Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

11 / 41 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Vas. Feb. 08 2015, 01:45

Sookie: Hát akkor neked is sok sikert és kitartást kívánok! Sajnos még az írással sem állok túl jól.... De elszántságomat mutatja, hogy itt ülök 1:42-kor és a talem "kronológiáját" próbálom összeállítani. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

DeeDee, Lexy: Köszi, igyekszem tartani. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3868612732 Egyébként, ha itt mindenki befejezi a történetét időben, akkor elég erős mezőny lesz a következő évi is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 888857592

Lilu: Egyáltalán nem zavaró, ha a témához illik. Filmekből is nézünk általában nyomasztóbbakat, más kérdés, hogy ezekhez a művekhez inkább kell hangulat, mint egy könnyedebb, vidámabb hangvételű filmhez/olvasmányhoz.

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Feb. 08 2015, 20:07

Sookie: Egyelőre ilyen képet nem szeretnék megosztani róla, Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 4216510677 de, ami késik, nem múlik.

DeeDee: Mike tényleg aranyos Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

Lilu: Engem sem zavar Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Feb. 08 2015, 20:17

Lilu: Tényleg? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Hát, kíváncsi vagyok a véleményedre Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960
És ha a sztori megkívánja a komor hangulatot, jöhet, bár nekem bármi bármikor jöhet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Egyébként a Jelzőfény első évada sem egy nagy vidámság. Amit az egyik legjobban sajnálok, hogy kevés a poén, pedig én alapból egy humoros embernek tartom magam. De még van lehetőség javítani ezen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 1585566538

Sookie: Ezt megbeszéltük Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

Lexy: Köszöni szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Feb. 08 2015, 21:26

Lilu: Attól függ, milyen a tale témája. Ha valami komoly dolgokról van benne szó (pl. halál, fontos döntések meghozása, stb.), akkor nyugodtan lehet komor. Az a lényeg, hogy a megfogalmazás és a tartalom/történet egymáshoz illő legyen. Például, ha valaki meghal, akkor a rokonai ne meséljenek vicceket a temetésén, vagy egy vígjátékban ne legyen lehangoló a megfogalmazás. Engem nem zavar, ha komor egy mű, én sokféle tale-t szeretek, a szomorú, komor tale-eket is. Például az Abyss - Út a mélybe az egyik kedvencem, és egyáltalán nem vidám történet.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Forgató stáb kerestetik!

Témanyitás by Zsofi26 Vas. Feb. 08 2015, 21:40

Sziasztok!

Fogggalmam sincs, hogy jó helyre írok-e, bocsánat, ha nem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960 A régi fórumon képben voltam a dolgokkal, de itt még nem voltam. Szóóóval... Gondolkozom rajta, hogyha esetleg lenne egy vállalkozó kedvű, lelkes és tehetséges "forgatócsoport", akkor belevágnék egy kis kooperatív munkába. Én szívesen írnék megint valamit, de forgatni semmiképpen sem tudnék. Esetleg valakit érdekelne a dolog? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Sorry, ha keresztbe vágtam valamilyen beszélgetést. Szép estét nektek!

Zsofi26

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Zsofi26


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : Moonshine Jungle
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Kedd Feb. 10 2015, 19:06

Sziasztok!
Nagyon régen nem írtam, mert nehézkes volt, nyelvvizsga, dogák,stb...
Mostantól azonban becsatlakozok majd én is a kommentáradatba, és igyekszek válaszolni!
Elnézést a kimaradásokért!
Hogy haladtok a Tale-kkel? Mármint írás, forgatás terén.)

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Kedd Feb. 10 2015, 19:15

Szégyellem magam, hogy régen adtam életjelet magamról, bár amúgy viszonylag aktívan követem az eseményeket és az STA-ban is rendszeresen részt veszek.
Jelenleg brutális az időbeosztásom, iszonyat feladatok szakadtak a nyakamba, ráadásul napok kérdése, hogy kiderüljön, hogy mehetek e Norvégiába. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

A Szívem szilánkjaival lassan haladok, főleg amiatt, mert sok időbe telt újra rakni a játékot, letölteni, összerakni a dolgokat és néha ez visszaveszi a kedvem még az írástól is. Viszont elkészült egy egy részes novellám, valamint az öt részes mini tale-em is készül, jelenleg 2 rész teljes, valamint mindkettő novellához megvannak a szereplők és a helyszínek egy része is.

