Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

19 / 41 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Hétf. Márc. 30 2015, 00:14

Nana:Nos, igen, igazad van, de annyit még elspoilerezek, hogy ezúttal egy isten kerül a képbe, ami a másik dolog, ami körül a legtöbb írásom (versek, novellák stb.) forog. Egyébként nagyon tetszenek a képeid, ha ezek csak "próbálgatások", akkor nagyon kíváncsi leszek, milyenek lesznek a tényleg promónak készült képek!

Rochelle: Nagyon tetszenek a képek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960 A főszereplőd egyébként nagyon emlékeztet valakire, de nem tudok rájönni, kire Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 888857592

Délután meg este sikerült haladnom egy nagy adagot az írással és a forgatással is (mivel sajnos nem tudtam visszamenni a koleszba, mert néhány óra alatt fekvőbeteggé avanzsáltam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3213504501), most egyébként pont jól jön ki minden, mert mire megunom az írást, már előttem lebeg egy csomó kép, hogy hogyan akarom leforgatni, mire azt megcsinálom, megint kedvet kapok az íráshoz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 Ezúttal egy-két kivétellel csak saját pózokat használok (a promó képeken még nem az van), úgyhogy majd arra is kíváncsi leszek, hogy sikerül.

Egyébként Ti is úgy vagytok vele, hogy szinte tovább tart kiválasztani, melyik képet szúrjátok végül be, mint lekapni magukat a képeket?

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Márc. 30 2015, 16:53

Nana: Jók a szereplők! Szerintem az X-akták nem nézési versenyben én nyertem, ugyanis én egy árva részt nem láttam belőle Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 4216510677

Rochelle: Tetszenek a képek! Három történeten dolgozol egyszerre, hű, nekem egy is bőven elég Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 2049472129
Egyébként eszembe jutott még valami a betöltődési mizériához. Alapból a Sims 2 csak 2 giga RAM-ig érzékeli a memóriát, és ha több van, akkor egy plusz programmal manuálisan kell beállítani, hogy többet is használjon belőle, itt a tipp (ne zavarjon be, hogy Sims 3-ról van szó):
http://simswiki.info/wiki.php?title=Sims_3:CFF_Explorer
Igazándiból már nem emlékszem, hogy nekem segített-e valamit, mert a régi gépemen 4 giga volt, de az már jó régen volt, az új gépemben 8 giga van, de itt meg alapból megcsináltam, mielőtt először elindítottam volna, szóval nem tudom, hogy végülis okoz-e valami különbséget, de próba cseresznye Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309

Gabett: Hú, csak saját pózok? Érdekes, már nagyon kíváncsi vagyok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309
A kérdésedre pedig egyértelmű nem, mármint ha a pózolást is beleszámítjuk, mert nekem minimum 5 perc (maximum nagyon sok) amíg beállítok egy jelenetet, és kb. 2-5 képet lövök róla különböző szögekből. Amikor pedig megvágom, csak egyszer átpörgetem őket, kiválasztom a legjobbat, ha nem kell rajta Photoshopolni, örülök, megvágom, lefuttatom a titkos Photoshop akciómat és ennyi! Ez a folyamat max 2 perc. Ha javítani is kell, lehet 10 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Hétf. Márc. 30 2015, 17:24

Sziasztok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960

Nana: jaj, köszi, örülök, hogy tetszik a novella.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 1484171175
Hajrá a tale-edhez, húzz bele, és biztosan beleférsz  a következő STA-ba.   Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3633238760   Ha a nempromó képeid is  ilyen szépek, biztosan gyönyörűek lesznek a véglegesek is.  Jó munkát!

Rochelle: örülök, ha folyik szépen a munka, remélem, mielőbb olvashatjuk az egyik művedet! Repülni hatalmas élmény, az északi fény meg hihetetlenül szép lehet! Köszönöm a kérdést, az Ezüst krónikák ebben az ütemben haladva legjobb forgatókönyv szerint május elején, legrosszabb esetben július közepe körül jelenhet meg.

Gabett:  szépek a képeid, az ötlet és a részlet is nagyon tetszik. Nagyon ügyes vagy, hogy tudsz egyedi pózokat készíteni – mennyi ideig tartott megtanulni?  

Lee: jaj, kész A flamingó? Ez nagyszerű hír! Alig várom, hogy megjelenjen!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 2485850408  Biztosan nagyon jó lesz, ahogy tőled megszokhattuk.  

Látom, többen szenvedtek itt a lassú betöltésekkel – tizenöt-harminc perc vagy még több? Jó ég... azt hiszem, megvan a Medieval egyetlen előnye a többi játékkal szemben, én 3-5 perc alatt bent vagyok a rendszerben Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 2822276435

Egyébként Ti is úgy vagytok vele, hogy szinte tovább tart kiválasztani, melyik képet szúrjátok végül be, mint lekapni magukat a képeket?

