Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

31 / 41 oldal Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Nov. 27 2015, 08:06

Hálás köszönetem azoknak, akik válaszoltak, és nagyon köszönöm DeeDee!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Vas. Dec. 13 2015, 13:32

Szevasztok (:
Aaaazt hiszem, hogy kb. egy éve nem jártam itt :""DD Nem mondom, hogy nem volt időm, mert az egy ócska kifogás lett volna, de mondjuk azt, hogy az írást egy kicsit jegeltem (: Majd meglátom, hogy nagyobb lélegzetvételű valamire visszatérek-e (:
De most egy kis szívességet kérve jöttem (: Megírtam az "Első hó"-ra a pályázatot, beléptem a sims-be és rájöttem, hogy... Nem tudok fotózni :"D De úgy konkréten, nulla az, amit én produkálok :"D Szóval, ha valaki esetleg úgy érzi, hogy benne van a közös munkában és szerdáig tudna nekem lőni 29 képet, akkor azt azonnal jelezze és én már küldöm is neki a szöveget (:
A műfaj kicsit szomorkás lett, szükség lesz pózokra hozzá, meg talán kopottabb, lerobbantabb egyedi tárgyakra.
A képeket meg szeretném szerkeszteni(plusz cuccokat is rátudok rakni, de részleteket privátban), ezért szeretném, ha viszonylag hamar meglenne, de igazából 1 óra alatt megtudom csinálgatni őket (:

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Kovács Evelyn Hétf. Dec. 14 2015, 10:27

Szia!
Én csak alapjátékkal tudnák képeket készíteni, de megpróbálnám. Ugye jövőhét szerdára kellene?

Kovács Evelyn

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Kovács Evelyn


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Magyarország

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Thea Hétf. Dec. 14 2015, 19:33

Pillanatnyi helyzetjelentés a történetemről: Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 1858206738
Bár óvatos, megfontolt, hozzáértő számítógép felhasználónak tartom magam (mindezt inkább múlt időben..), sikerült beszednem egy olyan  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 110048569  vírust, ami tönkretette az összes személyes fájlomat a gépemen, beleértve a biztonsági mentéseket is.. A 2015-ös év vége egyéb szerencsétlenségei miatt "szerencsére" mostanában amúgy sem jutott túl sok időm az írásra, így csak a forgatókönyv és az eddig megírt 20% lett oda, no meg az egyedi tartalmaim rarban tartott részei (pl. kb 2000 pózom..), ezek pótolhatóak, de azért mégis bosszantó Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 1910640592 Mivel én inkább "félig tele a pohár" típusú ember vagyok, azzal nyugtatom magam, hogy legalább nem kezdtem még fotózni :ikszdé:  A jövőben ilyesmi BIZTOS, hogy nem fog történni velem, úgyhogy újult erővel vetem bele magam az írásba (miután újratelepítettem mindent a gépemen..), végül is a második verzió úgyis általában kiforrottabb, talán még profitálni is sikerül ebből az egészből..

Thea

Admin
Thea


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 124
STA döntős Tehetséges tanácsadó 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Kedd Dec. 15 2015, 18:11

Köszönöm a felajánlást (: Láttam a kommentedet, de már nem volt időm válaszolni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 2513195574 Sajnos kiegészítő nélkül nem ment volna, azt hiszem, de azért hálás vagyok, nagyon. Közben sikerült megfotóznom mindent és el is küldtem, de a képek, hát... olyanok is lettek :""D Mindegy, az írásra büszke vagyok, az már félsiker Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Kovács Evelyn Hétf. Dec. 21 2015, 18:12

Jó, akkor minden megvan, de nekem is lenne egy történetem, bár azt nem is lehet szerintem illusztrálni. Ki tud szuperhősöket fotózni sims 3-ban? Légyszi, az küldjön válaszokat!

Kovács Evelyn

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Kovács Evelyn


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 21
Tartózkodási hely : Magyarország

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Szomb. Dec. 26 2015, 13:21

Jaj, DeeDee, Medieval novella Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 2485850408 Oké, hol a felmosórongy? Valaki töröljön fel, elolvadtam. Az ötlet, téma is érdekes, a képek pedig egyszerűen mesések. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 835323539 Már alig várom a megjelenést!

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sims Tales Szomb. Dec. 26 2015, 16:29

Rikardo írta:

DeeDee: Akár nagy tale, akár novela, az sose hátrány ha van ajánló Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3101058960
A képek naqgyon jól sikerültek, sokat engednek sejtetni a történetből.
Valóban, a középkorban a szerelmi házasság ismeretlen fogalom volt, az eljegyzés tkp politikai állásfoglalást és szövetségkötést jelentett. Ugyanakkor ami a házastársi hséget illeti... nos, az már más lapra tartozott ( udvarhölgyek, testőrök stb )

* A hozzászólás át lett helyezve az "Ezen dolgozom" témából az annak megfelelő helyre. *

Sims Tales

Admin
Sims Tales


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 20

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Dec. 28 2015, 18:41

Nita: Jaaaaj, ne olvadozz, tudod, hogy nélküled nem jutottam volna semeddig Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 1484171175 Azért örülök, hogy tetszik a téma, és a képek is, remélem, hamarosan olvashatjátok is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3633238760

Rikardo: Én is így gondoltam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3101058960
Örülök, hogy tetszenek a képek! Hát, nem kell valami magasröptű irományra gondolni a témában, de azért remélem, tetszeni fog Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by ManyóÓ Hétf. Jan. 04 2016, 03:19

Sziasztok!

