha mostani lendületem kitart, akkor legkésőbb Június végére befejezem a második évadot.

Csak a szobátok nyugalmában szerettek/tudtok dolgozni, vagy volt már rá példa, hogy "extrémebb" helyszínen/körülmények között írtatok/alkottatok?
Csak a szobámban tudok írni, akkoris csak akkor ha az ajtóm is be van csukva, vagy ha egyedül vagyok otthon.

Szerintetek mennyit ront egy sztorin az, ha a részek egymáshoz képest aránytalanok. Például 1. rész 2 oldalas, a második rész is hasonló, de a harmadik rész már durván 4 oldal...
A második évadnál próbáltam betartani a fejezetenkénti 1500 szó minimumot, ezt szerencsére eddig csak néhány résznél sikerült alulmúlnom. Engem mondjuk egyáltalán nem zavarna, hogyha így lennének a fejezetek. Mondjuk egy rövidebb fejezet után szomorú lennék, viszont, ha jövő héten van kárpótlás...

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nade Szomb. Május 16 2015, 23:01

Sziasztok!
Régóta figyelemmel kísérem az oldal eseményeit (már a MySimsel is így voltam) és mivel ma végre elszántam magam, hogy regisztráljak, gondoltam megmutatom nektek 2 képemet.
Csak unalmamban kezdtem el fotózgatni, meg simeket csinálni, helyszíneket építeni, aztán lett hozzá egy jó kis tale ötletem. Érdekelne esetleg titeket?
Egyelőre itt van két kép két szereplőről. Még soha nem csináltam talet, szóval remélem nem lettek rosszak. Maga a történet kicsit pszichologikus, kicsit önismereti, de egyben akció dús, elvont és egyáltalán nem száraz. Ha gondoljátok összedobhatok egy ajánlót. Már ha érdekel valakit, mert így is erősen gondolkozom, hogy kidobjam a kukába. ^^"

Egyik kép
Másik kép

Nade

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nade


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 50
Tartózkodási hely : undefined

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Május 17 2015, 10:15

Üdv a fórumon Nade! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960
Nagyon sokáig én is így voltam a mysimsen(egy rövid ideig itt is) mindig csak néma megfigyelő voltam, aztán csatlakoztam a közösséghez, és az egyik lehető legjobb dolog volt, amit tettem. Biztosan nem fogod megbánni, hogy csatlakoztál. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3633238760
A másik közös vonásunk, hogy eleinte én is csak unalomból/kedvtelésből fotózgattam, építkeztem a simsben, de végül tale-írásra/forgatásra adtam a fejem, és végre sikerült is befejezni a történetemet. Szívből remélem, hogy neked is sikerülni fog. Eszedbe ne jusson kukázni! Az én érdeklődésemet tuti felkeltetted, a képek bedig bejönnek! Olyan sejtelmesek. Kíváncsian várom az ajánlódat! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3868612732
Továbbá olvastam az Ismerkedjünk topikba írt bemutatkozásod, és csekkoltam az eddigi munkáidat, és azta. :surprised
Nagyon tehetséges vagy!
Jó munkát és sok sikert a tale-edhez! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Május 17 2015, 10:39

Gyönyörű képek, Nade, nehogy kidobd a kukába! Melyik játékkal játszol? Én is csak biztatni tudlak a tale írásra, és jó hogy végül regisztráltál, ez egy nagyon jó közösség majd meglátod!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Vas. Május 17 2015, 11:46

Nade: Üdv itt! ^^ Gyönyörűek a képeid, nehogy kidobd őket a kukába! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Május 17 2015, 11:51

Hű, Nade, ezek a képek gyönyörűek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309 Jól látom, hogy Sims 2?
A sztoridat pedig nehogy kidobd! Biztos vagyok benne, hogy sokakat érdekelne, úgyhogy hajrá!

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Május 17 2015, 11:58

Üdv az oldalon Nade! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309
A képeidet, történeted ki ne dobd! Szerintem sokan kíváncsiak lennénk arra az ajánlóra! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3633238760

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Vas. Május 17 2015, 12:10

Nade: Iszonyat jók a képeid. Az pedig egy alap törvény, hogy talet nem dobunk ki, még akkor sem, ha nem fejezzük be.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nade Vas. Május 17 2015, 15:07

Jaj, nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Nem hiszitek el, mennyire feldobtátok a napom! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3199574888

