Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Facebook
Top posters
Csajszyh (784)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_r10 
Wan (781)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_r10 
Rikardo (612)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_r10 
Lee (466)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_r10 
Anna Orsolya (465)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_r10 
Etti (431)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_r10 
Nita90 (309)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_r10 
DeeDee (278)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_r10 
Lexy (269)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_r10 
Leo (236)
Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_l10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Voting10Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Vote_r10 


Beszélgessünk a tale készítésről

5 / 41 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Romena Pént. Jan. 02 2015, 20:31

Köszönöm szépen a bíztatást, de még elé messze állok attól, hogy bármilyen morzsát is szórhassak.
Spoiler:

Sookie: Nagyon érdekesen hangzik az idézeted. Kíváncsi vagyok a történetedre. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3101058960

Gabett: Csábító ajánlat. Bevallom én is sokszor nekiálltam saját pózok készítéséhez, de mindig feladtam. Minden elismerésem. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3101058960

Romena

Szárnyait bontogató tag
Szárnyait bontogató tag
Romena


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 40
STA döntős Talegyáros

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Pént. Jan. 02 2015, 20:36

Lexy: pontosan mit keresel? Szívesen segítek, amúgy is készülök linkcsokrokat készíteni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3868612732
Romena: hajrá, szurkolunk Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3101058960

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Pént. Jan. 02 2015, 21:00

DeeDee neked is nagyon köszönöm a gratulációt, és megjegyezném, ha ezt a medált kiérdemeltem, abban neked is részed volt..Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3101058960

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szomb. Jan. 03 2015, 08:13

Lee: amúgy tervezel még saját illusztrálású novellát? Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3101058960

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Jan. 03 2015, 11:59

Persze Wan, akár saját, akár más által illusztráltat is, ahogy adódik.. Miért?

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szomb. Jan. 03 2015, 13:00

Csak mert még szeretnék majd olyat olvasni, nagyon szeretem a novelláidat ^^

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Szomb. Jan. 03 2015, 13:54

Gabett: Hú, nagyon ügyi vagy! Néztem is a Hóangyalban, hogy tök jók voltak a pózok Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 295755309

Lexy: Akkor lehet, hogy megpróbálok mégis turkálni néhányat, csak hát főleg tárgyakat fogalmam sincs, hogy honnan érdemes letölteni, mert konkrétan az én játékomban csak az egyszínű háttér izé van benne meg néhány láthatatlan reflektor Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 2049472129 Szóval nem biztos, hogy olyan részletes lesz, de azt meg tudom tenni, hogy átnyálazom a mysims3blog-ot. De ha megírod, hogy mit keresel, lehet, hogy megpróbálok rátalálni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3101058960
Egyébként szerintem aki nagyon profi sims3-as tartalmakban, az nyugodtan kiegészítheti a linkcsokraimat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lee Szomb. Jan. 03 2015, 13:55

Köszönöm Wan, nagyon kedves tőled.

Lee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 466
Tartózkodási hely : Magamon kívül
STA döntős Novellagyáros Produktív pályázó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Szomb. Jan. 03 2015, 14:54

DeeDee: Nekem konkrétan, amire szükségem lenne az FBI-os egyenruha, golyóállómellény. Tulajdonképpen nem sürgős, viszont a későbbiekben hasznát venném, és hiába nézelődtem, sehol semmi sims3-hoz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3799171929 Végülis megoldhatnám majd a dolgot nélküle is, de örülnék neki, ha végül ráakadnék valahol. Miattam igazán ne fáradj, de, ha esetleg valahol összefutnál hasonlóval, gondolj rám Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3162269578

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Szomb. Jan. 03 2015, 15:00

Lexy: Juuuj, azt hiszem, hogy nekem van lementve ilyen FBI-os mellény, megpróbálom megkeresni, jó? Majd ha megtalálom belinkelem Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3868612732
DeeDee: Hát ha majd küldesz be linkcsokrot ha ki lehet, én ki fogom egészíteni Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3101058960

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Vas. Jan. 04 2015, 11:31

Lexy: Köszönöm, hát igyekszem tényleg jól megírni majd. Hogy mennyire fontos momentum, hááát... Fontos, de lesznek fontosabb mozzanatok is bőven. Majd még hozok ha tudok. Képet, részletet, ami jön. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3868612732

DeeDee: Érdekességként amúgy szerintem simán jöhet a Kisokos, vagy akár kapcsolódó novellaként. A térképre pedig még mindig kíváncsi vagyok, úgyhogy hajrá!

