Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

37 / 41 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Kedd Jún. 07 2016, 00:43

Eddig tale-ben gondolkoztam, de szerintem ezt a történetet jobb lenne, ha inkább "csak" mini tale-ként írnám meg, ha megírom. Igazából egyetlen szálon futna az egész, meg annyira sok minden nem is történne benne, inkább néhány emlék meg a főszereplő érzései lennének még benne. Mivel elég egyszerű a történet, így inkább való novellának, mint tale-nek.

Sookie, Köszönöm, remélem, végre alkotok is már valamit. Annyit elárulok, hogy a bibliai történet, amiből az ihlet "egyik fele" származik, az Ószövetségben található, viszonylag az elején. Meg, hogy a főszereplő tenni fog valami rosszat, és ez indítja el a cselekményt.
Már várom a kedvcsinálókat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960 Csak, hogy még türelmetlenebbül várhassam utánuk a talet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 1585566538 :ikszdé:


Amúgy címen már gondolkoztam, csak az a baj, hogy ami most van, az nem lesz jó, mert mindent elárul. Bár az egyik legfontosabb dolog már az első részben megtörténik, tehát nem lenne akkora spoiler, de találnom kellene egy másikat.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ruta Szer. Jún. 08 2016, 22:47

Végre itt a nyár, és van energiám tale-eket olvasgatni, szeretek maratonozni. Most én is próbálkozom Egy tale-lel, már körvonalazódnak a dolgok, de még annyira nem, hogy értelmesen le is tudjam írni mi is lesz ez pontosan. De szeretek a szereplőkkel kezdeni, mert utána túlságosan is beleélem magam és sosem fogom tudni úgy elkészíteni őket, ahogy szeretném és csak ezért is ideges leszek. Ezeket szeretném megmutatni:
Charlotte
Dove
Echo
Imogen
Kai & Sebastien

Ruta

Kezdő felfedező
Kezdő felfedező
Ruta


Státusz :
Online
Offline

Hozzászólások száma : 12

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Jún. 12 2016, 15:50

Anna Orsolya: Hát jó címet találni a legnehezebb, úgyhogy tökéletesen megértelek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 4216510677 Remélem összejön a mini Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

Ruta: Kitartást a tale-edhez, remélem elkészül! Majd hozz infókat, kíváncsian várom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

Hát úgy gondoltam, ideje, hogy hírt adjak a kis készülő projektemről. Elöljáróban annyit kell tudni róla, hogy JF spin-off tale, és a fantáziadús Orion tale munkacímre hallgat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 2049472129 És hát értelemszerűen előzménysztori lesz, éééés romantikus dráma fantasy elemekkel, két főszereplővel (Orion és Kim). Megjelenésre nem merek semmit megígérni, de optimistán belőném a jövő év első félévét, talán ez elég tág intervallum Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 2049472129

Van néhány részletecském is:

"Orion gondolataiba mélyedve ballagott a gyéren megvilágított bekötőúton, amely az otthona felé vezetett. Utálta a mocsarat, a ködöt, amely még a legnaposabb órákban is belepte a fákat, minden porcikája tiltakozott ellene, de nem volt mit tenni. – Ha betöltöm a tizennyolcat elhúzok innen – fogadkozott, akárhányszor csak tehette, szinte várva, hogy ez talán felgyorsítja a folyamatot. Ám a hetek, hónapok csigalassúsággal teltek, és szinte úgy tűnt, mintha egyre távolabb kerülne az áhított cél.
Nagyot sóhajtott, amint meglátta a házukat. Rozzant egy vityilló. A konyhaablakon kiszűrődő világosságból ítélve apja ugrásra készen várja, hogy mikor ér haza. Mint minden egyes alkalommal.
Amint átlépte a küszöböt, nem is csalódott nagyot."


(ez Kim szemszögéből van, a félreértések elkerülése végett)
"Mordult egyet, majd gyorsan felöltözött, a haját meg sem fésülte, csak feltűzte. Csak pár utcányira van a vegyesbolt, nem kell puccba vágnia magát egy ilyen rövid út miatt.
Pár perc múlva kénytelen volt elkönyvelni, hogy nem ez lesz élete legszerencsésebb napja. Félúton vissza kellett fordulnia, mert rájött, hogy otthon hagyta a pénztárcáját, aztán meg majdnem felbukott egy különösen kiálló csatornafedélben. Amikor pedig kedvenc müzlijét a legfelső polcra száműzték, ahol még véletlenül se érhette el, végképp elege lett mindenből.
– Segítsek? – szólalt meg egy furcsán ismerős, mély hang a háta mögött.
Megpördült, és hirtelen azt kívánta, bárcsak megfésülte volna a haját."

