Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 3 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_r10 
Wan (781)
Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 3 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_r10 
Rikardo (612)
Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 3 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_r10 
Lee (466)
Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 3 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 3 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_r10 
Etti (431)
Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 3 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_r10 
Nita90 (309)
Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 3 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_r10 
DeeDee (278)
Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 3 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_r10 
Lexy (269)
Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 3 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_r10 
Leo (236)
Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_l10Egyéb Sims játékok - Page 3 Voting10Egyéb Sims játékok - Page 3 Vote_r10 


Egyéb Sims játékok

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Csüt. Okt. 09 2014, 19:34

Hajrá! Egyéb Sims játékok - Page 3 3101058960 Nekem Riley sztorija jött be a kedvencem. Szerintem kezd a Kertvárosival.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Csüt. Jan. 01 2015, 19:58

Téma felrázása...
Szerintetek miben hasonlítanak és miben különböznek a Sims 3&Medieval? Egyéb Sims játékok - Page 3 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Csüt. Jan. 01 2015, 22:32

Szerintetek miben hasonlítanak és miben különböznek a Sims 3&Medieval?

Hopp, megint egy nekem szóló kérdés, órákig tudnék írni erről. Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677 A fő különbség a játékmenetben érhető tetten, hiszen a TSM küldetésalapú, nem pedig "családcentrikus", nyilván emiatt sok egyéb funkció (építkezés, egyéni szükségletek, vágyak/félelmek, ambíciók) egyszerűsítve van, vagy teljesen hiányzik. A játék nem is családokban, hanem királyságokban "gondolkodik".
Ugyanakkor a játék grafikája a TS3-on alapul (ugyanaz a grafikai motor, ha jól tudom), nagyon vicces, hogy rengeteg társas Sims 3-as interakció, példádul beszélgetés, veszekedés, csókolózás visszaköszön a középkorban is, szinte hajszálra pontosan ugyanazok az animációk, arckifejezések. Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309 A simek is egy kicsit(?) másabbak (van, aki szerint még szebbek is, mint a TS3-asok, ízlés kérdése, nekem speciel tetszenek Egyéb Sims játékok - Page 3 3633238760 ), ez a CAS-ban is tetten érthető, van, ahol több, van, ahol kevesebb slider van.
Hát, kábé ennyi jut eszembe így hirtelen.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Pént. Jan. 02 2015, 10:27

Az egyik legnagyobb különbség ugya az, hogy középkori cuccok vannak csak (amik nekem nagyon is tetszenek) Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Lexy Pént. Jan. 02 2015, 17:49

Na igen, ebben a kérdésben Nita a szakértő Egyéb Sims játékok - Page 3 3633238760 Mindent elmondott, én csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem a Medieval simek a legszebbek, valahogy sokkal élethűbbek, vagy, hogy is mondjam, és a táj is lenyűgüző Egyéb Sims játékok - Page 3 2485850408 Én arra számítotam, hogy a TS4 is ebbe a grafikai irányba fog fejlődni. Jó lett volna. És tényleg sok a közös animáció, meglepően sok. Én speciel sajnálom, hogy a fejlesztők nem aknázták ki a benne rejlő lehetőségeket, néhány kiegészítő sokat lendített volna a népszerűségén.

Wan: Azért furi lenne, ha egy középkori témájú játékba modern cuccok is belekerülnénk :ikszdé:

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Pént. Jan. 02 2015, 18:30

Azért röhögnék, ha a WC egy vödör lenne, de egy hidromasszázs-kád befigyelne. Meg jetpack-kel járnának Egyéb Sims játékok - Page 3 2049472129

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Pént. Jan. 02 2015, 22:44

Wan, "középkori cuccok vannak csak "  -tuti?  Egyéb Sims játékok - Page 3 1131499684
http://kepfeltoltes.hu/view/150102/Screenshot-2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Köszi, Lexy, olyan jó, hogy van még rajtam kívül Medieval-kedvelő  Egyéb Sims játékok - Page 3 1484171175 A szakértőtől még messze vagyok, de igyekszem Egyéb Sims játékok - Page 3 3101058960

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Szomb. Jan. 03 2015, 08:15

TROLOLOLOLO Egyéb Sims játékok - Page 3 2049472129
Amúgy én is kedvelem a Medievalt, mi a barátnőmmel vagy háromszor kijátszottuk Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Lexy Szomb. Jan. 03 2015, 10:28

Nita, miért nem lepődök meg, hogy te ilyet is tudsz Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677 Egyébként Edwardnak jól áll az űrsisak Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309 már csak egy szkafandert hiányzik és írány a (z)űr Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Szomb. Jan. 03 2015, 13:58

Csatlakozom a Medievalt kedvelők köréhez! Csak sajnos mostanában nem jutott időm játszani vele, valahol ott maradt félben a sztori, hogy a monarch terhes lett a lovagjától Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677 Pedig igazán kíváncsi vagyok már az utódra!

