Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

18 / 41 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szer. Márc. 25 2015, 15:00

Nana: Ne add fel! Ha belehúzol még simán meglehet ebben az évben! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309

Lexy: Heh, ha forgatok, akkor úgyis ablakosban nyomom (mert így könnyebb nézni a szöveget hozzá), és amíg tölt, csinálok valami mást, nem kell engem félteni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 4216510677 Egyébként próbáltad már a CC Magic-et? Én eddig csak jókat hallottam róla, hogy sokkal gyorsabb lett tőle, meg minden. Egyszer én is szeretném kipróbálni, csak amilyen sűrűn használom a Sims 3-at, nekem édesmindegy, hogy 15 vagy 3 perc alatt tölt be Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ahsoka1994 Szer. Márc. 25 2015, 16:00

Hű, pár napot nem voltam, és mennyit írtatok! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960 Először is így utólag is köszi mindenkinek, aki bizalmat szavazott nekem, kedvesek vagytok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960 Másodszor pedig sok szép kép született itt, úgy tűnik, 2015-ben is lesz bőven mit olvasni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960 Úgyhogy sok sikert mindenkinek!

Történetírásnál mi befolyásolja a haladásod sebességét? A szabadidő vagy épp a munka/tanulnivaló az, ami nagyban befolyásolja? Vagy akármikor képes vagy nekiállni egy újabb rész megírásához?

Leginkább az, hogy mennyit kell tanulnom. Nyáron képes vagyok minden időmet rászánni az írásra/forgatásra, így olyankor, ha van ihletem, képes vagyok nagyon gyorsan összehozni egy teljes történetet. Mostanában viszont örülök, ha hetente egyszer-kétszer jut egy pár órám foglalkozni a történettel. Minden esetre írás tekintetében jelenleg elég nagy szerencsém van, hiszen a törzsanyag már kész van (még ha azon is végzek néha apróbb változtatásokat), már csak átírni/magyarra fordítani/kicsit tömöríteni (olyan hosszú ez a regény, mint a Harry Potter és a Titkok kamrája, a tale azért egy kicsivel rövidebb lesz), amivel pedig foglalkozok amikor csak lehet, még akkor is, ha csak pár órám van két tanóra között. Egyébként ha épp a semmiből írok valamit, néha előfordul, hogy hetekig, extrém esetben hónapokig nem fogok hozzá, mert "nem jön az ihlet."

Ahsoka1994

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 215
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szer. Márc. 25 2015, 16:20

DeeDee: Nem, még nem is hallottam róla, valahogy nem vagyok képben az ilyen dolgokban Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 800283558 nem hiszem, hogy sikerülne beüzemelni, amilyen béna vagyok, bár lehet megpróbálkozok vele egyszer. Addigis kénytelen vagyok kivárni, amig betölt. Mivel a forgatás elvileg már megvan, most úgyis ritkábban nyitom meg a játékot. De mivel még tervezek ezt-azt, észben tartom ezt a CC Magic-et. Köszönöm szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Matt Csüt. Márc. 26 2015, 20:13

Wan: Jó ez a részlet! Kicsit kényelmetlenül érzem magam, hogy körülöttem idegenül beszélnek, csak én nem értem. Majd kérek egy szótárt tőled. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309 Jó ez a kép és szép simet teremtettél. Hozzá akartam fűzni a szoba környezetéről, de látom, hogy direkt így rendezted be. Jól haladsz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960

Rochelle: Én előző félévben sok tárgyból megbuktam, de nem szomorodtam el. Mert egyik legnehezebb szakot választottam és mondták a csoporttársaim, hogy mindennapos ez a bukás. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309 De azért pár tárgyat helyrehoztam. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3633238760 Most túl vagyok a 3 ZH-n és végre szabad vagyok. Írni akartam, hogy mi a helyzet a kompatibilitással meg rendszergazdaként indítással, de látom, DeeDee tanácsot adott neked. Ilyesmit nem értek hozzá, mert életemben sosem mászkáltam ilyen rendszerben, de örülök, hogy megoldódott a probléma. Sok sikert a forgatáshoz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960

Lexy: Köszönöm szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960 Egyelőre nincs semmilyen leforgatott képem és nem tenném ki az eddigi szövegemet, mert annyira nyers, hogy a kopasztott csirke ki tudná szökni a lábasból. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309

Nita: Épp folyik a csata a fejemben, hogy legyőzze a lustaságomat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309 Pár hónapon szöveggel vagy képpel jelentkezni fogok. Köszi szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960

