Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

17 / 41 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Márc. 22 2015, 10:51

Hű, Rochelle, nagyon tetszik a részlet! Kíváncsi vagyok egy jó horror novellára. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 A borító is tetszik. Meg a cím is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Nekem bezzeg egy jó címötlet sem jut eszembe. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3062730547

Történetírásnál mi befolyásolja a haladásod sebességét? A szabadidő vagy épp a munka/tanulnivaló az, ami nagyban befolyásolja? Vagy akármikor képes vagy nekiállni egy újabb rész megírásához?
Elsősorban az idő. Jó, ha van időm rá bőven, nem csak kutyafuttában kell írni, mert pont van egy szabad fél órám. Ha pedig már időm van rá, akkor az is fontos, hogy legyen kedvem is. Anélkül sajnos nem megy.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Márc. 22 2015, 11:35

Részlet+két kép a láthatáron! :-)

- Végre pihenhetek egy kicsit - sóhajtott fel fáradtan Arya.
Minden teljesen tökéletes volt: egy bögre forró csoki, lobogó tűz a kandallóban és egy kényelmes kanapé. Semmi sem zavarhatja meg az idillt.
http://www.kephost.com/images/2015/03/22/1057e2.png
Vagy talán mégis - valaki csengetett.
- Ki a frász akar tőlem valamit este 7 órakor?! - motyogott magában a lány.
Magára vette a kabátját, és kilépett az ajtón. Egy gyönyörű, hosszú fekete hajú lány állt előtte.
- Szép estét! Segíthetek magának valamiben? - kérdezte mogorván Arya.
- Shir taegten murtoi [shír tágtén murtój] - hangzott a válasz.
- Breboa len trihoe. [brébó len trihoi]
- Freta meio tre? [vréta méjo ré]
- Droen leny. [droén leni]
- Sionne karune. [szioné karun]
- Brejta tripo en! [bretja tripó en]
http://www.kephost.com/images/2015/03/22/2fbd29.png

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Márc. 22 2015, 18:31

Matt: hát nincs is annál élvezetesebb, mint a CD-ket pakolgatni és egy eleve halálra ítélt ZH-ra tanulni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Ritkán van, de akkor 25-ből 24 bukik.
Végül a délelőtt alatt sikerült feltelepítenem, tök jól működött, most meg nem akar elindulni. A BodyShop hibát ír ki, maga a játék meg csak nem indul. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 887593797 Holnap még megpróbálom, ha nem akarja, akkor újratelepítem. Azért se adom fel! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309
Örülök, hogy tetszik a borító! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3868612732

Csajszyh: örülök, hogy elnyerte a tetszésed, köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309

Sookie: hjajj, akkor tényleg nekigyürkőzöm. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Minden adott, csak a játék nem akarja az igazát, de már a trailer zeném is megvan. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309
Jaj, ugyan, csak kotlani kell rajta, aztán, amikor az ember nem számít rá, majd csak jön az a cím. A Gyertyaláng volt az első gondolatom, mert a gyertyáknak nagyon fontos szerepe van, aztán lett a Sosem vagy egyedül, de azt inkább alcímnek hagyom, így végül lett a Lelkek csapdája.

Wan: jól hangzik a részlet. Ez létező nyelv vagy saját találmány? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Olyan latinos, mediterrános beütése van.
Képekkel kapcsolatban annyi az észrevételem, hogy esetleg lehetne több dekoráció, mondjuk képek a falon, de tetszik Arya haja, szép arcú sim. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Márc. 23 2015, 09:35

Történetírásnál mi befolyásolja a haladásod sebességét? A szabadidő vagy épp a munka/tanulnivaló az, ami nagyban befolyásolja? Vagy akármikor képes vagy nekiállni egy újabb rész megírásához?
Magánál az írás részénél az ihlet, ha van, akkor nagyon gyorsan tudok haladni, a forgatásnál meg a szabadidő. Neki sem állok, ha nincs legalább négy órám, mert mire feláll a játék az alapból vagy fél óra, aztán mire eljutok odáig, hogy mindenkit odateleportálgatok, lepakolom az esetleg hiányzó kütyüket, meg hasonlók, az megint egy negyed óra Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960

Wan: Nincs mit Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309
Jó a részlet! Nem lesz odaírva lefordítva, hogy mit beszélnek? Vagy annyira nem fontos? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960

Lee: Én úgy szoktam az evős jeleneteket, hogy valakivel kiosztom a kaját (mindig kiikszelem, ha vett belőle), utána moveobjects on-nal az asztal megfelelő részére teszem a tányérokat (M gombot kell serényen nyomkodni, és akkor oda is engedi, ahol enni szoktak), aztán mindenkit leültetek, és akkor egyszerre utasítom őket, hogy egyék meg ami előttük van Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960

