Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

34 / 41 oldal Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Thea Pént. Márc. 04 2016, 00:13

Gaga: hú, nagyon érdekesnek tűnik a történet, jó kis karakterdrámával, ahogy szeretem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 295755309 A borítókép is nagyon szép, egyrészt maga, mint borító, másrészt az a skin, amit használsz, gyönyörű, elárulod, honnan van?Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 295755309 A részlet is ígéretes, alig várom a nyarat, hogy megjelenjen. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3868612732

Thea

Admin
Thea


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 124
STA döntős Tehetséges tanácsadó 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Szomb. Márc. 05 2016, 18:14

Köszi, Thea, remélem, hogy nem fogok csalódást okozni. A karakterdrámát meg nem vettem vissza, sőt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 295755309
A skinnel kapcsolatban: van egy mod, ami valamilyen szinten valóságosabbá teszi a simek bőrtextúráját, pórusokat ad hozzá, emellett a körmök is látszódhatnak, és még sok más You are real a neve. Magukat a skineket pedig innen-onnan töltöttem le Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960
De most, hogy megosztottam veled egy ilyen szakmai titkot, elárulod, hogy te pedig honnan szedted a szempillákat? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 295755309

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Márc. 05 2016, 21:18

Thea: Örülök, hogy tetszett. Igen, Madison az első képen szereplő halottkém.

Testszenek a megmutatott simjeid. Szépek lettek.

Igazából egy kis közlendő miatt írnék ide. Úgy látszik, kicsit elszóltam magam a Kísértő múlt 2. évadával kapcsolatban. Technikai okok miatt, a tavaszi megjelenés mindenképpen elmarad.

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Márc. 06 2016, 11:47

Lexy: Hell no! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 2773155322

Promo time  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960  
Ma egy kis részlet, meg egy pár kép van terítéken! Ja, meg egy új karakter Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 295755309
Pjötr
Művelt tünde, Katyusába szerelmes. A Tünde Egyesület egyik vezéralakja. Ánya fülig szerelmes belé.

Jöjjön a részlet:

"Fák között Pjötr zongorázik


KATYUSA: Petya, csodálatosan játszol.
PJÖTR: Édes Katyám… Nem tudom kifejezni, mennyit jelentesz te nekem.
KATYUSA: Ugyan. Egyébként ne itt… Vagyis, ne most. Anya itt lehet. (fülel)


Leülnek a padra


PJÖTR: Az előbb ment el.
KATYUSA: Akkor is! Az ördög nem alszik. De azért…
PJÖTR: (megfogja a kezét, a szemébe néz) Mindig azt kívántam, hogy olyasvalakibe szeressek bele aki viszont szeret.
KATYUSA: Nem ezzel van a baj… Tudod, hogy milyen anyám.
PJÖTR: (összebújik vele) Ez azért nem árthat.
KATYUSA: Ugyan! (kuncog)
PJÖTR: Szeretlek.


Megcsókolják egymást



KATYUSA: „Нет, нет, не должен я, не смею, не могу
Волнениям любви безумно предаваться…”
PJÖTR: „Nem, nem, nem tehetem, nem merem, nem tudom
Szerelem izgalmának kitenni most magam…” (kezébe temeti arcát) Miért csinálod ezt?
KATYUSA: Sajnálom.


Mindketten el"

A képek:
http://www.kephost.com/images/2016/03/06/I.1.png
http://www.kephost.com/images/2016/03/06/I.2..png
http://www.kephost.com/images/2016/03/06/I.4.png
http://www.kephost.com/images/2016/03/06/I.3.png
http://www.kephost.com/images/2016/03/06/I.5.png


Kellemes vasárnapot nektek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3199574888