Hm, azért ezt így én nem mondanám... 2-3 potenciális kép közül általában gyorsan rá tudok bökni arra, ami kell (az ugyanazt lekapni minden lehetséges szögből és irányból dologról már valahogy leszoktam), de mire mindenki beáll pont úgy és oda, ahová kell...

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Kedd Márc. 31 2015, 15:50

Nita: Youtube-on néztem róla videót, találtam egy nagyon jó sorozatot, ahol a letöltéstől kezdve a játékon belüli használatig mindent elmagyaráztak. Igaz, angolul volt, de a hörverstehenem elég jó, így nem volt túl nehéz, azt nem tudom, magyarul van-e róla tutorial. Egyébként gondolkoztam rajta, hogy készítek hozzá egy Okosságot, ha lesz időm meg hangulatom.

A képekre visszatérve, én tényleg ez a "minden lehetséges szögből és irányból lekapom" típus vagyok. Minden forgatás után külön mappákra szedem az egyes jelenetek képeit, utána még azokon belül egy külön mappába a jobban sikerült képeket, és csak utána tudom rendszerint kiválasztani a megfelelőt. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Szer. Ápr. 01 2015, 16:36

Köszönöm mindenkinek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3868612732 Közben arra gondoltam, ezt a Mulder és Scully dolgot is beleveszem valahol, például a lányok a nyomozókkal először nem nagyon fogják kedvelni egymást és akkor hívhatják őket gúnynéven. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 2049472129

Rochelle: Jajj a Hazel név nekem is úgy tetszik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 2485850408 Várom már a történetet. Én is gondolkozom, hogy a Nana simet (akit Brigitől kaptam, amikor megcsináltuk őket a Sims Tale Office-hoz) szerepeltetem statisztaként, de még nem döntöttem el. De valószínűleg a forgatáshoz szükséges közösségi telkek az ő tulajdonában lesznek, illetve ő lesz az "anyagi szponzora" az egésznek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309

Gabett: A saját pózokra én is nagyon kíváncsi leszek. Mindig csodálattal néztem azokra akik pózokat készítenek, számomra az valami teljesen bonyolult és misztikus dolognak tűnik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309

DeeDee: Hogy Te miket tudsz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 718976418 Ezt a beállítást mindenképp ki fogom próbálni, lehet ezért nem sokkal gyorsabb a betöltésem az új gépen, mint a régin.

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szer. Ápr. 01 2015, 18:00

Gabet: Nagyon tetszett a részlet. Bródy János "A magány" c. dalát juttatta eszembe:
"A magány, az nem az, ami körülvesz
Hanem az, ami hiányzik - itt belül"
Saját pózok? Ez igen! Megemelném a kalapomat, ha lenne.

Nana: Hát igen, van úgy h egy szereplő vagy egy esemény úgy emlékeztet egy könyv-, film- sorozat- satöbi beli karakterre vagy cselekményre, hogy az író esetlewg nem is hallott arról. Vagy annál tovább nem jutott hogy hlalott róla...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ahsoka1994 Szer. Ápr. 01 2015, 20:21

Lee: Hű, már kész van! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960 Gratulálok, már várom, hogy olvashassam.

Gabett: Tetszenek a képeid, főleg a borítókép. Érdekes történetnek ígérkezik. Amúgy most hirtelen ez a szám jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=JeilFmrxxHY&spfreload=10

Egyébként Ti is úgy vagytok vele, hogy szinte tovább tart kiválasztani, melyik képet szúrjátok végül be, mint lekapni magukat a képeket?
Egyáltalán nem. Az egyes képeket általában egy örökkévalóságba tart beállítani, meg kiválasztani hozzá a megfelelő kameraállást, de mindig csak akkor nyomom le a c gombot, ha már 100%-osan elégedett vagyok azzal, amit látok. Vagyis az esetek nagy részében mindig csak egy képem van, nincs miből válogatni. (Persze, olyan előfordul néha, hogy úgy döntök, az a kép mégse tetszik, úgyhogy kezdem elölről és csinálok egy másikat.)

