Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

12 / 41 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Szomb. Feb. 14 2015, 15:15

Nita: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960 Igazából január 28-án elküldtem, csak valahogy elmaradt, hogy megemlítsem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 164952250 Majd nemsokára (20-án) véget fog érni a Sims Tales Awards, és, ha minden rendben van az egypercesemmel, akkor utána már megjelenhet.

Rikardo: Tetszenek a részletek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960 Izgalmasnak tűnik a tale. És a nevek is tetszenek, főleg a Raven.
Mivel angolul hollót jelent, így én őt egy elvont lánynak tudom elképzelni, vagy legalábbis különlegesnek/furcsának. Az egeres jelenet alapján is látszik, hogy kicsit más, mint a többiek. Meg a hollókat a halálhoz is szokták kapcsolni, (pl. a felakasztott emberek szemét kiszedik), akár valahogy ő is kötődhet a halálhoz. (Gyerekkoromban szoktam nézni a Tini Titánokat, abban is volt egy Raven nevű szereplő, aki egy elvont lány volt, és valami gonosz lénynek a rokona, és tudott varázsolni.)
Sok sikert a tale-edhez! Már várom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Ahsoka1994: Ez érdekesnek hangzik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960 Sok sikert a regényhez, és az abból készülő tale-hez is! Ian jó lett! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szomb. Feb. 14 2015, 16:45

Anna Orsolya: Igen, Raven egy kicsit furcsa. Lesznek más szokatlan dolgok is vele kapcsolatban. Hogy mik azok és miért... nos, ez legyen még titok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 610271622

Ashoka: Ian jól néz ki. Ha jól veszem ki a szavaidból tudja hogy micsoda.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ahsoka1994 Szomb. Feb. 14 2015, 19:45

Lexy, Anna Orsolya: Köszi. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Rikardo: Igen, tudja. Eredetileg nem is így nézett ki, hanem eléggé robot robotnak, csak amikor a történet másik főszereplője felajánlotta, hogy ad neki egy emberibb külsőt, ugrott a lehetőségre.

Ahsoka1994

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 215
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Feb. 16 2015, 21:14

Ahsoka: Hű, sok sikert a regényhez Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309 Kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz alkotni Sims 2-ben, és hogy hogyan oldod meg az androidos dolgot (nekem az elszórt mondatokból hirtelen A Kétszáz Éves Ember jutott eszembe, nagyon szeretem azt a filmet) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Lexy: Én konkrétan ezért nem is kísérletezem már a Sims 3-mal, mert engem a Pose Player annyira beszűkít. Már megszoktam, hogy minden pózra kb. végtelen mennyiségű overlayt rádobálhatok (és a legfontosabb, hogy külön lehet arckifejezést állítani - hát, én nem tudom, hogy hol lennék nélküle) Ahhoz meg nincs türelmem, hogy az ingame animációkat kitapasztaljam, hogy azokkal tudjak dolgozni a 3-ban. Meg amennyi kieg megvan... (nem sok)
Jó, hogy volt kitartásod a dologhoz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Kedd Feb. 17 2015, 09:10

Hogyan tudnék a Sims 2 - ben épületekben úgy fotózni,hogy az ég helyett a plafon látsszon? Minden kiegészítőm megvan.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Kedd Feb. 17 2015, 09:19

Lee: be kell kapcsolni oldalt a plafon láthatóságát, illetve építő módban meg kell építeni magát a plafont is.
http://sims2-3fashion.ucoz.hu/index/plafon_lathatosaga/0-1026

Köszönöm mindenkinek a támogatást, nagyon jól esnek a jókívánságok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3199574888 Igyekszem haladni az írással. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Kedd Feb. 17 2015, 09:26

DeeDee: Én már elég régóta játszok a 3-mal ahhoz, hogy kitapasztaljam, milyen animációkban vannak lehetőségek, és hogy hozhatom elő ezeket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960 Az is igaz, hogy a sok kiegészítővel rengeteg új dolog jött, lehetetlenség mindent felfedezni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3213504501 Tény, hogy türelem az kell hozzá, többnyire van is, szóval kutatom lelkesen a használható dolgokat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309
Az viszont nagyon érdekes, hogy sims 2-höz vannak ilyen dolgok, amivel állítható az arckifejezés. Sokat dob egy képen szerintem, ha tényleg láthatóak az érzelmek az arcon, úgyhogy én is ezekre próbálok rágyúrni csak ingame animációkkal Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3868612732

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Kedd Feb. 17 2015, 10:08

Rochelle, nagyon szépen köszönöm!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Kedd Feb. 17 2015, 18:39

Lexy: Egyébként az állítható arckifejezés az nem addon, hanem feature. Mármint ha pózt készítesz, akkor nem lehet az arcot változtatni, hanem bármilyen ingame animációt rá lehet tenni a játékban (személy szerint én szánalmasan sokat használom a Vár az üzletes animációkat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 2049472129) Nem úgy, mint a Sims 3-nál, ahol a pózok alapvetően tartalmazzák az arckifejezéseket. Bár egyszer találtam valami Pose Player addont, amivel elvileg lehetett volna állítani az arckifejezéseket, meg hogy merre nézzen az illető, de nekem nem működött. Lehet, valami régebbi frissítés kellene hozzá... Hát, mindegy, megállapítottam, hogy a 3 nem nekem való Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 4216510677

