Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

29 / 41 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Aug. 21 2015, 10:23

CSNG7, jaj, köszönöm ^^ Örülök neki! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3868612732 Reményeim szerint hamarosan tényleg premier. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3868612732

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Hétf. Aug. 24 2015, 20:43

Troll the forums.

Sziasztok!Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3101058960
Jó látni, hogy haladtok! Én is azt teszem... A helyszínek nagy része, a szereplők készen vannak, úgyhogy írás-illusztrálás folyik Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3868612732
Sajnos a Sims2-es projekt lezárult, mert a régi hülye mentéseim, meg az kusza családfák bezavartak, de nem baj, a Sims4 is tökéletes lesz - szebbek a karaktereim és az alapkoncepcióm is könnyebben megvalósítható.
Most pedig, elkezdenék egy apró projektet, #charactermonday címkével, aminek a lényege, hogy minden hétfőn bemutatom a főbb karaktereket, és egy kis részletet is hozzáteszek - nos, semmi nagyra ne gondoljatok! De így kimaradhat a kínos válaszolgatás, és talán érthetőbb lesz minden. Kezdeném is, íme Júlia! (Bocsi a rossz minőségért, de a konvertálás PNG-re nem sikerült...)

Júlia.

"Júlia megváltozott, öregem. Hihetnél nekem. Elrabolta a te szíved is, meg az enyémet is, és akárhogy próbálkozol, bármekkora sereged van, őt sosem tudod legyőzni. Ha egyszer megkaparintja valaki szívét, azt a magáévá teszi, és sose ereszti többé."

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Aug. 28 2015, 20:57

Ragaszkodtok ahhoz hogy mindenáron a szövegnek megfelelő képeket készítsetek vagy inkább a szövegen változtattok egy-egy kép kedvéért?
Hát, én igyekszem azért a szöveghez igazítani a képeket, de néha, ha nagyon nem lehet megoldani valamit, vagy valamit benéztem, akkor átírom a szöveget, inkább minthogy újralőjem (ha nem olyan fontos az a dolog) Mondjuk én a Jelzőfénynél már írás közben gondolkodtam, hogy mit hogy kell majd megoldani képileg Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 4216510677

Wan: Tetszik a szereplőd, remélem jól haladsz a történeteddel. Érdekes, hogy egyre többen választják a sims 4-et mostanában az illusztráláshoz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Vas. Aug. 30 2015, 21:45

Ragaszkodtok ahhoz hogy mindenáron a szövegnek megfelelő képeket készítsetek vagy inkább a szövegen változtattok egy-egy kép kedvéért?
Én álltalában csak akkor módosítk a szövegen, ha a képet sehogy sem tudom megoldani. De álltalában mindig eszembe jut valami bonyolult ötlet, hogy valósítsam meg az elképzeléseimet. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3101058960

Ti hogyan oldjátok meg egy olyan jelenet leforgatását, ahol több sim szükséges, mint a család maximális létszáma? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Hétf. Aug. 31 2015, 11:07

Ti hogyan oldjátok meg egy olyan jelenet leforgatását, ahol több sim szükséges, mint a család maximális létszáma?

NRaas MasterController! Ha telepíted a modot, automatikusan megengedi, hogy több simed legyen egy háztartásban. Úgy tudom, vannak más modok is erre, de én ezt tartom a legjobbnak.
Ha pedig csak simán háttértömegnek kellenek, mondjuk egy szórakozóhelyen, akkor áthívom őket oda bulizni, és kész! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Hétf. Aug. 31 2015, 11:27

Gabett Köszönöm! Sokféle megoldást próbáltam, de ezt eddig nem ismertem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309 Most már sokkal könnyebb dolgom lesz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3868612732

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Csüt. Szept. 10 2015, 16:18

*és lehull vala egy minden körítés nélküli kérdés az égből*

Szoktatok írás közben zenét hallgatni? Ha igen, milyet?

(Konkrét zeneszámokra is gondolok, mivel szeretnék egy új írós playlistet összeállítani! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3101058960 )

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Csüt. Szept. 10 2015, 16:29

Ti hogyan oldjátok meg egy olyan jelenet leforgatását, ahol több sim szükséges, mint a család maximális létszáma?
Sehogy Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309 Még ilyen problémába nem ütköztem, de minden bizonnyal szerkesztéssel oldanám meg, mivel a gépem nem igazán szereti, ha a maximális számú simekkel játszok, pláne, ha még ezt modokkal bővíteném, akkor a gépem elszállna - szó szerint Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Ragaszkodtok ahhoz hogy mindenáron a szövegnek megfelelő képeket készítsetek vagy inkább a szövegen változtattok egy-egy kép kedvéért?
Megpróbálok hozzá illőt készíteni, de írás közben már eleve elképzelem, hogy mit fogok mutatni, mit nem, és ennek megfelelően megpróbálom a lehető legjobban visszaadni azt a képeken. Mondjuk ez nem mindig sikerül, ilyenkor a képhez írom a szöveget, amit nem igazán szeretek, de nem is nagyon ront a sztorin. Szerintem...

