Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 4 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_r10 
Wan (781)
Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 4 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_r10 
Rikardo (612)
Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 4 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_r10 
Lee (466)
Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 4 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 4 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_r10 
Etti (431)
Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 4 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_r10 
Nita90 (309)
Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 4 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_r10 
DeeDee (278)
Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 4 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_r10 
Lexy (269)
Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 4 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_r10 
Leo (236)
Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 4 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 4 Vote_r10 


Egyéb Sims játékok

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Hétf. Jan. 05 2015, 18:18

DeeDee: PM elküldve Egyéb Sims játékok - Page 4 3633238760 Jó konvertálást, és jó linkvadászatot, biztos tök jó dolgokat hozol majd össze Egyéb Sims játékok - Page 4 3101058960

Wan: hű, tényleg van teendő, hajrá!

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Vas. Jan. 11 2015, 18:08

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Sookie Vas. Jan. 11 2015, 18:25

Feljövök olvasgatni a fórumra, erre ilyenekbe botlok, DeeDee? Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309 Ezek elképesztően jól sikerültek! Sir Damian és az angyalzöld szempár. Egyéb Sims játékok - Page 4 2485850408 És Lady Elisabeth is igazán szép lett. Hihetetlen, mennyire hasonlítanak a Sims2-es verzióra.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Lee Vas. Jan. 11 2015, 19:40

Woow, elképesztő vagy DeeDee!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Rikardo Hétf. Jan. 12 2015, 12:20

DeeDee: Ezek talán jobbak mint az eredetiek Egyéb Sims játékok - Page 4 835323539


Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Csajszyh Hétf. Jan. 12 2015, 15:34

DeeDee: Hűű! Ezek tényleg tökre kiköpött másai az eredeti verziójuknak ám! =DD (Y)

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Hétf. Jan. 12 2015, 16:18

DeeDee: nagyon köszönöm, hogy a kedvemért fáradtál ezzel Egyéb Sims játékok - Page 4 1484171175 Nagyon szépek lettek, valóban döbbenetesen hasonlítanak az eredetire. Örülök, hogy jól működnek a konvertált hajak, amiket küldtem. Egyéb Sims játékok - Page 4 835323539

Rikardo: na igen, ezt teszi a híresen szépnek tartott TSM-grafika Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Hétf. Jan. 12 2015, 19:05

DeeDee: wow! Damian szuper lett, de azért van hozzáfűznivalóm: Elsie kisasszony szeme az arányokhoz képes - szerintem - kicsi.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Hétf. Jan. 12 2015, 21:05

Sookie: Látod, látod, érdemes feljönni olvasgatni Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309 Köszi, örülök, hogy tetszenek!

Lee: Köszi Egyéb Sims játékok - Page 4 1484171175

Rikardo: Heh, azért ezt nem állítanám Egyéb Sims játékok - Page 4 4216510677 Örülök, hogy jónak találod őket!

Csajszyh: Köszi neked is Egyéb Sims játékok - Page 4 1484171175

Nita: Á, nem volt fáradság, jól szórakoztam! Bár Damiant kicsit összecsaptam, de szerintem még így is jobb lett, mint a Sims 3-as verzió Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309 És mégegyszer köszi a hajakat!

Wan: Köszi! Egyéb Sims játékok - Page 4 3101058960 Hát, nem tudom, szerintem a haj is teszi (kicsit eláll), de lehet, hogy igazad van, bár szerintem inkább kicsit közel vannak talán a szemei(?)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Kedd Jan. 13 2015, 08:53

DeeDee: ha ez "összecsapott", komolyan megnézném, milyen az, amikor alapos munkát végzel. Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309 Nagyon ügyes vagy! Örülök, ha élvezted a munkát, és szívesen csináltad. A hajakat pedig nagyon szívesen, örülök, hogy megcsinálhattam őket, és jól működnek. Egyéb Sims játékok - Page 4 3633238760

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Lexy Kedd Jan. 13 2015, 09:46

DeeDee: Nagyon jól sikerültek Egyéb Sims játékok - Page 4 3101058960 Mondjuk, nekem Damian az, aki jobban hasonlít, de Elsie is szép lett. Ügyes vagy! Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Szer. Jan. 14 2015, 21:04

Nita: Hát, az összecsapottat úgy értettem, hogy általában nálam a simkészítés (főleg sims 3-ban) úgy szokott kinézni, hogy elkezdem, pepecselek vele egy darabig, aztán bezárom. Később újra megnyitom, pepecselek még vele, majd újra bezárom. Ez a folyamat akár hetekig (extrém esetben évekig) is eltarthat. Damiant meg csak sitty-sutty-dirr-durr egy órán belül (vagy valami hasonlóan csekély időtartam alatt) megcsináltam Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309

