Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 2 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_r10 
Wan (781)
Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 2 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_r10 
Rikardo (612)
Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 2 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_r10 
Lee (466)
Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 2 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 2 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_r10 
Etti (431)
Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 2 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_r10 
Nita90 (309)
Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 2 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_r10 
DeeDee (278)
Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 2 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_r10 
Lexy (269)
Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 2 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_r10 
Leo (236)
Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 2 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 2 Vote_r10 


Egyéb Sims játékok

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Pént. Szept. 19 2014, 20:54

Martin: Hehe, majdnem. Már csak a kanyarokat kell lekerekíteni, mert a sarkokon is megállnak a kocsik Egyéb Sims játékok - Page 2 4216510677 Viccet félretéve tényleg azt olvastam, hogy a legjobb egy sugárút-körgyűrűvel körbevenni a várost, és inkább ívelt utakat használni. Hát, nem tudom, még csak egyszer próbáltam, de pont olyan városban, amit turisztikai központtá tettem, szóval mindig nagy volt a dugó, függetlenül az utak elrendezésétől Egyéb Sims játékok - Page 2 2049472129

Egyébként sz'tetek melyik a sorozat legjobb része?
Én még csak a legújabbal játszottam, a 4 csak azért van meg, hogy tudjak vele talajt csinálni Sims 2-be Egyéb Sims játékok - Page 2 1585566538

Nita: Igen, már eljutottam a szabad módig, összeadtam a monarchomat meg a lovagját, a varázsló-nő meg magától összejött valami palotaőrrel, akit hiába próbáltam áthívni, állandóan azt üzente, hogy foglalt Egyéb Sims játékok - Page 2 3213504501 Pedig én tényleg a nap minden időpontjában próbálkoztam.
Nekem semmi bajom nincs az RPG résszel, csak én jobban szeretem a szabadságot, hogy váltogathatok a családok között, és nem lesz közben a másikaknak random 2 gyereke (jó, ez túlzás, tudom, hogy ki lehet kapcsolni meg minden, csak az alapkoncepciót kérdőjelezem meg)

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Pént. Szept. 19 2014, 22:21

DeeDee, ez hatalmas volt ("és nem lesz közben a másikaknak random 2 gyereke" :ikszdé: )látom, nálad is önállósította magát a középkori szappanopera üzemmód Egyéb Sims játékok - Page 2 295755309 A palotaőrt galambpostával vagy személyesen próbáltad áthívni? Egyikre sem reagál?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Szomb. Szept. 20 2014, 07:46

Nita: még galambposta is van? Sosem láttam Egyéb Sims játékok - Page 2 295755309
Nekem a Sims2 a kedvencem, de a Sims4 is jó szerintem Egyéb Sims játékok - Page 2 3101058960 Az érzelmek tényleg jól megdobják a játékot.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Rikardo Szomb. Szept. 20 2014, 13:02

Nekem is a Sims2 a kedvencem, de én a SimCity sorozatra gondoltam Egyéb Sims játékok - Page 2 295755309

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Szomb. Szept. 20 2014, 13:48

Juj, emlékszem amikor régen a legrégebbi SimCity-vel játszottam... Szép emlékek Egyéb Sims játékok - Page 2 3101058960

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Szomb. Szept. 20 2014, 15:28

Wan, igen, van galambposta, és szerintem nagyon aranyos. Egyéb Sims játékok - Page 2 295755309 Több helyen található a királyságban "Messenger post" galambketreccel, például a palotánál, a főtér körül, a templomoknál és talán a varázsló tornyánál is, ha jól emlékszem. Itt lehet az adókat is befizetni, és tud belőle pénzt lopn (kölcsön Egyéb Sims játékok - Page 2 4216510677)venni a kém Egyéb Sims játékok - Page 2 295755309. (Amúgy a Joline nevű karakteremet ábrázoló promóképen látható is galamb és Messenger post, önreklám end.)

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Szomb. Szept. 20 2014, 18:20

Nita: Hát, igen ez már csak így működik, szerintem ezek a townie-k önmegtermékenyítést végeznek szabadidejükben Egyéb Sims játékok - Page 2 2049472129
Galambpostával próbáltam találkára bírni, amikor meg odabattyogtam a palotához, pont nem volt jelen Egyéb Sims játékok - Page 2 416107150 Biztos ezt is csak azért csinálja, hogy bosszantson. Bezzeg amikor éppen mással játszottam, ott virított Egyéb Sims játékok - Page 2 4216510677

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Szomb. Szept. 20 2014, 20:29

