Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

20 / 41 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Pént. Ápr. 10 2015, 23:40

Gaga: Igyekszem gyorsabban püfölni a klaviatúrát  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3633238760
A kérdésedre a többiek már mindent megemlítettek ami nekem is eszembe jutott. Hogy állsz a kihívásos történettel?

Szerintetek milyen bonyodalmat fog okozni a flamingó? Szerintetek miért terjed olyan gyorsan Janet Pink híre?
Azt hiszem ezt inkább a megjelent tale-k témájában kéne megbeszélni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3868612732 El se tudom képzelni, milyen bonyodalmat fog okozni, de kíváncsian várom. A második kérdésre azt gondolom, hogy szimplán mert új arc egy viszonylag kicsi és zárt közösségben, így nyilván feltűnést kelt és gyorsan pletykálni kezdenek róla. Ezekben a kisebb városkákban eléggé jellemző, hogy fenntartással fogadják az idegeneket.

A másik kérdésre nem tudok válaszolni, mivel már bele-belepillantottam a talebe és nem lenne objektív a válaszom.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 164952250

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Szomb. Ápr. 11 2015, 13:24

Nana: magával a sztorival a 2. részig jutottam, most szünetel, de a háttérsztorival, hogy mit akarok elmondani, annak a fajnak a komplett leírásával, értelmezésével nagyon is jól haladok. Írtam már 10 oldalt tele szöveggel, és még most is dolgozok rajta Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 1262508976 Talán lehet, hogy amolyan érdekességként majd valamikor kirakom, jelenleg még erőteljes jegyzetként szolgál nekem. Leírok minden felmerülhető érdekes dolgot - felhasználva a kérdésemre adott válaszokat -, kezdve a bolygótól, a fajon át, a történelemig, mindent. Szóval igen, haladgatok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Ápr. 11 2015, 21:09

Szerintetek milyen bonyodalmat fog okozni a flamingó? Szerintetek miért terjed olyan gyorsan Janet Pink híre?
Öhm, nem tudom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 4216510677 De biztosan érdekes lesz! Lee mondta, hogy nem krimi, szóval gyilkosság kizárva Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3101058960

Nana: Ejnye, hát nem szép dolog leskelődni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 4216510677

Gaga: Na, tök jó! Érdekes, ha ilyen részletesen ki van dolgozva egy idegen faj, kíváncsi vagyok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Ápr. 12 2015, 08:16

Gabett: örülök, hogy tetszik! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 Kíváncsi vagyok azért, vajon kire emlékeztethet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 888857592 Teljesen random húzogattam a csúszkákat, az volt a cél, hogy kicsit "csúnyácska" legyen, de nekem a maga módján még mindig szép.
Az nem semmi, hogy saját pózokkal dolgozol, minden elismerésem!

Egyébként Ti is úgy vagytok vele, hogy szinte tovább tart kiválasztani, melyik képet szúrjátok végül be, mint lekapni magukat a képeket?
Általában konkrét beállításokkal dolgozom, olvasom forgatás mellé a szöveget, így nem csinálok sok képet, annyira nem nehéz választani. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309

DeeDee: örülök, hogy tetszenek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 Igen, három megy nálam egyszerre. Az a baj nálam, hogy ha jön az ihlet, nehezen erőszakolom meg magam, hogy de már most csak az egyikkel foglalkozom, mert akkor közbe állandóan a másik jár a fejemben. Utálom az agyam ilyenkor! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309
Huh, ezt mindenképpen kipróbálom, köszönöm szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 Tényleg Kincset érő kincsvadász vagy, miket nem tudsz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3199574888

Nita90: én is remélem, hogy minél előbb sikerül valamit kiadni a kezem közül. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 Lassan, de biztosan haladok. Leginkább lassan. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 4213042600

Nana: anyagi szponzora - ezen nagyon felnevettem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 2049472129

Ahsoka: nagyon jó képek, tényleg csak annyi, hogy a szervó felett ott a jártasságos izébizé. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309

Csajszyh: köszönöm! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3101058960 Igen, mogyorót jelent, nem véletlenül kapta ezt a nevet az anyukájától, bár aztán nem jött össze a terve. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309

