Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

21 / 50 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Júl. 31 2014, 13:05

Etti: Én is inkább a szabadságra voksolnék  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3868612732 Egyébként mikorra tervezitek a pályázat kiírását?

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Csüt. Júl. 31 2014, 13:14

Lexy: Minél előbb, szóval lehet, hogy már a hétvégén megszületik a kiírás. Addig akarjuk, amíg nem kezdődik el a suli, mert akkor mindenki el lesz foglalva.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 1910640592 

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Júl. 31 2014, 13:30

Etti: Éppen emiatt is kérdeztem meg, de, ha már hétvégén kikerül a pályázat, akkor biztosan lesz jelentkező  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3868612732 . Kíváncsian várom, mit is találtatok ki számunkra  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Csüt. Júl. 31 2014, 13:58

És mi volna ha a műfaj és helyszín lenne a megkötés, más egyébben az írók teljes szabadságot kapnak?

Műfajként az alapműfaj lenne megadva, a műben természetesen szerepelhetnének más műfajelemek is ( pl romantikus sztori tartalmazhat akciójeleneteket )
A megadott helyszín az ahol a mű nagy része - min. 80% - játszódna, de nem lenne kötelező h az egész ott játszódjon.

A pályázat kiíróinak: Nem muszáj ragaszkodni a megszokott párosításokhoz pl főiskola - romantikus, dungeon - kaland stb, sőt: minél "extrémebb" párosítást sikerül összehozni, annál jobb Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Csüt. Júl. 31 2014, 16:30

NoAngelBrigi: örülök, hogy elnyertem a tetszésed! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 Én is zöld mániás vagyok, de igazából Scott szobájának fala sárga, bármennyire megtévesztő is a kép. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 Tök zöldesnek hat, furcsa.

Nita90: köszönöm a bókot, nagyon jól esett! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 164952250 Most összehoztam egy ajánlót, de nem ezt tervezem véglegesnek, még van időm agyalni rajta. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 

Szavaznék: szabadság mellett teszem le a voksom, ott aztán elszabadulhat a fantázia. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Júl. 31 2014, 17:53

Rochelle: Jól hangzik az ajánlód, jól megszerkesztett, és pont annyit árul el, amennyit kell. Kíváncsian várom a további infókat  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960 

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by pattsims97 Csüt. Júl. 31 2014, 18:05

Rochelle: Nekem is tetszik az ajánlód. Elég különleges nevet választottál a főszereplődnek, de tetszik. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 Bevallom, még nem is hallottam ezt a nevet. Kíváncsi vagyok a történetére! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Csüt. Júl. 31 2014, 18:24

Lexy: köszönöm, nagyon örülök, hogy elnyerte a tetszésed! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 Igyekszem nem túllőni a célon, de azért csepegtetni néhány érdekességet is.

pattsims97: köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 Én is először egy mesében hallottam, a Hotel Transylvániában (amúgy nagyon jópofa, bárkinek ajánlom), Drakula lányát hívják Mavisnek. Ott tetszett meg, de sosem gondoltam volna, hogy végül a főszereplőm neve is ez lesz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 A történet kicsit más alapok állt még a fejemben, ott Colette lett volna a keresztneve, de erről majd írok érdekességeket, mert annak az egész világa más volt, mint ami véglegesen megszületett.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Csüt. Júl. 31 2014, 18:49

Rochelle: Nekem is tetszik az ajánlód, éppen annyi amivel felcsigázhatod az olvasókat. Kíváncsi vagyok, mi lesz majd a sztori. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3868612732 Oh, és tényleg Mavisnek hívták Drakula lányát, eddig ez eszembe se jutott. És az tényleg jó film. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by VictoriusPigeon Csüt. Júl. 31 2014, 19:00

Én is hasonló javaslatot tennék mint Rikardo mert a szabadságos dolog tényleg tetszik de pár megkötésnek azért örülnék mint például a műfaj vagy pedig a helyszínnel kapcsolatban.