Most pedig ellátlak titeket én is nézegetnivalóval:
https://lh5.googleusercontent.com/-wT0UhDOFjO4/VRLKVGXk3cI/AAAAAAAAA1U/k5IveluZSto/w604-h454-no/5.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-lL-frY7sWvA/VRLKUNWxmtI/AAAAAAAAA1I/b6tsUKq8F5M/w604-h454-no/2.jpg
https://lh4.googleusercontent.com/vvZPeDiDvh76ZPx5gQ_RREdyHYLiErjaBZAozSVwphM=w601-h451-no
https://lh4.googleusercontent.com/IOEG-GZ9yP0tfvuqrYiMTZnxbYw6vg3mVXbGEAKYYkA=w604-h454-no

Ahsoka1994

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 215
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szer. Ápr. 01 2015, 22:07

Köszönöm, Ahsoka.. És jók a képeid, kiváncsian várom a történetet..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Csüt. Ápr. 02 2015, 09:10

Lee: De jó! ^^ Gratulálok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960
Rochelle: Nagyon szépek a képeid, is nagyon egyedi a főszereplőd kinézete! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960 Hazel? Az nem azt jelenti, hogy mogyoró? :$$
Már várom, hogy elolvashassam a történetet. A képeid alapján nagyon érdekesnek indul. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960
Gabett: Nagyon szép a borítód! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Pént. Ápr. 03 2015, 11:42

Ahsoka: Hm, nem is ismertem ezt a számot, de nagyon tetszik. Én általában ezt szoktam hallgatni írás közben:
https://www.youtube.com/watch?v=kxVUee4WsoA Csak hogy az angyaloknál maradjak... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309
Egyébként közben már olyan 70%-ig kész vagyok, a szöveg megvan, még átnézetlenül ugyan, és egy rakás kép is a szerkesztéssel együtt. Bár most kicsit belassultam, mert miközben ezen dolgoztam, ihletet kaptam a másik három projekthez, amin dolgozgatok a háttérben, meg egy okossághoz is, amit tegnap elkezdtem , és most tart a 21. oldalánál, képekkel együtt, és még a fele van csak kész. xD Azt hiszem, több részre kell majd szednem... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Vas. Ápr. 05 2015, 08:05

Rochelle: tetszik a borítókép, csak kicsit pixeles. Élsimítást kapcsold be, és akkor tökéletes összhangban lesz a borítóképed. A történetbeli képekről is hasonló a véleményem: élsimítást be!

Wan: érdekes részlet, egy szótár tényleg nem ártana...

Gabett: mit ne mondjak, nagyon király a borítóképed! A szereplők is jól kidolgozottnak tűnnek, egyedül a nagy loboncuk az, ami kicsit ellenszenves nekem. Ugyanígy az idézet is sejtelmes.

Nana: jó látni újra ezeket a képeket, és szerintem senki sem bánná, ha pörögne az ujjad a klaviatúrán.

Ahsoka: állíts kicsit a képek méretén, akkor szerintem kiváló képeket fogsz kihozni belőlük.

És most pedig egy kis segítséget kérnék a történetem kapcsán. Mármint a Kihívásos sztorim kapcsán. Megvan minden a fejemben, minden egyes történelmi esemény, társadalmi, hitbéli, mindenféle dolog ki van dolgozva. Csak azt nem tudom, hogy pontosan mit és hogyan írjam le. Ehhez kell a segítségetek:
Ha egy idegen faj két képviselőjével találkoznál, akkor milyen kérdéseket tennél fel, miután meggyőződtél, hogy nem fognak élve felfalni, valamint az ottléted oka is megvan? Leginkább a lényekkel kapcsolatban.

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Vas. Ápr. 05 2015, 17:07

juhaszgaga: Nos, mivel Cora már elég régóta ott van a Mennyországban, és valamilyen formában ott is telik az idő, a haja is megnőtt. Őt már azelőtt ilyen hosszú hajúnak képzeltem el, mielőtt egyáltalán elkezdtem volna egyedi tartalmakat keresni a történethez. Ennehmilé, hát, neki meg egyszerűen jól állt ez a haj, egyébként eredetileg rövid volt neki, de később megváltoztattam, mert... bonyolult, a lényeg, hogy át kellett adnia a haját valaki másnak Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309

Ha egy idegen faj két képviselőjével találkoznál, akkor milyen kérdéseket tennél fel, miután meggyőződtél, hogy nem fognak élve felfalni, valamint az ottléted oka is megvan? Leginkább a lényekkel kapcsolatban.

Hm, kicsit nehéz, hogy nem ismerem a pontos szituációt... Ha másképp néznek ki, mint mi, akkor azzal kezdeném, hogy erre kérdeznék rá, pl. Miért van a hátadon a fejed? Vagy ha nem másmilyenek, hanem mondjuk valami képességük van, akkor arra. Második kérdés (vagy ha az előző nem játszik, akkor első) a honnan jöttetek? Mit csináltok ott? (Itt most munkára/foglalkozásra gondolok) Ha valami olyan a válasz, ami szimpatikus, akkor: Király, nálatok mindenki így él? Ha nem tetszik, akkor: És ez jó nektek? Nem akartok mást? Azután innen el lehet indulni politika vagy vallás felé, nem tudom, meddig akarod elvinni a kérdezősködést, meg mennyre nyíltak a lényeid.