Talán még vannak olyan emberek itt, akik emlékeznek rám nagyon-nagyon régről. Azt sem tudom, jó helyre írok-e. ^^
Az történt, hogy visszataláltam az oldalra, és újra kedvet kaptam a tale-m folytatására. (Egy elfeledett isten 2. évad) Viszont régen volt már, hogy megírtam az eddigi kb. 10 részt, azóta olvastam őket vagy százszor, és már nem tudom eldönteni, hogy tetszenek-e. Ezért most lektort keresek, akinek van annyi ideje, kedve, stb, és elolvasná nekem, és megmondaná, hogy milyen mértékben rosszak.
Láttam, hogy vannak az oldalon "hivatalos" lektorok, de mivel ennyire aktív voltam az elmúlt időben, nem tudom, hogy ők aktívak-e még. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3868612732
Valaki tud adni valamilyen tanácsot? Bátran írhatok nekik, vagy inkább ne zaklassam őket?

ManyóÓ

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
ManyóÓ


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : London
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Jan. 04 2016, 18:58

ManyóÓ, de jó, hogy újra láthatunk! Még a hírekben is benn vagy Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 2822276435 Az Egy elfeledett istent nagyon szerettem, úgyhogy ne félj megírni azt a folytatást! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3633238760
Hát, én lektornak nem igazán tudnék jelentkezni (eléggé el vagyok havazva, most már szó szerint is), de a "hivatalos" lektorok közül szerintem nyugodtan írhatsz bárkinek.
Biztos nem rossz az, amit írtál, mert tudom, hogy te nagyon jól írsz. Hajrá, sok sikert a tale-hez!

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nade Hétf. Jan. 04 2016, 21:22

ManyóÓ: Írtam neked privátot. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3101058960

Nade

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nade


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 50
Tartózkodási hely : undefined

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by CSNG7 Hétf. Jan. 04 2016, 22:25

Jajdejó, én emlékszem rád, ManyóÓ! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 Ráadásul ha hiszed, ha nem, pont a napokban gondoltam arra, hogy vajon lesz-e folytatása a talednek xd (mert emlékszem ám, megígérted :p) Sajnos én sem lennék jó lektor, egyrészt, mert a jó-n, és a nagyon jó-n kívül mást nemigen tudok mondani, másrészt mert a felvételi küszöbén állok, és sokat kell tanulnom.

CSNG7

Járatos csevegő
Járatos csevegő
CSNG7


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 76
Tartózkodási hely : Central City

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Csüt. Jan. 07 2016, 22:41

Romena: Épp most olvastam az ajánlódat, nagyon tetszik. A képek pedig szuperek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3868612732

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Jan. 10 2016, 13:56

Romena: Jó volt olvasni az ajánlódat, és hogy készülget az új tale! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 A történet érdekesnek ígérkezik, a szereplők pedig különlegesek, nagyon tetszik összességében! Jó munkát és kitartást, remélem, olvashatjuk minél hamarabb Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by CSNG7 Vas. Jan. 10 2016, 14:46

Romena: Juuj, nekem nagyon tetszik az ajánlód! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 Főleg hogy ez a stílus közel áll hozzám, mert már én is belekezdtem egy hasonló típusó tale-be (de az még fényévekre van ><) Már most várom hogy olvashassam! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 4213042600

CSNG7

Járatos csevegő
Járatos csevegő
CSNG7


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 76
Tartózkodási hely : Central City