Romena: Örülök, hogy felkeltettem az érdeklődésedet a kis részlettel. Majd remélem tudok még hozni. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3868612732

Van egy kérdésem is:
Mit gondoltok a függővégekről? Akár fejezet, akár a sztori végén? (Azért írom magyarul, mert amúgy ezt hogy ragozzuk? Cliffhangerökről? Nem néz ki ez hülyén így? xD Mindegy...)

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Jan. 04 2015, 12:29

Mit gondoltok a függővégekről? Akár fejezet, akár a sztori végén?
Én személy szerint szeretem őket, mert ha a kérdés foglalkoztat, akkor még inkább várom a következő részt. Persze ebből is lehet túl sokat, azt viszont nem szeretem...

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by juhaszgaga Vas. Jan. 04 2015, 14:34

DeeDee: borzasztóan örülnék egy kis sims3-as link csokornak. Annak pedig még jobban, ha egy kis gótikus ruhacsokrocskát is tartalmazna Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 295755309

Gabet: a tudásodnak biztos, hogy majd hasznát vesszük. Ha majd foglalkozni fogok forgatással, akkor biztos, hogy felkereslek ;)

Romena: kíváncsian várom én is a 2. évadot!

Mit gondoltok a függővégekről? Akár fejezet, akár a sztori végén?
Alap, hogyha az író fent akarja tartani az olvasó érdeklődését. Mint Stephen King, ő is olyan szinten alkalmazza a függővégeket, hogy csak nagy nehézségek árán rakom le a könyveit. Mindenféleképpen hasznos dolog, bár ezt sem előnyös túlságosan használni, mert úgy meg vagy sok lesz a megoldatlan rejtély, ami egyesek szemét szúrni fogják, vagy a végén egyszerre sok rébuszra derül fény. Szóval, én imádom a függővégeket, alkalmazni is alkalmazni szoktam.

juhaszgaga

Moderátor
juhaszgaga


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 183
Tartózkodási hely : Miskolc
STA döntős Zöldfülű nevettető Céltudatos cikkíró Novellagyáros Produktív pályázó 3. helyezést ért el egy pályázaton 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Gabett Vas. Jan. 04 2015, 14:51

Mit gondoltok a függővégekről? Akár fejezet, akár a sztori végén?
Én szeretem olvasni meg főleg használni is, bár inkább csak a fejezetek végén, a végső befejezésnél szeretem, ha minden el van varrva és meg van magyarázva.

Gabett

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Gabett


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : A józan ész határain
STA döntős Tehetséges tanácsadó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Rikardo Vas. Jan. 04 2015, 15:01

Mit gondoltok a függővégekről? Akár fejezet, akár a sztori végén?

Fejezetek végére érdeklődés fenntartására nagyon jó. Viszont sztori legvégére én csak akkor tenném ha horrort írok ( ahhoz kifejezetten illik ) vagy ha tudom h fogok írni folytatást.