Rochelle: Hű, nagyon tetszik a borító! Annyi, hogy ez a pizsi rámhozta az idegbajt néha, mert valószínűleg pocsékok a bone assignmentek, és azért vág be az alja, szóval jöhetett a photoshop... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 4216510677
Egyébként rájöttem, hogy mi lehet a baj nálad, mert ha egyszer megy és utána nem, akkor sztem becachelődött. Töröld a dokumentumok mappából a groups.cache-t, az accessory.cache-t, a bodyshophoz meg a cigen.cache-t. Ha tényleg ez a baj, és működik, akkor utána meg lehet csinálni, hogy megnyitod valami szövegszerkesztővel, kiüríted, aztán írásvédetté teszed (megnyitod a tulajdonságait, és bepipálod, hogy írásvédett), és akkor nem kell folyton kitörölgetni. Ezért is nem jutott először eszembe, mert nekem már nem kell bajlódnom vele, mert üresen írásvédettek. Egyébként én is évekig törölgettem a groups.cache-t, mert különben nem indult el a világért sem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960
Azért sok sikert a ZH-hoz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Márc. 23 2015, 15:39

Köszönöm szépen, DeeDee! Ma, miközben forgattam, a gyereket egyszerűen elvitte a szociális, azzal, hogy nyugodjak meg, manapság már nem zabkását adnak neki enni.. Megnyugodtam.. Pff..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Hétf. Márc. 23 2015, 16:20

DeeDee: igen, én is észrevettem, de sajnos annyira nem vagyok toppon a photoshopban, nálam ez úgy működik, hogy inkább keresek egy másikat az ezer pizsama közül és újraforgatom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 De örülök, hogy tetszik. ^^
El sem tudom mondani mennyire hálás vagyok a tippért, nagyon szépen köszönöm, MŰKÖDIK! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3199574888 Nagyon megnyugtató, hogy végre *lekopogom* nem kell újra telepítenem és dolgozhatok, alig várom a hétvégét. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 4216510677
És köszönöm, el fog kélni a szerencse hozzá. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960

Lee: esetleg felviheted maximumra a szükségleteket és beállíthatod, hogy ne változzanak (van rá több csaláskód), akkor talán nem lesznek ilyen problémák.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Márc. 23 2015, 17:12

Az volt a gond, Rochelle, hogy mivel forgattam, a gyerek nem ment iskolába két alkalommal..

Ám miközben szerencsétlenkedek a simjeimmel, itt vagyok és követem, mi minden készül, hajrá DeeDee, alig várom hogy folytatódjon a Jelzőfény! Rochelle, egyszerűen lenyűgöző a borító, kiváncsian várom a taledet! Na és persze a tiédet is ZTR, ha jól látom ez egy Sims 2-es sztori lesz. Elfogult vagyok a 2-es játékkal..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Hétf. Márc. 23 2015, 17:18

Lee: ezt én úgy küszöböltem ki, hogy letöltöttem a day settert, így nálam mindig szombat van. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 http://www.modthesims.info/download.php?t=318007
Illetve csaláskódot szoktam használni az idő beállítására, a freezer clock-kal pedig megállítom az időt.
Örülök, hogy tetszik a borító, köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960

A day setterről jutott eszembe, valaki nem tud a sims 2-höz időjárás állítót?

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Márc. 23 2015, 17:47

Ó, nem is tudtam, hogy van ilyen! Köszönöm, Rochelle! Mostmár csak az insimenator hiányzik (egyszerűen nem találom sehol) és minden simnap tökéletes lesz..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Hétf. Márc. 23 2015, 17:57

Sziasztok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3868612732  Jól felpörgettétek a fórumot! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309

Rochelle: Gratulálok Norvégiához!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960  Ha jól olvasom, akkor már mostanra megoldódtak a problémák, szóval mehet a forgatás Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 Tetszik a hozott részlet és a borítókép is nagyon ütős lett, akárcsak a cím. Sok sikert hozzá. Közben remélem, a Szívem szilánkjait is sikerül megvalósítani.

Matt: Sok sikert neked is a készülő tale-edhez, már a műfaj és a cím is felkeltették az érdeklődésemet, és a kép is tetszik. Remélem, hamarosan meglepsz minket további képekkel és részletekkel is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309

Történetírásnál mi befolyásolja a haladásod sebességét? A szabadidő vagy épp a munka/tanulnivaló az, ami nagyban befolyásolja? Vagy akármikor képes vagy nekiállni egy újabb rész megírásához?
Rám nagyon jellemző, hogy, ha valami fontossal kellene foglalkoznom, akkor jön rám a tale-ezhetnék, de általában igyekszem mindent úgy igazítani, hogy erre is arra is maradjon idő.