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by ZTR Vas. Ápr. 05 2015, 17:53

Ha egy idegen faj két képviselőjével találkoznál, akkor milyen kérdéseket tennél fel, miután meggyőződtél, hogy nem fognak élve felfalni, valamint az ottléted oka is megvan? Leginkább a lényekkel kapcsolatban.

Hát, én biztos, hogy megkérdezném azt, hogy békével vannak-e itt és talán még azt, hogy van-e élet rajtunk és rajtuk kivül, bár erre nembiztos, hogy tudnak válaszolni!

ZTR

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
ZTR


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 170

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Ápr. 05 2015, 19:13

Ahsoka: Jók a képek! Mondjuk a másodikon beficcen egy olyan lila tanulós csík a dobos szervó felett... (moveobjects-szel ki lehet törölni, más kód sajnos nem hat rá) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960

Ha egy idegen faj két képviselőjével találkoznál, akkor milyen kérdéseket tennél fel, miután meggyőződtél, hogy nem fognak élve felfalni, valamint az ottléted oka is megvan? Leginkább a lényekkel kapcsolatban.
Hát, én először megkérdezném, hogy honnan jött, meg hogy miért van itt. Aztán rátérnék arra, hogy mindenki olyan-e a fajában, mint ő, vagy valami ilyesmi. Aztán ahogyan a beszélgetés adja magát...

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Ápr. 05 2015, 19:35

Ha egy idegen faj két képviselőjével találkoznál, akkor milyen kérdéseket tennél fel, miután meggyőződtél, hogy nem fognak élve felfalni, valamint az ottléted oka is megvan? Leginkább a lényekkel kapcsolatban.

Hát, legelőször talán azt hogy honnét ismerik a nyelvünket. Utána, hogy miért éppen én, annyi ember közül, és egyáltalán, miért épp a mi bolygónk? Aztán rákérdeznék a bolygójukra ( hol van, éghajlati viszonyok ) , a társadalmukra, arra hogy csupán a sdaját fajuk vagy valami nagyobb szövetség ( mint pl a Föderáció v a Domínium a Star Trek-ben ) képviselőiként vannak itt, és nem utolsó sorban, hogyan vélekednek rólunk?

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Hétf. Ápr. 06 2015, 08:58

A legfontosabat nem kihagytam? Azt hogy kik ők? ( Azaz hogy nevezik magukat? )

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Ápr. 06 2015, 09:25

Az első kérdés, ami eszembe jutott a földönkívüliek kapcsán, hogy azt kérdezném: Miben segíthetek?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Kedd Ápr. 07 2015, 12:33

Azta, köszönöm szépen a válaszokat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 295755309 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 1484171175

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Pént. Ápr. 10 2015, 15:49

Elnézést a dupla hozzászólásért, de amiért látom, hogy nagyon elcsendesült ez a topic, megpróbálok feltenni két, jelenleg szezonális kérdést Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 3101058960

Szerintetek milyen bonyodalmat fog okozni a flamingó? Szerintetek miért terjed olyan gyorsan Janet Pink híre?

Mit vártok a Jelzőfény 2. évadától? Még több izgalmat, lepel lerántását, titkot? Szerintetek túl fogja szárnyalni az 1. évad sikerét?

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Ápr. 10 2015, 16:29

Szerintetek milyen bonyodalmat fog okozni a flamingó? Szerintetek miért terjed olyan gyorsan Janet Pink híre?
Fogalmam sincs, és fogalmam sincs. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 4216510677 Na jó, az első kérdésre tényleg nem tudom a választ, a másodikra is csak tippem van. Talán emlékezteti a lakókat valakire. Vagy talán a város eddigi lakói olyan sokáig éltek így együtt, hogy bármilyen új lakó feltűnést keltett volna.

Mit vártok a Jelzőfény 2. évadától? Még több izgalmat, lepel lerántását, titkot? Szerintetek túl fogja szárnyalni az 1. évad sikerét?
Mivel a második évad már elég más történet köré épül, így nehéz ezen gondolkodni. A még több izgalomban biztos vagyok, na meg a még több titokban.
Abban, hogy túl szárnyalja e az első évad sikerét nem tudok véleményt alkotni. Ez nehéz kérdés. Hiszen az első évadban sok szereplőt ismertünk és szerettünk meg, akik szerintem nagyban hozzá járultak a sikerhez. Kíváncsi leszek, hogy az új szereplők mennyiben lesznek mások.

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 19 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

19 / 41 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.