Rikardo

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 612

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Wan Vas. Jan. 04 2015, 16:22

Juhaszgaga: Szívesen gyűjtök ilyen gótikus dolgokat,feltéve, hogy DeeDee nem ellenzi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 295755309

Wan

Nélkülözhetetlen barát
Nélkülözhetetlen barát
Wan


Státusz :
Online
Offline

Nem : Férfi
Hozzászólások száma : 781
Tartózkodási hely : Moszkva
Tehetséges tanácsadó

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by DeeDee Vas. Jan. 04 2015, 16:35

Mit gondoltok a függővégekről? Akár fejezet, akár a sztori végén?
Egyetértek az előttem szólókkal, én szeretem, mert akkor mindig izgulok a következő részig Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 295755309 A sztori végén meg hát, ha lesz folytatás, akkor oké (ha nem lesz, akkor inkább szeretem, ha le van zárva, és nem az olvasó fantáziájára van bízva, hogy mi történt)

Wan: Én ugyan nem ellenzem, tiéd a pálya Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 295755309

DeeDee

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
DeeDee


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 278
Segítő illusztrátor STA döntős Valamirevaló véleményező Osztályon felüli okostojás Gyakorlott gyűjtögető 2. helyezést ért el egy pályázaton 2. helyezést ért el egy pályázaton

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Lexy Vas. Jan. 04 2015, 17:06

Wan: Nagyon örülnék neki, ha tényleg megtalálnád Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3101058960  Előre is köszönöm Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 1484171175

Mit gondoltok a függővégekről? Akár fejezet, akár a sztori végén?
Szeretem, ha van, de az se zavar, ha nincs. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3101058960  Abban mindenképpen egyetértek, hogy a függővégek fokozzák az izgalmakat Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 295755309 A sztori végén, ha nincs készülőben folytatás, akkor jobb, ha az író elvarr minden szálat.

Lexy

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Lexy


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 269
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Közönségdíjas karácsonyi novellaíró

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Nita90 Hétf. Jan. 05 2015, 19:27

Sziasztok!

DeeDee: a többiekhez hasonlóan én is várom az angyali genetikai útmutatót meg a térképet Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 2822276435 Gratulálok a medálodhoz, további jó kincsvadászatot!  

Romena: én is várom a 2. évadot, már az elsőt is nagyon szerettem. Jó munkát!

Rikardo: engem a (részben) középkori (meg részben görög) témával máris megvettél, remélem, mielőbb kapunk több infót is. Melyik játékkal tervezed elkészíteni?

Sookie: végre részlet, köszi Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3868612732. Nagyon jó lett, már várom a sztoridat!  

Lexy: oké, mindent bele! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 295755309

Lee: szintén gratulálok a medálodhoz Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 295755309 Remélem, kapunk még sok szuper novellát tőled.

Mit gondoltok a függővégekről? Akár fejezet, akár a sztori végén?

Fejezetek végén nagyon ütősek néha, bár eléggé bosszantó is, ha mindig a legjobb részeknél marad abba a sztori (szerintem az író oldaláról ez valami perverz, kaján örömmel is párosul Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 2822276435 ). A sztori végén csakis akkor "fogadom el" értelmes befejezésként, ha lesz folytatás egy következő évad formájában - kivéve, ha horror, ott szinte kötelező zárás a függővég.

Nita90

Lelkes fórumozó
Lelkes fórumozó
Nita90


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 309
Tartózkodási hely : A királyi udvar
Segítő lektor STA döntős Szelíd szőrszálhasogató Mindenható mókamester Tökös Tökvadász

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Sookie Kedd Jan. 06 2015, 09:08

Köszönöm a válaszokat!
Azért érdekelt, mert nem csak egy sztorit tervezek, hanem egy két évados történetet (bár ez az érdeklődéstől is függ). Az első végére pedig egy elég érdekes cliffhangert találtam ki. Remélem, hogy tetszeni fog majd. Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3868612732

Nita, örülök, hogy Neked is tetszett a részlet! Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 3868612732

Sookie

Jól ismert Simtárs
Jól ismert Simtárs
Sookie


Státusz :
Online
Offline

Nem : nő
Hozzászólások száma : 193
Tartózkodási hely : Budapest
STA döntős Valamirevaló véleményező Talegyáros Novellagyáros Produktív pályázó 1. helyezést ért el egy pályázaton Közönségdíjas

Vissza az elejére Go down

Beszélgessünk a tale készítésről - Page 5 Empty Re: Beszélgessünk a tale készítésről

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom




Vissza az elejére Go down

5 / 41 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.