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Vas. Jún. 12 2016, 18:35

DeeDee, imádlak! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3375280616 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3199574888 Gondoltam, benézek, mi a helyzet itt, és mit látok? Orion-tale? Alig várom! El sem tudom hinni, hogy tényleg viszontlátjuk egyik kedvenc angyalkámat! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 2564226250 Ő volt az egyik kedvenc szereplőm a Jelzőfényből Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960 Már alig várom a megjelenést. A részleteket olvasva, és tehetségedet ismerve, már most tudom, hogy szuper tale lesz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 835323539 Sok sikert és kitartást az íráshoz!

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Vas. Jún. 12 2016, 21:59

Sookie:Húúúú már nagyon várom a második évadot, nehéz lesz kivárni, amíg megjelenik. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

Anna Orsolya: Sok sikert a mini talehez! Remélem ez már össze fog jönni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

Ruta:Nagyon szépek a simjeid, bár nekem ezek az effektelt képek annyira nem jönnek be, felkeltetted az érdeklődésemet.

DeeDee: Júj! Nekem Orion volt a kedvenc szereplőm a Jelzőfényből, úgyhogy nagyon örülök ennek a spin-off talenek. Kim már ez alapján az idézet után is szimpatikus.

Nekem pedig sikerült rendbe tennem a játékomat, úgyhogy sikerült tovább haladnom a talemmel, és most, hogy szinte vége a sulinak is biztos, hogy sokkal gyorsabban fogok tudni haladni.
Csináltam egy elég esélyesnek tűnő borítóképet, és szinte 90%, hogy megtaláltam a címét is:
https://i.imgur.com/63yDwVu.jpg

Hoztam még két másik képet a taleből
https://i.imgur.com/rgUFqhH.jpg
https://i.imgur.com/GWCcadC.jpg

Illetve még egy részletet is elhoztam:

- Egy kutya – mondta halkan Pitch, éppen csak olyan hangosan, hogy Den is meghallhassa.
- Hogy kerülhetett ide? – lépett közelebb, majd ő is a doboz felé hajolt.
- Nem tudom – mondta Pitch, majd óvatosan a kisállat felé nyúlt, aki ficánkolva helyezte kényelembe magát a férfi kajai között.
- Ugye nem gondolkodsz azon, hogy magaddal viszed? – kérdezte Den, majd egyenesen a másik szemébe nézett, aki viszont gyorsan elkapta a tekintetét, és csendben maradt.
- Te is mondtad, még nekünk sincs elég étel, nemhogy még egy kutyát is befogadjunk! – Den már szinte kezdett kétségbeesni, de Pitch egy pillanatra sem hallgatott rá, sőt minden szó nélkül hazaindult.
- Pitch! – kiáltott utána, de teljesen haszontalan volt.
Néhány órával később mindketten az elhagyatott elmegógyintézett előtti hideg kőlépcsőn ücsörögtek. Az esti, hűvös szellő kellemes volt a nap közbeni irdatlan hőség után. Pitch ölében szuszogva aludt a frissen megfürdetett kiskutya, aki köré a férfi védelmezően fonta össze a karjait.
- Hihetetlen vagy – mondta Den, miközben egy pohár vizet kortyolgatott. Nem is igazán haragudott a férfira.

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Jún. 12 2016, 22:27

AmazonKyra: Remélem, sikerül végül elolvasni a történetet. Majd kíváncsi leszek a véleményedre. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

Ruta:
Ezek a simek nagyon egyediek lettek és kíváncsi vagyok milyen történet szövődik majd köréjük. Kitartást a tale-ezéshez és bátran mutogass a fórumon, szívesen vesszük. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3868612732

DeeDee: Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 2564226250 Már kezdtem azt hinni, hogy visszavonultál, örülök, hogy újra nyeregbe pattantál. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 295755309 Orion nekem is az egyik kedvencem volt, de ezt tudod. Nagyon cukik Kimmel Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3199574888  és az részletek is szuperek. Nagyon várom már, úgyhogy tessék haladni vele. Hűtöm befelé a Red bullt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 4216510677

Romena:
Örülök, hogy ismét jelentkeztél egy kis infómorzsával. Ez határozottan egy jó hétvége. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 295755309 Nekem tetszik a borítóképed és a cím is felkeltette az érdeklődésemet (azért a teknőst sem felejtjük el. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 4216510677 )
A képek is jók lettek. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 835323539 És a kutyusos részlet nagyon tetszett.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 2485850408  Mikor számíthatunk a tale-re?