Egyébként ha már így megszólaltam amit elég ritkán teszek, kíváncsi lennék a véleményetekre ugyan is most egy kicsit rosszalkodtam a simben (azért nevezem "rosszalkodásnak" ugyan is megszabtam hogy addig nem dolgozok a simsben a történetemmel kapcsolatban míg azt legalább háromnegyed részéig meg nem írom, de miért vannak a szabályok ha nem azért hogy megszegjük őket?) és így elkészült a főszereplőm háza amit persze a szomszédok házával együtt teremtettem meg. Ez a második olyan telek amit világéletemben készítettem amin plusz házak vannak azaz szomszédok hogy élethűnek tűnjön mind az amit készítek. Ezzel kapcsolatban szeretném kikérni véleményeteket hogy mennyire néz ki műnek vagy pedig mennyire  látszik úgy hogy élnek is ezekben a házakban. Minden jellegű kritikát fogadok mert csak így fejlődni nem? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960
Na akkor a képek!
1. http://kepfeltoltes.hu/view/140731/snapshot_00000029_40e6a062_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2. http://kepfeltoltes.hu/view/140731/snapshot_00000029_20e6a056_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
3. http://kepfeltoltes.hu/view/140731/snapshot_00000029_c0e6a02c_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
4. http://kepfeltoltes.hu/view/140731/snapshot_00000029_80e69ff7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
5. http://kepfeltoltes.hu/view/140731/snapshot_00000029_80e69fe7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
6. http://kepfeltoltes.hu/view/140731/snapshot_00000029_40e69fde_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
7. http://kepfeltoltes.hu/view/140731/snapshot_00000029_e0e69fcd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
8. http://kepfeltoltes.hu/view/140731/snapshot_00000029_80e69fbe_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
9. http://kepfeltoltes.hu/view/140731/snapshot_00000029_00e69f98_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Igazából azt nem szeretném/szerettem volna elárulni hogy a főszereplőm melyik házba lakik de azt hiszem ez egyértelműen látszik bár remélem nem mindenki veszi észre Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3162269578

VictoriusPigeon

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
VictoriusPigeon


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Pént. Aug. 01 2014, 08:30

Sookie: köszi, kedves tőled! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 Remélem, jó kis történetet olvashattok majd tőlem.

VictoriusPigeon: nekem nagyon tetszik, jól sikerültek az épületek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 Az én nagy hibám, hogy építeni nem tudok, csak berendezni, így mindig nagy szemekkel nézem, hogy hogy tudnak sokan olyan jó épületeket készíteni. Ha tippelhetek, az a főszereplőd háza, ahol az autó van? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Aug. 01 2014, 09:02

VictoriusPigeon: Szerintem is jól sikerültek az épületek, egyáltalán nem néznek ki műnek  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960 . Nekem fogalmam sincs melyik lehet a főszereplőd háza, talán a sárgára tippelnék.

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Aug. 01 2014, 10:56

Rochelle: Egyet kell értenem a többiekkel - az ajánlódban épp annyi van, ami felcsigázza az ember érdeklődést Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960

VictoriusPigeon: Nagyon jó házak. Teljes egészében saját alkotások? Egyébként szerintem a főhős a második képen lévőben lakik - legalábbis nekem az tetszik a legjobban

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Pént. Aug. 01 2014, 11:16

Rikardo: örülök, hogy jól sikerült és tetszik, köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Pént. Aug. 01 2014, 12:16

Rochelle: Jó lett az ajánló, ugye hogy annyit nem is kellett görcsölni felette! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309

Rikardo: Ha megadjuk a helyszínt, azzal gyakorlatilag megszabjuk azt is, hogy merre haladjon a történet. A műfajt, ha szükséges, megadjuk, de adni fogja, hogy ebből vígjátékot vagy sci-fit kihozni nem nagyon fogtok tudni.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960 

A szabadság felé billent a mérleg nyelve!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 2564226250 

VictoriusPigeon: Tyű... nem lehetett kis munka ezt felépíteni! A legnagyobb telket kellett ehhez - gondolom - igénybe venni. Én a barna-fehér házra tippelek.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by VictoriusPigeon Pént. Aug. 01 2014, 12:55

De örülök hogy írtatok!Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960 És ne haragudjatok de most még nem válaszolok hogy hol is lakik a főszereplőm de amint haladok a tale-el majd hozok képet a házról és a belsejéről.
Rochelle: Én mikor kezdtem a simset szörnyen építettem iszonyatos nagy házakat de azóta azért sokat fejlődtem (remélem látszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309) és ezzel a stílus érzékem is amivel berendezem a házat. De egyébként nem nagyon írtam de láttam mindegyik képed amit itt megosztottál és nagyon tetszik a ház belseje valami nagyon élethűnek látszik imádom azt a házat  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 835323539 

Lexy: Köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960. Egyébként nagyon féltem hogy annak fog tűnni ezért próbáltam sok növénnyel és jó pár kinti tárggyal ezt meghiúsítani de még mindig egy kis hiány érzetem van sajnos...

