Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

3 / 41 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Dec. 19 2014, 15:35

Sziasztok!

Jó ideje nem tudtam reagálni érdemben a fórum dolgaira, ettől függetlenül igyekeztem olvasni a hozzászólásokat.
Vizsgaidőszakom volt/van, és ez eléggé elvonta az összes energiámat. De most egy időre meg tudok pihenni, úgyhogy próbálok kicsit felzárkózni a témákat illetően.

Nita90, ez a kép egyszerűen gyönyörű lett, amit mutattál néhány hete. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309 Nagyon várom már a tale-ed!

Dodika, a te képeid is szépek lettek, igazán különlegesre sikerült az első, nagyon kíváncsi vagyok már a te sztoridra is.  És a részletek is tetszettek persze. Mondjuk a hozzá tartozó képpel és a szereplőket ismerve biztosan könnyebben helyre raknám, mikor ki beszél, de azért tetszett.
Az új sztorihoz tartozó részlet is tetszett, kicsit sejtelmes. Melyik tale fog elkészülni végül? Vagy talán mindkettő?

Anonymus, nagyon tetszik a főszereplőd! Elképesztően kifejező karaktereket lehet alkotni a 4-ben. Sok sikert a forgatáshoz!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3868612732

Oh, Rochelle, nagyon sajnálom, ami történt!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 1910640592 Ne add fel, és remélem csodás tale-t készítesz majd! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3868612732

Lexy, én még mindig odáig meg vissza vagyok a főszereplődtől.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309 Ezek a képek pedig nagyszerűek! Nagyon várom már, hogy olvashassam a tale-ed, és remélem sikerül befejezni a kitűzött időpontra.

Lilu, neked is sok sikert kívánok a forgatáshoz, remélem az új gép tökéletes lesz. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309

Mi a véleményetek arról ha a történet végén meghal a főszereplő?
Ha indokolt akkor rendben van. De csak azért, hogy tragédia legyen belőle, happy end helyett, akkor felesleges, bár ez valójában szerintem műfaj függő is.

Annyit még hozzátennék, hogy most hogy van már több időm, végre belevetem magam - vagy legalábbis igyekszem - a forgatásba. Majd ha tudok, hozok részletet és képet is, mert nem akarom feladni a dolgot.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3868612732

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Dec. 19 2014, 16:51

Lilu: Köszönöm szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3868612732 Sok sikert az új történetedhez Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3101058960

Sookie: Remélem, sikeresen zárult/zárul a vizsgaidőszakod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3868612732
Köszönöm szépen a dícséretet, örülök, ha még mindig tetszik Dorian Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309 Nagyon remélem, hogy most már tényleg sikerül tartanom a kiszabott határidőt, mindenesetre igyekszem.
Sok sikert a forgatáshoz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3101058960 Remélem, nemsokára kapunk tőled részleteket és képeket. Hajrá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by _Dodika_ Pént. Dec. 19 2014, 18:54

Sookie: az új az Sims 2-vel lesz, de még nincs meg >< köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3101058960 nem tudom melyik lesz kész előbb. Valószínűleg a Sims 2-es (a Sims 3-mal vannak technikai problémák).

_Dodika_

Járatos csevegő
Járatos csevegő
_Dodika_


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 97
Tartózkodási hely : Twinbrook

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Hétf. Dec. 22 2014, 23:49

Sziasztok!
Elég régen jártam erre, igazság szerint a tanárokra okolom miatta - mindig az utolsó hetekre rakják a legtöbb dolgozatot. Na, mindegy. Persze nem hagytam fel az oldal látogatásával, a történetek olvasásnak befejezésével. Valamint azzal sem, hogy úgy "spontán írogassak". Rengeteg dolog ötlött a fejembe a gép kifingása óta, némelyik hagyott is nyomot valamelyest a laptopomon, némelyik meg a szürkeállományom legmélyén érlelődik, arra várva, hogy be is fejezzem őket. Talán... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3633238760

Egy hónap alatt néhány kérdést, és érdekességet kiraktatok, megpróbálok reagálni mindegyikre, amelyikre tudok (ezúton is bocsánat, ha valakit kihagytam, csak gyorsan átfutottam a kommenteket).