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szer. Feb. 18 2015, 10:17

DeeDee: Értem, szóval, akkor végülis te is az ingame animációkkal dolgozol, csak kicsit másképp Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309
"Hát, mindegy, megállapítottam, hogy a 3 nem nekem való" - nem hiszem, szerintem, ha kicsit komolyabban beleásnád magad, biztosan nagyon ügyes lennél abban is, Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960 de mindenkinek megvan a kedvence, amiben a leginkább otthon érzi magát Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3633238760

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Feb. 21 2015, 09:46

Kedves barátaim, nagyon jólesett, amikor a "Legjobban várt tale" kategóriában az ötödik helyre került A flamingó, mi több, jól meg is lepett. Sajnos technikai okok miatt egyenlőre nem tudom tovább fotózni a történetet, de remélem mihamarabb sikerül megoldanom a problémát, és elkészülhet a sztori.

Azért köszönöm mindenkinek!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by ZTR Szomb. Feb. 21 2015, 10:14

Szerintetek ha egy verset is beleteszek a történetembe akkor odaírjam, hogy ki írta?

ZTR

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
ZTR


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 170

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Szomb. Feb. 21 2015, 11:55

Háát, talán csak a résznek az elején, vagy inkább csak a végén. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Feb. 21 2015, 19:29

Lee: Uh, remélem, hogy hamar megoldódik a technikai probléma! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 3101058960

ZTR: Mindenképpen, mert különben szerzői jogok megsértése!

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Vas. Feb. 22 2015, 02:32

Harmadik fejezet írása, éljen! Hajnali fél három, tökéletes időpont az írásra. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 4259514294 Régen volt már, hogy egy nekiülésre megírtam volna egy egész fejezetet, úgyhogy most megjutalmazom magam egy kekszel. (pontosabban holnap reggel, mert ilyen későn már nem szabad enni) Kínos Aderyn Jayden találkozás várható egy bevásárlóközpontban. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309

Lee: Nagyon remélem, hogy hamar rendbejönnek a technikai próblémák. Nekem nagyon felkeltette az érdeklődésemet A flamingó. Szurkolok.

ZTR: Mindenképpen. A rész elejére, vagy a végére (szerintem inkább a végén) mindenképpen írd ki.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by ZTR Vas. Feb. 22 2015, 08:59

Köszönöm a segítségeteket!

ZTR

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
ZTR


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 170

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Vas. Feb. 22 2015, 18:31

Romena írta:Kínos Aderyn Jayden találkozás várható egy bevásárlóközpontban. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309

Ezek szerint azt a vége verziót "viszed tovább" amelyikben nem maradnak együtt?

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Feb. 22 2015, 18:51

Nana írta:
Romena írta:Kínos Aderyn Jayden találkozás várható egy bevásárlóközpontban. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309  

Ezek szerint azt a vége verziót "viszed tovább" amelyikben nem maradnak együtt?

Erre én is kíváncsi lennék.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Vas. Feb. 22 2015, 19:07

Sookie írta:
Nana írta:
Romena írta:Kínos Aderyn Jayden találkozás várható egy bevásárlóközpontban. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 295755309  

Ezek szerint azt a vége verziót "viszed tovább" amelyikben nem maradnak együtt?

Erre én is kíváncsi lennék.

Igen. Úgy emlékszem említettem ezt már, de lehet, hogy csak akartam.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Kedd Feb. 24 2015, 13:13

Hogy haladtok a Tale-kkel? Mármint írás, forgatás terén?
Sajnos én nem annyira jól, mint szeretnék, de folyamatosan dolgozom rajta, lassú víz partot mos. Inkább nem ígérek semmit a megjelenést illetően, csak azt, hogy lesz, előbb vagy utóbb.

Lexy:  akkor gondolom,  már betéve tudod az összes animációt és interakciót a játékban. Hasoló érzés lehet, mint nekem a Medieval alap dolgaival küzdeni. Nekem így is jó pár hónapomba telt, mire azt kitapasztaltam, el nem tudom képzelni, a Sims 3-at mennyi idő lehetett kiismerni ilyen téren. :what  Szóval minden elismerésem! Biztosan remekül sikerül(t) megoldanod mindent. Én már nagyon várom a megjelenést, jó munkát!  
Amúgy egyetértek DeeDee-vel, a Sims 3-as pózok gyakran élettelenek, főleg a kifejezéstelen arcok miatt.

Zsófi: ez jó hír, kíváncsi vagyok, ki lehet a jelentkező. Remélem, sikeres lesz az együttműködés Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 835323539

Ahsoka1994: Ian tényleg elég cuki. Sok sikert a külföldi kiadáshoz és a tale-változathoz is!

ZTR: szerintem is érdemes belerakni valahova a költő nevét, biztos, ami biztos.

Lee: téged is megtalált a technika ördöge? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 1910640592 Remélem, mielőbb elűzöd, és jön A flamingó.

Romena: a hajnali fél háromkor tale-ezés nekem is ismerős, bár én általában hajnali egy körül "feladom". Erre a „kínos találkozásra” kíváncsi leszek.  Nekem is úgy rémlik, hogy már említetted, hogy a „nem maradnak együtt”-verziót viszed tovább.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 12 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

12 / 41 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.