DeeDee: Én meghalok a fél órás betöltéstől. Nem baj, úgyis lefestem a szobámat és addigra betölti a játékot. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309 Nem hallottam erről a CC Magic programról. Lehet, hogy én is kipróbálom, ha túl sok egyedi tartalmat használok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960

Nana: Pacsi! Én is szeretnék valamit mutogatni, de nem igazán haladok vele. De azért gyűjtöm az ötleteket és ezeket egy doksiba szoktam írni. Ráírtam, hogy ötletláda. Abban látni fogok az áthúzásokat, hogy melyiket és mire használtam fel. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Pént. Márc. 27 2015, 11:56

Lexy, DeeDee: Köszönöm a biztatást, igyekszem... Csak ahhoz, hogy lefusson ebben az évben, júniusban el kéne kezdődnie kb., talán a többiek tesznek majd nekem annyi engedményt, hogy nem kell a teljes sztorit bemutatnom a közlés elkezdéséhez. De ahogy ismernek, pont hogy nem tennének engedményt és teljesen jogosan. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 4216510677

Egyébként épp több problémába is ütköztem a játékkal kapcsolatban. A Sims 2 és a Windows 8 nem szeretik egymást. Régebbi Windowsokat, pl 7-est az új gépem nem szeret, a régi gépem meg egyrészt tök lassú, másrészt néha örülök, ha egyáltalán bekapcsol. Most ott tartok, hogy már a 200. tutorialt meg segítséget olvasom el a Sims 2 és a Win 8 összebarátkoztatására, ha valakinek van valami jó ötlete, szívesen fogadom! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 1262508976  

Egyébként 1-2 képet a szereplőkről, vagy régi részleteket tudok hozni, de ezeket már anno nagyon rég a My Sims fórumon is bemutattam, így a többségnek nem jelentene újdonságot.

Matt: Pacsi! Nekem is van ötletes doksim, szerintem már vagy 10 oldal.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 4216510677 Kíváncsi vagyok, melyikünk készül el hamarabb Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Márc. 28 2015, 14:24

Jelentem, befejeztem A flamingó forgatását. Olyan amilyen. Úgyhogy most hátradőlök picit..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Szomb. Márc. 28 2015, 23:28

Sziasztok! Hoztam egy kis ízelítőt a következő novellámból! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960

Ím' egy borító:
http://kepfeltoltes.hu/150328/Egyed_l_a_Mennyorsz_gban_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az egyik főszereplő:
http://kepfeltoltes.hu/150328/Cora01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/150328/Cora02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/150328/Cora03_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
És a másik:
http://kepfeltoltes.hu/150328/Ennehmil_01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A szöveg nagy része megvan (a maradék pedig fejben), és a forgatást is elkezdtem, szóval a következő néhány hétben valószínűleg lehet rá számítani. Ha minden jól megy, a tavaszi szünetben szeretném befejezni.

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Márc. 29 2015, 06:39

Wow,Gabett ezek aztán képek! Sims 3? Kiváncsi vagyok, a Hóangyal is nagyon tetszett!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Márc. 29 2015, 09:09

Lee: Ez a hír sokunkat - ha nem mindanyiunkat - nagy örömmel töltött el. Mikor várható a megjelenés?

Gabet: Jól sikerültek a képek. Bár az ízelítő számomra részletet jelent a szövegből...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Márc. 29 2015, 11:49

Köszönöm Rikardo, nagyon kedves tőled. A megjelenés időpontját nem tudom, rajtam nem múlik..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Vas. Márc. 29 2015, 11:55

Lee: Igen, Sims 3, örülök, hogy tetszik.
Rikardo: Hát, mivel ezeknek a novelláknak a lényege, hogy illusztráltak, gondoltam, ez is belefér az ízelítő kategóriába Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960 Gondolkodtam, hogy szöveget is beteszek, csak begépelve még nincs meg, csak papíron, és hát lusta voltam előbányászni a füzetemet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960
De ma délelőtt elkezdtem legépelni, úgyhogy tessék, itt az eleje:

Néha még álmodom az életemről. Igazán kellemes volt, a halálom is után még sokáig visszavágytam a Földre. Csak ültem mozdulatlanul, s a régmúltról merengtem, úgy kapaszkodtam belé, mintha nélküle én sem létezhetnék többé. De egy idő után rá kellett ébrednem, hogy milyen jó itt. Furcsa volt megtapasztalni ezt az egészen új létezést, de közben csodálatos is. S attól a naptól kezdve, hogy erre rájöttem, a régi életem emlékei távolodni kezdtek, elhomályosodtak, jelentéktelenné váltak. Már nem volt, ami odakössön, mert nem akartam többé odatartozni. Itt minden sokkal békésebb és egyszerűbb, s nem hiányzik többé semmi sem.