Neked van/volt/lesz lektorod? Mi alapján választo(tta)d ki az illetőt? Szerinted fontos, hogy legyen?
Mindenféleképpen fontos, hogy legyen egy külső szemlélő is. Nem kell feltétlenül lektor, de mégis jó, ha az az illető lektor. Így ő rávilágíthat a hibákra, a logikai bakikra, hasonlókra. Szóval, kezdő íróknak ajánlom! Nekem jelenleg nincsen, minden simstales-em szünetel, de azelőtt Brigi és Nita volt a lektorom. A lehető legjobban választottam Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3101058960

Mi a véleményetek arról ha a történet végén meghal a főszereplő?
Öhm... holtponton vagyok ezzel a kérdéssel. A történet szempontjából, feldobni az eseményeket a történet végére mindenféleképpen emelő hatású lehet, ha van valami indoka. Csak úgy odadobni szerintem nem előnyös... Furcsa, mondom ezt úgy, hogy az összes régebbi történetem közül 90%-ban holtan végezte a főszereplőm. A jövőben ezt az indok nélküli ölést elkerülöm.

Anonymus: talán egy kicsit nehéz fába vágtad a fejszédet, kíváncsi vagyok, hogy a sims4-ből mit tudsz kihozni. A karaktered érdekesnek tűnik.

Lexy: a képek, mint régebben, most is csodálatosak. A karakterek arca - főleg a férfié - nagyon karakteres.

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szer. Dec. 24 2014, 13:47

Először is, ezzel a kis képpel szeretnék nagyon boldog Karácsonyt kívánni mindenkinek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 2485850408
http://www.myimg.de/?img=christmase0cce.png

Húha, úgy látom, sokan küzdenek technikai problémákkal mostanában *rohan biztonsági másolatot készíteni a cuccairól* Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 1262508976 Azért örülök, hogy nem szegte kedveteket! Remélem, mindenki tud majd haladni valamennyit a szünetben Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Csüt. Dec. 25 2014, 13:52

Boldog karácsonyt mindenkinek! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309

DeeDee: Ez annyira aranyos Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 2485850408 Ha nem tévedek, ő a kis Mike, nagyon cuki Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3868612732 A szemeit az apukájától örökölte Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 2485850408

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Csüt. Dec. 25 2014, 15:15

Nagyon kedves kép DeeDee! Nagyon boldog, áldott ünnepeket mindenkinek!

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Pént. Dec. 26 2014, 14:07

Szaisztok!

Nagyon boldog karácsonyt kívánok kissé megkésve is!

Megint régen írtam, bocsi.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 164952250  Így karácsonykor kicsit kisebb a hajtás a munkahelyen, szóval tudok írni.

Nittaa#: cuki a kép  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309  Szerintem a Sims 4-es tale-ekben is van/lenne potenciál. A pózok hiánya pedig nagyon elő tudja csalogatni az ember kreatív oldalát, de valóban könnyebb az élet pózokkal.

Lexy: örülök a helyzetjelentésnek, már úgy várom, hogy megjelenjen a tale-ed! A képek elképesztően gyönyörűek, Dorian pedig továbbra is a legcukibb pixelpasi, akit valaha láttam  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 778176054

Rochelle: ó, sajnálom, pedig annyira bíztam benne, hogy lesz, amit meg tudsz menteni.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 2773155322  De nagyon örülök, hogy ennek ellenére nem adod fel (nekem biztosan nem lenne energiám mindent 0-ról kezdeni), szóval hajrá! Jobb későn, mint soha!

Sookie: köszi szépen, örülök, hogy tetszik a kép.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 1484171175

Gaga:  köszi  szépen, örülök, ha elégedett voltál, élmény volt veled dolgozni. Remélem, előbb-utóbb látunk tőled is egy hosszabb lélegzetvételű tale-t.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309

DeeDee:  tündéri, azaz inkább angyali kép lett, köszönjük Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 2485850408

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Dec. 27 2014, 18:43

juhaszgaga: Köszönöm szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3101058960

Nita: Köszönöm szépen Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 1484171175 Igyekszem. Én is nagyon várom már a te tale-edet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3868612732 Ki tudja, még az is lehet, hogy a történeteink valahogy egyszerre fognak megjelenni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3633238760 Jó munkát! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Dec. 27 2014, 19:50

Lexy: Köszi! Igen, ő Mike Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 2485850408 (és megvan az oka, hogy miért örökölte az apja szemeit Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3633238760)

Lee: Köszi szépen! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 1484171175

Nita: Örülök, hogy találtál időt az írásra! Remélem, hogy minél hamarabb olvashatjuk a történetet, én személy szerint már tűkön ülök Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309 Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 1484171175

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Dec. 27 2014, 20:11

DeeDee: Gondolom nem árulod el, hogy mi az az ok. Vagy mégis? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Dec. 28 2014, 13:27

Tényleg, remélem, elmondod mi az oka:-) Kíváncsi vagyok. És lérdésem is van:
Hogyvmegy mostanában az írás és a forgatás?