Szoktatok írás közben zenét hallgatni? Ha igen, milyet?
Még azt sem szeretem, ha a kutya ugat, miközben írok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 2049472129 Inkább csendben, magányomban írogatok, sosem hallgattam még zenét, de nem is igazán hajlok rá, mert csak elvonja a figyelmemet az írásról. Viszont volt már olyan, hogy zenehallgatás közben szállt meg az íráskedv, ilyenkor zene kikapcs vagy végighallgatás, és utána írás Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3101058960

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Szomb. Szept. 12 2015, 19:46

Szoktatok írás közben zenét hallgatni? Ha igen, milyet?
Én is álltalában csendben szeretek írni, bár mostanában néha megy valamilyen zene a háttérben, amit éppen hallgattam, vagy ilyesmi. Nekem nincs külön írós zeném, szóval csak úgy amit álltalában szoktam hallgatni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Vas. Szept. 13 2015, 19:27

Köszönöm az eddigi válaszokat!
Ruta: Nagyon köszönöm, csodálatos vagy! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 2485850408

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ruta Vas. Szept. 13 2015, 21:59

Gabett: Nagyon szívesen! Örülök, hogy tudtam segíteni.

Ruta

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ruta


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 12

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Hétf. Szept. 21 2015, 18:53

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de amikor új hajakat keresek, mondván, felturbózom kicsit a simeket, meg ha forgat, nézzen már ki kicsit jobban, és a képen marha jól néznek ki a hajak, saját simjeimen meg némelyik olyan, mint tehénen a gatya..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Csüt. Szept. 24 2015, 20:07

Lee: Sajnos nagyon sok a rossz minőségű, vagy csúnya haj, amiket jónak állítanak be a letöltés képén... A kedvencem az, amikor a simtől 784857853km-re lebeg a hajnak az egyik része. Borzalmas. És a legtöbbet ki sem lehet törölni, mert senki sem jegyzi meg, hogy melyik hajnak mi volt a neve a letöltésben... Nekem nagyon sok letöltésem van, már-már kiakad a játék tőlük, és lehetetlen kitörölni az összes felesleget. Pedig mennyi új dolog férne el a helyükben...Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Szept. 25 2015, 13:47

Én olyannal találkoztam, amikor a "kedves" alkotó elfelejtette melékelni a mesh-t, és csak egy formaruhát v egy kék foltot kaptam...

Niita: Sz'tem kategorizáld a letöltéseidet és adj nekik olyan neveket amiből tudod h melyik micsoda.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csajszyh Pént. Szept. 25 2015, 16:06

Én mindig kategorizálom őket, bútorok szerint is, például, a letöltött anyagnak a címét írom le, ha nincsen hozzá cím, akkor csak leírom, hogy "ONE", a következő ugyanilyen pedig "TWO", nem is tudom, hogy miért, de angolul írok mindent. Viszont én minden letöltésemhez mellétöltöm a képet is, hogy tudjam. Ha nem akarod kategorizálni, ami azért számomra nem kis munka, akkor elég annyi is, hogy a mappába belemented a képet is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3101058960 De ha nagyon sok letöltésed lesz, kicsikét nehezebb lesz megtalálni, ezért hosszútávra a kategorizálást ajánlom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3101058960

Csajszyh

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Csajszyh


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 784
Tartózkodási hely : Itthon♥

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Vas. Szept. 27 2015, 16:05

Lee: Ne is mondd! Egy rakás ilyen hajam van (és még néhány ruhám is, bár az azért jóval kevesebb)! Annyira tetszenek a képen, csillogó szemekkel telepítem őket, erre... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 2485850408 -> Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3383769833 -> Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 489632682

Én sajnos sosem kategorizáltam a letöltéseimet, most meg már több mint 2500 van, és negyed órán keresztül tölt a játék (pedig nincs is fent az összes kiegészítő meg cuccok csomag)... De már egészen hozzászoktam, meg igazából úgy vagyok mindennel, hogy valamire még biztos jó lesz... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Okt. 02 2015, 17:57

Lexy: úristen úristen úristen Kísértő múlt 2, hát ez az ajánló valami annyira szuper! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 835323539 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 835323539 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 835323539 Már előre imádom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 778176054 Hallod, annyira ígéretes, hogy szerintem az első évadot is túlszárnyalja, ami már szinte a fizikai képtelenséggel határos. Remélem, minél előbb elkészülsz vele mindannyiunk legnagyobb örömére. Nagyon várom! *szétfolyik*

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Okt. 02 2015, 21:12

Lexy: Gondolataim időrendi sorrendben:
- Jéj, ajánló, dejó, már nagyon várom a második évadot Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 2564226250
- Másik férfi? *mérgesen néz*
- Edi a rács mögött *szakad a röhögéstől*
- Jaj, hát azért Dorian még mindig jól néz ki Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 778176054
- De még mennyire jól néz ki abban a golyóálló mellényben Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 2579833252
- De még mennyire jól néz ki abban az öltönyben Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 2485850408
Körülbelül ennyi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 4216510677 Összefoglalva: nagyon várom már! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Okt. 02 2015, 21:27

Lexy: Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 2564226250 Ajánló time Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 2564226250 Nagyon-nagyon várom már az új évadot!
A leírás alapján nagyon izgalmasnak ígérkezik, úgyhogy várom, hogy mihamarabb olvashassam. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309
A képek meg :what Le vagyok nyűgözve, annyira jók lettek. Dorian még mindig Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 3199574888 És látom Edi is felbukkan még. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 295755309
A borító is jó lett Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 164952250

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 29 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

29 / 41 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.