Lee: Akkor ezek szerint a gyerekek folyton szabotálni akarják a forgatást  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 4216510677 Ne szegje kedved, mindenkinél előfordul, hogy problémákba ütközik. Sok sikert és kitartást a forgatáshoz  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3868612732

Wan: Jó lett a részlet, bár a második részét nem igazán értettem, és ezen a fonetikus leírás sem segített  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 4216510677 A képek is jók lettek. Hajrá  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Márc. 23 2015, 20:53

Rochelle: Örülök, hogy megoldódott Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 A hülye cache fájlok hajlamosak elromlani, ezért jobb tőlük inkább megszabadulni. Igaz, hogy így lassabban töltődik be a játék, de legalább működik.
És parancsolj, e nélkül nem is tudnék létezni (valahogy mindig rosszkor kezd el esni az eső Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 4216510677)
http://www.simwardrobe.com/
Ez a nyomi oldal nem enged direkt linket, úgyhogy leírom, hogy bemész az objects-be aztán other objects és ott lesz a seasons and weather controller a második sorban Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309

Lee: Parancsolj: http://www.insimenator.org/index.php/topic,100226.0.html Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Hétf. Márc. 23 2015, 21:00

DeeDee: valóban atom lassú lett, háromnegyed hattól töltött a játék, most jött be a családkészítő. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 DE megoldódott és ez a legfontosabb, avagy a hétvégi forgatáskor reggel elindítom, délután már mehet is a dolog. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309
Nyomi oldal Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 4216510677 Köszönöm szépen, életmentő vagy! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 1484171175

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Márc. 23 2015, 21:14

Nagyon köszönöm DeeDee, megmentetted a simeket.. De főleg engem, mert utálok közösségi területekre járni ruháért, mire betöltött, azt hittem kinő a hajam.. Lexy, köszönöm, igyekszem, bár néha frankón idegrángásom van a simektől.. Pedig még mini tale-t is tervezek.. Ha közben nem kapok agybajt, az is meglesz..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Kedd Márc. 24 2015, 12:56

Sziasztok, tök jó látni, hogy pörög a téma!  

Gaga:  új projekt? Sok sikert!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 835323539   A borítókép alapján ígéretesnek tűnik, jó munkát! Én nagyon várom!

Lexy:  “Jaj, ne is mondd, amikor végre beállnak normálisan, vagy sikerül elkapni a tökéletes pillanatot, az nagyon nagy öröm” pacsit ide   Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 4216510677   Csak meglesz előbb-utóbb a Kísértő múlt és az Ezüst krónikák is. Dorian pedig…  igen, tetszik, de még mennyire  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 778176054

DeeDee: köszi, örülök, hogy várod az Ezüst krónikákat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 . Én is nagyon a Jelzőfény 2-t, fantasztikus hír, hogy túl vagy a forgatáson. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 2564226250  Nagyon szépek a képek, ahogy tőled már megszoktuk! Remélem, neked simábban megy majd a tisztázás, mint nekem, és nemsokára lesz majd Premier péntek.

ZTR: tetszik a kép, jó munkát! A középkori történetek a gyengéim.  

Wan: szépek a simjeid Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 Kíváncsi vagyok, miről beszélgettek a szereplők. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 888857592

Matt: sok sikert a történethez, remélem,  győztesként kerülsz majd ki a lustasággal vívott harcból. A kép és a műfaj is tetszik, remélem, ahogy készülsz, folyamatosan ellátsz majd minket képekkel, részletekkel.  

Lee: jaj, Lee, mindent a nulláról? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 2773155322  Kitartás! De örülök, hogy azóta ezek szerint  újra működik a Sims, és folyamatban van a Flamingó. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Örülök, hogy a szereplőid jól érzik magukat, klassz lett a kép. Én is pihiznék ott szívesen. A simek étkeztetése mindig érdekes mutatvány, nekem az a halálom, amikor az idióta statiszták folyton elveszik a tányért a szereplők elől, és nem tudom kizárni/irányítani őket... ó Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 110048569

Rochelle: Nagyon szép lett a borítód, kíváncsi leszek a történetre. Csak nem újabb kísértettörténettel gazdagodik az oldal? Várom majd, és remélem, a Szívem szilánkjai is elkészül egyszer. Remélem, sikerült a technikai problémádra tartós megoldást találni. Gratulálok Norvégiához, jó utat!

Történetírásnál mi befolyásolja a haladásod sebességét? A szabadidő vagy épp a munka/tanulnivaló az, ami nagyban befolyásolja? Vagy akármikor képes vagy nekiállni egy újabb rész megírásához?