Na, jó, talán mégis.

Az emberek. Odalent mindig volt valaki mellettem, barátok, család, de itt egyedül vagyok. Egyedül a Mennyországban. A boldogságom társtalan, s ezért véges. Valahogy így válik teherré az örökkévalóság.

Úgyhogy most várok. Hátha…

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Márc. 29 2015, 12:04

Lee: Örülök, hogy sikerült befejezned. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3868612732 Várom én is nagyon!

Gabett: Nagyon tetszenek a karakterek, és a borító is szép lett. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309 De ez a részlet... Úgy olvastam volna még. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309 Nagyon szép eddig, és nagyon szép gondolatok vannak benne. Kíváncsi lettem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Márc. 29 2015, 12:04

Nana: Az is egy lehetőség, ha két évadban közlöd le a sztorit, így esélyesebb az idei megjelenés Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960 Mivel a mysimsen nem voltam túlságosan aktív tag, nem emlékszek a régebben mutatott képekre és a szövegre sem. Szívesen látnám, ha van kedved megmutatni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3868612732

Lee: Örömmel hallom, hogy befejezted a forgatást. Gratula! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 835323539 Remélem, hamarosan olvashatjuk. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960

Gabett: Jók lettek a képek és a részlet is.

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Márc. 29 2015, 12:30

Nana: Hm, igazából én sem nagyon emlékszem a korábban mutatott képekre, lehet, hogy nem is láttam őket, szóval én is szívesen megnézném (mégegyszer) Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309

Lee: De jó! Már nagyon kíváncsi vagyok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960

Gabett: Jók a képek, és érdekes a részlet is! Remélem, hogy tényleg jól fogsz tudni haladni vele a szünetben! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Márc. 29 2015, 13:27

Gabett nagyon meggyőző ez a részlet, jól fogalmazol..

Köszönöm, lányok, Lexy Sookie és DeeDee,én pedig a véleményetekre leszek kíváncsi.. Azzal együtt, hogy tudom, nem csinálok túl jó képeket, higgyétek el nagyon igyekeztem. És hát ez az első nagyobb lélegzetű tale-m.. És köszönöm mindenkinek, aki csak egyetlen szóval is támogatott, segítségemre volt. Nélkületek sose fejeztem volna be..

DeeDee, én is nagyon várom a Jelzőfény folytatását..

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Matt Vas. Márc. 29 2015, 14:21

Nana: Nem versenyezünk? Mert hamar elkészülhet a történetünk. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309 Nem osztod meg velünk a képeket? Én nem emlékszem, hogy volt ilyen a fórumon. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960
Windows 8.1-es operációs rendszert használtam és elkezdtem telepíteni a Sims 2-t. Elején egyáltalán nem indult el, de telepítettem tovább a kiegészítőket meg cuccokat is. Nem vagyok benne biztos, de a legutolsó cuccok azaz Paloták és Parkok Cuccokkal elindult a játék. Ha jól emlékszem, hogy ezután leállt a játék működése. Tettem rá a kompatibilitást, majd rendszergazdaként indítást is. Akkor gond nélkül játszhatod és remélem, hogy nálad is működésre tudsz bírni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960 (Érdemes frissíteni a Windows-t, mert tőle is függhet.)

Lee: Gratulálok, hogy sikerült átjutnod az akadálypályán. Várjuk a novelládat! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960

Gabett: Hóangyal után nagyon szívesen elolvasom a novelládat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960 Nagyon jól sikerült a borítóképed és kíváncsivá tettél a részleted miatt. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960

Matt

Admin
Matt


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 112
Tartózkodási hely : Sunlit Tides
Tehetséges tanácsadó Gyakorlott gyűjtögető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nana Vas. Márc. 29 2015, 18:02

Lee: Örülök én is, hogy befejezted! Leshetjük a postafiókunkat? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960 (bocsi, ha már beküldted, nem néztem az e-maileket egy ideje)

Gabett: Nekem már a cím felkeltette az érdeklődésem. Jól veszem észre, hogy téged érdekelnek az angyalok? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3868612732

Matt: Nem biztos, hogy a verseny jó ötlet, nem akarom, hogy csúfosan alulmaradj. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 1257218728
Sajnos én már mindent próbáltam, mindenféle kompatibilitást meg rendszergazdaként indítást is. Egyébként elindul, játszani is tudok, de vagy hirtelen összeomlik és kilép, vagy mentés közben lefagy az egész (nem menti el természetesen) nekem meg ki kell kapcsolnom a gépet és újraindítani....