Lexy: Köszi! Szerintem is jobb lett a rapid Damian hasonmásom Egyéb Sims játékok - Page 4 4216510677

Egyébként végre játszottam is egy kicsit! És vannak képeim is!

http://www.myimg.de/?img=pic1a14c8.png
Lady Jacqueline: Áááá! Sir Samuel! Mindjárt megszülök itt helyben!
Sir Samuel: Várjon egy kicsit drága! Még gyorsan befejezem ezt a könyvet!
http://www.myimg.de/?img=pic2db252.png
Később...
Sir Samuel: Úristen! Mit tettem! Mindjárt apa leszek!
Furcsa fejű építész (vagy ki a rák): Hát, magába meg mi ütött
http://www.myimg.de/?img=pic3c4100.png
Lady Jacqueline: Ááááááá
Nem tudtam, hogy a bandzsítás a szülés folyamatához tartozik Egyéb Sims játékok - Page 4 2049472129
http://www.myimg.de/?img=pic4949d7.png
Sir Samuel: Oda sem merek nézni!
http://www.myimg.de/?img=pic553293.png
Majd megszületett a trónörökösnő, aki a Phylippa nevet kapta.
Eddig azt hittem, hogy csak a sims 4-ben vannak horrorbébik, de úgy látszik, tévedtem Egyéb Sims játékok - Page 4 3162269578 Úgyhogy inkább nem is fotóztam le a csöppséget...
http://www.myimg.de/?img=pic6523cc.png
Sir Samuel: Segítség! Kisajátította a hercegnőt! Én is meg akarom ölelgetni!
Folyt köv Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Csüt. Jan. 15 2015, 11:40

DeeDee: jaj, TSM-képek, ez annyira jó! És milyen kiváló minőségben  :surprised  Lady Jacqueline igazán gyönyörű  lett  Egyéb Sims játékok - Page 4 2485850408
Látom, te is találkoztál a hírhedt építőmesterrel (build master), aki a legrühelltebb NPC Medieval-körökben. Nem véletlen, a palotában forgatott jeleneteimet is rendre szabotálja  Egyéb Sims játékok - Page 4 489632682  Mindig mindenkivel beszélni akar, belelóg a képbe, szinte könyörög ő is egy szerepért – de nem kap  Egyéb Sims játékok - Page 4 3633238760  És nem lehet kinyírni. Sehogy.  Ami akkor a legjobb, amikor Unkempt tulajdonsága van, és mindnehová húzza maga után a bűzcsíkot.   Egyéb Sims játékok - Page 4 1262508976
A vajúdásos animáció nem kicsit megmosolyogtató, a horrorbébit meg ne is említsd.  Egyéb Sims játékok - Page 4 800283558  Nyilván hatalmas és megerőltető feladat lett volna normálisan megcsinálni. Gondolom, mivel eredetileg nem tervezték, hogy a kamerával rá lehessen közelíteni (mert minek is azt, ugye) a játékosnak úgyis mindegy. Köszönjük, EA.
 
Várom a további képeket!  Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Vas. Jan. 18 2015, 20:46

Nita: Köszi Egyéb Sims játékok - Page 4 1484171175 Heh, akkor nem csak az én játékélményemet rontja a kedves építőmester Egyéb Sims játékok - Page 4 4216510677 Mindig mindenhová odatolakszik, és folyamatosan a tükörben bámulja magát Egyéb Sims játékok - Page 4 2049472129

Folytatódik a sztori Egyéb Sims játékok - Page 4 3101058960
Szerencsére Princess Phylippa gyorsan felcseperedett, és szomorúan konstatáltam, amit már amúgyis tudtam, hogy a gyerekeket nem lehet irányítani Egyéb Sims játékok - Page 4 1910640592 Azért gyorsan berendeztem neki egy szobát, mert úgy volt kedvem, és mivel úgysem fogja sosem használni, édesmindegy, nem kell figyelnem, hogy jól használhatóak legyenek a bútorok Egyéb Sims játékok - Page 4 2822276435
http://deedee-sims.tumblr.com/post/108367758422/a-room-that-i-decorated-for-princess-phylippa-in
(Bocsi, hogy így linkelem, csak ha már egyszer feltöltöttem a képeket, nem akartam megint. Rákattintással ki lehet nagyítani őket)
Kár, hogy nincs több dekoráció gyerekeknek, viszont rájöttem, hogy ezeket a paravánokat egészen jól lehet használni a negyedik fal hiányának eltakarására Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309
És néhány kósza kép a hercegnőről:
http://www.myimg.de/?img=pic1532fe4.png
Princess Phylippa: Drága édesanyám! Halálra untat a beszédével!
http://www.myimg.de/?img=pic17e5063.png
A hercegnő csak úgy grasszál összevissza Egyéb Sims játékok - Page 4 3101058960
http://www.myimg.de/?img=pic188dd50.png
Lehet, hogy kicsit magasan hordja az orrát a lelkem Egyéb Sims játékok - Page 4 2049472129