Lexy: Jaj ezt örömmel hallom, hogy nem csak én voltam így ezekkel. Igazából már 10 éves korom óta nagyon szeretnék egy talet írni, de ugyanaz lett velük, mint az egyéb sztorijaimmal, hogy egy idő után elfelejtődtek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3162269578 Rettentően örülök, hogy megnézted a munkáimat és tehetségesnek gondolsz, ez nagyon jól esik. (Elég egy önbizalomhiányos ember tudok lenni...  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3472456676) Egyébként pont tegnap olvastam el a taled 1. részét és nagyon jól sikerült! Alapvetően szeretem az ilyesmi sorozatokat, szóval örültem neki és kíváncsian várom a folytatást! Meg gratulálok, hogy sikerült végigcsinálnod és befejezned!^^

Lee:
Köszönöm szépen neked is a biztatást, nagyon kedves tőled, és örülök, hogy tetszenek a képeim! Ezek a képek Sims 2-vel készültek, viszont 4 éve inkább a Sims 3-mal szoktam játszani, csak jelenleg az elég nehezen indul el a gépem állapota és az 10000 egyedi tartalom miatt. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3162269578 Meg a 4-el is szoktam játszani mostanság.

Csajszyh: Köszönöm szépen neked is.^^

Sookie: Igen, Sims 2.^^ Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok, lehet, hogy tényleg nekirugaszkodom akkor.^^

Rochelle: Neked is nagyon szépen köszönöm és szerintem az elkövetkezendő napokban (vagy ma) összedobom azt az ajánlót... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3868612732

Romena: Köszi szépen, neked is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3868612732  A kedves hozzászólásaitok már nagy löketet adtak arra, hogy ne adjam fel. Egyébként neked pedig sok sikert a teledhez, nagyon tetszett a Tükörkép is és kíváncsian várom a folytatást.

Nade

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nade


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 50
Tartózkodási hely : undefined

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Május 17 2015, 19:00

Nade: Üdv Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309 Kukázni semmiképpen sem szabad! Valahol el kell kezdeni, és ha úgy érzed, hogy ez a történet jó, akkor csináld! Lehet, hogy nem lesz tökéletes, de gyakorlat teszi a mestert Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Május 17 2015, 19:03

Nade: Örülök, hogy mégiscsak nekirugaszkodsz annak az ajánlónak. Várjuk szeretettel! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960 És ne legyen önbizalomhiányod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3633238760
Én meg annak örülök nagyon-nagyon, hogy olvastad a sztorimat, és tetszett, remélem a folytatás is fog! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 295755309 Köszi, néha én is csodálkozok rajta, hogy befejeztem végre, Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 4216510677 szóval, ha nekem sikerült, neked is fog. Hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nade Vas. Május 17 2015, 19:42

DeeDee: Köszi szépen neked is a biztatást. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3868612732 Egyébként gratulálok neked is a taledhez, nagyon tetszik benne, hogy létrehoztál egy egyedi, jellegzetes stílust az embereknél.

Lexy: Megpróbálok én is végre egyszer befejezni valamit... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 4216510677  Biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog a folytatás is, már kíváncsian várom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 2485850408

Nade

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nade


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 50
Tartózkodási hely : undefined

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Hétf. Május 18 2015, 18:59

Nade: No,no, no, semmit nem dobunk ki! Sőt, ha már hoztál két ilyen gyönyörű képet, tessék csak hozni a hozzájuk tartozó ajánlót is! Én egyébként kifejezetten szeretem (sőt, talán a kedvencem is) az ilyen önismeretis, elvontabb műfajt, én is ilyen téren szoktam munkálkodni, szóval hajrá! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 3101058960

Na, és most térjünk át arra, ami miatt eredetileg is idejöttem:
Először is, köszönöm mindenkinek az előző kérdésemre adott válaszokat! Most pedig intéznék hozzátok egy újabbat! Megtaláltam a gépemen egy csomó ősrégi - értsd: ŐSRÉGI - írásomat, amik nagy meglepetésemre nem is voltak olyan borzalmasak, mint amire számítottam, és volt közöttük egy egészen jól sikerült Harry Potter fanfiction a merengős (mármint a honlap) korszakomből. Szóval az lenne a kérdésem, hogy:

Érdekelne-e valakit egy HP fanfiction, ha megcsinálnám egyperces simnovellának?

(Uhh, vagy a HP már ciki? Nem tudom eldönteni, mert nekem iszonyatosan nosztalgikus... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 164952250 De ha így van, koptassatok le nyugodtan:D)

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Május 18 2015, 19:06

Gabett, szerintem semmi nem ciki, amit pár éve írtak és jó volt elolvasni... Elárulom, én nem akartam elolvasni, mondván, mindenki azt olvassa, aztán olyan nagy élmény lett hogy na! Mr. Piton volt a kedvencem az elejétől fogva.. Szóval hogy ne szaporítsam a szót, szerintem jöhet( ne)

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 22 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

22 / 41 oldal Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.