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Márc. 06 2016, 17:15

Wan: Nagyon tetszik a készülő tale-ed, viszont muszáj dráma formában megírni? Nem igazán szeretem az ilyen formát, meg eredetileg a színdarabokhoz találták ki ezt az írásmódot. Szerintem, ha nem szeretnél túl sokat írni, csak főként párbeszédeket, akkor írhatnád képregényként is. Persze, nem akarlak semmiről lebeszélni/semmire rábeszélni, (a te műved, a te döntésed, hogyan írod), de szerintem tale-ként vagy képregényként könnyebben olvasható lenne.
A szereplők nagyon szépek, és a történet is érdekes, várom a megjelenést Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ruta Hétf. Márc. 07 2016, 18:31

juhaszgaga: LGBTQIA+ (nekem mindig az angol jön a számra, meg talán egy kicsit kevés betű van a magyarban) történet! *örömtáncot jár* Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3199574888 Ezzel, plusz a borítóképpel megvettél kilóra, igazából már azt várom, hogy kijöjjön az összes rész, mert maratonozni szeretek.

Ruta

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ruta


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 12

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by AnatidaephobiaCookie Kedd Márc. 08 2016, 19:29

Sziasztok (:
Nem voltam túl aktív, de most jöttem és hoztam két képet, ezzel be is mutatva két főszereplőmet (:
Leeroy és a legjobb barátja, Vincent lazulgatnak
Leeroyról egy közelibb kép. Jah, erősen megváltozott a minitale-hez képest.

Annyi gyönyörű, kidolgozott tale lesz itt, hogy az hihetetlen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 295755309 Nem tudok senkit sem kiemelni, hirtelen. A képek és a részletek is nagyon profik, így... mindenkinél ::: Hű, de jól toljátok :"")

AnatidaephobiaCookie

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
AnatidaephobiaCookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 44
Tartózkodási hely : Ahol a madár is csak moszkviccsal jár

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Kedd Márc. 08 2016, 20:21

Ruta: köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3868612732 Remélem, nem okozok majd a történettel csalódást, még ha maratoni olvasásra is készülsz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ri Kedd Márc. 08 2016, 21:12

Lexy: nagyon jól néznek ki a képeid, és a részletek is tök jók lettek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 2485850408 Madisont meg már előre imádom... sajnálom hogy csúszik a megjelenés Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 1910640592 de így akkor addigra legalább biztosan sikerül az első évadot bepótolnom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3162269578

Nita90:
köszönöm ^^ igyekezni fogok, hogy ezúttal tényleg összehozzak valamit, egyelőre haladok....valamerre Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 4216510677

Thea: nagyon szép képek, kíváncsi leszek a történetre ovo

Wan: érdekesnek tűnik a te sztorid is o.o a dráma formátum nekem is nagyon furcsa, de talán csak mert az őskori, gimiben elszenvedett kötelező olvasmányokat juttatja eszembe Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 4216510677 de gondolom megvan rá a magad oka, hogy miért akarod így, szóval hajrá, sok sikert Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 1585566538

AnatidaephobiaCookie:
wow! nagyon tetszenek a képeid, nagyon bejön ez a hangulat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 2485850408 szóval kíváncsi leszek rá *v*

Ri

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ri


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 15
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szer. Márc. 09 2016, 19:59

Wan: Nekem végül is nincs bajom a drámai formával, ha te így szeretnéd megírni, sok sikert hozzá. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960 Ha nem tévedek, az idézet Puskin egyik verséből való. Szerintem nem ártana ezt valahol feltüntetni vagy megemlíteni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3868612732

AnatidaephobiaCookie : Tetszenek a képeid! Ha nem írtad volna, hogy Leeroy, nem hiszem, hogy megismertem volna. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 4216510677

Ri: Örülök, hogy tetszenek a képek és részletek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960 Annak meg pláne, hogy máris bírod Madisont. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 295755309
Hát igen, csúszik a megjelenés... egyelőre még magam se tudom, hogy mi lesz vele. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 2513195574

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Csüt. Márc. 10 2016, 08:54

Mennyi szuper sztori készül! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 2485850408 És én még aggódtam, hogy nem lesz mit olvasnunk.