Ennyi! Nem tudom, hogy még lesz-e folytatás, majd kiderül Egyéb Sims játékok - Page 4 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Hétf. Jan. 19 2015, 18:09

DeeDee: jaj, újabb TSM-képek, éljen!  Egyéb Sims játékok - Page 4 2485850408  Igen, az építőmester már csak ilyen kellemetlen figura. Egyéb Sims játékok - Page 4 2822276435 Csak nem Vain tulajdonsága van a játékodban? Valaki egyszer direkt berendezett egy hiú építőmesternek egy egy tükrös sarkot a palota eldugott zugában, hogy kedvére gyönyörködjön magában, és addig se zaklasson senkit Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309
Phylippa ezek szerint igazi kis hercegnő lett, naná, hogy magasan hordja az orrát.  Egyéb Sims játékok - Page 4 4216510677 Aranyos kislány. Amúgy halkan megsúgom, van rá mód, hogy irányíthatóvá tedd a kölköket (számos ún "amorf szörnyet" gyártottam le, mire kikísérleteztem a Módszert), de azt csak akkor ajánlom, ha már nem akarsz rendes küldetést csinálni, csak Free time-ban szórakozol velük, különben lehet, összezavarodik tőle a játék. Így sikerült a doboz nyugtató nélkül leforgatnom a "gyerekes" jeleneteimet is.  Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by ZTR Hétf. Jan. 19 2015, 19:29

Sziasztok! Nem tudom, hogy ideillik-e a sims3 pets XBOX360-as kiadása, mert az szerintem nagyon jó és szeretném tudni, hogy rajtam kívül más játszik-e vele?

ZTR

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
ZTR


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 170

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Szer. Jan. 21 2015, 21:21

Nita: Hát, őszintén szólva fogalmam sincs, hogy milyen tulajdonságai vannak Egyéb Sims játékok - Page 4 4216510677 De minden lehetséges. Mindenesetre nem sok mindenre van hiúnak lennie, mert elég ronda Egyéb Sims játékok - Page 4 2049472129
Lesznek gyerekes jelenetek Egyéb Sims játékok - Page 4 2485850408 Egyébként miért van egy olyan érzésem, hogy a csodamódszer abból áll, hogy ki kell cserélni az egyik játszható karakterrel a gyereket? Lehet egyszer majd elkérem a receptet kíváncsiságból Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309
Erről jut eszembe, nem tudod, hogy gyerekeknek lehet-e ruhákat vagy hajakat konvertálni? Mert elég szegényes a választék, és jó lenne még néhány haj...

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Csüt. Jan. 22 2015, 00:08

ZTR: abszolút idevaló téma, én nem használok xboxot, így ehhez nem tudok hozzászólni  Egyéb Sims játékok - Page 4 1910640592