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Hétf. Jún. 13 2016, 19:26

Olyan szuper, hogy ilyen sok mindenki dolgozik jelenleg valamin. ^^

Anna Orsolya: Sok sikert az íráshoz, remélem lesz belőle valami. Akár tale, akár novella. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

Ruta: Kíváncsi vagyok, miről fog majd szólni a történeted. A szereplők is szépek lettek, és tetszenek a neveik. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960 Szeretem a különleges neveket.

DeeDee: OMG Orion-tale?  :what Hát ez szuper hír, nagyon várom már. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 295755309 Oriont nagyon bírtam a Jelzőfényben, úgyhogy alig várom, hogy olvashassam. A részletek is szuperek, és az a kép. *-* Nagyon cukik.

Romena: Igyekszem nagyon a folytatással. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960 Örülök, hogy te is haladsz a történettel. Tetszik a cím is, meg a képek is. Hát még a részlet. Nagyon várom már, hogy elkészüljön. Hozz majd még belőle részleteket! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 295755309

AmazonKyra: Érdekes a részlet, bár olyan sokat nem tudtunk meg, azért felkeltette a kíváncsiságom. Sok sikert hozzá. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Jún. 13 2016, 21:09

Anna Orsolya: Jaj, nagyon örülök, hogy így örülsz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960 És köszi a kedves szavakat, és hogy Orion volt a kedvenc szerepőd! Tök jó Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 295755309

Romena: Neked is Orion volt a kedvenced, de jó Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 295755309 Örülök, hogy szimpatikusnak tartod Kimet is Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960
Szuper lett a cím, a borító meg kicsit Mátrixos (nem bánom, mert a kedvenc filmem ^^) Tetszenek a képek és a részlet is, remélem, hogy a nyáron tényleg belehúzol, és kész lesz hamar, én már várom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

Lexy: Visszavonulni, ugyan Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 4216510677 Max alkotói szabadságot vettem ki ;) Örülök, hogy várod, Kimmel meg hát cukrok, na Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 778176054 Köszi szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 295755309

Sookie: Jaaaj, örülök, hogy várod, én is várom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 2049472129 A kép meg Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3199574888 Köszi ^^

AmazonKyra: Érdekes a  részlet, kosztümös tale lesz? És ne aggódj, ha hosszú, szeretjük a hosszút Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Kedd Jún. 14 2016, 15:01

Tényleg jó látni, hogy ennyien készülnek új Tale-el!Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960 Elolvastam mindenki részletét, nagyon tetszenek! sok sikert és kitartást mindenkinek az íráshoz!
És hogy nehogy kimaradjak, én is megosztok egy képet a főszereplőimről:D
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 F0owlz

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Kedd Jún. 14 2016, 22:22

Lexy:Örülök, hogy tetszettek a képek, meg a részlet. A címen sokat agyaltam de szerencsére sikerült ezzel előrukkolnom. (bár még nem száz százalék, hogy ez marad) A teknősökről meg elég nehéz lenne megfeledkezni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 295755309 Most a nyár folyamán szeretném már befejezni, úgyhogy legkésőbb ősz elején már olvashatjátok.

AmazonKyra: Nekem tetszett a részlet. Nem kell azon aggódni, hogy tíz résznél még nincsen vége, sőt, minél hosszabb, annál jobb.

Sookie: Örülök, hogy neked is tetszettek, én is igyekszem már befejezni. Ha majd még lesz megosztásra érdemes részlet, mindenképpen hozok. (A mostanit is fél óráig kerestem.)

DeeDee: A Mátrixot még nem láttam (pedig évek óta tervezem megnézni), nem tudom mennyi köze lesz hozzá, de lesznek benne hackelgetős részek. A nyár folyamán tényleg sok időt szeretnék vele foglalkozni.

Nittaa: Nagyon tetszenek a simjeid. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960 (esetleg azt a srácot megkaphatnám szülinapomra? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 295755309) Néhány infónak is nagyon örülnék a taleről. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Anna Orsolya Szer. Jún. 15 2016, 00:41

Nem hiszem el! Apa három simemet ölte meg egyszerre!!! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 2773155322 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 1858206738 Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3062730547 Igazából nem tudom, lesz-e valami a történetből, de szerettem volna, ha a legfőbb szereplők arcot is kapnának, mielőtt/miközben írok. (Közben a cselekményen is sokat gondolkoztam, eszembe jutottak új dolgok, remélem, meg tudom majd valósítani.) Szóval, éppen készítettem a simeket, csak valami miatt elkiabáltam magam mérgemben, erre apa lekapcsolta az áramot! Mi lesz így az én Attilámmal? ( Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3199574888 ) Pedig egész jól sikerült a főszereplő, csak hajat kell neki keresnem. Nem baj, így már, ha holnap újra nekiállok, vagy valamikor éreccségi után (direkt így írtam), akkor már töltök le új hajakat, és hajjal együtt csinálom. (Most egy átmeneti frizurája volt, meg a ruhája se lett volna végleges.) Atyám egy GYILKOS. Na, nem baj... Lehet, hogy még jobb is lesz az új Hollósi Attila a mostaninál.