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Dec. 28 2014, 15:38

Helyesírási kérdés: Ha a tale-ben angol nevek - lord Wiliam, lady Lucretia stb - másikak ( hogy egész pontos legyek: görög ) is szerepelnek, azokat angol vagy magyar helyesírás szerint írjuk? Azaz pl Bellerofontész v Bellerophontes? Mondjuk ennél a névnél megoldottam a problémát h lerövidítettem Belleron-ra, de a többinél - pl Erebios(z), Heliopolis(z) türannosza - ez nem megy. A tale-ben meg nyílván nem fogok zárójelezni...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Dec. 28 2014, 16:26

Hagyd angolon szerintem. Az Ivy nevet sem Ájvinak írják le. Úgyhogy mindenképp hagyd angolul, ha valakinek baja van, az megkérdezi, hogy ezt hogy kell kiejteni.

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Dec. 28 2014, 17:51

Lexy: Végülis nem nagy titok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309 (és nem is nagy spoiler)
Szóval az angyaloknak két külső megkülönböztető jegyük van, az egyik a bizonyos árnyalatú zöld szem (amire én egy nemlétező "angyalzöld"-ként is fogok hivatkozni néhanapján), a másik pedig a szárny. Ami ha össze van csukva, akkor csak a szárnyjel látszik a hátukon (secret revealed, nem tetkó volt Damian hátán). De az is csak azután látszik, hogy kinőtt a szárnyuk serdülőkorukban Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3101058960

Rikardo: Hát, elvileg azokat a szavakat, amiket más abc szerint írunk (pl: az említett görög, vagy orosz), azokat fonetikusan kell leírni. De egyébként szerintem rajtad áll. Ismerek egy Lesya nevű lányt, akit magyarul amúgy Leszjának kellene írni (láttam már így - angolról fordított - könyvben), de mivel angolul kommunikálok vele, ezért Lesyaként írom. Remélem, érthető Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309 Szóval, szerintem alkotói szabadság!

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Hétf. Dec. 29 2014, 13:48

Wan, DeeDee: Köszönöm a válaszokat. Wan: a példáddal az a gond, h az Ivy név szintén angol ( köznévként repkényt v borostyánt jelent )

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Hétf. Dec. 29 2014, 16:23

DeeDee: Sejtettem, hogy ez valami angyalos dolog lesz, már az első évadban kiszúrtam, hogy Damian apjának is zöld szeme volt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3101058960 Egyébként ez a angyalzöld meg a szárnyjel dolog igazán érdekes. Olyan jó megtudni ilyen kis érdekességeket Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 2485850408 Köszi, hogy megosztottad Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Hétf. Dec. 29 2014, 16:53

DeeDee: nagyon érdekes dolgok ezek, szinte minden részletre kitérsz. Gondolom, az angyalok akkor nem követhetnek el semmilyen bűnt, ugye? Itt rögtön az ölés jutott eszembe - ez helyénvaló is, hiszen Damian szülei is tudtak volna védekezni a támadóiktól, mégse tették (vagy igen?). Csak annyit kérek, hogy ne fogd vissza magad a morzsák elhintése terén Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 295755309

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ryan Hétf. Dec. 29 2014, 19:13

Rikardo: Nagyon sok külföldi könyvet olvasok, és én szerény emlékeim szerint mindig úgy írtak, ahogy eredeti nyelven volt.

Ryan

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Ryan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 201
Tartózkodási hely : A hold sötét oldala

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Hétf. Dec. 29 2014, 19:28

Lexy: Örülök, hogy érdekesnek találtad! Ez volt a fő bajom az első évaddal, hogy miközben írtam, egy csomó ilyet kitaláltam, és végül semmi nem került bele. Ezért pont kapóra jött a második, ahol végre kivesézhetem az angyalokat (persze, nem szó szerint Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 2049472129)

Gaga: Heh, lassan több morzsát hintek, mint Jancsi és Juliska Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 4216510677 Egyébként tényleg nem ölhetnek - bizonyos következmények nélkül Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 3101058960

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 3 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

3 / 41 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.