Nita: Huha, mik ki nem derülnek! Űrutazó középkori lovagok Egyéb Sims játékok - Page 3 2049472129

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Szomb. Jan. 03 2015, 15:01

Nita: írhatnál egy novellát amúgy az "Űrutazó lovag" címmel:D Biztos, hogy elolvasnák jópáran Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Szomb. Jan. 03 2015, 20:16

Lexy: tök jó, felismerted Edward királyt!  Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309  Na igen, megtanultam cuccokat konvertálni, vérszemet kaptam, ez lett a vége  Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677

DeeDee: nagyon örülök, hogy végül bejött a Medieval Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309 Hm, szóval a királynőd terhes lett a lovagjától. Ej, mik vannak Egyéb Sims játékok - Page 3 1131499684 Hajrá a kis trónörököshöz!
Bizony, a király a világűr meghódítására készül, a sok szomszédos ország nem elég  Egyéb Sims játékok - Page 3 2822276435

Wan: azt gondolom, de remélem, a sima kis álközépkori történetemre is kattintanak majd annyian, mint egy  Űrkrónikákra...  Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677  Sajnos a sic-fi nem az én műfajom, úgyhogy ez utóbbi sajnos nem fog megvalósulni. Talán nem is baj  Egyéb Sims játékok - Page 3 3633238760

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Lexy Szomb. Jan. 03 2015, 21:33

Nita: Jó az arcmemóriám Egyéb Sims játékok - Page 3 3633238760 Űrkrónikák Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677 pedig én is kíváncsi lennék rá Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677 De először várjuk már nagyon az Ezüst Krónikákat. Tessék belehúzni! Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Vas. Jan. 04 2015, 09:55

DeeDee: következményesélvezt Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309
Nita: milyen kár... Űrkrónikák Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677 De nem baj, én az Ezüst Krónikákat is elolvasom majd, kemény kritikákat is írok hozzá Egyéb Sims játékok - Page 3 2822276435

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Vas. Jan. 04 2015, 10:24

Nita: Hű, nagyon ügyi vagy! Én azóta sem próbáltam meg a konvertálást, hogy kudarcot vallottam vele Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677

Wan: Már össze vannak házasodva, úgyhogy törvényes a bébi Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Nita90 Vas. Jan. 04 2015, 11:46

DeeDee: köszi. Ha csak a verziószámon meg a wrapperen múlik, megírhatom neked, én melyiket használom (vagy direktbe át is passzolhatom), nekem elsőre sikerült beletrafálnom a megfelelőbe. Nem tudom, hogy csináltam. Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309 Ha nincs egy nagyon kedves ismerősöm, akinek a kedvéért mindenképpen meg akartam tanulni, hogyan kell ezt, azt hiszem, elijesztett volna az a tutorial. Ja, és oda kell figyelni, van egy-két apróság, amit be kell állítani ahhoz, hogy megkaphassák az adott cuccot a hős simek (pl. a Clothing categorynál a Profession legyen true, különben csak NPC-ken lesz látható), ha meg kiegészítőről (ékszer, fejdísz, űrhajós sisak Egyéb Sims játékok - Page 3 3633238760 ), akkor érdemes a típusnál valamilyen sminknek beállítani (ennek az a hátránya, hogy ha például szemceruzának állítod be, akkor ott kell keresni és beállítani, és akkor másféle, normál szemceruzát már nem használhatsz az adott simen - férfi simeknél ez kevésbé gáz, nőknél kicsit neccesebb, ott a pirosítót érdemes "beáldozni", mert az arcpirosság állítható a Face detailsnél is). Amúgy így lett az a bizonyos űrhajós sisak a világ legegyedibb szemhéjpúdere Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677  /Bocs, ha ez így túl zagyvára sikerült  Egyéb Sims játékok - Page 3 164952250 ).  
Akkor nem lett törvénytelen trónörökös. Egyéb Sims játékok - Page 3 3633238760 Nálam egyszer született a királynőmnek házasságon kívüli gyereke, így nem is csodálom, hogy a Political marriage küldetésben az effenmonti herceg nehezen vette rá magát, hogy feleségül vegye Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677

Lexy: igazság szerint az Űrkrónikák címért nem enyém az érdem Egyéb Sims játékok - Page 3 2822276435 Ezüst krónikák folyamatban, dolgozom rajta, remélem, a Kísértő múlt is halad. Tudod, turbótale-fokozat  Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309

Wan: várom majd a kritikát szeretettel, csak semmi finomkodás. Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Vas. Jan. 04 2015, 12:31

Nita: az jó, ha nem tudod, hogy hogy csináltad XD Amúgy még készülök kritikákat írni, meg persze linkcsokor is készülőben van, meg egy Tale is... Van mit csinálni.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Vas. Jan. 04 2015, 16:31

Nita: Azt megköszönném Egyéb Sims játékok - Page 3 295755309 (és a magyarázat sem zagyva, blusht úgysem szoktam használni)
Heh, akkor szegény királynő majdnem hoppon maradt Egyéb Sims játékok - Page 3 2049472129

Wan: Megkérdezhetem, hogy milyen linkcsokorral készülsz? Mert nehogy üssük egymást nagy igyekezetünkben Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Wan Vas. Jan. 04 2015, 18:30

Hát éppen most adtam be rengeteg esküvői ruhát, tervezem még ugye a gótikus ruhákat, szerintem egy ilyen krimis-rendőrös is belefér. Attól függ, hogy mire lesz szükség, és ha te nem szeretnéd vagy nem tudod bevállalni én megcsinálnám.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by DeeDee Vas. Jan. 04 2015, 19:47

Wan: Oksa Egyéb Sims játékok - Page 3 3101058960 Én már beküldtem egy rockereset (de csak sims 2 van benne...), meg készül még gyerekszoba meg tiniszoba, főleg dekoráció szinten (összegyűjtöttem egy lerakat plüssállatot Egyéb Sims játékok - Page 3 4216510677), meg akarok még utcát mindenképpen

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Egyéb Sims játékok - Page 3 Empty Re: Egyéb Sims játékok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.