Örömmel olvastam, hogy mások milyen kis ügyesek, várom már nagyon az új élményeket. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szer. Feb. 11 2015, 21:32

Zsófi: Ahhh, tudod én olyan szívesen dolgoznék veled, csak így is el vagyok havazva a saját dolgaimmal! Remélem, hogy hamar találsz valakit, kár lenne a dolgot veszni hagyni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Rochelle: Norvégia? Hú, én szurkolok neked! És várom a novellákat, örülök, hogy jól haladsz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Csüt. Feb. 12 2015, 12:40

[bHogy haladtok a Tale-kkel? Mármint írás, forgatás terén.)][/b]

Három fejezetet már megírtam... bár kis túlzással azt mondhatom hogy ahányszor átolvasom annyiszor írom át mert valami - általábanm logikai - hibát találok benne.

Mindazonáltal hoztam két kis részletet, ami elárul néhány dolgot de nem annyit h spoiler-ek legyenek:

Lady Lucretia hosszas mérlegelés után választota ki a gyermek számára az itt élő családot. Jómódúak voltak, ha nem is túlságosan. A legényeikkel is jobban bántak, mint a legtöbben, bár erős túlzás lett volna azt álítani, hogy a bot it soha nem volt használatban. De ami fontosab, nemrág született egy fiúk és szerettzek volna mellé egy testvért akivel együtt nőhet fel. Mindent egybevéve, a kis Xirafinának itt jó esélye volt arra hogy boldog éle elé nézzen

Továb folytatták az utat. Raven azonban hirtelen megtorpant
- Mi az, mitörtént? - kérdezte Tomas. Tudta hogy a húga észrevett valamit - sokkal éleseb szeme volt, mint bárkinek akit ismert.
- Ott egy egér! - kiáltota a lány, ingáb magának, mit a bátyjának mondva, és megiramodott.
A fiú megeresztett egy sóhajt. Más lány, ha megpillantott volna egy egeret, azért rohant volna, miközben torkaszakladtából sikítozik, hogy minél távolabb kerüljön a kis rágcsálótól. Az ő húga nem: ő azért szedte a lábait, hogy elcsípje az apró állatkát.
- Igazán leszokhatna már erről. - mondta, és megcsóválta a fejét


Rochele:Drukkolok neked, mind Norvégia, mind novela-ügyben. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Csüt. Feb. 12 2015, 16:15

Sziasztok!

Hű, megint ezer éve nem írtam, látom, örülök, hogy így pörög az élet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Én kicsit el vagyok havazva mostanság, de nem akartam tovább halogatni a hozzászólást.

Anna Orsolya: hajrá a novellához.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 835323539

A Tükörkép szereplői közül (legyen az akár a fantasy, vagy a való világból származó) kiről tudjátok legkevésbé elképzelni, hogy embert öljön?
A “valós” szálból én elég nehezen tudnám bárkiről is…  a regényből Étaínt mondtam volna, bár írtam is, nekem pont ő volt „gyanús” kezdetben. Amúgy remélem, tényleg beindul nálad a „gyártás”, Romena, a Tükrökép első évada nagyon tetszett nekem. A részlet izgalmasan hangzik. Kíváncsi leszek, összekeveredik-e a két világ, vagy Jayden regényének második része van készülőben.

Lexy:  le a kalappal előtted, hogy ilyen zseniális simeket tudsz alkotni plusz sliderek nélkül. Ráadásul, ha jól emlékszem, említetted a Sims 3-as témában, hogy pose playert sem használsz - a képeken, amiket eddig láttam tőled, abszolút nem érződik a hiányuk.  Valamit nagyon tudsz  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3375280616  Remélem, jól áll a Kísértő múlt tisztázása, én már annyira szeretném az oldalon látni!
Dorian pedig továbbra is  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 778176054 . Ez a kép.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3199574888 Szerintem ő  még bugyuta pofival is tuti szexi lehet.

Sookie: örülök, ha te is jól haladszm és ki tudtad hazsnálni a januárt. Remélem, azért átlátod a „káoszt”! Jó munkát, remélem, összejön a nyár!

Nana: remélem, tényleg indulhatsz a jövő évi STA-n  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309   Jó munkát a tale-edhez!

martin923, ZTR: hajrá a videotale-hez. Nekem ez nem igazán a műfajom, de remélem, találtok majd társakat projekthez!

Lilu: bizonyos történetekhez kifejezetten a komor hangulat illik.