Lexy: Mi miatt van csúszás? Ugye nem technikai probléma? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 1910640592

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Csüt. Márc. 10 2016, 19:20

Na jól van, hozzátok azt a defibrillátort! A szívroham elkap ilyeneket olvasva Lexy!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Csüt. Márc. 10 2016, 22:01

Thea: Tetszenek a szereplőid, és jó olvasni, hogy haladgat a sztori, remélem hamarosan olvashatjuk is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960

Gaga: Hm, úgy veszem észre mostanában népszerű az ilyen téma, kíváncsi vagyok, te mit hozol ki belőle Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960

Wan: Érdekes, hogy drámai formát választottál, bevallom, nem a kedvencem. Azért hajrá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960

AnatidaephobiaCookie: Húha, tényleg megváltozott Leeroy a novella óta Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 295755309 Sok sikert a történetedhez!

Lexy: Ez nem jó hír, de remélem hamar megoldódnak a problémák Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by lonely Csüt. Márc. 10 2016, 22:23

Sziasztok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960
Nos, én is most dolgozok egy tale-en, de még mielőtt befejezném az írását, kérdezni szeretnék valamit. Megtalálható benne pár eléggé véres és talán egy cseppet morbid vonás is. Tanácstalan vagyok, mivel nem tudom, hogy ki vegyem-e belőle, de akkor attól félek, hogy elveszti a maga hangulatát, viszont ha emiatt senki nem tudja elolvasni, akkor meg nem érek el vele sokat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 2513195574
Gondoltam bemásolok egy részletet, ami még nincs teljesen javítva, csak a szembetűnő elgépeléseket/helyesírási hibákat javítgattam. Döntsétek el, hogy feszegeti-e a határokat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960

A komor sötétben vérfagyasztó csend suhant végig, miközben a légtérben alattomos kígyó módján hatolt végig a jól ismert illat. Kinek kellemes aroma, kinek pedig undorító, baljós szag volt. A minden elnyelő feketeségben egyetlen egy halvány fényforrás sem pislákolt, hogy valamelyest némi világosságot adjon bárkinek is. A középen elterpeszkedő díványon mocorgás hallatszott, majd kis idő múltán nyikorgó hanggal állt fel a ragadozó. Vadállat módján kúszott a földön fekvő - már félholt - férfihoz. Vágyakozó pillantás villant át a tekintetében s pajkos gyermeki mosollyal hajolt közelebb áldozatához. Fekete necc harisnyáját furcsa, kissé meleg nedű futotta át. Csodálkozóan vizslatta a vértócsa közepén elterülő lábát, majd egy őrült tekintetével törölte le ujjával, majd nyalta le mohón. Kuncogva fordult vissza a már előkészített prédájához, ám előtte elrúgta a lábánál heverő hullát, mely rongybabaként ütődött a falhoz, ráesve a további három sorstársára.
 - Istenem, ezzel nem lehet betelni! - sóhajtotta kéjtől fűtötten - Ez az illat s íz… Egyszerre kellemes és fanyar! Apánkra esküszöm, az emberi lényektől jobb nincs ezen a világon! Finom, annyira finom! - azzal pedig átharapta a már kába férfi nyakát, majd szépen s lassan karmait belemélyesztette a mellkasába.
Pár perc néma csendet csupán kissé hangosabb nyelés zargatta meg, amely lassú volt, és nem gyakori. Leginkább ízlelgette, minthogy komolyan elfogyassza minden egyes cseppjét. Mikor türelme elfogyott, eltaszította kicsit magától, majd vérző mellkasára vándorolt a jobb keze. Egyszerű, szinte hihetően természetes mozdulattal szúrta át, majd tépte ki az előbb még hevesen dobogó szívét. Mosoly kúszott fel sápadt arcára, mikor meghallotta a recsegő-ropogó csontokat, s azt, ahogyan az izmok pattanásig feszülnek, majd elszakadnak.
Véres ajkait éhségtől fűtve nyalta végig, mint ártatlan kisgyermek az ebéd előtt ülve. A kitépett szervet a magasba emelte, és úgy préselte ki minden egyes nedűjét. Nem kell mondani, ez még szomjoltásra sem volt elég számára. Neki, a falánkság bűnének megtestesítőjének, akinek vérből sosem volt elég.
- Ez nem elég! Még többet és többet akarok! – nevetett boldogan, a maga bódulatába – Ennyi édes kevés, még kell nekem…