Főleg az, van-e ihlet, ami általában egyenesen arányos azzal, mennyi egyéb teendőm van még. Ha én egyszer hangulatba jövök, pillanatok alatt több oldalt megírok egy helyben. A legelvetemültebb, amikor a munkahelyen alkotok a gmail-fiókomban két hívás közt abban a pár percben. Bezzeg ha hazaérek, és ráérnék, akkor sehogy sem bírom rávenni magam.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3162269578

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Kedd Márc. 24 2015, 18:22

*Dobpergés!*
Ma átalakítottam a szereplőket, mert már jobban ki tudom használni a face template előnyeit*-* Arya ilyen volt-ilyen lett (csak, hogy mindenki értse, a fekete ruhás az új szereplő)
http://www.kephost.com/images/2015/03/24/aryauj.png

Rochelle: saját találmány, és köszi, örülök, hogy tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 A ház direkt ilyen, majd kitérek rá.
DeeDee: úgy tervezem, hogy egy szótárat írok majd, és az lesz a Tale 0. része, vagyis az elsővel jönne majd ki. Amúgy fontos amit beszélnek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309
Lexy: örülök, hogy tetszik:)
Nita: örülök, hogy tetszik! Ne aggódj, egyszer kiderül majd, hogy mi lehetett a titkos beszélgetés...

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Kedd Márc. 24 2015, 19:46

Wan, és mikorra várható a taled? Mennyire haladsz vele?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Kedd Márc. 24 2015, 20:38

Rochelle: Húha, akkor én még jó vagyok a fél órás betöltésemmel :what Nincs mit Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309

Nita: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 Én is remélem, hogy hamarosan beküldhetem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309

Wan: Nekem a régi szereplő is tetszik, de persze az új egyedibb Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3101058960 Azért remélem, hogy nem kell majd sokat szótárazni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 4216510677 Tök jó látni, hogy mindenki jól halad!

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Szer. Márc. 25 2015, 00:58

Pár napig nem figyelek és teljesen felpörög a téma :surprised De tök jó, nagyon örülök neki Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3868612732
Mindent visszaolvastam, mindenki képeit megnéztem. Én is örömmel látom, hogy mindenki jó halad és nemsokára olvashatunk. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 2564226250

Wan: Az új szereplő tényleg sokkal egyedibb. Remélem azért nem kell minden 2. bekezdést szótárazni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3633238760

Kicsit késve, de itt szeretnék gratulálni Lexynek és Nitának a közös munkájukért, szerintem fantasztikus volt, engem megvettetek.

Történetírásnál mi befolyásolja a haladásod sebességét? A szabadidő vagy épp a munka/tanulnivaló az, ami nagyban befolyásolja? Vagy akármikor képes vagy nekiállni egy újabb rész megírásához?
A szabadidő eléggé befolyásol. Most elég sok van belőle, de valahogy sajnos mindig valami más lesz a prioritás. Egyébként meg igen hajlamos vagyok arra, hogy elcsesszem az időmet olyan dolgokkal amikkel nem kéne. Nem mondom, hogy bármikor neki tudnék állni egy rész megírásának, az ihlet is fontos tényező, de sokszor nem is próbálok meg írni, pedig lehet sikerülne. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 164952250 (így nem is tudom, milyen megjelenést fogok tartani, hiszen mindjárt április és nem vagyok sokkal előrébb, ebből nem lesz STA 2015....)

Viszont mindenképp szeretnék már valamit mutogatni, szóval talán az exhibicionista énem lenyomja előbb-utóbb a motiválatlant. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 4216510677

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szer. Márc. 25 2015, 06:18

Nana, DeeDee: azért annyira durva nem lesz: D lesz rész aminél nem is kell majd a szótár, lesz aminél inkább.
Lee: örülök, hogy tetszik! A mellék- és főszereplőim megvannak, a helyszínek már fel vannak épülve, a tale pedig a 6. résznél jár. Mint mondtam,volt egy kis valtozás,de most kezdődik a kemény forgatás: D Szerintem idén STA-s leszek (ha lesz)!

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szer. Márc. 25 2015, 09:24

Lee: Ismerős, ez a idegrángás dolog Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 4216510677 Nyugi, ne idegeskedj, a simek megérzik, és annál rosszabbak, ezt tapasztalatból mondom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 1262508976

Nita: Turbótale-üzemmód Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 3633238760

Wan: Tényleg egyedibb lett a simed Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 835323539 Egyébként bocsi, ha elsiklottam egy hsz-ed fölött, de ez ugyanaz a tale, amelyiken ősszel dolgoztál vagy ez már egy teljesen új ötlet? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 1349755223

DeeDee: Fél órás betöltés? :what Nem semmi. Nekem 15 percig tölt be a játék, de azt is alig bírom kivárni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 4216510677

Nana: Köszönjük szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 1484171175 Örülünk, ha tetszett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309
"ebből nem lesz STA 2015...." ha így állsz hozzá, akkor nem is, tessék optimistábbnak lenni, és tale-ezni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309 Juj, nagyon várom már, hogy mutass valamit a tale-edből, akár képek, akár idézet, úgyhogy hajrá a promózással Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 295755309





Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 17 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

17 / 41 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.