Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

4 / 41 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Hétf. Dec. 29 2014, 20:11

DeeDee: Isten ments, hogy szó szerint vesézd ki szegényeket! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 4216510677 Így is Damianért majd' megszakadt a szívem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 2773155322

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Kedd Dec. 30 2014, 10:58

Sziasztok!

Lexy: nagyon köszönöm. Hát, bármi lehet, szerintem van rá esély, én nagyon örülnék neki, ha együtt futnánk végül Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309 Kapcsoljunk mindketten turbótale-fokozatra, és hátha.  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 4216510677 Neked is jó munkát!

DeeDee: konkrétan a fórumozásra étetettem most csak az "írást", de aranyos vagy, és örülök hogy várod a megjelenést Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309  Lasús víz partot mos, lassan tényleg kész lesz... és akárhányszor ezt leírom, hopp, máris eszembe jut egy-egy plusz kép, plusz jelenet, ami még hátra van... Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3213504501 Én meg a Jelzőfény második évadot várom már nagyon, és minden morzsának, képnek, részletnek, infónak nagyon tudok örülni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 2485850408  Nagyon tetszik amúgy, hogy ilyen alaposan kidolgoztad az angyalgenetika részleteit.

Rikardo: DeeDee-nél a pont, amennyiben nem latin ABC-s nyelvről van szó (japán, kínai, görög, orosz, etc.), hivatalosan, a szabályok szerint fonetikusan kell(ene) átírni. Az más kérdés, hogy az angolos írásmód egyre terjed, egyre népszerűbb (elsősorban a japán nevek átírásánál tapasztaltam), sőt, némely magyar átírás az én szememet is böki néha. Bármelyik megoldás mellett döntesz is végül, én biztos nem harapok miatta. Csak nem valami görög témájú tale van készülőben?

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Kedd Dec. 30 2014, 11:42

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, a kérdés eldőlt, magyarul lesznek.

Nita: Igen, én is tapasztal már h pl a "j" betűt ( pl Juki Onna, Baba Jaga ) angol helyesírással "y"-nak írják...

Nos, az egész úgy kezdődött, h az ellenséges uralkodónak megpróbáltam olyan címet találni, aminek negatív felhangja van. Mivel a szerb nevekkel, illetve a (dél)szláv folklór lényeivel kapcsolatban nemigen vagyok képben, a két lehetséges jelölt, a despota és a türannosz közül az utóbbi került ki győztesen. És ha már a titulus görög, úgy tartottam illőnek h az egyéb dolgokat is ahhoz igazítsam. Sz'al igen, megjelenik a görög téma Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Csinga Szer. Dec. 31 2014, 20:13

Azt szeretném kérdezni,hogy van -e olyan póz a sims2/3ban amiben kést fog a kezében a simünk?
Vagy valmien erőszakra hasonlító?

Csinga

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Csinga


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 24

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Csüt. Jan. 01 2015, 00:31

DeeDee: Imádom az ilyen apró információmorzsákat. Szeretem ha egy író ennyire részletesen megalkotja a világát.

Rikardo: Én mindenképp az eredeti írásmódot választanám. A valóságban is kiráz a hideg, ha egy magyarosított nevet látok. Egyébként érdekesnek hangzik a történeted. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3101058960

Boldog új évet!!!

Én meg ezekben a pillanatokban írom a második rész. (Nem vagyok Forever Alone)

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Csüt. Jan. 01 2015, 18:02

Lexy: Akkor nem fogsz szeretni. Sajnos nem ígérhetem meg, hogy mindenki életben marad Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 1257218728

Nita: Köszi! Egyszer majd csak készen leszünk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309 És az angyalgenetikának még a felét sem hallottad Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3633238760

Rikardo: Hű, kíváncsivá tettél, remélem, majd hintesz morzsákat a sztoriról Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3101058960

Romena: Köszi! Néha úgy érzem, még túl sokat is lovagolok a részleteken Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 4216510677 Várjuk a második évadot!

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Jan. 02 2015, 13:04

Romena: A bökkenő az, h az eredeti írásmód nem latin betűs Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309 Egyébként a magyarosított nevektől ( lásd pl a Sims-ekben ) én is herótot kapok...

DeeDee: Természetesen lesznek majd apróbb infók. Annyit már most elárulhatok, hogy a történet egy örökbe fogadott leánygyermek sorsa, valamint egy nagy háború körül fognak forogni...

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Jan. 02 2015, 13:28

Nita: Oké, akkor turbótale-fokozat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 4216510677

DeeDee: Először is garatula az új medálodhoz, kiérdemelted Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309 Szép kis gyűjteményed van már Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3633238760
Ajaj, tehát további elhalálozásokra számíthatuk :surprised nem mondom, hogy örülök neki, de, ha a történet ezt kívánja meg Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3101058960

Rikardo: Én is DeeDee és Nita álláspontján vagyok a neveket illetőleg Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3101058960 Hű, érdekesnek hangzik ez a görögös téma Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3868612732 Hajrá!

Romena: Örülök, hopgy készülőben a 2. évad Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309 Én is remélem, hogy kapunk majd ezt-azt Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3868612732

Lee: Gratulálok a medálhoz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Pént. Jan. 02 2015, 14:31

Gratuálok DeeDee, a medálük nagyasszonya leszel lasan Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3101058960
Nita és Lexy, nagyon várom már a két történetet, érdekesen hangzik minden morzsa.
Nekem is tetszik a görögös téma, Rikardo. Majd eszek hozzá görög-salátát hozzá Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Pént. Jan. 02 2015, 15:26

DeeDee, szerintem lassan Angyalkisokost is kiadhatnál annyi lesz az új infó. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309 Ami persze nem baj, záporozzanak csak! És gratulálok az újabb medálhoz!!! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 835323539

Romena, te is hintesz majd ide néhány kis morzsát, ugye? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309 Remélem jól haladsz a második évaddal!