lonely

Bátortalan beszélgető
Bátortalan beszélgető
lonely


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 5

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Márc. 10 2016, 22:39

Etti: Igen, sajnos ez van.  Próbálom megoldani a helyzetet, de nem akarok már ígérgetni.

Lee: Sajnálom.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 1910640592

Dee: Hát nem a legjobb, ez tény. Majd lesz valahogy.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 2773155322

Lonely: Huh, hát tényleg elég véres és kicsit hátborzongató a mutatott részlet. Részemről az én határaimat nem feszegeti, sőt én horror fan vagyok, szóval jöhetnek a véres dolgot. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3472456676  Egyébként nagyon szépen fogalmazol, tetszik a stílusod. Sok sikert a megíráshoz. Azt megkérdezném hogy milyen játékkal tervezed a forgatást? Kíváncsi lennék a megvalósításra. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ri Csüt. Márc. 10 2016, 22:52

Lonely: wow Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 2485850408 azt kell, hogy mondjam, nekem borzasztóan tetszik a stílusod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3199574888 tény, ami tény, nem egy estimese, de részemről én nagyon kíváncsi lennék rá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 295755309

Ri

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ri


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 15
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Etti Pént. Márc. 11 2016, 10:59

Lonely: Nehogy kivedd! Nagyon szépen fogalmazol és ez a naturalisztikus leírás a 16-os korhatárba abszolút besorolható. Maradhat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3101058960 Kíváncsian várjuk a munkádat.

Lexy: Megy a szorítás, hogy oldódjon meg mielőbb a probléma. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 1910640592

És ha már írtam... Thea a Csevegőben felvetett egy ötletet, akár tetszik, és támogatjátok, akár nem, kérjük, jelezzétek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 800283558

http://simstales.weebly.com/friss/csevego

Etti

Admin
Etti


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 431
Tartózkodási hely : Liliomvölgy
STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Osztályon felüli okostojás

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Szomb. Márc. 12 2016, 17:28

Lonely: Osztom Etti véleményét: ez bent kell hogy legyen a történetben!

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ri Vas. Márc. 13 2016, 20:38

Nemrég csináltam egy kis próbaforgatást a határátkelős fantasy (egyelőre eléggé cím nélküli) tale-mhez, és most próbálgattam kicsit a képszerkesztői tudásomat, mert igencsak kijöttem a gyakorlatból Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 4216510677 (már ha mondhatjuk gyakorlatnak egyáltalán, amim volt... xD) Úgyhogy hoztam pár képet, kicsi az esélye, hogy bármelyik is konkrétan benne lesz a tale-ben, de...valami ilyesmire lehet majd számítani Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 1585566538

a szerencsétlen határőrök (név szerint Genevieve, Heiner, és a "főnökük", Ivanna):
http://kepfeltoltes.hu/160313/ehhh_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/160313/werr2_www.kepfeltoltes.hu_.png

+ még egy illető, akinek egyelőre nem biztos a neve:
http://kepfeltoltes.hu/160313/wert3_lathato_verzio2_www.kepfeltoltes.hu_.png

Egyelőre ennyi, remélhetőleg a szereplők külseje már nem fog változni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 3162269578

Ri

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ri


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 15
STA döntős

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Márc. 13 2016, 21:35

De gyönyörű képek, Ri! Hajrá, hajrá!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 34 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

34 / 41 oldal Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.