DeeDee: valóban bűnronda a szerencsétlen, bár nekem edit in cas moddal egy nagyon helyes simet sikerült összehoznom belőle. Konkrétan a leghelyesebbet, akit valaha alkottam.  Egyéb Sims játékok - Page 4 778176054
Ó, nem is egy „gyerekes” jelenetem lesz, de nem volt ám vicces forgatni velük, a fele hajamat miattuk téptem ki   Egyéb Sims játékok - Page 4 2822276435 . Kedvenc wtf pillanatom az volt, amikor – hiába voltak az irányításom alatt a kölykök – a játék este tízkor hazaküldte őket, és nem engedte felülírni ezt a parancsot.  Egyéb Sims játékok - Page 4 4216510677
Valóban kevés alap haj és ruha van a kölyköknek, sajnos, én is kifogytam a használható dolgokból, így nekem is kellett pár konvertálást csinálom a forgatáshoz. Itt egy példa, kis hercegnő konvertált hajjal és ruhával (ruha a Tutor of Tudors szettből):. http://kepfeltoltes.hu/view/150115/tudor6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Sajnos picit le van nyakazva a kisasszony, de ezt a hibát csak ennél a szettnél vettem észre a férfi és gyerek simek esetében. Ha küldesz konkrét linke(ke)t, mit szeretnél, 2 perc egy sims3-as package-et megcsinálni (ha sim3pack, akkor 5), rendelést felveszek  Egyéb Sims játékok - Page 4 3633238760 . Ruháknál még arra kell ügyelni, hogy ha lehet, földig érjen, mert ha nem, konvertálni kell mellé zárt cipőt/kiscsizmát is, különben nem lesz a gyereknek lábfeje/alsó lábszára. (Kedves TSM, köszönjük, hogy nincs külön cipő kategória, hanem minden öltözék egyben van…).
„a csodamódszer abból áll, hogy ki kell cserélni az egyik játszható karakterrel a gyereket?” olyasmi, csak ennél kicsit összetettebb  Egyéb Sims játékok - Page 4 2822276435 Először is kell hozzá a testingcheatsenabled (ami kicsit bonyolultabb, mint TS3-ban, át kell írni hozzá egy file-t). Ezután, ha simán jobb click->Set profession on sim-et választasz, sikítani fogsz, mert amorf szörnyet kapsz (http://kepfeltoltes.hu/view/150121/Screenshot-31__2__www.kepfeltoltes.hu_.jpg). Fontos, hogy a kölyök a háztartáshoz tartozzon (hős porontya legyen, vagy ha townie, akkor add to household). Először edit in cas moddal, vagy ha az nincs, öltözőszekrénynél állítasz a külsején bármit (pl. hajszín), és ok. Ezután lehet neki hősfoglalkozást adni. És voilà, normális, irányítható gyerek lesz - elvileg. De csakis Free time-ban ajánlom az ezzel való szórakozást, különben azt látod, hogy az aktuális/következő küldetést a gyermekkel kellene teljesítened, amit nem biztos, hogy összeomlás nélkül visel(ne) a játék.
Bocsi, lehet, ez így túl sok volt. Egyéb Sims játékok - Page 4 164952250 Nagyon érik az a Középkori Kisokos...

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Csüt. Jan. 22 2015, 20:38

Nita: Egyszer én is elgondolkodtam, hogy plasztikázom a ronda simeket, de aztán rájöttem, hogy túl sokan vannak Egyéb Sims játékok - Page 4 4216510677
Nagyon csini a kislány! Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309
És képzeldképzeldképzeld MŰKÖDIK!!! El sem hiszem! Csak így ültem előtte, gondolkodtam, elrévedve meditáltam, és egyszer csak arra jutottam, hogy csak megpróbálom mégegyszer más wrapperrel - és bumm! Egyből jó lett... Hát én annyit szenvedtem vele eddig, és most meg egyből sikerült, hát én nem tudom, valószínűleg én lehetek a béna Egyéb Sims játékok - Page 4 4216510677 De az a lényeg hogy megy! Úgyhogy reszkessetek sims 3-as hajak és ruhák, mert DeeDee beindul! Egyéb Sims játékok - Page 4 2564226250
Gyönyörűek a szörnyek Egyéb Sims játékok - Page 4 2049472129 Egyébként nem tűnik nehéznek a módszer, lehet, hogy egyszer majd tényleg kipróbálom Egyéb Sims játékok - Page 4 295755309 És jöhet a Középkori Kisokos is!

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Pént. Jan. 23 2015, 11:17

DeeDee:  egy örökkévalóságig tartana minden randa simet plasztikázni, az igaz  Egyéb Sims játékok - Page 4 4216510677  
Örülök, ha tetszik a kisasszony. Szerintem is szép ez a ruhácska.
Váó, ügyi vagy, akkor működik neked a konvertálás.  Egyéb Sims játékok - Page 4 2485850408  Akkor a wrapper volt a ludas. Tök jó! Mindent bele, jó „vadászatot”! Örülnék pár képnek az eredményről. Engem annyira elkapott a gépszíj, hogy lassan több egyedi cuccom van a játékban, mint alap. Van komplett Tutor of Tudors meg Happily ever after store szettem, meg rengeteg középkori (jellegű) ruhám.  
A szörnyikéim meg… pff.  Egyéb Sims játékok - Page 4 2822276435  Olyanok, amilyenek.
A Középkori kisokos folyamatban, csak előbb jelenjen meg szegény tale-em. Egyéb Sims játékok - Page 4 164952250

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 4 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.