Juhaszgaga: most, hogy mondod, tényleg pixelesek! :what A játék teljesen max grafikán fut, minden be van kapcsolva. Lehet, hogy az a hiba, hogy PrintScreen-t használok? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 888857592

Ha egy idegen faj két képviselőjével találkoznál, akkor milyen kérdéseket tennél fel, miután meggyőződtél, hogy nem fognak élve felfalni, valamint az ottléted oka is megvan? Leginkább a lényekkel kapcsolatban.
Megkérdezném kik ők, honnan jöttek. Esetleg, ha furcsán néznek ki, akkor bármennyire is udvariatlan, rákérdeznék, hogy az ott meg mi. Pl. ha van egy hatalmas zöld kinövés a derekukon, tuti rákérdeznék, hogy az meg mire jó. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309

Szerintetek milyen bonyodalmat fog okozni a flamingó? Szerintetek miért terjed olyan gyorsan Janet Pink híre?
Szerintem a tipikus kisvárosi magatartás, ha valakinek így híre megy. Nagyszüleimnél is hasonlóan zajlik a dolog, szóval ebben nincs semmi különös. Ráadásul, még az is tetézi a dolgokat, hogy ennyire rózsaszín mindene a nőnek.
Hogy milyen bonyodalom lesz, inkább nem tippelgetem meg, mindig olyan béna teóriákkal állok elő. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309

Mit vártok a Jelzőfény 2. évadától? Még több izgalmat, lepel lerántását, titkot? Szerintetek túl fogja szárnyalni az 1. évad sikerét?
Magasak az "elvárásaim", de szerintem DeeDee könnyedén teljesíti majd mind képileg, mind történetileg azt a szintet, amire vágyom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 Szerintem túl fogja szárnyalni (szó szerint) az első évadot, mert az egy remek bevezetés, de az események valószínűleg most fognak csúcsosodni és még izgalmasabb történet vár ránk.

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Ápr. 12 2015, 15:37

Sziasztok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3730293306 Bekacsolódok én is, ha nem bánjátok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309

Egyébként Ti is úgy vagytok vele, hogy szinte tovább tart kiválasztani, melyik képet szúrjátok végül be, mint lekapni magukat a képeket?
Normálisan beállítani a simeket, úgy, ahogy azt elképzeltem, sokkal tovább tart, viszont a képkiválasztással is gyakran meggyűlik a bajom, mivel én is az a típus vagyok, aki minden lehetséges szögből csinálok egy képet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 4216510677

Ahsoka: Jók lettek a képek! Remélem, jól haladsz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3868612732

DeeDee: Úgy örültem, amikor megláttam a tale ajánlót Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 2564226250 A borítókép nagyon szuper lett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 835323539 Alig várom már a pénteket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309

Szerintetek milyen bonyodalmat fog okozni a flamingó? Szerintetek miért terjed olyan gyorsan Janet Pink híre?
Nem tudom, de már kíváncsian várom, hogy kiderüljön Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 Nyilván azért terjed futótűzként a híre, mert ez egy zártabb közösség, és betolakodóként kezelik az említett hölgyeményt.

Mit vártok a Jelzőfény 2. évadától? Még több izgalmat, lepel lerántását, titkot? Szerintetek túl fogja szárnyalni az 1. évad sikerét?
Sok-sok izgalmat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 Én egyszerűen bízok DeeDee-ben, biztosan maximálisan odatette magát, és remek történettel gazdagítja az oldalt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Vas. Ápr. 12 2015, 20:35

Ahsoka: jók a képek, kíváncsi leszek a kész sztorira.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3868612732

Ha egy idegen faj két képviselőjével találkoznál, akkor milyen kérdéseket tennél fel, miután meggyőződtél, hogy nem fognak élve felfalni, valamint az ottléted oka is megvan? Leginkább a lényekkel kapcsolatban.