Anna Orsolya

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 465
Tartózkodási hely : Kafka - Az átváltozás
Zöldfülű nevettető

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Jún. 19 2016, 10:14

DeeDee: Jelzőfény spin-off? Már most olvasni akarom! Nekem is Orion volt az egyik kedvencem ( nagyon bírtam a humorát - reccs Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 295755309 ) . Remélem azért a főszál ( Orion és Kim története ) mellett szó lesz más dolgokról is, amelyek csak említés szinten voltak jelen az alapműben. (pl Sky és Clayton kapcsolata, vagy O'hara/Omega útja a világuralom felé )

Amazonkyra: Nekem az ajánlóból a "Neveletlen hercegnő" ugrott be - a főhősnő ott is akarva/akaratlanul kellemetlen helyzetekbe keveri magát és a királyi családot. Egyébként felvetődött bennem, hogy Lizbeth csak azért csinálja ezeket a balhékat hogy foglakozzanak vele is, ne csak a nővérével és babával ( a királyság szempontjából ugye ők a fontosabbak ) , ámbár... egy gyerektől vagy tinédzsertől ez a viselkedés még úgy-ahogy okés, de egy huszas évei vége felé járó felnőttől már semiképpen se az. A részlet, ahogy Sookie is mondta, érdekes, bár túl sokat nem lehet megtudni belőle. Nem baj. Ahogy az se, ha hosszú. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3633238760
Egyébként a címmel kapcsolatban annyit, h nem Inferno, hanem Infernal Princess. Esetleg Princess of Hell vagy Princess from the Pit - bár ez utóbbiak démoni szármaszást v mivoltot sugalnak...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Hétf. Jún. 20 2016, 10:29

Amazonkyra: Szívesen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

Az inferno a főnév ( pokol ) , az infernal pedig a jelző/melléknév ( pokoli )

Ha már az angolnál tartunk: Az angolban ugyebár kétféle hercegnő van. Az egyik a princess, amely egy uralkodói család sarja, a másik pedig a duchess, amely egy tartomány kormányzója( -'nak a felesége ) . Ha mindkettő előfordul a történetben, megkülönböztetésül az utóbit szokták hercegnőnek fordítani, az elsőt pedig királylánynak v királykisasszonynak.

A Neveletlen hercegnő én se tudom már pontosan miről szól - elég régen láttam...

A történethez még egy apróság: Ne feledd, hogy egy hercegő/királylány esetében az olyan, a hétköznapi ember szemszögéből teljesen ártalmatlan dolgok, mint pl egy tánc, egy beszélgetés, az ajándékozás v éppen egy ajándék elfogadása stb nagyon komoly jelzésértékkel bírnak!

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Kedd Jún. 21 2016, 10:53

Amazonkyra: Duches - példának ( olyan aki azért eléggé ismert ) most hirtelen Kate Midldeton ugrik be . Ő ugye Cambridge hercegnője, angolul Duches of Cambridge.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nittaa# Szer. Jún. 22 2016, 19:06

Romena: Örülök, hogy tetszenek a simek!Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 295755309 Hát, lehet róla szó, hogy talán odaadom Andyt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 295755309

Egyenlőre a második résznél tartok, elég lassan haladok vele. A terv az, hogy egy háborús helyzetben elrabolják a két főszereplőt, akik megpróbálnak megszökni és harcolniuk kell az életükért. De ez csak az alapterv, még változhat. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

Nittaa#

Járatos csevegő
Járatos csevegő
Nittaa#


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 72
Tartózkodási hely : ~Sunset.Valley

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Csüt. Jún. 23 2016, 18:17

Nittaa#: Jók lettek a főszereplőid, és érdekesnek tűnik a sztori is, remélem még hozol majd infókat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

Rikardo: Örülök, hogy te is várod, Orion-humorból nem lesz hiány, ezt garantálom Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960 Hát, sajnos a többi nem lesz benne, egyrészt azért, mert a sztori a JF2 előtt kb. 6 évvel játszódik, amikor még se Sky nem ismerte Claytont, se Omega Donovant, másrészt pedig ez inkább karakterközpontú történet lesz.

AmazonKyra: Érdekes lett az ajánlód, kíváncsian várom a történetet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 37 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

37 / 41 oldal Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.