Rochelle: hű, én nagyon várom a novelláidat, jó munkát! Remélem, a Szívem szilánkjai is elkészül előbb-utóbb, szeretném olvasni. Nagyon szurkolok, hogy összejöjjön majd Norvégia!

Zsófi: Jaj, de jó látni téged, üdv a fórumon!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 2485850408 Remélem, találsz majd ügyes önkéntest, aki illusztrálja a következő történetedet!

Rikardo: hű, részlet. köszi érte! Az egeres rész nagyon cuki lett. Viszont javaslom, keress majd egy ügyes lektort, mert látok (jó) pár helyesírási hibát/elütést.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Feb. 13 2015, 09:37

Zsófi26: Remélem, sikerül találnod egy ügyes illusztrátort, és összejön az új tale  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960 Sok szerencsét.

Rochelle: Kíváncsian várom a novelláidat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960 és remélem, összejön Norvégia is.

Rikardo: Látom, haladgatsz a tale-eddel  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960  Tetszenek a részletek. Kíváncsian várom a történeted, de én is ajánlom egy lektor felkeresését, mert tényleg van néhány hibád...

Nita: Köszönöm szépen   Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3984454939   Igen, tényleg nem használok pose playert, nem érzem szükségesnek, inkább igyekszek az alap dolgokból kihozni a legtöbbet, eddig még nem igazán volt olyan, amit ne tudtam volna megvalósítani, ahogy szerettem volna  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960 nagyon kíváncsi vagyok, mit fogtok majd szólni hozzá, de remélem, ez nem lesz hátrány. A tisztázással már egész jól állok, én is szeretném már az oldalon látni  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 És örülök, hogy Dorian még mindig tetszik  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3868612732 Remélem, te is jól haladsz a tisztázással, és az Ezüst krónikákat is hamarosan olvashatjuk  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Tudod, turbotale-üzemmód  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 4216510677

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Pént. Feb. 13 2015, 12:55

Lexy, Sookie, Sookie: Igyekszem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309
DeeDee: Vad elképzelés, vagy nem? Ez itt a kérdés.
Nita: Ha a regény második része nem is készül, egy film adaptáció mindenképpen.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Feb. 13 2015, 14:11

Nita, Lexi: Köszönöm. Igen, lektort mindenképpen akarok majd. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Zsofi26 Pént. Feb. 13 2015, 14:58

Köszönöm, hogy szurkoltok, rám fér! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960 Épp jelentkezett valaki, aki ígéretesnek tűnik, lehet, hogy lesz belőle valami! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Zsofi26

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
Zsofi26


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : Moonshine Jungle
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Feb. 13 2015, 15:23

Zavar titeket, ha a tale komor hangulatú?
Nem, ha illik a műfajhoz és a történethez. Röviden és tömören ennyi a véleményem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309  

Lexy, én mindenesetre szeretettel várom az ilyen képeket is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3868612732

Zsófi, örömmel olvasom, hogy találtál jelentkezőt a forgatáshoz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Annak pedig kifejezetten örülök, hogy új történeten töröd a fejed. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 2564226250

Hű, Rochelle, nagyon drukkolok Neked, hogy ez összejöjjön. Norvégia biztosan csodálatos hely. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3162269578 És én is várom a novellákat! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3868612732

Wan, hát most az új félév miatt kicsit háttérbe húzódott az írás/forgatás, de ami késik nem múlik.

Rikardo, nekem nagyon tetszett a részlet, nagyon megfogott benne valami. Azzal kapcsolatban viszont egyetértek a többiekkel, hogy mindenképpel dolgozz majd egy lektorral a hibák miatt.

Azta Romena, filmadaptáció? Most még inkább várom a második évadot! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Tök jó lenne látni, ahogy Jayden fantázia világa Jayden való világában is életre kel. Érdekesen hangzik. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Pént. Feb. 13 2015, 18:05

Romena: Tényleg izgalmasan hangzik a filmadaptáció, elgondolkodtam, hogy vajon az eredeti szereplők lesznek a színészek akik eljátsszák a regény szereplőit?

Zsófi: Kíváncsi vagyok, kit találtál Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960 Megkérdezhetem, hogy milyen témájú történetet tervezel, vagy még szupertitkos?

Rikardo: Érdekesek a részletek, izgalmasnak ígérkezik a történet.

Lexy: Nem használsz pózokat? :surprised Nekem ez az info kimaradt és most meglepődtem rajta. Az eddigi képeiden ez nem tűnt fel, szóval nagyon ügyes vagy!