"Hát, igen ez már csak így működik, szerintem ezek a townie-k önmegtermékenyítést végeznek szabadidejükben"
Mindjárt leesek a székről Egyéb Sims játékok - Page 2 2049472129

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Szomb. Szept. 20 2014, 21:30

DeeDee: Hát, lehet, vagy csak szaporábbak, mint a nyulak Egyéb Sims játékok - Page 2 4216510677 (Nálam iszonyúan szaporodnak, az összes forgatási helyszínem tele van townie kölykökkel, alig bírom eltakarítani őket...) Próbáld meg, tudsz-e az illető palotaőrre sim markert tenni. Akkor rögtön látod, hol kószál éppen. Egyéb Sims játékok - Page 2 295755309 (Amúgy én is pont egy palotaőrrel hoztam össze a varázslónőmet - bár én direkt-, és nem akartam volna, hogy gyümölcse legyen a szerelmüknek, de az a fránya varázslónő valahogy mégis terhes lett... pedig biztos voltam benne, hogy nem hallottam a megtermékenyítő dallamot Egyéb Sims játékok - Page 2 4216510677

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Vas. Szept. 21 2014, 11:19

Nita: A townieknek igaza van! Ha nincsenek kölykök akkor nincsen a királyságnak jövője Egyéb Sims játékok - Page 2 4216510677 Egyéb Sims játékok - Page 2 2049472129

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Vas. Szept. 21 2014, 11:37

Wan: ha a townie kölykök a királyság jövőjének záloga, akkor hülye leszek kiváltani őket. Egyéb Sims játékok - Page 2 295755309

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Vas. Szept. 21 2014, 11:38

Nita: Ez igaz Egyéb Sims játékok - Page 2 4213042600
Te hogy tudsz a Medieval-lal forgatni? Szerintem lehetetlen!

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Vas. Szept. 21 2014, 11:47

Wan: Hát ööö... http://kepfeltoltes.hu/140921/lehetetlen_k_ldet_s_www.kepfeltoltes.hu_.png
Szeretem a kihívásokat.  Egyéb Sims játékok - Page 2 164952250  Pár moddal és egy doboz nyugtatóval egész jól el lehet lenni vele. Egyéb Sims játékok - Page 2 295755309 Persze szívok rendesen vele, de ha Limonade megoldotta, nekem is menni fog.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Vas. Szept. 21 2014, 12:56

Nita: Ez a kép Egyéb Sims játékok - Page 2 2049472129 Limonade-nak sikerült, neked is fog. Bízunk benned Egyéb Sims játékok - Page 2 1484171175 Ja, és vigyázz a nyugtatóval Egyéb Sims játékok - Page 2 295755309
Van olyan, amikor úgy érzed, hogy nincs kiút?

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Vas. Szept. 21 2014, 21:32

Nita: Ah, köszi, a sim markerrel legalább sikerült beazonosítani a tartózkodási helyét (ami meglepő módon végül a palota volt) Aztán pedig minden ok nélkül elkezdte a simemet inzultálni, hát nem tudom, lehet, hogy mégsem ő lesz az igazi Egyéb Sims játékok - Page 2 2049472129
Lehetetlen küldetés! Ezen jót nevettem Egyéb Sims játékok - Page 2 4216510677

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Vas. Szept. 21 2014, 21:58

DeeDee: Na, örülök, hogy a sim markerrel előkerült az illető Egyéb Sims játékok - Page 2 295755309 . Valószínűleg tényleg nem ő lesz a nagy ő. Egyéb Sims játékok - Page 2 4216510677 Örülök, hogy megmosolyogtatott a kép Egyéb Sims játékok - Page 2 295755309

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Hétf. Szept. 22 2014, 15:47

Sziasztok!
Egyrészt: DeeDee, most láttam, hogy osztályon felüli okostojás vagy Egyéb Sims játékok - Page 2 4216510677 Egyéb Sims játékok - Page 2 2822276435
Másrészt:
Ma játszok majd a krónikákkal. Hozzak esetleg képeket?
És hogy ne legyen off..
Melyik a kedvenc "egyéb" Sims játékotok?

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Csajszyh Pént. Szept. 26 2014, 16:56

Wan: Igen, hozzál! *-*

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Pént. Szept. 26 2014, 19:38

Oké, akkor majd hozok Egyéb Sims játékok - Page 2 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Csüt. Okt. 09 2014, 09:02

Na, meggyőztetek Egyéb Sims játékok - Page 2 295755309 Beszereztem a teljes Sims Krónikák sorozatot. Ha majd lesz egy szusszanásnyi időm, ki is próbálom.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 2 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.