Lee, megérdemelted a medált, gratulálok hozzá!  Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309

Én is hozok egy kis részletet, amiből nem túl sok minden derül ki, de azért remélem tetszeni fog. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3472456676
Egyelőre ezt még csak nyers szöveg, szóval ez így ebben a formában nem is biztos, hogy benne lesz a sztoriban.

"- Nem tudtam, hogy az apád beteg – szólalt meg Tobias Albine mögött.
- Nem is kell, hogy tudj róla – felelte Albine, majd Tobias felé fordult. A férfi nem messze állt tőle, és a lányt nézte. – Te hogy vagy?
- Múlik a szédülés – vonta fel a vállait a férfi, és közelebb lépett Albine-hoz.
- És az emlékeid? – kérdezte a lány, miközben a fiú szemeit fürkészte.
- Mit szeretnél, mit válaszoljak erre? – kérdezett vissza Tobias, majd elmosolyodott.
- Mi olyan rohadt vicces?
- Nem vagyok rossz ember, Albine. Ha az lennék, arra emlékeznék.
- Ha az lennél, már halott lennél – szólalt meg Jamal az ajtóból, mire mind a ketten odakapták a tekintetüket.
- Látod? - kérdezte Tobias, miközben újra a lányra pillantott. - Élek…
- Még – tette hozzá Albine, majd kikerülte a férfit és Jamallal az oldalán elhagyta a faházat."

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Pént. Jan. 02 2015, 15:59

DeeDee: tényleg, egy Angyalkisokos kéne! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 2049472129 Amikor olvassuk a második évadot majd a kezünkben lesz az "Angyalokról mindent!" című bestseller, DeeDee tollából Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Jan. 02 2015, 16:06

Köszönöm,Lexy és Sookie, kedvesek vagytok.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Pént. Jan. 02 2015, 16:07

Persze szerkeszteni nem tudok... De Lee, gratulálok, mondjuk nem véletlen kaptad meg a medált - olyan jó minőségű novellákat kaptunk tőled, hogy az hihetetlen, szerintem nagyon is megérdemled! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Jan. 02 2015, 17:05

Sookie: Na végre valami Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 2564226250 Tényleg nem derült ki sok minden, de biztosan egy fontos momentuma lehet a történetednek, ha erre esett a választás Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3101058960 Az viszont kiderült, hogy itt egy igéretes tale van készülőben, szóval hajrá! Remélem lendületben maradsz, és hamarosan többet is láthatunk! Sok sikert! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3101058960

Wan: Köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3101058960 Na, és te hogy állsz a történeteddel?

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Pént. Jan. 02 2015, 17:14

Köszönöm mindenkinek a biztatást. Bár kezdem úgy érezni h kicsit nagy fába vágtam a fejszémet... Pl az egyik állam felépítése a középkori Európa országaira hajaz majd, a másik az ókori Hellaszéra ( tkp önálló városállamok egy névleges uralkodó által összetartott laza koalíciójáról van szó ) . Így máris kétszer annyi forrást kell áttekintenem mintha csak egy sima középkoros tale-t írnék.... De ha már ideáig eljutottam ideáig végig fogom csinálni. Remélem nem okozok majd csalódást.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Pént. Jan. 02 2015, 18:26

Lexy: Köszi! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3101058960 Most is gyűlőben van egy-két linkcsokor, mondjuk sajnos a Sims 3-hoz még mindig nem értek Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3472456676

Wan: Heh, lassan nem fér már el egy sorban a sok medália Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 2049472129

Sookie: Köszi! Angyalkisokos Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 4216510677 Erről jut eszembe, lassan tényleg be kellene fejeznem a fránya térképet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3101058960
A szöveg pedig érdekes! Csak így tovább! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309

Lee, én is gratulálok a medálodhoz! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Pént. Jan. 02 2015, 18:28

Igen Rikardo, az ilyen különleges történetek általában nagy utánajárást is igényelnek, de tudjuk, hogy megcsinálod Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3101058960 Egyébként hidd el, hogy nem okozol csalódást egy ilyen különleges témájú sztorival.

Lexy: írok, írok, haladok, a képeket is forgatom, nemsoká elküldöm majd a lektornak, csak most voltak az ünnepek, nem akartam senkit sem terhelni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3868612732

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Pént. Jan. 02 2015, 19:06

Sziasztok, gyerekek, egy ajánlattal érkeztem hozzátok. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309 Mostanában elkezdtem sims 3-as pózokat készíteni (megnézhettek néhányat a Hóangyalban, a második, ötödik, tizedik és tizenötödik képeken lévőket én csináltam), és arra gondoltam, ha segíthetek vele valakinek, miért ne osztanám meg hihetetlen tehetségemet szárnypróbálgatásaimat másokkal. Szóval, ha esetleg szükségetek lenne valamilyen sims 3-as pózra, írjatok, hogy milyenre gondoltatok, és megpróbálom elkészíteni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3101058960

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Pént. Jan. 02 2015, 19:32

Gabett: jól hangzik, piztos lesznek majd, akik "rendelnek" Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 295755309
Egyébként mi az a Hóangyal? Lemaradtam?
SZERK.: rájöttem, semmi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3472456676

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Pént. Jan. 02 2015, 20:13

DeeDee: Kár, pedig jól jött volna egy kis segítség. Van egy dolog, amit hiába keresek, sehol sem találok még csak hasonlót sem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 3213504501

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 4 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

4 / 41 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.