Hú, őőő... "Az ott a szemed? Miért ilyen nagy? És miért van belőle három?" Viccen kívül, nyilván érdekelne, hol és hogyan élnek, milyen szokásaik vannak, milyen a világképük, mit esznek-isznak, hogyan szaporodnak, és valószínűleg engem is érdekelne, hogy pl a külsejükön mi mire való (ha netán nem lenne egyértelmű). Valószínűleg az otthonuk is érdekelne, milyen bolygó, mekkora, hogy néz ki, milyen lények élnek ott rajtuk kívül. Meg gondolom, andá magát a beszélgetés.

Szerintetek milyen bonyodalmat fog okozni a flamingó? Szerintetek miért terjed olyan gyorsan Janet Pink híre?

Én is azt hiszem, ugyanaz a jelenség, mint amikor az új lakót a szájára veszi az egész falu. A rózsaszín dizájnjával ráadásul eléggé feltűnő jelenség Janet. A bonyodalom meg majd kiderül a folytatásból, de kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből.


Mit vártok a Jelzőfény 2. évadától? Még több izgalmat, lepel lerántását, titkot? Szerintetek túl fogja szárnyalni az 1. évad sikerét?
Az ajánló alapján biztosan legalább annyira izgalmas és jó lesz, mint az első.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Ápr. 12 2015, 21:46

Sziasztok. Rég nem írtam ide, és nem is nagyon olvasgattam semmit a Fórumon. Az oldalt követem valamennyire, és örülök, hogy jön a Jelzőfény 2., és elkezdődött A flamingó.
Azért jöttem, mert rég nem adtam hírt magamról. Régebben említettem, hogy tervben van egy novellám, és már írtam valamennyit belőle. Mostanában biztos nem fog megjelenni, már régóta hozzá sem nyúltam, és nemsokára itt lesz az előrehozott English érettségi, tehát nem lesz időm vele foglalkozni. Nyár előtt szinte biztos, hogy nem fog megjelenni.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Kedd Ápr. 14 2015, 15:14

Rochelle: Szívesen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 Lassan úgy érzem, hogy bármikor bármivel elő tudok állni, már olyan szintű tanulmányokat végezetem Sims 2 felgyorsítás - hibaelhárítás - egyedi tartalom gyártás témákban Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 1585566538
És köszönöm a megelőlegezett bizalmat a második évaddal kapcsolatban, remélem tényleg tetszeni fog Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 1484171175

Lexy: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3984454939 A borító jelentős részben Sookie érdeme, ő találta ki, én csak megcsináltam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 1585566538

Nita: Örülök, hogy tetszett az ajánló Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Szomb. Ápr. 18 2015, 20:46

Sziasztok! Végre befejeztem a Mennyország forgatását! Még egyszer átnézem, és kész vagyok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 Huhh, hát, említettem, hogy szinte csak saját pózokat használok (ami, azt hiszem, négy kivételével sikerült is), és megnéztem, összesen 54 pózt készítettem hozzá. Fogalmam sincs, mit fogok csinálni, ha elkezdem forgatni a tale-emet. xD
Egyébként továbbra is rendelkezésre állok, ha valakinek kell valami! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3101058960

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Vas. Ápr. 19 2015, 22:35

Szerintetek milyen bonyodalmat fog okozni a flamingó? Szerintetek miért terjed olyan gyorsan Janet Pink híre?
Ötletem sincs, de nagyon kíváncsi vagyok rá. Az olvasottak alapján nekem szimpi Janet, és sajnálom, hogy a helyiek mindenféle pletykákat találtak ki.

Mit vártok a Jelzőfény 2. évadától? Még több izgalmat, lepel lerántását, titkot? Szerintetek túl fogja szárnyalni az 1. évad sikerét?
Vannak elvárásaim, de abban is biztos vagyok, hogy teljesíteni fogja őket.

Az utóbbi időben nagyon inaktív voltam sajnos, de a háttérben dolgozgattam. Ma leforgattam a második rész képeit, és az ötödik résznek az jó részét is megírtam. Úgy döntöttem, hogy hozok egy részletet, bár megpróbálok nem túl spoilereset hozni:

"Szép lassan lekecmeregtem a lépcsőn, miközben teljesen nekitámaszkodtam a korlátnak, és rögtön a konyhát vettem célul. A mai programom biztos megvan: rendelek egy pizzát, és a nap hátralévő részén, a kanapén feküdve, sorozatokat nézve regenerálódok. Miközben vártam, hogy a kávé lefőjön, megnéztem a telefonomat: 2 nem fogadott hívás:
- Szia Jay, itt Bonnie. Csak gondoltam érdeklődök azzal kapcsolatban, hogy életben vagy-e. Tegnap jól berúgtál, mindig is tudtam, hogy nem bírod a piát, és ezt mindig be is bizonyítod, de hű… amit tegnap műveltél. Nem tudom, hogy mennyire emlékszel belőle, de ha kellenek a karaokeról készült videók, majd írj rám. Hali!"