Jajdejó tele leszünk jó történetekkel idén, csak tényleg készüljenek el!!! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 2564226250
*Nana boldog*

Hogy haladtok a Tale-kkel? Mármint írás, forgatás terén.
Rosszul.... Még mindig a vázlaton ügyködöm, egy csomó mindent átdolgoztam a múlt héten, de már majdnem összeállt a cselekmény fonala. Megírva még mindig csak részleteim vannak, amik lehet bele se kerülnek.. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3213504501

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Pént. Feb. 13 2015, 18:25

Hogy haladtok a Tale-kkel? Mármint írás, forgatás terén.
Arrrgh... Izé... Hát haladgatok... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 LASSAN, de haladgatok! Eddig 7 rész van kész...még legalább 3x ennyit kéne írni, de majd elkészülök vele... LASSAN.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Feb. 13 2015, 19:58

Rikardo: Érdekesek a részletek! És tetszenek a nevek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Lexy: Hát, nálam biztosan nem hátrány, inkább előny! (néha herótot kapok az élettelen Sims 3-as pózoktól...) Egyébként én is mostmár inkább az animációk felé tendálok, de valamikor nem lehet megúszni.
És nem Te vagy az egyetlen, aki szeretné már az oldalon látni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 1585566538

Romena: Hű, sejtelmes, kíváncsian várom a filmadaptációt! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

Zsófi: De jó! Remélem, hogy tényleg összejön Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Hogy haladtok a Tale-kkel? Mármint írás, forgatás terén.
Mondjuk úgy: a tervek szerint Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ahsoka1994 Pént. Feb. 13 2015, 21:05

Sziasztok!

Eddig kicsit lusta voltam fórumozás terén, úgyhogy ez az első posztom itt. Igyekszem a jövőben amennyire az időm engedi, kicsikét aktívabb lenni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Zavar titeket, ha a tale komor hangulatú?

Engem nem, én külön szeretem is az ilyeneket. De persze nagyon fontos, hogy igényes legyen, és jól legyen megírva, különben ellenkező hatást érhet el könnyen.

Hogy haladtok a Tale-kkel? Mármint írás, forgatás terén.
Jelenleg egyszerre dolgozom egy regényen, amit külföldi kiadásra szánok (amúgy eléggé a végefele tartok) és ugyanannak a történetnek a Sims tale verzióján. Már 2 részt leforgattam, és a 3.-hoz is van már egy pár kép, ezúttal tőlem rendhagyó módon Sims 2-vel. Nem tudom, mikor készül el, lehet, hogy csak 2016-ban.
Egyébként láttam, hogy korábban páran osztottatok meg cuki pasikat, így csatlakozom én is:
https://lh3.googleusercontent.com/-g2YacdAn4o8/VN456tCqucI/AAAAAAAAAzM/aSozhOG4ln0/w600-h450-no/snapshot_61bc26c7_a1d93957.jpg
Ő itt Ian, akiről azt kell tudni, hogy egy android, aki szeretne ember lenni.

Ahsoka1994

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 215
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Feb. 13 2015, 22:00

Sookie: Oké Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 talán hozok majd valamikor, de jobban szeretek előnyös képeket mutatni róla Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 1585566538

Hogy haladtok a Tale-kkel? Mármint írás, forgatás terén.
Én is csak annyit mondok, hogy tervek szerint, szerencsére Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3868612732

Nana: Igazából nem vertem nagydobra, csak egy kérdés kapcsán említettem a Sims 3-as topicban, végülis nem kötelező pose playerezni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Örülök, ha az eddigi képeim tetszettek, remélem, így is marad Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

DeeDee: Ennek igazán örülök Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960 "néha herótot kapok az élettelen Sims 3-as pózoktól" - egyik ok, ami miatt nem használom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 4216510677 Van, hogy én is úgy érzem, nem lehet megúszni, és mást kell kitalálnom, de, akkor inkább agyalok tovább, hogy tudnám megvalósítani. Van, hogy vért izzadok, mire összejön a kigondolt kép, de annál jobban örülök neki, ha elkészült Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 295755309 Volt, amikor majdnem áttértem a pose player használatára egy-egy rémesen nehéz forgatás után, de szerencsére volt, aki mellettem állt, és bíztatott, hogy ha már így kezdem el, így is fejezzem be, és igaza volt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Ahsoka1994: Sok sikert a regényhez és a tale-hez Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 11 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

11 / 41 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.