Rikardo: Igen saját alkotás elég sokat bíbelődtem vele mert néha olyan sokat töltött amikor a falakat építettem régen ilyet soha se csinált csak mióta az Originről megvettem azóta. De azért türelmesen álltam a helyem és úgy ahogy elégedett is vagyok az eredménnyel. Amúgy azt hiszem ha jól számolok volt egy nap míg elkészítettem kivonva belőle az 5 órás alvásomat egyik hajnalba kezdtem és befejeztem a következő reggel én már csak ilyen éjszakai bagoly vagyok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309.

Etti: Volt kis macera vele de készen lett! Bár meglepődtem kicsit magamon miközben ezt az egészet építettem mert régen készítettem már ilyen összetett épületeket egymás mellé és néhányszor még is olyan könnyedén csináltam mintha már mestere lennék a játéknak (azt hiszem 2007 óta játszom vele szóval lehet nem kizárt a feltevés) és ez jó érzéssel töltött el. Igen a legnagyobb telket vettem használatba de még ez is kicsi volt számomra. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309

Egyébként még egy kérdés a képekkel kapcsolatban:
Nem túl sok a növény?
Mert bár olyan helyen játszódik ahol fából és bokorból ezer meg ezer van de most a képeket megnézve...

VictoriusPigeon

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
VictoriusPigeon


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by pattsims97 Pént. Aug. 01 2014, 14:07

Lee: Érdekesnek hangzik, viszont meg kell kérdeznem, hogy ez egy novella lesz? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960 Mivel csak 5 részből áll. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960

pattsims97

Járatos csevegő
Járatos csevegő
pattsims97


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 83
Tartózkodási hely : A végtelenen is túl

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Aug. 01 2014, 14:50

pattsims igen Simnovella, és mivel én csinálom egyedül, nem mernék belefogni hosszabb lélegzetű történetbe, én nem csinálok olyan szép képeket mint ti.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Pént. Aug. 01 2014, 14:59

Etti: bizony nem kell túlgörcsölni. A hozzászólásom írásakor alkottam meg, és mivel tetszett, elküldtem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 Néha jó, ha az ember nem kotlik túl sokat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3868612732 

VictoriusPigeon: kíváncsian várom a többi infót is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 Én mondhatom, hogy megjelenés óta játszom a kettővel, az egyel is viszonylag korán megismerkedtem, de építeni sosem tudtam szépen. Mindig túl kockásra csinálom a dolgokat. :ikszdé: Mindig letöltöttem a házakat, a történetemhez is egyedi tartalmakat használok. Így van egy alap épületem, amit nullára kiürítek és újrahúzom a falakat, és akkor már megvan a saját szám íze szerinti épület. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 Mavisék házát is letöltöttem, megváltoztattam a kertet, építettem dupla garázst, belül teljesen átvariáltam a szobák elhelyezkedését, majd berendeztem. Nekem így a legegyszerűbb. Persze lesznek saját építésű dolgaim is, pl. iskola, a kezdő park, stb., de ott igyekszem nem mutatni, hogy milyen pocsékul építkezem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 Örülök viszont, hogy tetszik a berendezés. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3868612732 
Szerintem nem sok a növény, nekem így tetszik, jó lett. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 835323539 

Lee: kíváncsian várom a történeted, érdekes lesz szerintem novellát olvasni, nagyon tetszik az ötlet, akárcsak az egy részesek is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Aug. 01 2014, 15:16

Lee: Az ajánlód alapján néhány dolgot sejteni lehet - mindazonáltal a megérzéseim többször tévesnek bizonyultak ( hiába, nem nőből vagyok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309 ) , úgyh kíváncsi vagyok milyen lesz a novella Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 3101058960

Etti: Valóban, helyszín+műfaj egyértelműen behatárolja miről fog szólni a történet. Pl dzsungel+vígjáték=városi krapek (vagy liba ) szerencsétlenkedik a vadonban. De maga a helyszín is adja milyen sztori illik hozzá leginkább. Az előző példánál maradva, a dzsungelhez a kincskeresős akció-kaland... És egyes műfajokhoz valóban nem elég 5 fejezet. Pl egy jó horrorsztori is lassan indul be...
És a voksok alapján is úgy tűnik a többség a teljes szabadságot preferálja Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 295755309

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 21 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

21 / 50 oldal Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.