"Ez az ember mindig meg tud lepni. Néhány órával ezelőtt történt a baleset. A kentaurok jöttek a palotában tárgyalni a királlyal, de véletlenül pont az útjukba került, és túlkésőn vették észre. A vezetőjük hozta be, hatalmas bocsánatkérések közepette, és azóta eszméletlenül fekszik. Iszonyúan kíváncsi vagyok a magyarázatára, miért volt a nap azon időszakán az erdőben, ebben a mókás öltözékben és… barna hajjal? Alig várom."

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Hétf. Ápr. 20 2015, 07:05

Gabett: ez jó hír, várom a megjelenést Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3868612732

Romena: örülök, hogy halad a 2. évad, kíváncsian várom. A részlet is tetszik, egy apró észrevétel, hogy a "túl későn" két szó. Jó munkát!

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Hétf. Ápr. 20 2015, 17:38

Romena: Tetszenek a részletek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 Kíváncsi vagyok Jay részeges kalandjaira, és remélem, sok nevetés lesz a 2. évadban. A másik szál is izgalmasnak tűnik.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Kedd Ápr. 21 2015, 17:39

Romena: Jó kis részletek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3101058960 Összekapcsolva őket ( részegség + kentaurok ) egyből beugrott, hogy a mítoszok szerint a kentaurok nem vetették meg a bort, viszont nem is nagyon bírták, és a hatására bizony hamar kötekedővé váltak...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Kedd Ápr. 21 2015, 17:50

Nita: Köszi. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3101058960 Én is eredetileg a "túl későnt" külön írtam, aztán a word helyesírásellenörző kijavított, én meg ráhagytam. De javítani fogom.
Anna: Köszi. Megpróbálok vicces jeleneteket is beletenni, a sok depi mellé.
Rikardo: A két részletnek semmi köze egymáshoz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 az egyik a második részből van, a másik meg a negyedikből.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Kedd Ápr. 21 2015, 17:55

Romena: Tényleg? Akkor elnézést...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Csüt. Ápr. 23 2015, 05:41

Romena: Olvastam a Tükörkép ajánlódat, és tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3101058960
Viszont majd a borítót és a képeket fel tudod tölteni még egyszer (akár másik oldalra)? Nekem azt írta ki mindegyikre, hogy "Ez a weboldal nem érhető el".

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Ápr. 23 2015, 13:08

Romena: Hű. micsoda képek! *-* És izgalmasak a részletek... :33
Amúgy a "Tűz éj Jég" helyett nem "Tűz és Jeget" akartál volna írni?

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Csüt. Ápr. 23 2015, 18:15

Gabett: Éljen! Várom már, hogy megjelenjen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 3101058960 54 póz az nem semmi, alapos munkát végeztél Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 835323539

Romena: Hú, nagyon tetszik az ajánló! És szerintem egyre jobbak a képeid (nem mintha az eddigiek rosszak lettek volna) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 A részletek pedig érdekesek, erre a lerészegedésre kíváncsi vagyok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 4216510677

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by читать Csüt. Ápr. 23 2015, 19:52

Helló! Tudom, hogy még új vagyok, de azt azért tudom, hogy 54 póz elkészítése nagy cucc! Gratulálok Gabett!

читать

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
читать


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 125
Tartózkodási hely : Wifi közelében

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Ápr. 24 2015, 10:02

Romena, nagyon tetszik az ajánlód! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 295755309 A borítót azt hiszem már mutattad, de még mindig remek, a képek pedig egyszerűen gyönyörűek. Alig várom a második évadot!

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 20 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

20 / 41 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.