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Vas. Jan. 17 2016, 12:37

Sssszevasztok (:
Először is: Juhúú, Sims Tales Awards ::::
Másodszor: Mivel páran említettétek, hogy szerettétek a karaktereket(én is szeretem őket) és kíváncsiak vagytok a "Szűk családi körben" előtörténetére, ezért végül úgy döntöttem, hogy valami lesz :"D Ebben közre játszik az is, hogy sikerült megfejtenünk nővéremmel, hogy tudunk különféle egyedi tartalmakat letölteni, amik kicsit macerásabbak. Szóval, most szépek a simek  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 3375280616 Szóval jó vagyok, már csak a sztorit kéne kitalálni, meg leírni :""DD Nos, viszont lenne egy-két kérdésem is, vagy inkább """""vitatémám""".  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 4213042600
A szabályzat egyik pontja, hogy nem közlünk le olyan történeteket, ahol "a szereplők életvitelszerűen élnek drogokkal és alkohollal, valamint a történet a függőség témáját boncolgatja (alkohol és dohányzás jöhet, amennyiben nincs pozitív színben feltüntetve)".
Nos, igen. Aki olvasta a novellámat az gondolom tudja, hogy Leeroynak vannak bizonyos problémái :"D  Sajnos a tale-t igencsak nehéz lenne leírni úgy, hogy ezt a tényt kihagyom. Mégiscsak ez vezetett oda, hogy Leeroy ennyire lecsúszott és így, fokozatosan tönkre tette az életét.
Mert hát, ami egy novellában elmegy, az azért egy tale-ben mindig kicsit kockázatosabb, úgy vettem észre.
A kérdés az, hogy hagyjam a témát, vagy próbáljam meg valahogy finoman adagolni az egészet? Illetve, hogy ti, hogy oldjátok meg azt, amikor valami brutálisabb, illetve kevésbé könnyebb rész/illetve fordulat következik? Megpróbáljátok kerülni, vagy inkább megkockáztatjátok a 12-16-os karikát és kiírjátok magatokból?
Jah és még valami fontos: Lehet szeretni egy olyan karaktert, aki képes ennyire tönkretenni a saját életét és a környezetében lévőkét?
Egy ideje nem volt ilyen kérdezgetős dolog a fórumon :"D

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Hétf. Jan. 18 2016, 11:22

ti, hogy oldjátok meg azt, amikor valami brutálisabb, illetve kevésbé könnyebb rész/illetve fordulat következik? Megpróbáljátok kerülni, vagy inkább megkockáztatjátok a 12-16-os karikát és kiírjátok magatokból?

Nos, az én tale-m esetén elkerülhetelen a 16-os karika ( halál )

Lehet szeretni egy olyan karaktert, aki képes ennyire tönkretenni a saját életét és a környezetében lévőkét?

Személyes véleményem, h mindenki egye meg, amit főzőtt.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Pént. Jan. 22 2016, 15:06

Sziasztok. Nektek kb hány "Word oldalra" jön ki egy rész? Kíváncsi vagyok, mert nekem mindig alig 2 körül mozog. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by CSNG7 Pént. Jan. 22 2016, 15:43

Nittaa#: én szavakban szoktam nézni, de olyan 3 oldal körül, képek nélkül. Persze ez nálam változó, attól függ, hogy a részben mennyi cselekmény van, és azt mennyi szóval tudod leírni.


Ti, hogy oldjátok meg azt, amikor valami brutálisabb, illetve kevésbé könnyebb rész/illetve fordulat következik? Megpróbáljátok kerülni, vagy inkább megkockáztatjátok a 12-16-os karikát és kiírjátok magatokból?

Igazából, nekem így képszerűen ugranak be jelenetek, ötletek a történetemhez, és legyen az akármilyen brutális (najó, ilyen brutálisság nem igazán van a történetemben, de az most nem lényed xd), igyekszem a lehető legpontosabban megvalósítani.

Lehet szeretni egy olyan karaktert, aki képes ennyire tönkretenni a saját életét és a környezetében lévőkét?

Ez emberfüggő, de ha engem kérdezel, lehet. Ugyanis valamilyen oknál fogva imádom a gonosz/köcsög karaktereket ^^ (kivéve ha valaki már nagyon köcsög, mint az Ezüst krónikákban Nerissa Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 291600845)

Olvastam az új ajánlókat, remélem minél hamarabb olvashatjuk a taleket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309

És végezetül, hoztam pár képet a szereplőimről :3

http://kepfeltoltes.hu/160122/Screenshot-1385_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
~Hidrys Wolf

http://kepfeltoltes.hu/160122/Screenshot-1387_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
~Yloria von Miricelis

http://kepfeltoltes.hu/160122/Screenshot-1388_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
~Rydel Owslo

http://kepfeltoltes.hu/160122/Screenshot-1392_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
~Caprice Rush

http://kepfeltoltes.hu/160122/Screenshot-1394_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
~Nathaniel Matthews

... meg egy kis részletet az első részból Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 295755309 (tanácsokat elfogadok)

"Trecacurry, Akhenüel-naprendszer
Egy árny suhant végig halkan és kecsesen Trecacurry ingoványos táján. Néhol akadt olyan kisebb tó, amit nem tudott kikerülni, de nem is igazán volt szüksége rá, könnyedén átúszott a túlsó partra. A közelben egy hatalmas épület magasodott, körülötte viszont kopár volt a vidék; csupán mocsár volt. Az árny csendesen belecsobbant a vízbe, nagy levegőt vett, majd elmerült az éj által tintafeketére festett vízben.
"

CSNG7

Járatos csevegő
Járatos csevegő
CSNG7


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 76
Tartózkodási hely : Central City

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 31 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

31 / 41 oldal Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.