Lexy: Sajnos nemtudom 2 évadra szedni, kriminél az elég hülyén nézne ki, plusz annyira fel van építve már bennem elejétől a végéig, hogy nem tudnám megcsinálni. Illetve lehet, hogy lesz második évad... de annyira nem kapcsolódik szorosan az elsőhöz, szóval ha nem lesz, is kerek a történet és le van zárva.

Csináltam anno két képet, kiemelném, hogy nem promoképek, csak próbálgattam a dobozokat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960 De majd mindenképp csinálok rendesen beállított ajánló képeket!
A főszereplőm Olivia (az ágyon), és a legjobb barátnője Mila.
http://kepfeltoltes.hu/150329/om_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A nyomozók (a páromtól megkaptam, hogy Mulder és Scully, pedig eszembe se jutott, amikor kiválasztottam őket, egyébként sem néztem soha az X-aktákat, a nagyszüleim megnézettek velem egy részt kb. 7 évesen, és azóta is nagy ívben kerülöm....)
http://kepfeltoltes.hu/150329/jr_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nana

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Nana


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rochelle Vas. Márc. 29 2015, 18:16

Nita90: örülök, hogy tetszik a borító! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309 Az egy részes (na most jól elspoilereztem) és az 5-6 részes novellám is kísértettörténet, bár szerintem nem a hagyományos, megszokott, majd kiderül, hogy kinek hogy tetszik a szárnypróbálgatásom. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3101058960
Párhuzamosan készül minden, így a Szívem szilánkjai is, szóval igyekszem.
Most lekopogom, minden működik és megbarátkoztak a másfél órás betöltési idővel is, meg a néha rosszalkodó egyedi tartalmakkal is, szóval gőzerővel dolgozom.
Köszönöm, remélem, jó lesz, végre életemben először repülni fogok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309 És persze látni fogom az északi fényt is. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 2485850408

Neked mikorra várható az Ezüst krónikák, hogy megy a munka? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309

Matt: nálunk nem nagyon vannak ZH-k, most ebben a félévben lett egyszerre sok, annyira nem örülünk. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309 Én lekopogom, eddig nem buktam meg, bár azért vannak húzós dolgok, de idén csak 13 tárgyam van, teljesen jó arány az előzőhöz képest.
Nehéz szaknál nem csodálom, ha sok a bukás, bár mindenkinek relatív, hogy mi nehéz. Én egy matekos szakon már egy hónap után elvéreztem volna, mondjuk nem is voltam olyan, hogy a "képességeim" mellett ilyen helyre jelentkezzek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309

Lee: örömmel hallom, hogy sikerült befejezni, nagyon kíváncsian várom! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309

Gabett: szóhoz sem jutok, csak annyit mondok: hű. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3376965453 Kíváncsian várom!

Nana: nagyon tetszenek a képek, ebben a lila szobában szívesen tölteném az időm. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309 Várom már a részleteket a tale-ről, sok sikert a forgatáshoz. Mondjuk ez a Win8 probléma nem tudom, hogy oldható meg. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 3799171929

Közben munkálkodtam a hétvégén, készülnek a Hazel című (nem voltam kreatív a címadásnál) novellámhoz a képek, tavaszi szünetben szeretném befejezni.
Ő itt a főszereplő, Hazel: http://kepfeltoltes.hu/150329/Hazel_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ez meg a nyitókép, ami azért érdekes, mert a sim-énem is rajta bulizik, mint statiszta (bal oldalon, szemüveges, barna hajú): http://kepfeltoltes.hu/150329/Party_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Rochelle

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Rochelle


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 187
Tartózkodási hely : Nevermore

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Vas. Márc. 29 2015, 18:34

Nana igaza van a párodnak tényleg kicsit "mulderes és scullys " a párocskád, de szerintem jól áll nekik. Néhány sztori egész jó volt a sorozatból de aztán besokalltam az ufóktól..

Még nem küldtem be a sztorit de hamarosan.. Nézegetem a képeket amiket feltöltötök, és egyszerűen ámulok, milyen csodásak.. Elbújhatok mellettetek, és ez "hót" komoly!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Márc. 29 2015, 20:34

Nana: Nagyon tetszenek a képek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 835323539 Ha nem említed volna az X-aktákat, akkor nem biztos, hogy feltűnik a hasonlóság, de így mintha tényleg hasonlítanának, főként mert a nő vörös hajú. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309 Egyébként az X-akták sorozat nekem sem volt kedvenc, max 1-2 részt láttam, meg talán a filmet. De visszatérve a tale-edre, várom a további képeket esetleg részleteket. Éljen a krimi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 18 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

18 / 41 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.